Tofquote:Op woensdag 8 april 2015 12:31 schreef golfer het volgende:
Binnen een paar uur....twitter:pauwnl twitterde op woensdag 08-04-2015 om 12:02:17Er is 25.000 euro opgehaald voor Jan Selie en daarmee is hij uit de schulden. Vanavond is hij te gast! http://t.co/GykQ8ORweR reageer retweet
Als ik aardappel frituur, dan kook ik het niet voor hoor, dan frituur ik het eerst op lagere temperatuur.quote:Op woensdag 8 april 2015 14:03 schreef minilot het volgende:
Net als bij aardappel kook je ook cassave eerst voor
Waspik, Goor, Sexbierum.quote:Op woensdag 8 april 2015 13:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Hehehe
Ja weet ik veel, had het idee dat het nep plaatsnamen waren
Maar goed, zo heb je hier ook De Lier, Monster, Plaspoelpolder, Wippolder en zulks
nee, aardappelen inderdaad niet voorkoken. Eerst lang in water laten staan, afdrogen, voorfrituren op 160 graden, af laten koelen, afbakken op 180 graden..quote:Op woensdag 8 april 2015 14:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Als ik aardappel frituur, dan kook ik het niet voor hoor, dan frituur ik het eerst op lagere temperatuur.
Gebakken aardappeltjes wel eerst voorgekookt (*wachten op kotssmileys van Robin....*).
De pan waarin ik frituur, daar zit geen deksel op.quote:Op woensdag 8 april 2015 14:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Oh ik had laatst krieltjes gefrituurd. Met schil, gewoon in zn geheel (2x gedaan). Erg lekker. Alleen de tweede keer ontplofte er dus zo'n kriel, vlak nadat ik de klep van de frituurpan open deed![]()
Gelukkig was ik weggelopen om een bakje te pakken.
Die horen bij die 80% die 20% van het werk doen en dan nog verkeerd ook.quote:Op woensdag 8 april 2015 13:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Maar als stratenmaker moet je toch ook op een bepaald moment vallende kwartjes hebben dat dit niet handig is? (of als bomenplanter, afhankelijk van wat eerst was).
Wel in een kroket dus. Gaan met die banaan!quote:
quote:Op woensdag 8 april 2015 14:38 schreef minilot het volgende:
[..]
De pan waarin ik frituur, daar zit geen deksel op.
vanavond na het werk? nee, dan prefeer ik de bank.quote:Op woensdag 8 april 2015 14:39 schreef minilot het volgende:
[..]
Wel in een kroket dus. Gaan met die banaan!Lekker kroketten maken.
Hormonen misschien? Hoe voel je je verder, qua zwangerschap?quote:Op woensdag 8 april 2015 14:40 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
vanavond na het werk? nee, dan prefeer ik de bank.
Ik heb al weken geen eetlust. zo gek!
ja, het heeft vast met de zwangerschap te maken!quote:Op woensdag 8 april 2015 14:49 schreef minilot het volgende:
[..]
Hormonen misschien? Hoe voel je je verder, qua zwangerschap?
De boel mooi opgeknapt?quote:Op woensdag 8 april 2015 15:02 schreef golfer het volgende:
Jaa!!! De steigers aan de achterkant van ons huis zijn ook weggehaald
Het einde van de werkzaamheden is, geloof ik, in zicht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |