Leek wel of die geen 1 bal vast kon houden, bij iedere aanname stuiterde die bal de andere kant op. Zat op G achter het doel en het zag er zo stuntelig uit in de tweede helft.quote:
Leek? Dat is helaas gewoon zo. Statistieken van z'n passing waren ook weer om te janken heb ik begrepen.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:07 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Leek wel of die geen 1 bal vast kon houden, bij iedere aanname stuiterde die bal de andere kant op. Zat op G achter het doel en het zag er zo stuntelig uit in de tweede helft.
Uhhh, oke.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als ze Kazim nu gaan schorsen moeten ze die Labyad ook schorsen met zijn kazim is een pussy uitspraken.
Beelden nog niet gezien zeker?quote:
Want?quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als ze Kazim nu gaan schorsen moeten ze die Labyad ook schorsen met zijn kazim is een pussy uitspraken.
http://foxsports.nl/video(...)gaf-me-een-klap.htmlquote:
Ja had het gezien. Maar is toch anders dan als een aap iemand een klap verkopenquote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:15 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
http://foxsports.nl/video(...)gaf-me-een-klap.html
Weinig respect zo als hij over een collega praat.
Jij wilt hem schorsen voor zulke uitspraken? Nee, duidelijk.quote:
Niet perse maar als hij het niet krijgt dan Kazim ook niet, Of beide of beide niet.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Jij wilt hem schorsen voor zulke uitspraken? Nee, duidelijk.
Zit toch een wereld van verschil in..quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Niet perse maar als hij het niet krijgt dan Kazim ook niet, Of beide of beide niet.
Hij was in ieder geval beter dan Manu, die heeft echt helemaal niets goed gedaan.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:19 schreef thedarklord0033 het volgende:
Iedereen wordt altijd gewisseld behalve Immers, was bij Koeman ook al zo. Tevens JPB NOOIT meer opstellen. Die jongen ligt zo snel en zo voorspelbaar.
Manu viel ook 30 minuten in, Boetius speelde 60 minuten. Manu is tevens een blind paard.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij was in ieder geval beter dan Manu, die heeft echt helemaal niets goed gedaan.
quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als ze Kazim nu gaan schorsen moeten ze die Labyad ook schorsen met zijn kazim is een pussy uitspraken.
Het is toch ook geen voorbeeld voor kinderen die zitten te kijken met ze gepussy?quote:
Kazim wel dan met z'n gemep? Erg kinderachtige situatie sowieso.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Het is toch ook geen voorbeeld voor kinderen die zitten te kijken met ze gepussy?
Je moet je ook een beetje in Labyad verplaatsen. Hij heeft een koek gekregen maar durft niks terug te doen, dus probeert hij maar achteraf voor de camera zijn gedeukte ego op te poetsen.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Het is toch ook geen voorbeeld voor kinderen die zitten te kijken met ze gepussy?
Ik snap het en juist dat is zo ergerlijk wees dan een vent en geef die pussy van 2 meter een klap terug en kijk wat er gebeurd. Nu heeft hij een klap gehad is hij waarschijnlijk weggedoken en kwam de rest er tussen. Prima maar ga dan daarna niet tegen de camera je gedeukte ego op poetsen.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:38 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Je moet je ook een beetje in Labyad verplaatsen. Hij heeft een koek gekregen maar durft niks terug te doen, dus probeert hij maar achteraf voor de camera zijn gedeukte ego op te poetsen.
quote:Op dinsdag 12 mei 2015 13:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als ze Kazim nu gaan schorsen moeten ze die Labyad ook schorsen met zijn kazim is een pussy uitspraken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |