De oorspronkelijke titel was Moslims verstoren dodenherdenking Bergen op Zoom, maar kennelijk mag dat niet. Dus is de titel gewijzigd door een mod.quote:Op maandag 4 mei 2015 22:58 schreef 2dope het volgende:
"Dodenherdenking bruut verstoord", wat een matige titel eigenlijk. Beter zou zijn: "Dodenherdenking op afgrijselijke shariamoslim-manier verscheurd door puppy-etende jihad-terroristen op fiets".
Vooral niet benoemen/signaleren. Wegkijken en doen alsof er niets gebeurd is. Alsmaar weer.quote:Op maandag 4 mei 2015 23:00 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
De oorspronkelijke titel was Moslims verstoren dodenherdenking Bergen op Zoom, maar kennelijk mag dat niet. Dus is de titel gewijzigd door een mod.
Als de boel maar polariseert. Van welke kant het komt maakt niets uit.quote:Op maandag 4 mei 2015 22:47 schreef KoosVogels het volgende:
Twee kutventjes halen kutactie. Heel land verontwaardigd en in rep en roer.
Kereltjes hebben in ieder geval hun doel bereikt.
quote:Op maandag 4 mei 2015 21:34 schreef spijkerbroek het volgende:
Goed scherpe foto wel.
Beschrijving van de verdachten:
Verdachte 1: een gele blur
Verdachte 2: een witte blur
Kent u deze mensen of hebt u deze gezien, neem dan contact op met uw opticien.
quote:'Geen grote problemen met radicalisering in Bergen op Zoom'
Dat meldt het college van burgemeester en wethouders in een brief aan de gemeenteraad.
Volgens burgemeester Frank Petter gaat het niet alleen om ambtenaren van de gemeente, maar ook om medewerkers van scholen, het Zorg- en Veiligheidshuis en zorg- en welzijnsinstellingen. Nog voor de zomer worden deze mensen getraind in hoe ze signalen kunnen herkennen en wat ze er vervolgens mee moeten doen.
Petter zegt dat Bergen op Zoom geen ernstige problemen kent met radicaliserende moslims. Voor zover bekend zijn er geen jongeren naar Syrië of Irak afgereisd. "Al kun je dat nooit zeker weten."
Precies. Als je die mag gebruiken om wedstrijdjes 'moslims beledigen met cartoons' te organiseren, dan mag dat ook om door de Nationale Dodenherdenking heen te schreeuwen.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:38 schreef 11en30 het volgende:
Die jongens hebben ook vrijheid van meningsuiting hoor.
Denk dat je hier moet wezen:quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:33 schreef Nemephis het volgende:
Waarom wordt er hier wel streng gemodereerd en op de FP (waar het er veel harder aan toe gaat) niet?
Antwoord in plaats van dit berichtje verwijderen zou ik op prijs stellen. Of moet dat in FB?
PVV'ers verzetsmensen?quote:PVV'er ging achter jongens aan die Dodenherdenking Bergen op Zoom verstoorde: 'We maken je dood' | Omroep Brabant
BERGEN OP ZOOM - PVV-Statenlid Maikel Boon (32) is maandagavond met de dood bedreigd door de jongens die de Dodenherdenking in Bergen op Zoom verstoorde. Boon ging na de twee minuten stilte achter de jongens aan en sprak ze aan. "Ik kon ze achterhalen en vroeg aan ze waarom ze dit deden. Vervolgens werd ik erg agressief bedreigd: 'We slaan je in elkaar. We maken je dood.'"
De Dodenherdenking op het Thaliaplein in Bergen op Zoom werd maandagavond bruut verstoord. Op het moment van de twee minuten stilte, riepen twee langsfietsende jongeren hatelijke leuzen over Palestina. Zo zou er zijn geroepen: "Palestina, Palestina, kankerhomo's. Jullie zijn de volgende."
'De sfeer sloeg om'
Maikel Boon, die woont in Bergen op Zoom, maakte zich net als anderen erg kwaad over de jongens. "Ze bleven maar doorgaan. De hele sfeer sloeg om. Een man wilde ze al aanspreken, maar na die twee minuten stilte ben ik zelf gaan lopen om verhaal te gaan halen. heb ik het op een lopen gezet."
Uiteindelijk kon Boon de jongens aanspreken. "Inmiddels waren ze met zijn drieën, alle drie van Noord-Afrikaanse komaf. Ik zei dat dit dit geen respect is en dat het echt niet kan. Waar is het gesprek?"
Snel aangifte doen
Boon werd vervolgens zwaar beledigd en met de dood bedreigd. "Ze gingen steeds harder schreeuwen: 'Je moet nu wegwezen, we gaan je doodmaken'. Toen ik de politie wilde bellen, reden ze weg en kon ik nog net wat foto's maken."
De PVV'er is van plan om snel aangifte te gaan doen van de bedreiging. "Twee hebben me echt met de dood bedreigd, de derde niet."
Bron: www.omroepbrabant.nl
Van dat Palestina Palestina etc duidelijk wel.quote:
Tsja, de standaard teksten uit die hoek. Wel een erg klein vocabulaire.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:47 schreef Ryan3 het volgende:
PVV'er ging achter jongens aan.
[..]
PVV'ers verzetsmensen?
Haha ja.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:47 schreef Ryan3 het volgende:
maar na die twee minuten stilte ben ik zelf gaan lopen om verhaal te gaan halen. heb ik het op een lopen gezet."
Uiteindelijk kon Boon de jongens aanspreken. "Inmiddels waren ze met zijn drieën, alle drie van Noord-Afrikaanse komaf. Ik zei dat dit dit geen respect is en dat het echt niet kan. Waar is het gesprek?"
Wat is je alternatief? Dit soort grofheden normaal gaan vinden en negeren?quote:Op maandag 4 mei 2015 21:31 schreef ccs het volgende:
Het topic waar menig Fokker met smart op wachtte.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |