Sowieso kentekenbewijscontroles. Serieus, het is fucking 2015 en je krijgt een boete voor het niet bij je hebben van een stuk papier (tegenwoordig gelukkig in ieder geval een pasje). Als ik m'n ID/rijbewijs laat zien kan je het zo terugvinden of die auto van mij is en op kenteken easy of ie gekeurd/verzekerd/mrb betaald is.quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:18 schreef Carlos93 het volgende:
Wat heb ik toch een schijthekel aan algemene politiecontroles.
Kom je aan in je woonplaats laten ze je verdomme 25 minuten wachten voordat ze je papieren en auto controleren.
Haal iemand pas van de weg als er direct plaats is om gecontroleerd te worden zodat het niet langer dan 2 minuten duurt.
Schreeuwde ik 'Hee schiet eens effe op, ik heb wel wat meer te doen dan hier 25 minuten staan te wachten', worden ze nog boos ook.![]()
Hun schijnen het dus normaal te vinden om iemand 25 minuten te laten wachten om gecontroleerd te worden. Mafkezen. En het dan gek vinden dat mensen een hekel hebben aan hun![]()
Vervolgens binnen 2 minuten gecontroleerd, en uiteraard was alles prima in orde.
Oh, ik zeur niet eens zo zeer op de mensen die daar staan. Die doen ook maar wat ze opgedragen wordt. Het gaat me meer om de onzin van het anno 2015 nog steeds moeten kunnen tonen van een kentekenbewijs, terwijl alles digitaal te checken is.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:19 schreef Descendent het volgende:
Tja, je wordt geacht dat papiertje bij je te hebben, waarom zouden zij extra moeite moeten doen omdat jij nog te beroerd bent een papiertje mee te nemen?![]()
Al dat domme gezeur op de ordehandhavers vind ik een beetje ondankbaar eigenlijk, omdat ze over t algemeen naar vermogen gewoon goed werk doen en zorgen voor jouw veiligheid.
Volgens mij alleen voor de groene kaart.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:33 schreef jurgenov het volgende:
Het is toch helemaal niet meer verplicht om je kentekenbewijs bij je te hebben? Lijkt me dus sterk dat ze je een boete daarvoor zouden geven..
Dat deden de bewakers bij Auschwitz ook.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:32 schreef BigSmurf het volgende:
Die doen ook maar wat ze opgedragen wordt.
Bij gebruik van het motorrijtuig is de bestuurder verplicht het voertuigbewijs (1A) en tenaamstellingsbewijs (1B) dan wel de kentekencard bij zich te hebben.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:33 schreef jurgenov het volgende:
Het is toch helemaal niet meer verplicht om je kentekenbewijs bij je te hebben? Lijkt me dus sterk dat ze je een boete daarvoor zouden geven..
Wauw.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:45 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Dat deden de bewakers bij Auschwitz ook.
Vanavond avondvierdaagse hier, allemaal kinders die een stukje langs een druk stuk moeten lopen langs een parkeerterrein. Er staat een auto netjes te wachten voor de klaar-overs om van het parkeerterrein af te mogen, het is een lichte helling, en die kinderen gaan vlak achter die auto staan wachten. Dat niemand er ook wat van zegt, het zou maar net iemand zijn die geen held is in de hellingproef of wat dan ook, dat die auto ineens achteruit rijdt in plaats van vooruit, weet jij veel. Ik had denk ik de motor uitgezet en een kwartier gewacht tot de mierenhoop voorbij is, heb ik ook altijd als ik net op het verkeerde tijdstip een bepaalde weg in wil en er honderden fietsers van twee middelbare scholen allemaal tegelijk naar huis gaan. Je komt er niet doorheen.quote:Op donderdag 21 mei 2015 23:17 schreef Pizza_Boom het volgende:
Ik had het daarstraks ook. Vanaf de Oostring Alkmaar richting Centrum (zeg maar richting de Media Markt), zit er zo'n mooie steile helling in. Ik rijd achter een punto die iedere 10 meter op de rem hangt en erg vreemd rijgedrag vertoond. Bij de steile helling hebben we rood, ik vertrouw het niet en blijf onderin staan (dus een stationwagen ruimte ertussen). Auto 1 rolt iets terug, maar komt na enig klooien voorbij de stopstreep. Auto 2, die punto, rolt tot bijna tegen mijn voorbumper achteruit en komt vervolgens door oranje naar boven. En ik, ik sta dus weer voor rood. Met eentje die hem strak achter me neer zet. Gelukkig kan ik wel de hellingproef probleemloos afleggen.
Al die papieren kun je gewoon in het voertuig laten, dus echt heel moeilijk is het ook weer niet.quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:34 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Sowieso kentekenbewijscontroles. Serieus, het is fucking 2015 en je krijgt een boete voor het niet bij je hebben van een stuk papier (tegenwoordig gelukkig in ieder geval een pasje). Als ik m'n ID/rijbewijs laat zien kan je het zo terugvinden of die auto van mij is en op kenteken easy of ie gekeurd/verzekerd/mrb betaald is.
Dit. En ook alleen binnen NL.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:39 schreef Fer het volgende:
[..]
Volgens mij alleen voor de groene kaart.
O ja, staat mijn hele straat weer vol met zingende, krijsende en toeterende koters. Ik hoef gelukkig niet meer weg vanavond.quote:
Trajectcontrole A2 ....quote:Op vrijdag 22 mei 2015 15:30 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
O ja, staat mijn hele straat weer vol met zingende, krijsende en toeterende koters. Ik hoef gelukkig niet meer weg vanavond.
Gisteren een bekeuring binnen, vijf kilometer per uur te hard te hard over de trajectcontrole op de A2. Om fucking half zeven op zaterdagochtend....
Het eerste stuk net na de Leidsche rijn tunnel zijn een gedeelte van de '100' bordjes op de hectometer paaltjes afgeplakt, en zonder verdere borden ben ik er dus vanuit gegaan..... Met als gevolg dat ik dus gemiddeld net iets te hard reedt.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 15:39 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Trajectcontrole A2 ....fucking aids daar. Ik ben zo blij dat ik daar maar heel zelden overheen hoef te rijden.
Lekker op een 5 baans weg als een grote dikke stroopklont auto's naast/op elkaar 100 moeten rijden
Na 19:00 is het daar heerlijk rijden met 137 op CCquote:Op vrijdag 22 mei 2015 16:11 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Het eerste stuk net na de Leidsche rijn tunnel zijn een gedeelte van de '100' bordjes op de hectometer paaltjes afgeplakt, en zonder verdere borden ben ik er dus vanuit gegaan..... Met als gevolg dat ik dus gemiddeld net iets te hard reedt.
Als ik naar het Oosten moet, alles voorbij Ede/Wageningen zeg maar, ga ik over Amsterdam heen: N9/A9, N8/A8, A10, A1, A30, A12, i.p.v. A9 - A2 - A12. Gewoon, om die verschrikking die A2 heet te mijden. Vooral richting Amsterdam is ie 's avonds verneukeratief, 2x 130 sectie en de laatste sectie is maar 100. A1 is alleen vanaf Naarden Vesting even opletten her en der voor de flitsers en dergelijke. En de N8 met de flitspalen in Krommenie, mja.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 15:39 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Trajectcontrole A2 ....fucking aids daar. Ik ben zo blij dat ik daar maar heel zelden overheen hoef te rijden.
Lekker op een 5 baans weg als een grote dikke stroopklont auto's naast/op elkaar 100 moeten rijden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |