Het is sowieso per maand, dus heel erg stevig vast zit je niet, maar als je het aanvraagt en METEEN de verlenging uitschakelt dan zit je wel goed.quote:Op dinsdag 18 december 2018 09:28 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee dat niet ik zag inderdaad dat je het kunt uitproberen maar ik vergeet dan natuurlijk af te zeggen en dan zit ik straks aan een abonnement vast.
Ah nou dan doe ik het misschien wel ik heb de vorige serie met die koks gezien en dat was erg leuk. Even checken wanneer het precies begint, dan laat ik het rond die dag ingaanquote:Op dinsdag 18 december 2018 10:03 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Het is sowieso per maand, dus heel erg stevig vast zit je niet, maar als je het aanvraagt en METEEN de verlenging uitschakelt dan zit je wel goed.
Er staan nu 4 afleveringen op en een kerstspecial. Elke vrijdag komt er een nieuwe op.quote:Op dinsdag 18 december 2018 10:34 schreef Karina het volgende:
[..]
Ah nou dan doe ik het misschien wel ik heb de vorige serie met die koks gezien en dat was erg leuk. Even checken wanneer het precies begint, dan laat ik het rond die dag ingaan
Hoe lang blijft dat staan? Moet ik even precies uitkienen dan.quote:Op dinsdag 18 december 2018 10:41 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Er staan nu 4 afleveringen op en een kerstspecial. Elke vrijdag komt er een nieuwe op.
Durf ik niet te zeggen. Meestal een week voordat het eraf gaat komt er een melding bij, maar ik weet ook niet hoeveel afleveringen er komen. Ik verwacht niet dat ze dit 2 weken nadat het afgelopen is eraf halen.quote:Op dinsdag 18 december 2018 10:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Hoe lang blijft dat staan? Moet ik even precies uitkienen dan.
Bedankt voor je hulp iig, ik ga gewoon even wachten en dan pak ik die gratis wekenquote:Op dinsdag 18 december 2018 10:53 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Durf ik niet te zeggen. Meestal een week voordat het eraf gaat komt er een melding bij, maar ik weet ook niet hoeveel afleveringen er komen. Ik verwacht niet dat ze dit 2 weken nadat het afgelopen is eraf halen.
Leuk ja. Alleen zie ik in villanella heel de tijd monique smitquote:Op dinsdag 18 december 2018 07:50 schreef Michellee het volgende:
Killing Eve is erg goed! Met Sandra Oh
Staat 'ie er direct in z'n geheel op? Heb daar ook wel interesse in, zou m'n eerste Videoland-serie wordenquote:Op zondag 6 januari 2019 13:30 schreef Vinture het volgende:
Judas staat erop
Naar het boek van Astrid holleeder
Heb nu 2 afleveringen gezien en het is supergoed
Ja, alle 6 afleveringen staan eropquote:Op zondag 6 januari 2019 15:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Staat 'ie er direct in z'n geheel op? Heb daar ook wel interesse in, zou m'n eerste Videoland-serie worden
ja is goed, apart wel in aflevering 3 als ze in de cel zit die datum 31-11-1983.quote:Op zondag 6 januari 2019 19:05 schreef Vinture het volgende:
Judas afgekeken
Echt supergoed had van mij nog wel langer mogen duren
Dat viel mij ook direct op.quote:Op zondag 6 januari 2019 22:36 schreef Devil010 het volgende:
[..]
ja is goed, apart wel in aflevering 3 als ze in de cel zit die datum 31-11-1983.
Buiten een paar woorden verstond ik ook gewoon alles. Ik moest wel lachen dat ik het commentaar over het dialect hoorde.quote:Op maandag 7 januari 2019 16:29 schreef egelhond het volgende:
Het is natuurlijk erg makkelijk om een serie af te blaffen. Maar Judas zit gewoon erg goed in elkaar. Willem lijkt ook echt op willem ook al weet je dat er een plakneus opzit. En begrijp het hele dialect probleem niet ik kom helemaal niet uit amsterdam maar versta gewoon alles.
Hier wel hoor.quote:Op maandag 7 januari 2019 18:57 schreef mascara-klodder het volgende:
Helaas heeft Videoland dat niet. Jammer!
Haha dat meen je niet! Ik vind die meid best een unieke kop hebben, Monique daarentegenquote:Op zaterdag 22 december 2018 23:04 schreef -Magica- het volgende:
[..]
Leuk ja. Alleen zie ik in villanella heel de tijd monique smit
Ik vond hem erg goed, in 1 dag gebingedquote:Op maandag 7 januari 2019 16:29 schreef egelhond het volgende:
Het is natuurlijk erg makkelijk om een serie af te blaffen. Maar Judas zit gewoon erg goed in elkaar. Willem lijkt ook echt op willem ook al weet je dat er een plakneus opzit. En begrijp het hele dialect probleem niet ik kom helemaal niet uit amsterdam maar versta gewoon alles.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |