quote:Op maandag 20 april 2015 21:47 schreef poiuytr het volgende:
Die andere knakker die gisteren met jullie mee was ddx/ kano weet ook niet hoe hij armstukken moet dragen of is hij geïnspireerd door Frank?
Watjes die schaatsers, BMX'ers trappen pas veel wattjesquote:Op maandag 20 april 2015 21:42 schreef Ericr het volgende:
Wat(t)jes trouwens die sprinters op de fiets:Gasten trappen ook rond de 1.000 watt gemiddeld bij een 30 seconden test.twitter:mulderronald twitterde op maandag 17-05-2010 om 12:07:21Wingate results: piekvermogen 2478watt... Daarna voelde het als 20% de berg op! reageer retweet
Gewoon geen reet te doen vandaag, maar wat bedoel je?quote:Op maandag 20 april 2015 18:01 schreef Patroon het volgende:
Kano is het orakel van internet. Overal waar ik hem tegen kom heeft hij complete gesprekken met jan en alleman en overal even grappig
Tulpenquote:
Ik las Gripperquote:Op maandag 20 april 2015 20:45 schreef Patroon het volgende:
[..]
Terechte opmerking. Die jongens produceren geen 1500w meer na 250km. Greipel haalt wel 1500w maar dat is binnen gemeten met een test en is een rassprinter. Die jongens bij de AGR zijn dat niet.
Gaaf, en nu ook nog eens met naven die voor radiaal gespaakte wielen bedoeld zijn. Denk dat dit geen Novatec maar Powerway naven zijn.quote:Op maandag 20 april 2015 17:20 schreef Oksel het volgende:
![]()
[..]
[ afbeelding ]
Had gevraagd wat foto's te maken tijdens 't bouwen:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En dit zijn ook 'echt' de mijne, Campa body en de hub die ik bestelde.
Prima fietsvoer (niet als belediging bedoeld) kon ik goed gebruiken toen, als energie voor het ritje huiswaards.quote:Op maandag 20 april 2015 16:40 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ik dacht het wel!
CUL / Macaroni a la kano.
Een vergelijkbare ambachtelijke pasta hebben MarcoD, Kano en Dop na de primavera nog zitten nassen, en ik heb ze niet horen klagen
Ik ga mezelf even afmelden als vrijwilleger en aanmelden voor de tecklenburg & klimclassicquote:Op maandag 20 april 2015 16:27 schreef Gripper het volgende:
[..]
ja daar heb ik nog positief nieuws over. De trouwerij die op vrijdag 15 mei gaat plaatsvinden is geen dagvullend feest, we zijn alleen 's avonds uitgenodigd.
Dus ik kan woensdagavond richting Maastricht, donderdag de klimclassic, blijven slapen, vrijdag kort uitrijrondje, en dan tegen 14 uur richting huis. Ga je weer mee? woensdagavond weg, vrijdagmiddag terug? Pasta a la gripper, en oksel verzorgt de vino?
Dat betekent ook dat ik met Critic zaterdagochtend richting tecklenburg kan, want de bruiloft is vlakbij huis, en ik hoef ook niet altijd zonodig te zuup'n, dus ik lig gewoon lekker op tijd in bed.
Zie je bij de finish van de Tecklenburger Rundfahrtquote:Op dinsdag 21 april 2015 07:31 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ga mezelf even afmelden als vrijwilleger en aanmelden voor de tecklenburg & klimclassic
Ook op een 53. Ik weet niet hoe goed je getraind bent dus er valt weinig nuttigs over te zeggenquote:Op dinsdag 21 april 2015 08:14 schreef iScream. het volgende:
"Klimmetjes" in Boretti zijn wel te doen met 42/23 als kleinste verzet toch?
Euh, afgelopen weekend paar keer de Posbank opgefietst, volgens mij op de 42/19, maar dat is het enige pukkeltje wat ik daar in de buurt kenquote:Op dinsdag 21 april 2015 08:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ook op een 53. Ik weet niet hoe goed je getraind bent dus er valt weinig nuttigs over te zeggen![]()
Ik denk dat je wel bovenkomt. Of je lekker cadans kan rijden is een tweede.
Het steilste is dat klimmetje bij Rheden. Maar 42/23 moet wel lukken denk ik.quote:Op dinsdag 21 april 2015 08:14 schreef iScream. het volgende:
"Klimmetjes" in Boretti zijn wel te doen met 42/23 als kleinste verzet toch?
Posbank op is wel harken op 42/23.quote:Op dinsdag 21 april 2015 08:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ook op een 53. Ik weet niet hoe goed je getraind bent dus er valt weinig nuttigs over te zeggen![]()
Ik denk dat je wel bovenkomt. Of je lekker cadans kan rijden is een tweede.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |