yasmin neemt de leidingquote:Op zaterdag 16 mei 2015 21:06 schreef timmmmm het volgende:
Jongens, na een sp3ctaculaire dag van selfies van mij en de kuiten van Manuela, blijft er nog maar één vraag open staan
Poll: Wie is de volgende die een selfie post?
• Specularium
• Tem
• Snavelaar
• Pjohannes
• Uccie
• Yasmin met bikinipics
• Yoki
• Fylax' moeder
• Fokker89
• LTVKKL met zijn kraan
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Is de vraag eigenlijk wie je zou willen dat er een selfie post, of wie je denkt dat er een gaat posten?quote:
De vraag is wie de volgende is volgens jou.quote:Op zondag 17 mei 2015 11:29 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Is de vraag eigenlijk wie je zou willen dat er een selfie post, of wie je denkt dat er een gaat posten?
Ze heeft mij nog niet ontmoet.quote:
Ik hoop voor Timmmm dat de kapster altijd erg braaf is geweest.quote:Op zondag 17 mei 2015 09:41 schreef timmmmm het volgende:
Als je op een zekere leeftijd aankomt, is het niet gek dat de dames wat meer ervaring hebben. Ikzelf immers ook. Maar het moet wel een beetje normaal blijven. Ik ben nu 24 en als ik een dame van grofweg dezelfde leeftijd tegenkom die het met een man of 10 gedaan heeft, is dat nog wel prima. Heeft ze het er met 20 of meer gedaan, houdt het op.
Zo is dat.quote:Op zondag 17 mei 2015 12:51 schreef arjan1112 het volgende:
Die zegt gewoon tegen hem dat ze het maar met 4 man heeft gedaan, en in het echt.. ja dat is geheim....
Ja.. En als een vrouw zegt 0 dan zijn het er ook echt 0.quote:Op zondag 17 mei 2015 12:53 schreef arjan1112 het volgende:
Dus als een vriend zegt dat ie het met 3 meiden heeft gedaan. Dan is het er maar 1 ?
Dit is een formule die zo uit het datingsitestopic kan komen.quote:Op zondag 17 mei 2015 12:53 schreef Njosnavelin het volgende:
Bij vrouwen x3 en bij mannen /3, las ik in dat topic.
Alles op internet is ook waar, Adriaan.quote:Op zondag 17 mei 2015 12:55 schreef arjan1112 het volgende:
Eh... ja 0 wel.. mja... eh... als ze dus 3 zegt dan waren het er 9...
Hm... tsja.. laat maar
quote:Op zondag 17 mei 2015 13:04 schreef anonymoussie het volgende:
Het leven is een melodie.
Het ligt eraan hoe jij het zingt, Harry.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |