Heb vorig jaar een keer op de site van NS gelezen dat ze "geen winst maken op incidentele rezigers en het dus terecht is dat ze extra geld eisen van incidentele reizigers" .... hoe kansloos ben je dan?quote:Op donderdag 14 mei 2015 13:39 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Val die mensen niet lastig met 1 Euro extra per keer reizen
Het zit wel diep hèquote:Op donderdag 14 mei 2015 15:45 schreef klaasweetalles het volgende:
Nederland is dankzij de ns een stuk veiliger geworden![]()
![]()
Nederland is 100 jaar ofzo toen de ov chip nog niet was heel erg onveilig geweest
er zijn 10tallen doden gevallen door geweld, en minstens 10000 geweldsdelicten per jaar
zo doet de ns het overkomen
HET IS allemaal bullshit, die verhalen die ze naar buiten brengen klopt geen ene fuck van, pure leugens om hun beleid maar te verdedigen
1000 boetes in anderhalve week? me reet dat geloof niemand, zowat 100 boetes per dag? hahahahah
wat een teringleugenaars zijn die gasten.
Ze willen met die verhalen die ze fantaseren zwartrijders afschrikken maar die lachen erom. Niemand gelooft die bullshit
Jou ook met "het heel erg veel moeite hebben moeten doen voor het kopen van een kaartje voordat dat onding er was."quote:
Gaat meer om alle krachttermen en frustratie die hij in zijn posts verwerktquote:Op donderdag 14 mei 2015 16:40 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Jou ook met "het heel erg veel moeite hebben moeten doen voor het kopen van een kaartje voordat dat onding er was."
Jij bent net zo fanatiek dat onding hier aan het ophemelen als dat hij probeert aan te tonen waarom het zo'n onding is. Eerlijk is eerlijk.
Klopt, maar de bulk van de zwartrijders heeft best geld; alleen geen zin om dat aan de NS te geven als ze dat even kunnen vermijden. Die mensen schoppen ook geen stennis als de conducteur ze betrapt (al zetten de 65+ers graag wel wat krokodolletraantjes in).quote:Op donderdag 14 mei 2015 16:41 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Wat betreft de zwartrijders, de mensen onder hen die geen cent te makken hebben laten zich sowieso niet afschrikken, van een kale kip kan je niets plukken dus dan boeit het niet hoe hoog die boetes zijn en hoeveel je er krijgt.
Juistquote:Op donderdag 14 mei 2015 16:49 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Klopt, maar de bulk van de zwartrijders heeft best geld; alleen geen zin om dat aan de NS te geven als ze dat even kunnen vermijden. Die mensen schoppen ook geen stennis als de conducteur ze betrapt (al zetten de 65+ers graag wel wat krokodolletraantjes in).
Die groep gaat als de poortjes dicht zijn toch maar betalen. Dit zijn duizenden reizigers- dus dat tikt lekker aan.
Maar voor de veiligheid doet dit natuurlijk helemaal niets.
Probeer eens het treinreizen te vergelijken met het vliegreizen. Ik zelf heb familie wonen in Engeland wonen, waar ik drie keer in een jaar naar toe vlieg. Dan zie je hoe zorgeloos het vliegen is ( los van het neerstortenquote:Op donderdag 14 mei 2015 13:17 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Nogmaals, het is persoonlijk, dat begrijp ik. Maar het is voor mij veel minder ingewikkeld geworden.
Inchecken en uitchecken, met hetzelfde pasje in de bus, trein en tram. Ik hoef niet meer in de rij te staan voor een kaartje, niet uit te rekenen hoeveel strippen ik af moet stempelen, etc.
Jawel. Het poortjes-plan is zo bedacht dat maar een kwart van de stations wordt afgesloten, terwijl dan toch 90% van de reizigers bij het in óf uitstappen door een poortje moet (en dan, bij zwartrijden, tegen de lamp loopt).quote:Op donderdag 14 mei 2015 09:25 schreef Arcee het volgende:
[..]
Hoezo is het dan een succes? Die ruim 1000 mensen hadden daar dan toch überhaupt niet mogen kunnen komen?
En op die 25% van de stations die afgesloten wordt blijft een legertje toezichthouders staan ?quote:Op donderdag 14 mei 2015 21:00 schreef Igen het volgende:
[..]
Jawel. Het poortjes-plan is zo bedacht dat maar een kwart van de stations wordt afgesloten, terwijl dan toch 90% van de reizigers bij het in óf uitstappen door een poortje moet (en dan, bij zwartrijden, tegen de lamp loopt).
Dat moet dan wel ja. Dat moet trouwens sowieso ook voor assistentie bij probleemgevallen, bijv. als je te weinig saldo hebt om überhaupt uit te kunnen checken of als je een buitenlands papieren treinkaartje zonder QR-code hebt etc.quote:Op donderdag 14 mei 2015 21:02 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
En op die 25% van de stations die afgesloten wordt blijft een legertje toezichthouders staan ?
Precies, en om van controles tijdens het reizen af te komen moet je dus controles houden bij het betreden van het station.quote:Op donderdag 14 mei 2015 20:49 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Probeer eens het treinreizen te vergelijken met het vliegreizen. Ik zelf heb familie wonen in Engeland wonen, waar ik drie keer in een jaar naar toe vlieg. Dan zie je hoe zorgeloos het vliegen is ( los van het neerstorten). Het is namelijk de verantwoordelijkheid van vliegmaatschappijen dat je hebt betaald na het inchecken en er is geen steward die het in zijn hoofd haalt om zich te bemoeien met zwartvliegen "zwartrijden" Dat is nou wat ik mis met treinreizen. Prima dat er goed gecontroleerd wordt tot aan het betreden van de trein, Maar eenmaal erin moeten ze mij echt niet meer gaan lastig vallen en wil ik enkel en alleen maar verwend worden.
Ik denk dat hier iets anders staat dan wat jij bedoelde, volgens mij ontbreekt er een niet in het tweede deel van de zin: "20 Euro niet massaal".quote:Op donderdag 14 mei 2015 23:06 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik snap echt niet waarom reizigers in nederland na het invoeren van de borg van 20 euro massaal in protest zijn gegaan.
Ik krijg liever rente over dat geld of investeer dat in een belegging dan dat het op een rekening van de NS (of wat voor bedrijf dan ook) staat. Nu heb ik momenteel de luxe dat ik voldoende in het zwart sta, maar stel je voor dat je elke maand net rondkomt en dat je steeds aan het einde van de maand een paar Euro op je bankrekening hebt staan, simpelweg omdat de vaste lasten niet verlaagd kunnen worden en de inkomsten niet kunnen worden verhoogd. Dan mag je maandelijks rood staan omdat je chronisch 20 Euro op de rekening van de NS (of wat voor bedrijf dan ook) moet stallen. Het er af laten halen is geen optie, dat kost je een paar Euro per keer terwijl het overboeken toch echt geen extra geld kost. Klootzakken zijn het, ik weet niet of dat de NS vroeger een fatsoenlijk bedrijf was maar dat is het nu zeker niet.quote:Op donderdag 14 mei 2015 22:06 schreef NewHorizon het volgende:
Maar ik ben het inderdaad met sommigen eens dat makkelijk, of desgewenst automatisch, het tegoed na het uitchecken teruggeboekt moet kunnen worden. Ik reis een paar keer per jaar met de trein, dus ik heb niet zoveel moeite met de maximaal 40 euro die op die kaart staat.
Dat mag dus niet ivm privacy anders was het wel een systeem geworden zonder saldo, maar meer als rekening rijdenquote:Op donderdag 14 mei 2015 22:06 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Precies, en om van controles tijdens het reizen af te komen moet je dus controles houden bij het betreden van het station.
Maar ik ben het inderdaad met sommigen eens dat makkelijk, of desgewenst automatisch, het tegoed na het uitchecken teruggeboekt moet kunnen worden. Ik reis een paar keer per jaar met de trein, dus ik heb niet zoveel moeite met de maximaal 40 euro die op die kaart staat.
En dus gaat het het zwartrijden niet tegen want je stapt gewoon in op een van de vele perifere stationnetjes. Heb je nog steeds evenveel personeel nodig in de trein maar ondertussen betaal je als reiziger wel weer nog meer omdat nu ook nog eens de poortjes en het toezicht bij het gebruik (of ontwijken van gebruik) van die poortjes betaald moet worden. Waarschijnlijk krijg je meer agressieve klanten dus heb je weer meer net-politieagenten nodig etc.quote:Op donderdag 14 mei 2015 21:00 schreef Igen het volgende:
[..]
Jawel. Het poortjes-plan is zo bedacht dat maar een kwart van de stations wordt afgesloten, terwijl dan toch 90% van de reizigers bij het in óf uitstappen door een poortje moet (en dan, bij zwartrijden, tegen de lamp loopt).
Jij hebt zeker nooit met SQL gewerkt?quote:Op donderdag 14 mei 2015 23:15 schreef Geerd het volgende:
[..]
Dat mag dus niet ivm privacy anders was het wel een systeem geworden zonder saldo, maar meer als rekening rijden
Vliegreizen vergelijken met de treinquote:Op donderdag 14 mei 2015 20:49 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Probeer eens het treinreizen te vergelijken met het vliegreizen. Ik zelf heb familie wonen in Engeland wonen, waar ik drie keer in een jaar naar toe vlieg. Dan zie je hoe zorgeloos het vliegen is ( los van het neerstorten). Het is namelijk de verantwoordelijkheid van vliegmaatschappijen dat je hebt betaald na het inchecken en er is geen steward die het in zijn hoofd haalt om zich te bemoeien met zwartvliegen "zwartrijden" Dat is nou wat ik mis met treinreizen. Prima dat er goed gecontroleerd wordt tot aan het betreden van de trein, Maar eenmaal erin moeten ze mij echt niet meer gaan lastig vallen en wil ik enkel en alleen maar verwend worden.
Eh, nee, als je in Amsterdam woont en je wil met de trein dan kun je niet ervoor kiezen om in Bovenkarspel-Flora in te stappen omdat daar geen poortjes zijn, omdat je je als Amsterdammer niet in Bovenkarspel bevindt.quote:Op donderdag 14 mei 2015 23:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
En dus gaat het het zwartrijden niet tegen want je stapt gewoon in op een van de vele perifere stationnetjes. Heb je nog steeds evenveel personeel nodig in de trein maar ondertussen betaal je als reiziger wel weer nog meer omdat nu ook nog eens de poortjes en het toezicht bij het gebruik (of ontwijken van gebruik) van die poortjes betaald moet worden. Waarschijnlijk krijg je meer agressieve klanten dus heb je weer meer net-politieagenten nodig etc.
Wat een winst.
Daar heb ik verder geen verstand van, dat is mij verteld dat dat niet zomaar kanquote:Op donderdag 14 mei 2015 23:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Jij hebt zeker nooit met SQL gewerkt?
Dat snap ik ook heus wel, daarom zeg ik ook probeer het te vergelijken. Je kunt namelijk wel ervoor zorgen dat de controle zover toereikend is, dat na het betreden van de trein een extra controle in de trein niet meer nodig is. Dus ik pleit ervoor om te controleren voor je de trein in stapt in plaats van in de trein. OV-chipsysteem is daarvoor wel zeer geschikt , maar dan moet de NS ook zo volwassen zijn, dat eenmaal binnen het station, iedereen heeft betaald en de verantwoording bij zichzelf "de NS" legt in plaats van bij de reizigers wat de NS nu doet.quote:Op donderdag 14 mei 2015 23:17 schreef Geerd het volgende:
[..]
Vliegreizen vergelijken met de trein![]()
wat er op schiphol jaarlijks binnenkomt en gaat, doen de spoorwegen in 1 dag niet te vergelijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |