Andere deel van het pak uitquote:Op donderdag 16 april 2015 23:22 schreef Specularium het volgende:
Doe het even nog een keer, anders.
Dat is de grapjas die zogenaamd uitgekleed wordt door Aholdquote:Op donderdag 16 april 2015 23:23 schreef Karina het volgende:
Ik zap net, waarom heeft deze gozer zijn pak half aan
Hij kan maar een half pak betalenquote:Op donderdag 16 april 2015 23:23 schreef Karina het volgende:
Ik zap net, waarom heeft deze gozer zijn pak half aan
Nou volgens mij is dat halve pak wel een duur half pakquote:Op donderdag 16 april 2015 23:24 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat is de grapjas die zogenaamd uitgekleed wordt door Ahold
Skedgodquote:
Is er eindelijk iemand in NL die voor zijn rechten op komt, noemt haags_kwartiertje het treurig.... heel jammerquote:
Alsof je dat nog 17 jaar krijgtquote:Op donderdag 16 april 2015 23:27 schreef marcodej het volgende:
Als je 50+ bent hoef je het niet eens meer te proberen. Laat gaan joh. Lekker steun trekken die laatste paar jaar.
Dan stopt het uwv ook heel snelquote:
quote:Op donderdag 16 april 2015 23:27 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die hoeven morgen niet te werken.
'Ik heb geen 9 tot 5 mentaliteit'quote:Op donderdag 16 april 2015 23:32 schreef Coco98 het volgende:
Jezus wat een originaliteit, geen wonder dat niemand ze wil hebben.
Dat zijn alleen goede argumenten als je 15 bent en solliciteert als vakkenvuller voor 30 cent per uurquote:Op donderdag 16 april 2015 23:33 schreef AF_ het volgende:
[..]
'Ik heb geen 9 tot 5 mentaliteit'
'Ik kan echt iets betekenen voor een werkgever'
'ik ben leergierig'
'ik ben flexibel'
Dit hoor je echt elk sollicitatiegesprek
Precies, maar ja dat komt ook door dat vreselijke competentie systeem.quote:Op donderdag 16 april 2015 23:33 schreef AF_ het volgende:
[..]
'Ik heb geen 9 tot 5 mentaliteit'
'Ik kan echt iets betekenen voor een werkgever'
'ik ben leergierig'
'ik ben flexibel'
Dit hoor je echt elk sollicitatiegesprek
En zelfs dan zeiken dat je maar een half pak kan betalenquote:Op donderdag 16 april 2015 23:35 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat zijn alleen goede argumenten als je 15 bent en solliciteert als vakkenvuller voor 30 cent per uur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |