fast travel gaat wel snel bij mij, als je dood gaat duurt t laden langer.quote:Op woensdag 20 mei 2015 10:37 schreef DownBusiness het volgende:
Spel loopt bij mij ook echt heel soepeltjes. Nog geen enkele frame dip meegemaakt en laadtijden na dood gaan of fast travel duren niet langer dan 10 seconden. (ongeveer 5 uur gespeelt).
Dit, ik zit op 3,5 meter en ik kan het nieteens lezen. Moet echt focussen op de letters wil ik het kunnen lezen. Heb geprobeerd te kloten met instellingen maar lukte niet.quote:Op woensdag 20 mei 2015 10:06 schreef Akilla het volgende:
[..]
Dan moet het wel goed gaan komen![]()
Iemand anders trouwens last van dat het lettertype veel te klein is? De ondertiteling is te lezen, maar zodra ik in mn inventory oid ben is het voor mij klaar (50 inch op 4,2 meter, en dan te bedenken dat ik dalijk naar een ander huis ga waar ik waarsch op 5,3 meter zit)
Voor de lettertype? Ik heb grotere letters ingeschakeld op het ps4 menu maar merk geen verschil ingamequote:Op woensdag 20 mei 2015 11:08 schreef HeatWave het volgende:
Je moet die zoom optie nog wel aanzetten in toegankelijkheid geloof ik.
Ja, maar dan moet je dus nog inzoomen (handmatig).quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:33 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Voor de lettertype? Ik heb grotere letters ingeschakeld op het ps4 menu maar merk geen verschil ingame
Is dat dan heel het scherm of alleen de ondertiteling? Want lijkt me onhandig als het het eerste isquote:Op woensdag 20 mei 2015 11:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar dan moet je dus nog inzoomen (handmatig).
Dunno, heb het spel nog nog, las het alleen ergens als tip voor mensen die de loot-tekst etc te klein vonden.quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:53 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Is dat dan heel het scherm of alleen de ondertiteling? Want lijkt me onhandig als het het eerste is
Ah, bedankt voor de tip dan!quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dunno, heb het spel nog nog, las het alleen ergens als tip voor mensen die de loot-tekst etc te klein vonden.
Komt het eindelijk een beetje op gang ja?quote:
Ik vind van wel, maar ik vond de vorige episodes ook leuk. Weet niet hoe deze je zal bevallen als je de vorige niet tof vindt, maar anders zeker spelen!quote:Op woensdag 20 mei 2015 15:13 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Komt het eindelijk een beetje op gang ja?
Mijn broertje heeft gisteren ook besloten om een PS4 te nemenquote:Op woensdag 20 mei 2015 14:53 schreef Maastoren het volgende:
Gister mijn PS4 ontvangen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een apparaat mensen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat was het eerste wat ik dacht toen ik het filmpje zag.quote:Op woensdag 20 mei 2015 10:29 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
dit was ook wel het lelijkste, maar heb de hele tijd wel van die hickups, ligt volgens mij aan hoe het spel de controller registreert ofzo.
Welke games heb je al of wil je nog hebben?quote:Op woensdag 20 mei 2015 14:53 schreef Maastoren het volgende:
Gister mijn PS4 ontvangen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een apparaat mensen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Er wordt nog volop gespeeld hoor, nooit problemen om servers te vinden iig.quote:Op woensdag 20 mei 2015 16:59 schreef Duradonna het volgende:
Ik heb sinds gisteren een PS4 en ik dacht om Battlefield 4 aan te schaffen, hoor er goede dingen over en heb in het verleden ook redelijk veel Battlefield gespeeld.
Alleen lees ik nu dat de servers langzamerhand o.a. door de nieuwe COD een beetje aan het uitsterven zijn, klopt dat?
En zo ja welke andere shooter raad je dan aan voor de PS4 en moet je Battlefield 4 met alle uitbreidingen kopen of is de standaard versie genoeg omdat andere maps nauwelijks worden gespeeld?
Ja daarom vond ik het wel een goede deal maar je moet straks niet hebben dat je na 2 maanden al nauwelijks goed gevulde levels kan vinden, al is het maar 28 euro is toch wel zonde.quote:Op woensdag 20 mei 2015 17:03 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Er wordt nog volop gespeeld hoor, nooit problemen om servers te vinden iig.
En de Premium editie is nu 28 euro in de store, dat is dus met alle DLC.
https://store.playstation(...)_00-BF4PREMIUMEDITIO
veel mensen die hardline hebben zijn alweer terug te vinden in de bf4 servers en ook zonder hen is het altijd druk zatquote:Op woensdag 20 mei 2015 17:10 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Ja daarom vond ik het wel een goede deal maar je moet straks niet hebben dat je na 2 maanden al nauwelijks goed gevulde levels kan vinden, al is het maar 28 euro is toch wel zonde.
Ik twijfelde daarom om COD AW te kopen, heel iets anders en persoonlijk ook iets te futuristisch, vliegen door je schoenen etc gaat mij iets te ver.
Black Ops III ga ik dan wel kopen denk ik als afwisseling zo lang het niet ook enorm diezelfde kant op gaat, de trailer doet me twijfelen maar wachten op de E3 presentatie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |