Dat soort paardenlullen zie je daar wel vaker. Compleet niet door waar ze staan en hoe ze iedereen daar in de weg zitten, gewoon hun spullen uitpakken en uitgebreid afscheid nemen en zulks. Als de gemeente daar overdag een BOA zou neerzetten met een wielklem, verdient dat figuur zijn maandsalaris in een dag terug.quote:Op maandag 18 mei 2015 12:32 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Over parkeren gesproken... Wat ik vanmorgen voor asociale situatie tegenkwam slaat echt alles.![]()
Station Enschede, rijtje parkeerplekken voor in/uitstappen, maar deze familie presteerde het om te parkeren: niet in een parkeervak, niet op de stoep, niet op straat, maar MIDDEN OP EEN FIETSPAD!
Echt, de meest knullige plek om je auto neer te zetten, en vervolgens naast je auto ook nog alle bagage op het fietspad uit te stallen.
En dan ook nog raar/dom om je heen kijken als er scheldende fietsers tussen je bagage doorslingeren...![]()
[ link | afbeelding ]
Auto stond dus geparkeerd op het roze stukje...
Of fietsers bekeuren die het eenrichtingsverkeer negeren. Kunnen ze ook goud mee verdienen. Nee, zonder 'uitgezonderd fietsers' onderbord mag je daar *NIET* inrijden stomme aap.quote:Op maandag 18 mei 2015 15:34 schreef Tunafish het volgende:
[..]
Dat soort paardenlullen zie je daar wel vaker. Compleet niet door waar ze staan en hoe ze iedereen daar in de weg zitten, gewoon hun spullen uitpakken en uitgebreid afscheid nemen en zulks. Als de gemeente daar overdag een BOA zou neerzetten met een wielklem, verdient dat figuur zijn maandsalaris in een dag terug.
Sowieso kun je de staatsschuld in een paar jaar afbetalen als verkeersregels ook voor fietsers gehandhaafd zouden wordenquote:Op maandag 18 mei 2015 16:36 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Of fietsers bekeuren die het eenrichtingsverkeer negeren. Kunnen ze ook goud mee verdienen. Nee, zonder 'uitgezonderd fietsers' onderbord mag je daar *NIET* inrijden stomme aap.
Ik zei ook niet dat het erg is. Maar als de vakken te kort zijn en er staan een wat groter voertuig dan is het parkeervak er naast gewoon dode ruimte, want dan kan niemand zijn auto er meer kwijt, op een Smart na misschien. Dan ben je dus gewoon zinloze vakken aan het aanbrengen.quote:Op maandag 18 mei 2015 12:09 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Die lijnen zijn een indicatie. Een richtlijn om je aan te houden. Het is helemaal niet erg om iets over het streepje uit te komen.
Wanneer het ECHT smal is staat er vaak een bordje dat je half op de stoep mag...
Maar het is toch niet vreemd dat er weinig ruimte is? Ze gaan niet even alle huizen slopen En opnieuw bouwen omdat er te weinig ruimte is voor nieuwe grotere auto's
Dat mag, maar die mensen moeten ook parkeren. Als de overheid dat onredelijk vindt dan voeren ze maar een limiet op de dimensies van een voertuig in. Iets dat in bepaalde steden ongetwijfeld binnen enkele jaren realiteit is, met bewoner-hatend Utrecht voor in de rij.quote:Op maandag 18 mei 2015 12:32 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
No offence, maar een dikke SUV hebben in Nederland vind ik sowieso best wel:
Nee daar mag je dus geen aanhanger van 2 ton (of meer) mee trekken.quote:Op maandag 18 mei 2015 13:25 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Alsof iedereen in NL een Kia picanto rijdt.... dát is pas een non-argument.
Met een Ford Focus/ Opel Astra/ Seat Leon / Peugeot 307 en ga zo maar door, trek je ook heus wel een aanhanger en dat zijn echt geen grote wagens die je niet in een parkeervak krijgt.
Waar ben je dan wel niet mee bezig, als je het voor elkaar krijgt om dat bord boven de weg te missen.quote:Op maandag 18 mei 2015 23:07 schreef Posergoth6667 het volgende:
Vanavond, rond half acht, een oudere vrouw rijd met een megane station over de rijbaan op de A20 waar alleen vrachtwagens en bussen mogen rijden. En ja, rijbaan is hier correct want het is met behulp van een vangrail gescheiden van het overige verkeer.
https://www.google.nl/map(...)DJeuZgfP3qzut6sw!2e0
En terecht. Achterlijke doelgroepenstrokenquote:Op maandag 18 mei 2015 23:07 schreef Posergoth6667 het volgende:
Vanavond, rond half acht, een oudere vrouw rijd met een megane station over de rijbaan op de A20 waar alleen vrachtwagens en bussen mogen rijden. En ja, rijbaan is hier correct want het is met behulp van een vangrail gescheiden van het overige verkeer.
https://www.google.nl/map(...)DJeuZgfP3qzut6sw!2e0
Ik heb werkelijk geen idee. Het is ook niet 1 bord, er staan er twee en het is in mijn ogen heel duidelijk dat je er niet hoort te rijden.quote:Op maandag 18 mei 2015 23:13 schreef Carlos93 het volgende:
[..]
Waar ben je dan wel niet mee bezig, als je het voor elkaar krijgt om dat bord boven de weg te missen.![]()
Normaal zou ik het met je eens zijn, maar het is voor de doorstroming en het werkt verbazingwekkend genoeg wel. Helaas komt er een 80KM stuk achteraan waar sinds de invoering gigantisch veel files staan.quote:Op maandag 18 mei 2015 23:20 schreef OEM het volgende:
[..]
En terecht. Achterlijke doelgroepenstroken
Want je wilt als automobilist ook echt tussen al het vrachtverkeer dat uit de havens komt zitten op een verkeersplein.quote:Op maandag 18 mei 2015 23:20 schreef OEM het volgende:
[..]
En terecht. Achterlijke doelgroepenstroken
Haha, dat is waar.quote:Op maandag 18 mei 2015 20:08 schreef daNpy het volgende:
[..]
Nee daar mag je dus geen aanhanger van 2 ton (of meer) mee trekken.
Maar wel typisch Nederlands om vooral heel erg veel te vinden van het eigendom van iemand anders. Waar doen ze het toch van?
Daar kan ik ook goed gek van worden. Al die grote .... bussen die gewoon half op de weg geparkeerd worden. Zet hem op je oprit of laat je bus gewoon op je werk.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:20 schreef CherryLips het volgende:
Bedrijfsbusjes vind ik sowieso niet in een woonwijk thuishoren, dat loopt echt de spuigaten uit in sommige straten en op parkeerterreinenMaar dat is een heel andere discussie.
Dit. Daarom ook mijn voorbeeld van de kroeg.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:20 schreef CherryLips het volgende:
Trouwens, volgens mij zijn de parkeerplaatsen in nieuwe wijken wel ruimer dan vroeger. Maar als je met je SUV in een knus grachtenpandje in het centrum van Utrecht wil wonen, dan moet je misschien ander vervoer regelen of elders een parkeerplaats huren.
Dit.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:16 schreef twiFight het volgende:
Maar stel nou eens dat ik het daar mee eens ben. Dat ben ik niet, maar stel. Wat dan met mensen die wel terecht zo'n auto hebben, omdat ze veel moeten kunnen trekken. Of daadwerkelijk offroad gaan. Of mensen met busjes voor een bedrijf. Die moeten dan maar dood vallen? Veel parkeervakken zijn gewoon te klein, punt. We leven niet meer in 1990. 20 jaar geleden waren SUVs en vergelijkbare voertuigen misschien een uitzondering, maar tegenwoordig zijn ze overal in het verkeer.
Ik zeg niet dat elke parkeerplaats 5 meter lang en 4 meter breed hoeft te worden, maar de kleine vakken hebben gewoon beperkt nut omdat maar een deel van de auto's er daadwerkelijk normaal in kan parkeren.
En laten we het niet mooier voordoen dan het is, kleine parkeervakken bestaan voor 90%+ alleen vanwege het geld.
Ik ben er ook niet zozeer fan van, maar de overheid stuurt er nadrukkelijk op zoveel mogelijk mensen ZZP-er te laten worden en dat zorgt er wel voor dat je het meer en meer zal zien dus wen er maar aan.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:20 schreef CherryLips het volgende:
Bedrijfsbusjes vind ik sowieso niet in een woonwijk thuishoren, dat loopt echt de spuigaten uit in sommige straten en op parkeerterreinen
Voor bestaande plekken, ja. Maar bij hermodellering is het bullshit om te kleine vakken te houden. Dan maak je van drie vakken maar twee. Maar dat doen ze niet omdat ze zoveel mogelijk geld willen hebben. Maar daar 'discrimineer' je bepaalde voertuighouders wel mee. Kan, maar wees dan een vent en stel een verbod in voor grotere voertuigen in je stad. Dan beken je tenminste kleur. (En ja, dan breekt er een shit-storm los, wat precies is wat de gemeenten niet aandurven.)quote:Trouwens, volgens mij zijn de parkeerplaatsen in nieuwe wijken wel ruimer dan vroeger. Maar als je met je SUV in een knus grachtenpandje in het centrum van Utrecht wil wonen, dan moet je misschien ander vervoer regelen of elders een parkeerplaats huren.
Genoeg plekken waar dat uberhaupt niet kan. En wat moeten mensen, klussers bijvoorbeeld, die naar een klant gaan? Die zullen bij de klant ook ergens moeten kunnen parkeren. Als parkeren niet lukt worden die dingen al helemaal overal neergepleurd (bij voorkeur op een trottoir of fietspad) waardoor gewoon het hele verkeer gestoord wordt.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 11:25 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Daar kan ik ook goed gek van worden. Al die grote .... bussen die gewoon half op de weg geparkeerd worden. Zet hem op je oprit of laat je bus gewoon op je werk.
Dan huur je elders een plek. Als er geen plek is voor al die bussen dan is er geen plek. Je kunt niet je bus in het gras pleuren zodat er in de bocht geen verkeer van twee kanten langs elkaar heen kan. Of je bouwt je eigen voortuin om tot parkeerplaats, die mogelijk is er ook in de straat. Nee, zelf twee auto's hebben en dan ook nog een bus voor de deur willen, dat kan gewoon niet meer.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef twiFight het volgende:
[..]
Ik ben er ook niet zozeer fan van, maar de overheid stuurt er nadrukkelijk op zoveel mogelijk mensen ZZP-er te laten worden en dat zorgt er wel voor dat je het meer en meer zal zien dus wen er maar aan.
Errr waar komt dit opeens vandaan?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dan huur je elders een plek. Als er geen plek is voor al die bussen dan is er geen plek. Je kunt niet je bus in het gras pleuren zodat er in de bocht geen verkeer van twee kanten langs elkaar heen kan. Of je bouwt je eigen voortuin om tot parkeerplaats, die mogelijk is er ook in de straat. Nee, zelf twee auto's hebben en dan ook nog een bus voor de deur willen, dat kan gewoon niet meer.
Toevallig onlangs nog met bewoners van een reconstructiewijk om tafel gezeten. Als gemeente aangeboden om de parkeerplaatsen aan te passen aan hedendaagse normen, maar gezien de beperkte ruimte in de straat ging dat dan wel ten koste van bomen, het voetpad of de rijbaan. De aanwezigen kozen unaniem voor het laten van de parkeervakken zoals ze nu zijn. En zo zal het vaker gaan denk ik. Grote auto's zijn in veel wijken geen regel, eerder uitzondering. Als je een hele straat laat kiezen tussen allemaal leven met 35% minder parkeerplaatsen of grotere vakken voor meer ruimte voor die ene buurman met z'n Q7 dan weet ik de uitslag wel.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef twiFight het volgende:
Voor bestaande plekken, ja. Maar bij hermodellering is het bullshit om te kleine vakken te houden. Dan maak je van drie vakken maar twee. Maar dat doen ze niet omdat ze zoveel mogelijk geld willen hebben. Maar daar 'discrimineer' je bepaalde voertuighouders wel mee. Kan, maar wees dan een vent en stel een verbod in voor grotere voertuigen in je stad. Dan beken je tenminste kleur. (En ja, dan breekt er een shit-storm los, wat precies is wat de gemeenten niet aandurven.)
Ik woon zelf in een flat, had het hier over een huis waar ik eerst woondequote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:49 schreef twiFight het volgende:
een tuin waar een auto in past. Ooit van flats gehoord?
2 auto's én een busje, ik proef wederom wat frustratie van jouw persoonlijke situatie, maar wat je zegt is een uitzondering. Totale bullshit als argument voor te kleine parkeerplaatsen.
Ik ben er bekend mee. Ik heb zo'n overbuurman gehad. Zijn 'bedrijfsbus' (hij kreeg een uitkering, want werkloos) had enkele kogelgaten, zegt wel genoeg over wat voor een type het wasquote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik woon zelf in een flat, had het hier over een huis waar ik eerst woondeBij m'n ouders in de straat, daar is echt een wildgroei aan bussen terwijl er technisch gezien meer dan genoeg plek is. En normale vakken ook. Het maakt dus niet uit hoe groot de vakken zijn, het staat toch binnen no-time vol omdat iedereen hun auto's daar neerzet 'want er is genoeg plek', maar dat is maar eventjes zo.
Dat is tenminste wel een democratische aanpak. En hulde voor de gemeente voor het voorstel. Helaas stemmen mensen in die situaties wel egoistisch. Als een van de bewoners over 2 jaar ook een lang voertuig koopt zal 'ie ongetwijfeld balen van zijn eigen besluit. Bovendien moet je wel oppassen met dit soort acties. Wat als 51% van de bewoners geen auto heeft en wil dat alles omgebouwd wordt tot groen? Vinden de kleine autobezitters het dan ook okee? Parkeervoorziening dient gewoon een algemeen nut en daar moet rekening mee gehouden worden. Daarmee zeg ik niet dat overal hele parkeerpleinen moeten komen, maar zorg gewoon (waar mogelijk) dat mensen hun auto kwijt kunnen, ook als die lang is.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:49 schreef JDude het volgende:
[..]
Toevallig onlangs nog met bewoners van een reconstructiewijk om tafel gezeten. Als gemeente aangeboden om de parkeerplaatsen aan te passen aan hedendaagse normen, maar gezien de beperkte ruimte in de straat ging dat dan wel ten koste van bomen, het voetpad of de rijbaan. De aanwezigen kozen unaniem voor het laten van de parkeervakken zoals ze nu zijn. En zo zal het vaker gaan denk ik. Grote auto's zijn in veel wijken geen regel, eerder uitzondering. Als je een hele straat laat kiezen tussen allemaal leven met 35% minder parkeerplaatsen of grotere vakken voor meer ruimte voor die ene buurman met z'n Q7 dan weet ik de uitslag wel.
En dan zal je nog af en toe hebben dat een of andere *insert cliche > bejaarde / huisvrouw met pittig kort kapsel / josti * zijn/haar toyota aygo klakkeloos in dat vak zetquote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:25 schreef Carlos93 het volgende:
Gewoon een paar parkeervakken markeren als plekken voor grote auto's.
Zo doen ze het tegenwoordig ook in een aantal parkeergarages, en dat werkt prima die XL vakken.
Reserveer per straat gewoon 1 a 2 plekken voor zo'n XL vak en het probleem lost zich van zelf op.
Ja tuurlijk, als het de laatste vakken zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
En dan zal je nog af en toe hebben dat een of andere *insert cliche > bejaarde / huisvrouw met pittig kort kapsel / josti * zijn/haar toyota aygo klakkeloos in dat vak zet
Even de stadswacht of politie bellen en die slepen het maar wat graag weg.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:33 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
En dan zal je nog af en toe hebben dat een of andere *insert cliche > bejaarde / huisvrouw met pittig kort kapsel / josti * zijn/haar toyota aygo klakkeloos in dat vak zet
Of gewoon twee mini's in één parkeervakquote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:39 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, als het de laatste vakken zijn
Ikzelf moet ook regelmatig naar een klant in mijn bus. Maar hier worden de mensen bedoelt die al een privé auto hebben en elke avond hun bus in de wijk neer zetten..quote:Op dinsdag 19 mei 2015 13:38 schreef twiFight het volgende:
Genoeg plekken waar dat uberhaupt niet kan. En wat moeten mensen, klussers bijvoorbeeld, die naar een klant gaan? Die zullen bij de klant ook ergens moeten kunnen parkeren. Als parkeren niet lukt worden die dingen al helemaal overal neergepleurd (bij voorkeur op een trottoir of fietspad) waardoor gewoon het hele verkeer gestoord wordt.
Nu je het zegt, die was ik alweer even vergeten. Dat lijkt me een prima oplossing inderdaad! En ja, misbruik is mogelijk, maar dat is geen argument tegen die vakken, dat is een argument tegen het rijbewijs van sommige mensenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:25 schreef Carlos93 het volgende:
Gewoon een paar parkeervakken markeren als plekken voor grote auto's.
Zo doen ze het tegenwoordig ook in een aantal parkeergarages, en dat werkt prima die XL vakken.
Reserveer per straat gewoon 1 a 2 plekken voor zo'n XL vak en het probleem lost zich van zelf op.
En bij meerdere voertuigen is dat aso gedrag, maar dat is dan weer geen argument tegen parkeervakken van een normaal formaat.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:11 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Ikzelf moet ook regelmatig naar een klant in mijn bus. Maar hier worden de mensen bedoelt die al een privé auto hebben en elke avond hun bus in de wijk neer zetten..
Maar dan krijg je de vraag: wat is een grote auto. Iemand die altijd in een Aygo rijdt, vindt een doorsnee station al groot.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 15:25 schreef Carlos93 het volgende:
Gewoon een paar parkeervakken markeren als plekken voor grote auto's.
Zo doen ze het tegenwoordig ook in een aantal parkeergarages, en dat werkt prima die XL vakken.
Reserveer per straat gewoon 1 a 2 plekken voor zo'n XL vak en het probleem lost zich van zelf op.
Die automobilist zit anders goed fout. Dit zie je van verre aankomen. Dit is normaal gedrag voor alle fietsers.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:30 schreef Mano_ het volgende:
Kleine maar terugkerende irritatie: wannabe Tour-fietsers die schijt hebben aan verkeersregels en andere deelnemers..
Wat doen ze verkeerd?quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:30 schreef Mano_ het volgende:
Kleine maar terugkerende irritatie: wannabe Tour-fietsers die schijt hebben aan verkeersregels en andere deelnemers..
Ik zag het inderdaad aankomen, maar dat maakt de actie van die homo's niet beter. Ze hebben gewoon haaientanden dus netjes wachten tot de rotonde vrij is.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:35 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Die automobilist zit anders goed fout. Dit zie je van verre aankomen. Dit is normaal gedrag voor alle fietsers.
Van de fietssuggestiestrook af willen is het enige dat ik kan bedenken. Voor de verandering.quote:
Ondanks haaientanden de rotonde oprijden terwijl er verkeer is dat voorrang op ze heeft.quote:
homo's omdat ze sporten? wow...quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:37 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Ik zag het inderdaad aankomen, maar dat maakt de actie van die homo's niet beter. Ze hebben gewoon haaientanden dus netjes wachten tot de rotonde vrij is.
Dat noemt men een auto ontwijken. Gewoon normaal gedrag.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:37 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Van de fietssuggestiestrook af willen is het enige dat ik kan bedenken. Voor de verandering.
Fietsers moeten ook niet verwachten dat jij stopt waar dat niet hoeftt.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:40 schreef Posergoth6667 het volgende:
Ja ze hebben haaientanden, ja, theoretisch zouden ze moeten stoppen. Maar het kost hun een stuk meer moeite om vooruit te komen dan jij met je auto. Gewoon stoppen dus. Ik laat fietsers altijd voor. Een stukje respect voor elkaar opbrengen heet dat. Je moet zeker niet verwachten dat ze stoppen. Daarnaast, als je ze wel aan rijd zit je alsnog fout (en terecht)
Op het moment dat er een conflict ontstaat, zitten de fietsers al lang op de rotonde. Had je ze willen blokkeren, had je zelf op de fietssuggestiestrook moeten zitten.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:38 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Ondanks haaientanden de rotonde oprijden terwijl er verkeer is dat voorrang op ze heeft.
Edit: Even voor de duidelijkheid: het gaat dus om die wielrenners hè, niet die andere 2.
Die haaientanden staan er volgens mij om aan te geven dat ze moeten wachten op andere fietsers op de fietsstrook, niet dat ze die auto moeten laten voorgaan. Dat is een compleet andere handeling.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:38 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Ondanks haaientanden de rotonde oprijden terwijl er verkeer is dat voorrang op ze heeft.
Edit: Even voor de duidelijkheid: het gaat dus om die wielrenners hè, niet die andere 2.
*Mompelt iets over het inhalen van verkeer dat te kennen heeft gegeven rechtsaf te willen slaan en rechts houden*quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:40 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
Dat noemt men een auto ontwijken. Gewoon normaal gedrag.
Oh jij bent er zo een die denkt dat fietsers god zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:40 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
homo's omdat ze sporten? wow...
Ja ze hebben haaientanden, ja, theoretisch zouden ze moeten stoppen. Maar het kost hun een stuk meer moeite om vooruit te komen dan jij met je auto. Gewoon stoppen dus. Ik laat fietsers altijd voor. Een stukje respect voor elkaar opbrengen heet dat. Je moet zeker niet verwachten dat ze stoppen. Daarnaast, als je ze wel aan rijd zit je alsnog fout (en terecht)
Toch is dit echt een gevalletje van asociale of niet oplettende automobilist voor Mano_quote:Op dinsdag 19 mei 2015 16:41 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Fietsers moeten ook niet verwachten dat jij stopt waar dat niet hoeftt.
Zeg ik dat?quote:
Het kost mij brandstof om weer voorruit te komen. Redenering van niets.quote:Ja ze hebben haaientanden, ja, theoretisch zouden ze moeten stoppen. Maar het kost hun een stuk meer moeite om vooruit te komen dan jij met je auto. Gewoon stoppen dus. Ik laat fietsers altijd voor. Een stukje respect voor elkaar opbrengen heet dat. Je moet zeker niet verwachten dat ze stoppen. Daarnaast, als je ze wel aan rijd zit je alsnog fout (en terecht)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |