fast travel gaat wel snel bij mij, als je dood gaat duurt t laden langer.quote:Op woensdag 20 mei 2015 10:37 schreef DownBusiness het volgende:
Spel loopt bij mij ook echt heel soepeltjes. Nog geen enkele frame dip meegemaakt en laadtijden na dood gaan of fast travel duren niet langer dan 10 seconden. (ongeveer 5 uur gespeelt).
Dit, ik zit op 3,5 meter en ik kan het nieteens lezen. Moet echt focussen op de letters wil ik het kunnen lezen. Heb geprobeerd te kloten met instellingen maar lukte niet.quote:Op woensdag 20 mei 2015 10:06 schreef Akilla het volgende:
[..]
Dan moet het wel goed gaan komen![]()
Iemand anders trouwens last van dat het lettertype veel te klein is? De ondertiteling is te lezen, maar zodra ik in mn inventory oid ben is het voor mij klaar (50 inch op 4,2 meter, en dan te bedenken dat ik dalijk naar een ander huis ga waar ik waarsch op 5,3 meter zit)
Voor de lettertype? Ik heb grotere letters ingeschakeld op het ps4 menu maar merk geen verschil ingamequote:Op woensdag 20 mei 2015 11:08 schreef HeatWave het volgende:
Je moet die zoom optie nog wel aanzetten in toegankelijkheid geloof ik.
Ja, maar dan moet je dus nog inzoomen (handmatig).quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:33 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Voor de lettertype? Ik heb grotere letters ingeschakeld op het ps4 menu maar merk geen verschil ingame
Is dat dan heel het scherm of alleen de ondertiteling? Want lijkt me onhandig als het het eerste isquote:Op woensdag 20 mei 2015 11:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar dan moet je dus nog inzoomen (handmatig).
Dunno, heb het spel nog nog, las het alleen ergens als tip voor mensen die de loot-tekst etc te klein vonden.quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:53 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Is dat dan heel het scherm of alleen de ondertiteling? Want lijkt me onhandig als het het eerste is
Ah, bedankt voor de tip dan!quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dunno, heb het spel nog nog, las het alleen ergens als tip voor mensen die de loot-tekst etc te klein vonden.
Komt het eindelijk een beetje op gang ja?quote:
Ik vind van wel, maar ik vond de vorige episodes ook leuk. Weet niet hoe deze je zal bevallen als je de vorige niet tof vindt, maar anders zeker spelen!quote:Op woensdag 20 mei 2015 15:13 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Komt het eindelijk een beetje op gang ja?
Mijn broertje heeft gisteren ook besloten om een PS4 te nemenquote:Op woensdag 20 mei 2015 14:53 schreef Maastoren het volgende:
Gister mijn PS4 ontvangen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een apparaat mensen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat was het eerste wat ik dacht toen ik het filmpje zag.quote:Op woensdag 20 mei 2015 10:29 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
dit was ook wel het lelijkste, maar heb de hele tijd wel van die hickups, ligt volgens mij aan hoe het spel de controller registreert ofzo.
Welke games heb je al of wil je nog hebben?quote:Op woensdag 20 mei 2015 14:53 schreef Maastoren het volgende:
Gister mijn PS4 ontvangen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een apparaat mensen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Er wordt nog volop gespeeld hoor, nooit problemen om servers te vinden iig.quote:Op woensdag 20 mei 2015 16:59 schreef Duradonna het volgende:
Ik heb sinds gisteren een PS4 en ik dacht om Battlefield 4 aan te schaffen, hoor er goede dingen over en heb in het verleden ook redelijk veel Battlefield gespeeld.
Alleen lees ik nu dat de servers langzamerhand o.a. door de nieuwe COD een beetje aan het uitsterven zijn, klopt dat?
En zo ja welke andere shooter raad je dan aan voor de PS4 en moet je Battlefield 4 met alle uitbreidingen kopen of is de standaard versie genoeg omdat andere maps nauwelijks worden gespeeld?
Ja daarom vond ik het wel een goede deal maar je moet straks niet hebben dat je na 2 maanden al nauwelijks goed gevulde levels kan vinden, al is het maar 28 euro is toch wel zonde.quote:Op woensdag 20 mei 2015 17:03 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Er wordt nog volop gespeeld hoor, nooit problemen om servers te vinden iig.
En de Premium editie is nu 28 euro in de store, dat is dus met alle DLC.
https://store.playstation(...)_00-BF4PREMIUMEDITIO
veel mensen die hardline hebben zijn alweer terug te vinden in de bf4 servers en ook zonder hen is het altijd druk zatquote:Op woensdag 20 mei 2015 17:10 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Ja daarom vond ik het wel een goede deal maar je moet straks niet hebben dat je na 2 maanden al nauwelijks goed gevulde levels kan vinden, al is het maar 28 euro is toch wel zonde.
Ik twijfelde daarom om COD AW te kopen, heel iets anders en persoonlijk ook iets te futuristisch, vliegen door je schoenen etc gaat mij iets te ver.
Black Ops III ga ik dan wel kopen denk ik als afwisseling zo lang het niet ook enorm diezelfde kant op gaat, de trailer doet me twijfelen maar wachten op de E3 presentatie.
Werd mij vertelt in het filmpje van GameKings over de laatste DLC, weet niet hoe betrouwbaar dat is natuurlijk.quote:Op woensdag 20 mei 2015 17:16 schreef Donderjagers het volgende:
Weet niet waar je de bron vandaan hebt, maar Battlefield 4 heeft voldoende volle servers.
Gamekingsquote:Op woensdag 20 mei 2015 17:16 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Werd mij vertelt in het filmpje van GameKings over de laatste DLC, weet niet hoe betrouwbaar dat is natuurlijk.
Ja ik geef heel eerlijk toe dat ik er geen verstand van heb daarom vraag ik hier een mening en kijk filmpjes / reviews van mensen die er hun geld mee verdienen, of het klopt weet ik niet, daarom hoor en wederhoorquote:
Heb sowieso wel wat ruzie met de controle eerlijk gezegd. Is (nog) geen gamebreaker maar toch. De optie om op je knol alleen x in te drukken gebruik ik daardoor wel veelquote:Op woensdag 20 mei 2015 18:40 schreef n8n het volgende:
Wel leuk dat witcher maar de controls in combat laat veel te wensen over.
Ik vind het allemaal wel meevallen, het is geen Bloodborne natuurlijk maar voor een game als deze vind ik het goed te doen.quote:Op woensdag 20 mei 2015 18:40 schreef n8n het volgende:
Wel leuk dat witcher maar de controls in combat laat veel te wensen over.
Ik ook altijd wel maar met de eerste boss wordt het aardig irritant door de camera, ben zelf alleen God of War gewend qua slash & parry en daar was ik al geen ster in al was dat smooth als boter.quote:Op woensdag 20 mei 2015 18:43 schreef Keltie het volgende:
[..]
Heb sowieso wel wat ruzie met de controle eerlijk gezegd. Is (nog) geen gamebreaker maar toch. De optie om op je knol alleen x in te drukken gebruik ik daardoor wel veel
Meh na net 10 keer dood te zijn gegaan ondanks voor mn gevoel ruim op tijd weg te rollen en toch een hit te ontvangen ben ik maar even gestoptquote:Op woensdag 20 mei 2015 18:45 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal wel meevallen, het is geen Bloodborne natuurlijk maar voor een game als deze vind ik het goed te doen.
Cameragevoeligheid al naar beneden gedaan?
Die Griffin?quote:Op woensdag 20 mei 2015 19:05 schreef n8n het volgende:
Meh na net 10 keer dood te zijn gegaan ondanks voor mn gevoel ruim op tijd weg te rollen en toch een hit te ontvangen ben ik maar even gestopt
Ja heb die bommen niet alleen die oil, even op yt gekeken en dan lijkt het super-easyquote:Op woensdag 20 mei 2015 19:27 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Die Griffin?
Weer niet of je het al gedaan hebt maar in de beastiary kun je zijn zwakke plekken vinden.
Zelf had ik 3 pogingen nodig, vnl. quick attacks gedaan, weggerold en soms rennen terwijl ik wat food at.
Gewoon BF4 nemen! Zitten nog zat spelers op. CoD AW is namelijk slechtquote:Op woensdag 20 mei 2015 17:10 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Ja daarom vond ik het wel een goede deal maar je moet straks niet hebben dat je na 2 maanden al nauwelijks goed gevulde levels kan vinden, al is het maar 28 euro is toch wel zonde.
Ik twijfelde daarom om COD AW te kopen, heel iets anders en persoonlijk ook iets te futuristisch, vliegen door je schoenen etc gaat mij iets te ver.
Black Ops III ga ik dan wel kopen denk ik als afwisseling zo lang het niet ook enorm diezelfde kant op gaat, de trailer doet me twijfelen maar wachten op de E3 presentatie.
Met alle uitbreidingen of gewoon de basis game?quote:Op woensdag 20 mei 2015 20:23 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Gewoon BF4 nemen! Zitten nog zat spelers op. CoD AW is namelijk slecht
Gewoon Premium! Er zitten wel leuke maps tussen. Zeker die besneeuwde mapsquote:Op woensdag 20 mei 2015 20:25 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Met alle uitbreidingen of gewoon de basis game?
Die griffin lukte in 1 keer.quote:Op woensdag 20 mei 2015 19:47 schreef n8n het volgende:
[..]
Ja heb die bommen niet alleen die oil, even op yt gekeken en dan lijkt het super-easy
Bij mij lukte het ook in 1x op normaal. Denk dat ik hem nog een standje hoger ook zo had kunnen slopen.quote:Op woensdag 20 mei 2015 20:26 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Die griffin lukte in 1 keer.
Wel met hack en slash uiteraard.
ging wel heel simpel op normalquote:Op woensdag 20 mei 2015 20:27 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Bij mij lukte het ook in 1x op normaal. Denk dat ik hem nog een standje hoger ook zo had kunnen slopen.
welk level was je dan? Ik snap er echt de kloten niet vanquote:Op woensdag 20 mei 2015 20:26 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Die griffin lukte in 1 keer.
Wel met hack en slash uiteraard.
heb m makkelijk verslagen nadat ik alle behalve 1 sidequest had gedaan (moet een brief lezen maar er gebeurt niets?) en alle vraagtekens had bezocht.quote:Op woensdag 20 mei 2015 21:50 schreef n8n het volgende:
[..]
welk level was je dan? Ik snap er echt de kloten niet van
volgens mij kiest die automatisch dingen.quote:Op woensdag 20 mei 2015 22:01 schreef Keltie het volgende:
Wat doet die savegame emulation eigenlijk?
Ik was lvl 2.quote:Op woensdag 20 mei 2015 21:50 schreef n8n het volgende:
[..]
welk level was je dan? Ik snap er echt de kloten niet van
Als je die aan hebt gezet moet je in het spel na een tijd vragen beantwoorden over je keuzes in deel 2.quote:Op woensdag 20 mei 2015 22:01 schreef Keltie het volgende:
Wat doet die savegame emulation eigenlijk?
Ik kreeg een trophy bij die 3 kerels waardoor je werd opgewacht.quote:Op woensdag 20 mei 2015 20:56 schreef Yi-Long het volgende:
Ook vandaag even Witcher gedaan, 1-2 uurtjes.
Auto-finishers (ofzo) uitgezet in de opties, Save-game emulation ook geweigerd, en de tutorial gedaan en na de nachtmerrie naar het eerste dorpje.
Wel al een aantal technische probleempjes gemerkt, zoals wannee rje onderweg naar dat dorp die aanval op dat paard meemaakt, dat was even gewoon screenshots ipv een CGI-filmpje, zo choppy was dat.
Buiten het cafe in dat dorp werd ik opgewacht en was ik kansloos want op de een of andere manier eindigde ik op mijn paard plus de camera had zich achter het gebouw verstopt... maar ik ging niet dood en opeens waren die 3 gasten weg. Vreemd.
Verder redelijk tevreden ove rhoe het eruit ziet. Sommigen klaagden dat het te kleurrijk en cartoony is, maar dat vind ik juist wel fijn. Ik hoef niet van die idioot grauwe grijze games. Doe maar lekker mooie kleurtjes.
Ook beetje vervelend dat wanneer je onderweg bent naar info over Yennefer dat je opeens een vijand tegenkomt die veel sterker is, dus kansloos dood, zonder dat ik echt de kans had om het te ontwijken of het gevecht niet aan te gaan. Ik kreeg een melding dat ik uit moest kijken voor tegenstanders met een rood cijfer of doodskop naast hun status-bar, en vervolgens binnen 1-2 klappen dood.
Nu dus weer terug in de Inn.
Ik neem aan dat ze die probleempjes met de CGI-tussenstukjes nog wel even fixen. Het vechten moet ik nog even onder de knie krijgen. Had het liefst nog even die tutorial een tweede keer willen doen, maar toen werd Geralt dus wakker...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |