Als het begint te rommelen bij hen voor ik 'aan de beurt ben' wil ik m'n nummer 1 positie heus aan hen afstaan!!quote:Op zaterdag 11 april 2015 23:13 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
onder voorbehoud, je weet niet wat mevrouw nikoos of twist nog doen
Gefeliciteerd Happy!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
quote:Op zondag 12 april 2015 09:29 schreef klumsy het volgende:
Ow kijk nou wat ik tegen kom
Rammel ik toch bijna Frits eruit!Och kijk nou.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Want het leven is niet meer dan een sprookje
Als het goed is hebben ze die wel jaquote:Op zondag 12 april 2015 09:31 schreef klumsy het volgende:
Ow nog best een slim idee Minarosa, al kan ik het me niet voorstellen dat het nodig zal zijn.
Ik zal morgen eens bellen met de thuiszorg om te vragen of ze verschillende maten bedverhogers hebben want ons bed is al zo hoog, maar helaas net niet hoog genoeg... vorige keer kwam ik er zelf niet meer in zo der opstap en ben 1.75 dus niet eens heel klein
Nee dat doen ze meestal niet helaas.quote:Op zondag 12 april 2015 10:05 schreef silliegirl het volgende:
Hoe hoog moet je bed eigenlijk staan voor de kraamhulp dan?![]()
Kraamzorg, moet ik me ook voor aanmelden.. Ik had verwacht dat er wel info over zou volgen over de intake bij de klinisch verloskundige, maar niet dus..
maar jij zit bij een gewone verloskundige toch? Of ben je ook bij het ziekenhuis onder controle?quote:Op zondag 12 april 2015 10:40 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik kreeg het mee als huiswerk, kraamzorg regelen. Rond tien weken gebeld, ik heb er niet te lang over nagedacht, ik heb gekeken op de site van mijn zorgverzekering met wie zij een contract hadden, daar gekeken naar aantal reviews en beoordelingspunten. Uiteindelijk bij de waarden uitgekomen.
oh las over het woordje klinisch heen. Ik heb de eerste twee maanden bij de gyn gelopen, daarna doorverwezen naar de gewone vk.quote:Op zondag 12 april 2015 10:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
maar jij zit bij een gewone verloskundige toch? Of ben je ook bij het ziekenhuis onder controle?
Veruit de meeste vrouwen enz komen pas gedurende de zwangerschap of iig na intake terecht bij het ziekenhuis, dus veel vrouwen weten wel dat ze kraamzorg moeten regelen en ze zijn al ingeschreven bij een vk-praktijk. Maar er is ook een groep vrouwen die direct bij het ziekenhuis onder zorg komen en die vallen soms een beetje tussen wal en schip. Ook wat betreft informatie over wat je wel en niet mag eten bijvoorbeeld, uitleg over combinatietest of 20 weken echo enz enz.
mja we hebben nog steeds contact. Zij mag een of een paar keer per jaar een voorkeursgezin opgeven waar ze wil kramen. En ik moet dat dan ook bij de intake opgeven en als het goed is worden we dan gekoppeld. Het kan zo zijn dat ze dan nog in een ander gezin aan het kramen is natuurlijk, maar ze kijken wel wat ze kunnen regelen.quote:Op zondag 12 april 2015 11:24 schreef pinquit het volgende:
Ooh wat leukkan je dan ook echt kraamverzorgster kiezen joh? Of aangeven wie je zou willen ofzo? Wat heerlijk!
Voortaan na elk appartement verplicht rust nemen in een lunchroom en een lekkere Berlinerbol of Apfelstrudel naar binnen werkenquote:Op zondag 12 april 2015 14:42 schreef Jagärtrut het volgende:
Gefeliciteerd, Happy!
Gister heb ik voor het eerst echt pijn gehad in de zwangerschap. Ik was de hele dag in Berlijn om naar appartementen te kijken, en heb dus heel veel gewandeld. Na een aantal uren wandelen had ik zoveel pijn in m'n bovenbenen en heupen...Ik denk dat het aan m'n schoenen lag, want ik heb het nu nog en het voelt als spierpijn.
Verder was het tof om door de stad te lopen en te pronken met m'n buikje, want je kunt nu echt izne dat ik zwanger was. En, het was voor het eerst dit jaar dat het voor mij warm genoeg was om zonder jas te lopen, dat was ook lekker!
ja, eentje waar we graag willen wonen. Maandag met de verhuurder bellen om te zien of hij het ook aan ons wil verhuren..quote:Op zondag 12 april 2015 15:44 schreef Mariposas het volgende:
En heb je een geschikt appartement kunnen vinden, Jagaer?
mijn vrouw vertelde van de week dat ze flink heeft liggen porren als ik weer snurkte. Paar dagen later werd ik flink au-roepend wakker. Had gedroomd dat ze heel hard in mijn nieren had geslagenquote:Op zondag 12 april 2015 11:38 schreef twist02 het volgende:
Helemaal eens met Vlindurs ereplaatsje bovenaanik heb voorlopig nog geen plannen
Ik kan me nog steeds niet voorstellen dat ik voor m'n UD beval eigenlijk...gek is dat
Kan iemand me geruststellen trouwens? Als je 's nachts wakker wordt gehouden door een lief schattig klein baby'tje, dan vind je dat minder erg dan wanneer het om je snurkende man gaat, toch?Want vannacht kon ik 'm echt wel wat aandoen
vooral toen-ie ook nog eens zijn adem in ging houden, om 10 seconden later half te ontploffen
![]()
Vanaf morgen voer ik hier dus ook mooi een middagdutje in
Succes morgen en doe die kleine de groetjesquote:Op zondag 12 april 2015 20:41 schreef Cassandra87 het volgende:
Goed bezig pinquit :p ik heb al het hele weekend niets gedaan. Man had verplicht rust en ik heb fijn meegedaan.
Morgen twaalf weken echo, waarom ben ik steeds bang voor een slechte echohopelijk komt t vertrouwen wat later in de zwangerschap
Duimen! Dan kan je dat ook weer van je lijstje strepen.quote:Op zondag 12 april 2015 16:08 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ja, eentje waar we graag willen wonen. Maandag met de verhuurder bellen om te zien of hij het ook aan ons wil verhuren..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |