 
		 
			 
			
			
			Nice.quote:Op vrijdag 3 april 2015 21:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Fischer hele wedstrijd gespeeld tegen FC Eindhoven, gaat de goede kant op. En gescoord ook nog
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik ook, maar PSV wint ook gewoon.quote:Op zaterdag 4 april 2015 11:53 schreef Tjacka het volgende:
Ik verwacht voor morgen gewoon een overwinning eigenlijk.
 
			 
			
			
			Jammer dat ik deze paas druk ben met verplichtingen.quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:00 schreef Pedroso het volgende:
Ajax B1 speelt wel lekker tegen Schalke (Future Cup).
 
			 
			
			
			Dat denk ik ook.quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:07 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik ook, maar PSV wint ook gewoon.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Daar denken PSV en Guardado heel anders over.quote:Op zaterdag 4 april 2015 08:00 schreef klaasweetalles het volgende:
Voor Nederlandse clubs valt er geen fuk meer te scouten....
Alle grote internationale topclubs hebben ook scouts en als er ergens een spelertje rondloopt die bovengemiddeld is doen zij al die gasten betere aanbiedingen waartegen nederlandse clubs niet tegen op kunnen.
Scouting in het buitenland is voor nederlandse clubs weggegooid geld is de conclusie.
 
			 
			
			
			Idd, als Heerenveen etc elke keer met een topper op de proppen kunnen komen, die wij dan weer van hun kopen, moet het toch ook lukken voor Ajax zou je denken.quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:39 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Daar denken PSV en Guardado heel anders over.
Het is niet top, maar voor PSV werkelijk een verademing gebleken.
Scouten heeft echt wel zin. Kom zeg.
 
			 
			
			
			Die toppers van Heerenveen falen doorgaans wel grotendeels als ze bij clubs waar de druk om te presteren een stuk hoger ligt.quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, als Heerenveen etc elke keer met een topper op de proppen kunnen komen, die wij dan weer van hun kopen, moet het toch ook lukken voor Ajax zou je denken.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			En van die spitsen die er 30+ in het seizoen inlegden en vertrokken naar het buitenland hoor je ook niet veel meer.quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:53 schreef Catch22- het volgende:
Precies. Ze kopen veel spelers, hebben soms veel tijd nodig om op nivo te komen (meer dan ze bij Ajax krijgen) en veel haken af.
 
			 
			
			
			Alves.quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
En van die spitsen die er 30+ in het seizoen inlegden en vertrokken naar het buitenland hoor je ook niet veel meer.
 
			 
			
			
			verkeerde keuzesquote:Op zaterdag 4 april 2015 12:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
En van die spitsen die er 30+ in het seizoen inlegden en vertrokken naar het buitenland hoor je ook niet veel meer.
 
			 
			
			
			En ook Finnbogason. Hoewel die nog iets minder lang weg is.quote:
 
			 
			
			
			Tot 2020 BAMquote:Op zaterdag 4 april 2015 13:10 schreef BobW het volgende:
http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)erlengt-contract.htm
 
			 
			
			
			- 12.30quote:Op zaterdag 4 april 2015 11:53 schreef Tjacka het volgende:
Ik verwacht voor morgen gewoon een overwinning eigenlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			Welke toppers dan?quote:Op zaterdag 4 april 2015 12:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, als Heerenveen etc elke keer met een topper op de proppen kunnen komen, die wij dan weer van hun kopen, moet het toch ook lukken voor Ajax zou je denken.
 
			 
			
			
			Alles maar dan ook alles beter dan een succes supporter. Ken er zoveel, noemen zichzelf Ajacied, maar bezoeken 1x per jaar een wedstrijdje en roepen overal wzawzdb..quote:Op zaterdag 4 april 2015 10:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jouw seizoen is alleen goed als FC Utrecht wint van Ajax.
Intens sneu figuur. Intens.
 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 4 april 2015 14:10 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Alles maar dan ook alles beter dan een succes supporter. Ken er zoveel, noemen zichzelf Ajacied, maar bezoeken 1x per jaar een wedstrijdje en roepen overal wzawzdb..
 
  
											 
			 
			
			
			"liever verliezen van 010 dan 020 als kampioen te zien"quote:Op zaterdag 4 april 2015 14:10 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Alles maar dan ook alles beter dan een succes supporter. Ken er zoveel, noemen zichzelf Ajacied, maar bezoeken 1x per jaar een wedstrijdje en roepen overal wzawzdb..
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |