Zou jij vertrekken als je weet dat je ergens anders mag wonen?quote:Op zondag 10 mei 2015 10:55 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Ja wat denk je dat er gebeurd als overal in de wereld bekend word dat het asielbeleid in NL is dat iedereen word toegelaten?
Als ik hoor dat in Nederland de wegen van goud gemaakt zijn, ik gratis geld, zorg, eten, huis, auto, tv, wasmachine, meubels en geld krijg terwijl ik in een Afrikaans land fulltime koeienpoepschepper ben en mijn dagelijks dieet uit noten en zaden bestaan en ik op de grond in een leemhutje moet slapen met 40 anderen, dan denk ik wel dat ik die gratis bootreis of vliegreis die jij me wilt aanbieden aanneem ja.quote:Op zondag 10 mei 2015 13:45 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Zou jij vertrekken als je weet dat je ergens anders mag wonen?
Harder werken = meer criminaliteit bedoel je dusquote:Op zaterdag 9 mei 2015 11:41 schreef imikethat het volgende:
Oost-europeanen werken vele malen harder dan die unicefkindjes, maar daar mag je dan weer niks over zeggen
Wegen van goud. Yeah right...quote:Op zondag 10 mei 2015 14:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als ik hoor dat in Nederland de wegen van goud gemaakt zijn, ik gratis geld, zorg, eten, huis, auto, tv, wasmachine, meubels en geld krijg terwijl ik in een Afrikaans land fulltime koeienpoepschepper ben en mijn dagelijks dieet uit noten en zaden bestaan en ik op de grond in een leemhutje moet slapen met 40 anderen, dan denk ik wel dat ik die gratis bootreis of vliegreis die jij me wilt aanbieden aanneem ja.
Nooit in Afrika (of Azie) geweest zeker? Ze denken daar letterlijk dat je schatrijk bent, omdat je wit bent.quote:
Ja en wij denken dat Afrikanen allemaal in lemen hutjes wonen en honger lijdenquote:Op zondag 10 mei 2015 16:01 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Nooit in Afrika (of Azie) geweest zeker? Ze denken daar letterlijk dat je schatrijk bent, omdat je wit bent.
Uhm, wel hoor, vorig jaar nog, vlucht van HK naar Schiphol. Iedereen z'n papieren werden gelijk gecontroleerd.quote:Op zondag 10 mei 2015 12:53 schreef Igen het volgende:
[..]
Nergens op de wereld ga je direct bij de slurf van het vliegtuig de immigratie door.
Identiteitsdocumenten weggegooien wordt de vluchteling juist aangerekend omdat hij dan meer moeite moet doen om zijn identiteit en nationaliteit aan te tonen.quote:Op zondag 10 mei 2015 11:31 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Hier ben je al 6 stappen te laat. LAAT JE NIET CHANTEREN! Als op Schiphol blijkt dat het paspoort in het vliegtuig door de WC is gegaan: direct terugsturen!
Het is ronduit belachelijk dat ze overal-op-aarde weten dat ze in Nederland zonder papieren meer kans maken dan met papieren! Pas dat aan: geen papieren ==> direct retour.
Mond dicht naaien omdat je het niet naar je zin hebt hier? ==> Direct retour! Probeer dat maar in Iran.
Stel dat ik een kansloze neger ergens in het continent afrika ben.quote:Op zondag 10 mei 2015 13:45 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Zou jij vertrekken als je weet dat je ergens anders mag wonen?
Mooie menselijke post Hans. Zo leren we je ook eens van een andere kant kennen.quote:Op zondag 10 mei 2015 17:15 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Stel dat ik een kansloze neger ergens in het continent afrika ben.
Ja dan zou ik alles op alles zetten om ergens in europa te belanden, een land als nederland bij voorkeur.
Ik snap terdege dat als je in zo'n land geboren word en je hoort over westerse landen dat je verhuizen wilt. Ik neem het ze persoonlijk ook niet kwalijk.
Het leven is wat dat betreft oneerlijk. als je geboren word in zeg ethiopie of NL dan zijn je kansen en toekomst dermate verschillend dat het oneerlijk is. Ja dat besef ik ook, het land waar je geboren word is oneerlijk.
Maar ik denk niet dat het huidige asielzoekersbeleid daarn een adequaat antwoord op biedt.
Zoals gezegd voor 1 syrische asielzoeker die 25k kost blijven 1000 syrische asielzoekers achter.
Ter plekke hulp bieden is mijn inziens beter.
ik ben best hardvochtig qua asielbeleid maar snap de menselijke kant ook.
Mijn vader heeft een "pleegdochter", een voormalig kansloos meisje. Nu betaald mijn pa een x bedrag waardoor dat meisje eten, onderdak en scholing krijgt totdat ze is afgestudeerd.
Ikzelf ben bezig om financieel onafhankelijk te worden. Mijn droom is om geneeskunde te studeren. Met mijn opleidingen en kennis zou ik heel graag naar ontwikkelingsladen gaan. Helpen daar "beschaving"op te richten.
Wat er in de wereld gebeurd is schrijnend maar je moet ter plekke de problemen oplossen.
Ik ben niet zo zwart wit maar wij verschillen over de methodes.quote:Op zondag 10 mei 2015 17:36 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Mooie menselijke post Hans. Zo leren we je ook eens van een andere kant kennen.
Dat is een mooi streven. Probeer dat te verwezenlijken. In die zin help je dan mee aan een echt betere wereld.quote:Op zondag 10 mei 2015 17:49 schreef hans1985 het volgende:
En lijkt mij heerlijk om in ontwikkelingslanden mijn kennis ten goede te brengen.
De grootste groep asielzoekers komen uit landen waar oorlog is of waar groepen mensen worden vervolgd en dat staat los van de economische situatie. Een harder asielbeleid zorgt voor grote wantoestanden omdat deze mensen toch wel vluchten.quote:Op zondag 10 mei 2015 17:15 schreef hans1985 het volgende:
Maar ik denk niet dat het huidige asielzoekersbeleid daarn een adequaat antwoord op biedt.
Ook in het verleden is vaak genoeg gebleken dat mensen vluchten ook als die toekomst erg onzeker en gevaarlijk is, het alternatief is vaak een zekere dood en marteling.quote:Zeven- tot achtduizend van hen zitten al een maand of twee vast op grote schepen in de Straat van Malakka en andere internationale wateren. Mensensmokkelaars durven hen niet aan land te brengen nu Thailand en Maleisië hard tegen de smokkelsyndicaten optreden, aldus Lewa.
lijkt mij gewoon zaligmakend. Mijn vader en moeder zijn daar ooit mee begonnen maar qua opleiding en tijdperk geen kans.quote:Op zondag 10 mei 2015 17:53 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Dat is een mooi streven. Probeer dat te verwezenlijken. In die zin help je dan mee aan een echt betere wereld.
Tja. Als je een roeping hebt zou je dat niet van je (toekomstige) wederhelft moeten laten afhangen.quote:Op zondag 10 mei 2015 17:59 schreef hans1985 het volgende:
Maar moet eerlijk zeggen dat dat van mij toekomstige wederhelft af hangt. Ben wel zo egoïstisch dat ik liever gelukkig ben dan werk in zeg afrika
Haha!quote:Op zondag 10 mei 2015 17:15 schreef hans1985 het volgende:
Mijn droom is om geneeskunde te studeren. Met mijn opleidingen en kennis zou ik heel graag naar ontwikkelingsladen gaan. Helpen daar "beschaving"op te richten.
Dat laatste is dan ook niet wat ik bepleit. Ik bepleit wel twee andere dingen in dat kader:quote:Op zondag 10 mei 2015 10:58 schreef Igen het volgende:
[..]
In principe werkt het natuurlijk ook al zo. De groepen waar jij over klaagt komen echter niet binnen als migranten maar als politieke vluchtelingen of via gezinshereniging en het is ook wel hard als je zulke mensen voortaan principieel niet meer toelaat.
Heb je enig idee hoe de "integratie" nu gaat?quote:Op zondag 10 mei 2015 20:40 schreef Elfletterig het volgende:
2) Strengere eisen stellen aan integratie als ze (willen) blijven
Ik zou willen dat integratie-eisen voor iedereen gelden. Ook voor mensen uit de EU of Turkije. En ik wil stringente taaleisen, waarbij de voortgang door middel van examens wordt getoetst. Binnen maximaal 5 jaar moet de migrant op een acceptabel niveau Nederlands kunnen spreken. Zakken voor het examen betekent onherroepelijk vertrekken uit Nederland.quote:Op zondag 10 mei 2015 22:38 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoe de "integratie" nu gaat?
"Stenger" doet het politiek heel goed, maar slaat in de praktijk nergens op. De inburgering is gericht op het maken van politiek correcte modelburgers, en dan vooral gericht op hele domme mensen.
Extra bonus is dat de regels niet gelden voor sommige groepen waarvan je het juist zou willen (Turken bijvoorbeeld, dankzij de EU). Of de lui die al 30 jaar in Nederland zijn, waarvoor een lager taalniveau voldoende is. En juist de grootste groep probleemallochtonen mag wel twee paspoorten bezitten...
Als de politiek het strenger wil maken, betekent dat meer hoepeltjes om doorheen te springen, meer werk, lastiger, maar ik heb er alle vertrouwen in dat er niets uitkomt wat de integratie beter maakt. Maar hey, de 3000 (!!) ambtenaren bij IND moeten aan het werk blijven he! Ooit binnen geweest daar? Het eerste wat je leest, is dat je niet naar ze mag spugen... Dat geeft het verwachtingsniveau wel een beetje aan...
Een paar voorbeelden van wat ontbreekt in de inburgering:
-douche je af en toe en trek schone kleren aan! Het lijkt heel simpel, maar geldt niet voor alle culturen. Maar hey, beoordelen op uiterlijk mag niet. Gevolg is wel dat ze nooit meedoen in Nederland.
-trek geen douchegordijn aan maar normale kleren. Doet me altijd een beetje denken aan Suske en Wiske die ook hun kleren aanpassen als ze naar het jaar 1430 gaan.
-eet een varkensschnitzeltje
-eet een dropje
-teken een zwarte piet
enz.
Die mogelijkheid heeft de overheid lang geleden verziekt door ons land weg te geven aan Brussel.quote:Op maandag 11 mei 2015 01:09 schreef Elfletterig het volgende:
Ik zou willen dat integratie-eisen voor iedereen gelden. Ook voor mensen uit de EU of Turkije.
Is er dan een groot probleem met EU-buitenlanders die ook na langere tijd niet integreren?quote:Op maandag 11 mei 2015 01:09 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik zou willen dat integratie-eisen voor iedereen gelden. Ook voor mensen uit de EU of Turkije. En ik wil stringente taaleisen, waarbij de voortgang door middel van examens wordt getoetst. Binnen maximaal 5 jaar moet de migrant op een acceptabel niveau Nederlands kunnen spreken. Zakken voor het examen betekent onherroepelijk vertrekken uit Nederland.
Volgens mij niet. Toch kunnen bijvoorbeeld oude Grieken en Italianen met behoud van levenslange uitkering gesubsidieerd terug naar eigen land!quote:Op maandag 11 mei 2015 07:42 schreef Igen het volgende:
Is er dan een groot probleem met EU-buitenlanders die ook na langere tijd niet integreren?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |