En daarom nooit zaken wegwerken waar je wellicht ooit om wat voor reden dan ook nog bij moet..quote:
Ik was er vanuit gegaan dat ik na 4 belletjes met vragen over mijn aansluiting, het uiten van twijfel etc. Kon vertrouwen op het vakmanschap van mijn leverancier. Tsja, naïef misschien.quote:Op dinsdag 7 juli 2015 22:27 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
En daarom nooit zaken wegwerken waar je wellicht ooit om wat voor reden dan ook nog bij moet..![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zijn geen opbergkasten, maar de koelkast en vriezerquote:Op maandag 13 juli 2015 16:57 schreef Bartjebart het volgende:
Leuk ontwerp!
Waarom het apparatuur zover van de keuken af? Wil je die niet liever op de plek van die opbergkasten? Als je straks iets uit de oven wilt halen dan moet je best een stukje lopen voordat je het kwijt kunt.
Je hebt nu +/- 1.30 tussen beide delen, dat is een mooie afstand als je een pan wilt afgieten.quote:Op maandag 13 juli 2015 16:58 schreef Puala het volgende:
[..]
Dat zijn geen opbergkasten, maar de koelkast en vriezer
Ik heb in de winkel die kasten naast elkaar gezien en dan word ik toch wel even intens blijquote:Op maandag 13 juli 2015 17:00 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Je hebt nu +/- 1.30 tussen beide delen, dat is een mooie afstand als je een pan wilt afgieten.
Het gaat er om dat de hoge kasten tussen de twee delen een gelijk aangezicht hebben?
Heel simpel, ik ben luiquote:Op maandag 13 juli 2015 17:14 schreef Tink89 het volgende:
Leuk ontwerp, maar waarom de wasmachine per se naar boven?
Ik zou dan eerst uitbouwen en dan boven doenquote:Op maandag 13 juli 2015 17:18 schreef knoblaucha6 het volgende:
Als het kan dan kan het. Ziet er wel veelbelovend uit maar in hoeverre het in alle opzichten mogelijk is is veel geregel en afwachten. Ik snap je plan volkomen en de drang ook maar je bent net beneden een beetje (nog niet helemaal) klaar en hebt/had nog plannen voor boven. Op welke termijn wil je dan die uitbouw? Je bent nou net zo actief met je tuin net bezig (en hou je wel genoeg tuin over om te genieten?)
denkt iets over veel hooi en een vork![]()
En zoiets als dit tussenin?quote:Op maandag 13 juli 2015 17:03 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb in de winkel die kasten naast elkaar gezien en dan word ik toch wel even intens blijMaar je hebt op zich wel een punt. De vriezer kan ook op de plaats van de oven/magnetron.. Maar ik roep al vanaf het begin van Metod dat ik die combinatie wil. En het dan nu ineens laten gaan heb ik toch wel even ietwat moeite mee geloof ik
Maar dan moet je altijd lopen naar de koelkast tijdens het koken. Het lijkt me ook niet zo handig met een glas drinken pakken ofzo..quote:Op maandag 13 juli 2015 17:19 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
En zoiets als dit tussenin?
De koelkast met vriezer dan op de plek tegenover de tuindeur
[ afbeelding ]
Ja dat is de overweging. Gemak =/= veiligheid =/= esthetiek...quote:Op maandag 13 juli 2015 17:19 schreef Puala het volgende:
[..]
Maar dan moet je altijd lopen naar de koelkast tijdens het koken. Het lijkt me ook niet zo handig met een glas drinken pakken ofzo..
Ik geloof dat ik mijn vriezer vaker gebruik dan mijn oven en magnetron.. Tot zoverre het vergemakkelijken van de keuzequote:Op maandag 13 juli 2015 17:22 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja dat is de overweging. Gemak =/= veiligheid =/= esthetiek...
quote:Op maandag 13 juli 2015 17:24 schreef knoblaucha6 het volgende:
Ik vind het allemaal geweldig maar dat komt ook omdat ik jouw drive en passie inmiddels wel een beetje ken en simpelweg vertrouwen heb dat jij dat wel even doet. (man was niet verbaasd: "o, nou, dat doet ze toch wel even? " Je hebt een reputatie hier ten huize)
Maar toch niet tijdens het koken nog? Die dingen heb je waarschijnlijk eerder al uit de vriezer gehaald?quote:Op maandag 13 juli 2015 17:27 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik mijn vriezer vaker gebruik dan mijn oven en magnetron.. Tot zoverre het vergemakkelijken van de keuze
Er bestaat nog altijd een middenweg tussen het een en het ander, even die balans zoeken en niet te hard van stapel willen gaan met alles wat je wilt in die 24 uur per dag gestopt, gaan heus lukken maar grote plannen hoeven niet meteen morgen toch? (nou ja, liever wel denk ikquote:Op maandag 13 juli 2015 17:28 schreef Puala het volgende:
[..]![]()
![]()
Maar goed het is keuzes maken. Mijn sociaal leven is aardig druk op dit moment. Wil ik dat ook weer stil leggen? Ja lastig.
Zo waar! Ik woon al 23 jaar in ons mooie huis maar klaar is het nooit, of het nou grotere verbouwingen of kleine ingrepen waren en binnen of buiten, het is nooit af en da's maar goed ook, stilstand is niet gezondquote:Op maandag 13 juli 2015 18:18 schreef Chicolade het volgende:
Lastig dilemma. Voor je gevoel zal je huisje pas 'af' zijn als je ook die uitbouw af hebt, maar snap dat het genieten van je sociale leven ook belangrijk is. Al is mij altijd verteld dat een huis nooit af is, er blijft altijd wel iets dat 'ooit' nog moet.
Je hangt het nooit buiten? En je strijkt boven?quote:Op maandag 13 juli 2015 17:18 schreef Puala het volgende:
[..]
Heel simpel, ik ben luiEn ik vind het te veel gedoe om elke keer mijn was naar beneden te zeulen.
Nee nooit. En anders: dakterras.quote:Op maandag 13 juli 2015 19:33 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Je hangt het nooit buiten? En je strijkt boven?
Och, er is ruimte genoeg boven om op een slaapkamer te kunnen strijken. En anders is dat wel iets wat je heen en weer moet slepen. Dat probleem zie ik dan weer niet zo.quote:Op maandag 13 juli 2015 21:34 schreef Tink89 het volgende:
Ik strijk ook niet hoor, maar ik hoorde de stem van m'n moeder in m'n achterhoofd
Is het ook niet hoor. Je dakterras is natuurlijk ideaal. Ik hang mijn was vaak buiten en merk dat ik dus effectief meer op en neer sjouw nu de wasmachine boven staat.quote:Op maandag 13 juli 2015 22:01 schreef Puala het volgende:
[..]
Och, er is ruimte genoeg boven om op een slaapkamer te kunnen strijken. En anders is dat wel iets wat je heen en weer moet slepen. Dat probleem zie ik dan weer niet zo.
Nee dat weet ik niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 10:17 schreef R2R het volgende:
Weet je al of je hier nog heel lang gaat wonen?
Ik heb een huis gekocht met zeer veel achterstallig onderhoud wat verkocht moest worden omdat het anders een executie verkoop zou worden. Denk je heus dat ik een restschuld over kan houden? Tussen mijn koopprijs en de taxatie van de buren zit een tonquote:Het zou "jammer" zijn als je straks een mooie aanbouw hebt en vervolgens denkt, hmm eigenlijk zou ik best willen verhuizen want zo leuk is het hier niet.![]()
Laat anders eens een makelaar langs komen, en informeer over de waardevermeerdering wanneer de aanbouw met nieuwe keuken er zou zijn.
Dan weet je of een groot financieel risico loopt, mocht je dan besluiten te verhuizen, blijf je niet met een dikke schuld zitten.
Je waardeert je woonkamer op dat moment wel extra hoorquote:Op dinsdag 14 juli 2015 11:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hm koude voeten en extra geventileerde keukenkastjes is ook niet alles Nee.
Kan het me voorstellenquote:Op dinsdag 14 juli 2015 11:49 schreef Puala het volgende:
[..]
Je waardeert je woonkamer op dat moment wel extra hoor
Na je omschrijving van bonusventilatie en kou, sluit ik me hier toch wel bij aan. Maar dan gematigd, icm een beetje sociaal levenquote:Op dinsdag 14 juli 2015 12:45 schreef zikkie het volgende:
Beter nu doen dan ja, nu je eenmaal bezig bent
Dat is absoluut de bedoelingquote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:42 schreef knoblaucha6 het volgende:
Warme voetjes zijn een must. Kun je meteen dat niet ook vloerverwarming onder je hele uitbouw overwegen want als je warme voetjes wilt en toch de boel op de schop gaat...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |