engerdquote:Op zondag 17 mei 2015 12:58 schreef J0kkebr0k het volgende:
Koran en hadith bezit strafbaar stellen. Openbare executies op dorpspleinen voor diegenen die deze wet overtreden.
Ze weten niet hoe snel ze boel weer moeten sussen hè? 'onaanvaardbaar!', 'we moeten 'm ontslaan!!'quote:Op zaterdag 16 mei 2015 20:04 schreef pietba het volgende:
De Franse conservatieve partij UMP wil burgemeester Robert Chardon royeren. De maire van de zuidelijke stad Venelles twitterde donderdagavond dat de islam verboden moet worden.
Later tekende de Franse krant Le Monde uit Chardons mond op dat moslims hun religie voortaan maar ‘in hun land van afkomst’ moeten gaan belijden. Meerdere kopstukken van de UMP, die onder leiding van oud-president Nicolas Sarkozy oppositie voert tegen de sociaaldemocraten van de huidige president François Hollande, noemden beide uitlatingen onaanvaardbaar.
Hoog tijd dat de aliens landen om uit te leggen dat God niet bestaat.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het zou ook zo'n lekker effectief verbod zijn hè. Goed te handhaven ook.
Angola denies it has banned Islamquote:Op zondag 17 mei 2015 13:13 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Deze land weet: https://ejbron.wordpress.(...)oskeeen-vernietigen/
Absoluut. Ik ben géén voorstander van een gedachtepoltie, mensen mogen geloven wat ze willen maar georganiseerde religies die tevens een politieke inslag hebben: Wegwezen ermee.quote:
Denk je dat een moslim zich daar iets van aan zal trekken? Die zijn compleet gebrainwashed man.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hoog tijd dat de aliens landen om uit te leggen dat God niet bestaat.
Leuk alleen dat het een fabeltje bleek te zijn. Jammer voor u.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:13 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Ze weten niet hoe snel ze boel weer moeten sussen hè? 'onaanvaardbaar!', 'we moeten 'm ontslaan!!'terwijl ze stiekem diep van binnen precies hetzelfde denken. Nep tyfuszooitje...
Deze land weet: https://ejbron.wordpress.(...)oskeeen-vernietigen/
En wat zal er, anders dan wat uiterlijke verschijning, precies veranderen?quote:Op zondag 17 mei 2015 13:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Je ziet iig geen hoofdoekwijken meer.
Denk dat ze zich opofferen door zelfmoordaanslagen te plegen op de aliensquote:Op zondag 17 mei 2015 13:17 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Denk je dat een moslim zich daar iets van aan zal trekken? Die zijn compleet gebrainwashed man.
Het wij vs hun gevoel zal daardoor op zijn minst afnemen. Als je je compleet anders kleed als autochtonen ben je al snel een buitenbeentje. Dat geldt niet alleen voor moslims maar ook voor mensen die hun hele kop vol tatoeëren of hippies.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En wat zal er, anders dan wat uiterlijke verschijning, precies veranderen?
Uiteraard ben ik geen voorstander van een verbod op welke religie dan ook. Ik zie wel iets in een verbod op excessen, zoals salafisme.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En wat zal er, anders dan wat uiterlijke verschijning, precies veranderen?
What's next? Iemand die een misvormd gezicht heeft ook maar als een outcast behandelen?quote:Op zondag 17 mei 2015 13:23 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Het wij vs hun gevoel zal daardoor op zijn minst afnemen. Als je je compleet anders kleed als autochtonen ben je al snel een buitenbeentje. Dat geldt niet alleen voor moslims maar ook voor mensen die hun hele kop vol tatoeëren of hippies.
Dat je daarna een sociale outcast wordt omdat geen werkgever je wil hebben en je dus maar in een wijk gaat wonen met gelijkdenkenden en gelijkkledende versterkt het 'outcast' gevoel natuurlijk alleen maar. Radicale gedachtengoed komt daarna vanzelf want boehoe je wordt niet geaccepteerd. En zoals het een goede moslim betaamt is natuurlijk niet jouw schuld maar van de complete maatschappij.
Nee, verbieden.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:26 schreef Falco het volgende:
[..]
What's next? Iemand die een misvormd gezicht heeft ook maar als een outcast behandelen?
Ohja natuurlijk, op weg naar de grote eenheidsworst-staatquote:
Ja dat is echt precies hetzelfdequote:Op zondag 17 mei 2015 13:26 schreef Falco het volgende:
[..]
What's next? Iemand die een misvormd gezicht heeft ook maar als een outcast behandelen?
Inderdaad, want je serveert iemand af (outcast) op uiterlijke verschijnselen.quote:
"Ja maar zij kiezen ervoor om zich als een outcast te dragen en iemand met een misvormd gezicht kan daar niets aan doen"quote:Op zondag 17 mei 2015 13:28 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Inderdaad, want je serveert iemand af (outcast) op uiterlijke verschijnselen.
Als een salafist niet oproept tot geweld of niet geweld voorbereidt dan is een bestraffing van die persoon premature zaadlozing.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Uiteraard ben ik geen voorstander van een verbod op welke religie dan ook. Ik zie wel iets in een verbod op excessen, zoals salafisme.
Ik heb anders al de nodige keren gelezen dat vrouwen met een hoofddoek daar ook helemaal niet zelf voor kiezen. Of heb ik dan weer iets verkeerd begrepen?quote:Op zondag 17 mei 2015 13:29 schreef Falco het volgende:
[..]
"Ja maar zij kiezen ervoor om zich als een outcast te dragen en iemand met een misvormd gezicht kan daar niets aan doen"
Nu heb je kortsluiting veroorzaakt in die PVV-hersenpannetjesquote:Op zondag 17 mei 2015 13:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik heb anders al de nodige keren gelezen dat vrouwen met een hoofddoek daar ook helemaal niet zelf voor kiezen. Of heb ik dan weer iets verkeerd begrepen?
quote:Op zondag 17 mei 2015 13:32 schreef Falco het volgende:
[..]
Nu heb je kortsluiting veroorzaakt in die PVV-hersenpannetjes.
Weer een reden om het te verbieden.quote:Op zondag 17 mei 2015 13:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik heb anders al de nodige keren gelezen dat vrouwen met een hoofddoek daar ook helemaal niet zelf voor kiezen. Of heb ik dan weer iets verkeerd begrepen?
Je spreekt jezelf tegen. Continu. Los daarvan is het een uitermate achterlijk idee. Je streeft naar een eenheidsworst ten koste van basale mensenrechten. Je argumentatie is van hetzelfde niveau als: ze draagt een kort rokje, valt daarmee op en vraagt er dus om om verkracht te worden.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |