Leuk als je de verkeerde film aanzet voor kinderen...quote:
Eindelijk!quote:Op woensdag 1 april 2015 21:07 schreef Aether het volgende:
Louie - Season 4 – 2010-2014 – ♫ English – CC English
Louis C.K. plays a fictional version of himself in this series that follows the comedian through the lows of being an awkward single dad in New York.
Videoland Unlimited heeft wel een baggeraanbod ja, maar wij hebben en netflix en videoland, omdat we niet kunnen kiezen. Mijn moeder vindt Videoland leuker omdat daar een beetje haar Nederlandse series staan en ik kijk weer meer naar Netflix.quote:Op woensdag 1 april 2015 17:42 schreef SunChaser het volgende:
dat videoland unlimited keek vandaag voor de gein is het aanbod, dat is om te lachen zo slecht, jeweet wel, die 1 euro dvds die bij de blokker liggen of slechter
je hebt ook nog on demand zoals NPO waar je alles kan terug kijken.quote:Op donderdag 2 april 2015 08:49 schreef Fylax het volgende:
[..]
Videoland Unlimited heeft wel een baggeraanbod ja, maar wij hebben en netflix en videoland, omdat we niet kunnen kiezen. Mijn moeder vindt Videoland leuker omdat daar een beetje haar Nederlandse series staan en ik kijk weer meer naar Netflix.
Niet alles meer sinds NLZietquote:Op donderdag 2 april 2015 09:12 schreef KingRadler het volgende:
[..]
je hebt ook nog on demand zoals NPO waar je alles kan terug kijken.
via het AD 2 maanden videoland voor niks gehad maar heb er geen enkele keer iets op gekeken, behalve wat het aanbod was. Zetten ze een app in de PS3 store, installeer je hem en krijg je alleen een scherm: De videoland app is binnenkort beschikbaarquote:Op woensdag 1 april 2015 17:42 schreef SunChaser het volgende:
dat videoland unlimited keek vandaag voor de gein is het aanbod, dat is om te lachen zo slecht, jeweet wel, die 1 euro dvds die bij de blokker liggen of slechter
Nice, had 2 weken geleden nog gezocht of die erop stond. Mooi om te kijken na Bloodlinequote:Op donderdag 2 april 2015 09:47 schreef Nickske1912 het volgende:
Ah, The Blacklist! Wederom een serie voor op mijn alsmaar groeiende to watch-lijst.
Zou met dat hele exclusiviteitsverhaal in het achterhoofd dat kunnen betekenen dat als RTL geen enkele film van het pakket uitzendt zo gratis kan voorkomen dat andere zenders die films wel uit kunnen zenden? Of gaat die exclusiviteit hier dan weer niet op?quote:Op woensdag 1 april 2015 16:19 schreef Blik het volgende:
[..]
Als jij denkt dat een tv-zender een film-pakket afneemt en daarmee dan dus ook voor on-interessante films voor hun doelgroep gaat betalen heb je dat echt verkeerd. In de regel is het zo dat er een pakket gekocht wordt met een bepaalde media-waarde (in dit geval 50 miljoen), en je betaald achteraf als je een film uitzend uit dat pakket. Wellicht dat er je ook nog vooraf een soort van basis-fee betaald voor dat pakket, maar in de regel is dat niet zo
Het werkt in principe hetzelfde als de radio, die betalen ook niet voor de muziek die betalen voor ieder liedje dat uitgezonden wordt royalties.
Ja dat kan. Maar ik weet dus niet in hoeverre je niet een basis-fee moet betalen voor een pakket. Maar de hoofdmoot van het geld wordt pas betaald nadat een film is uitgezonden op tvquote:Op donderdag 2 april 2015 10:43 schreef portier het volgende:
[..]
Zou met dat hele exclusiviteitsverhaal in het achterhoofd dat kunnen betekenen dat als RTL geen enkele film van het pakket uitzendt zo gratis kan voorkomen dat andere zenders die films wel uit kunnen zenden? Of gaat die exclusiviteit hier dan weer niet op?
In principe wel. Kan zijn dat de zender wacht tot de juiste uitzendtijd vrij komt op een bepaalde dag, hangt allemaal af van wanneer de doelgroep kijkt en wat er op andere zenders te zien is.quote:Op donderdag 2 april 2015 11:44 schreef Breuls het volgende:
Werkt dat ook zo met series? Want ik vraag me af waarom bijvoorbeeld the Flash zo lang op de plank blijft liggen bij een zekere Nederlandse partij.
Zou toch zeer onlogisch zijn als alles achteraf betaald zou worden, daar hebben de producenten/studio's helemaal niks aan. De deal die RTL Duitsland had was dus gewoon 50 miljoen voor het hele pakket, gezien de vele zenders en doelgroepen onder de RTL groep is dat ook een vrij normale deal. Zie je bij RTL NL ook, topfilms naar RTL 4, actie/jongeren doelgroep naar RTL 5 en de overige meuk wat in zo'n pakket zit naar RTL 7 en 8. Bij de deal die RTL Duitsland sloot met Warner word ook overal gesproken over 50 miljoen voor het totale pakket, nergens over nog achteraf betalen enz zou ook niet logisch zijn aangezien je dan niet kunt stellen dat de deal 50 miljoen is , dan zou het lager/gelijk/hoger uit kunnen vallen afhankelijk van of ze de films uitzenden en hoe vaak.quote:Op donderdag 2 april 2015 11:36 schreef Blik het volgende:
[..]
Ja dat kan. Maar ik weet dus niet in hoeverre je niet een basis-fee moet betalen voor een pakket. Maar de hoofdmoot van het geld wordt pas betaald nadat een film is uitgezonden op tv
Blijf jij maar lekker met je bord voor je kop rondlopen. Hoe ik het schets is gewoon de manier hoe het werkt, niet op een andere manier.quote:Op donderdag 2 april 2015 12:20 schreef Chewie het volgende:
[..]
Zou toch zeer onlogisch zijn als alles achteraf betaald zou worden, daar hebben de producenten/studio's helemaal niks aan. De deal die RTL Duitsland had was dus gewoon 50 miljoen voor het hele pakket, gezien de vele zenders en doelgroepen onder de RTL groep is dat ook een vrij normale deal. Zie je bij RTL NL ook, topfilms naar RTL 4, actie/jongeren doelgroep naar RTL 5 en de overige meuk wat in zo'n pakket zit naar RTL 7 en 8. Bij de deal die RTL Duitsland sloot met Warner word ook overal gesproken over 50 miljoen voor het totale pakket, nergens over nog achteraf betalen enz zou ook niet logisch zijn aangezien je dan niet kunt stellen dat de deal 50 miljoen is , dan zou het lager/gelijk/hoger uit kunnen vallen afhankelijk van of ze de films uitzenden en hoe vaak.
Achteraf betalen per uitzending voor een abonnee zender als HBO en Film1 (en netflix) lijkt me ook onlogisch.
Andere deals waar je een basisfee voor de tijdsduur van het contract betaald en achteraf voor het uitzenden kan ook, waarbij de eerste keer uitzenden het duurste is en de herhalingen steeds goedkoper en wellicht is dat voor een partij als SBS met een veel kleiner budget een logischer keuze.
quote:Op donderdag 2 april 2015 13:07 schreef Blik het volgende:
[..]
Blijf jij maar lekker met je bord voor je kop rondlopen. Hoe ik het schets is gewoon de manier hoe het werkt, niet op een andere manier.
Ik geloof dat hij al eens heeft benadrukt dat hij zelf de bron is.quote:Op donderdag 2 april 2015 13:11 schreef Chewie het volgende:
[..]Tot nu toe ben ik de enige geweest die met een bron mijn mening onderbouw, jij roeptoetert alleen maar wat en je verhaal is zo onlogisch als wat.
Jouw bron spreekt over een deal ter waarde van 50 miljoen. Bijzonder high-level zonder enige melding van betalingen what-so-ever. Het is hetzelfde als dat er vaak wordt gezegd dat er een honkballer wordt overgenomen met een deal ter waarde van 100 miljoen, 5 jaar lang 20 miljoen. Die honkballer krijgt dat salaris ook alleen maar per seizoen dat dat contract loopt. Als die na 2 jaar weg is heeft die toch echt maar 40 miljoen ontvangen en geen 100 miljoen.quote:Op donderdag 2 april 2015 13:11 schreef Chewie het volgende:
[..]Tot nu toe ben ik de enige geweest die met een bron mijn mening onderbouw, jij roeptoetert alleen maar wat en je verhaal is zo onlogisch als wat.
quote:Op donderdag 2 april 2015 13:18 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ik geloof dat hij al eens heeft benadrukt dat hij zelf de bron is.
Een akkoord zelfs en dan is 50 miljoen, 50 miljoen er staat namelijk letterlijk "een akkoord gesloten ter waarde van 50 miljoen, dat is dan niet 10 miljoen nu en wellicht nog 40 miljoen later.quote:Op donderdag 2 april 2015 14:29 schreef Blik het volgende:
[..]
Jouw bron spreekt over een deal ter waarde van 50 miljoen. Bijzonder high-level zonder enige melding van betalingen what-so-ever. Het is hetzelfde als dat er vaak wordt gezegd dat er een honkballer wordt overgenomen met een deal ter waarde van 100 miljoen, 5 jaar lang 20 miljoen. Die honkballer krijgt dat salaris ook alleen maar per seizoen dat dat contract loopt. Als die na 2 jaar weg is heeft die toch echt maar 40 miljoen ontvangen en geen 100 miljoen.
Ja leuk voor je maar ik heb nog geen enkel argument gezien waarom het alleen op de manier zou gaan zoals jij stelt, het zou zelfs onlogisch zijn geredeneerd vanuit de studio's. Het is wel mogelijk met een laag basistarief om zo een bepaalde periode af te kopen en achteraf te betalen per uitzending (die lager word bij herhaling) maar dat studio's series en films gratis voor een bepaalde tijd onder brengen bij een netwerk zonder dat daar gegarandeerde inkomsten tegenover staan, immers volgens jouw (on)logica krijgen de studio's pas betaald als het uitgezonden word, zou een vreemde business strategie zijn.quote:En de bron, ik werk voor een media-bedrijf met o.a. meerdere televisiezenders in binnen en buitenland.
Ik heb geen zin in een welles-nietes spelletje op basis van een heleboel aannames vanuit jouw kant. Ik zou je onze accounts payables data kunnen opsturen als bron, maar dan denk ik dat ik heel snel mijn baan kwijt ben. Daarbij zei ik al dat er best een (lage) basisfee als retainer kan worden betaald. Maar het overgrote merendeel van de inkomsten voor een distributiemaatschappij komen pas na het daadwerkelijk uitzenden van een film en/of serie.quote:Op donderdag 2 april 2015 15:00 schreef Chewie het volgende:
[..]
Een akkoord zelfs en dan is 50 miljoen, 50 miljoen er staat namelijk letterlijk "een akkoord gesloten ter waarde van 50 miljoen, dat is dan niet 10 miljoen nu en wellicht nog 40 miljoen later.
[..]
Ja leuk voor je maar ik heb nog geen enkel argument gezien waarom het alleen op de manier zou gaan zoals jij stelt, het zou zelfs onlogisch zijn geredeneerd vanuit de studio's. Het is wel mogelijk met een laag basistarief om zo een bepaalde periode af te kopen en achteraf te betalen per uitzending (die lager word bij herhaling) maar dat studio's series en films gratis voor een bepaalde tijd onder brengen bij een netwerk zonder dat daar gegarandeerde inkomsten tegenover staan, immers volgens jouw (on)logica krijgen de studio's pas betaald als het uitgezonden word, zou een vreemde business strategie zijn.
Voor een abonneezenders als Film1 en HBO zou deze constructie helemaal vreemd zijn aangezien ze films en series (aangekocht dan) maar een paar maanden veel uitzenden en deze dan ook nog eens on demand aanbieden, die zullen toch eerder een vast bedrag voor die paar maanden betalen.
Ah een nieuwsbericht is nu opeens een aanname?quote:Op donderdag 2 april 2015 15:11 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik heb geen zin in een welles-nietes spelletje op basis van een heleboel aannames vanuit jouw kant.
Jouw interpretatie van het nieuwsbericht is één grote aanname, en je durft het nog als één grote waarheid te verkopen. Zelfs als iemand zegt die notabene in de branche werkt jouw vertelt dat het niet klopt blijf je koppigquote:Op donderdag 2 april 2015 15:30 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ah een nieuwsbericht is nu opeens een aanname?
quote:MAJOR CONSUMER ELECTRONICS MANUFACTURERS ADD NETFLIX BUTTON TO REMOTE CONTROLS ACROSS EUROPE
Tuning Into Netflix As Easy As Pushing A Button
Amsterdam, April 1, 2015 – Beginning this month Smart TVs, Blu-ray players and set top-boxes from several major brands sold across Europe will come with a remote control that has a dedicated button to tune into Netflix, the world’s leading Internet TV service.
This is the first time that consumer electronics makers are shipping devices with a Netflix button across Europe. A button that gives direct access to Netflix has been common on remote controls for smart TVs and Blu-ray players in the United States for years.
“The new Netflix button on remotes in Europe makes watching Netflix as easy as changing the channel on traditional TV, allowing viewers to enjoy our great programming much quicker,” said Bill Holmes, head of business development for Netflix.
Consumers in Europe will find the new Netflix button on remote controls that come with devices from Panasonic, Philips, Sony, Toshiba and Vestel. The remote controls will be included with 2015 as well as some 2014 model year products.
The dedicated Netflix buttons on remote controls are part of a broader effort at Netflix to work with consumer electronics manufacturers to build televisions and other devices for a superior Internet TV experience. Other aspects of the work include improving smart TV performance, easier menu navigation and new features such as faster playback start and resume.
Over the last seven years, Netflix engineers have worked with makers of Internet-ready televisions, game consoles, set-top boxes and mobile devices to test their products and ensure consumers get a great Netflix experience right out of the box. This culminated in the launch of the Netflix Recommended TV program in January at the Consumer Electronics Show.
quote:Op donderdag 2 april 2015 16:40 schreef Aether het volgende:
[..]
Bestaat al een paar jaar in Amerika.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The Enrichment Center is required to remind you that you will be baked, and then there will be cake
Die kregen we gisteren ook als persbericht binnen. Mooi genegeerd.quote:
Bob's burgersquote:Op donderdag 2 april 2015 19:37 schreef Aether het volgende:
USA update
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Bob's Burgers - Season 4 – 2011-2013 – ♫ English – CC English
This animated series centers on Bob Belcher and his ragtag clan of burger-flippers, who are desperate to get their greasy spoon off the ground.
Buying & Selling - Season 2 – 2012-2013 – ♫ English – CC English
The Property Brothers, Jonathan and Drew Scott, team up to help homeowners get ready to sell their homes and purchase new ones.
M*A*S*H – 1972-1982 – ♫ English – CC English
This beloved show inspired by Robert Altman's Oscar-winning Korean War satire follows a mobile Army surgical hospital tasked with tending the wounded.
Monarch of the Glen - Series 7 – 2000-2005 – ♫ English – CC English
Summoned back to his Scottish Highlands home, a young London restaurateur assumes the role of Laird to restore his eccentric family's fortunes.
Top Gear - Series 21 – 2011-2014 – ♫ English – CC English
Jeremy Clarkson and his crew of car lovers test the limits of luxury vehicles in this hit show that also features celebrities racing on a test track.
quote:NETFLIX ANNOUNCES NEW ORIGINAL SERIES MONTAUK WRITTEN AND DIRECTED BY THE DUFFER BROTHERS
Beverly Hills, Calif., April 2, 2015 – Netflix, the world’s leading internet TV network, has ordered Montauk, a new drama series written and directed by Matt Duffer and Ross Duffer (Wayward Pines, Hidden). Eight one-hour long episodes of the series will premiere exclusively across all Netflix territories in 2016.
In the series, set in 1980 Montauk, Long Island, a young boy vanishes into thin air. As friends, family, and local police search for answers, they are drawn into an extraordinary mystery involving top secret government experiments, terrifying supernatural forces, and one very strange little girl. Montauk is a love letter to the 80s classics that captivated a generation.
quote:Netflix has ordered the sketch comedy show With Bob and David
Netflix has ordered the sketch comedy show, With Bob and David, 4-half-hour episodes and one 60-minute “making-of” special from Bob Odenkirk (Better Call Saul) and David Cross (Arrested Development).
After being dishonorably discharged from the Navy Seals, Bob and David are back serving our country the way they do best, making sketch comedy. Four half-hours of brand new comedy featuring all new characters, all new scenes, and most importantly, all new wigs.
Odenkirk and Cross are writing and starring in the series, and also serve as executive producers along with Marc Provissiero, Naomi Odenkirk,Tim Sarkes, Dave Kneebone Tim Heidecker, and Eric Wareheim.
With Bob and David is an original Netflix Production. Abso Lutely Productions is providing production services.
Jaaaa, 19 april de eerste toch? Olé!!quote:Op donderdag 2 april 2015 20:09 schreef Breuls het volgende:
Orphan Black is een nieuwe Netflix exclusive: afleveringen van seizoen 3 zijn de dag na uitzending in de VS beschikbaar.
Niceeeeequote:Op donderdag 2 april 2015 20:09 schreef Breuls het volgende:
Orphan Black is een nieuwe Netflix exclusive: afleveringen van seizoen 3 zijn de dag na uitzending in de VS beschikbaar.
quote:Op donderdag 2 april 2015 20:09 schreef Breuls het volgende:
Orphan Black is een nieuwe Netflix exclusive: afleveringen van seizoen 3 zijn de dag na uitzending in de VS beschikbaar.
Ik jompel mee!quote:Op donderdag 2 april 2015 20:09 schreef Breuls het volgende:
Orphan Black is een nieuwe Netflix exclusive: afleveringen van seizoen 3 zijn de dag na uitzending in de VS beschikbaar.
je doet watquote:
quote:Op donderdag 2 april 2015 21:30 schreef Aether het volgende:
[..]
http://wiki.fok.nl/index.php/Jompels
ah oud, dat verklaart n hoopquote:Op donderdag 2 april 2015 21:30 schreef Aether het volgende:
[..]
http://wiki.fok.nl/index.php/Jompels
Yup:quote:Op donderdag 2 april 2015 20:43 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Jaaaa, 19 april de eerste toch? Olé!!
twitter:NetflixNL twitterde op donderdag 02-04-2015 om 19:27:06"One, of a Kind." Orphan Black S3 kijk je vanaf 19 april, de dag na de uitzending in de VS, exclusief op #NetflixNL http://t.co/KKDFSVSN8C reageer retweet
April Fools.quote:Op vrijdag 3 april 2015 02:54 schreef Impressme het volgende:
Maar er is zoveel meer wat ik wil kijken, walking dead nieuw seizoen (hoorde dat seizoen 6 door Stephen King wordt geschreven)
quote:
quote:'House of Cards' Renewed by Netflix for Season 4
Ik moet effe The Blacklist en House of Cards afkijken en dan ga ik er ook aan beginnenquote:Op vrijdag 3 april 2015 08:47 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Fantastisch. Hopelijk in het paasweekend afkijken.
Schat in dat ik zaterdagavond 11 april klaar ben.quote:Op vrijdag 3 april 2015 09:00 schreef Breuls het volgende:
En jullie moeten ook allemaal tijd vrijmaken voor Daredevil, over een week. Topserie.
Absoluut. Orphan Black is een erg leuke serie!quote:Op donderdag 2 april 2015 22:51 schreef CherryLips het volgende:
Leuke serie ja? Kan ik die ook toevoegen aan de steeds langer wordende leeslijst? Ik zit nog in de gratis maand maar denk wel dat ik hem verleng. Vooral nu m'n zus ontdekt heeft dat Once upon a Time er ook op staat en ze het laatste seizoen nog niet had gezienik krijg klappen als ze die nog niet heeft afgekeken. En downton abbey en american horror story wilde ze ook nog zien en ze is geen binger dus dit gaat wel een jaar duren denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vooral erg relaxt. Deze 12 afleveringen hadden wat betreft verhaallijn in 3 afleveringen gekund. Maar ja, the keys, mooie vrouwen, etc, dat kijkt wel lekker weg!quote:
Kijklijst bedoelde ik natuurlijkquote:Op vrijdag 3 april 2015 09:13 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Absoluut. Orphan Black is een erg leuke serie!
Ah, dat vind ik juist heel vervelend. Beetje Breaking Bad achtig qua tempo dus?quote:Op vrijdag 3 april 2015 10:06 schreef F-Bravo het volgende:
[..]
Vooral erg relaxt. Deze 12 afleveringen hadden wat betreft verhaallijn in 3 afleveringen gekund. Maar ja, the keys, mooie vrouwen, etc, dat kijkt wel lekker weg!
Dat had ik met True Detective, vast allemaal hartstikke mooi enzo, maar mijn hemel wat een tempo.quote:Op vrijdag 3 april 2015 10:07 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ah, dat vind ik juist heel vervelend. Beetje Breaking Bad achtig qua tempo dus?
Dat trek ik niet.
Breaking Bad heb ik niet gekeken, dus daar kan ik niets over zeggen. Normaal gesproken ervaar ik traag tempo als vervelend, maar gek genoeg bleef ik wel trek in de afleveringen houden.quote:Op vrijdag 3 april 2015 10:07 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ah, dat vind ik juist heel vervelend. Beetje Breaking Bad achtig qua tempo dus?
Dat trek ik niet.
Oke. Ik geef het een kansquote:Op vrijdag 3 april 2015 10:13 schreef F-Bravo het volgende:
[..]
Breaking Bad heb ik niet gekeken, dus daar kan ik niets over zeggen. Normaal gesproken ervaar ik traag tempo als vervelend, maar gek genoeg bleef ik wel trek in de afleveringen houden.
Wat vooral heel sterk aan Bloodline is, is dat het zeer realistisch is. Het wordt nergens echt aangedikt, overdreven of onrealistisch. Je hebt af en toe meer het idee naar echt een documantaire over een familie te kijken, dan naar een serie dat zichzelf te bewijzen heeft.
Ik raad hem derhalve wel echt aan.
Mijn lijst : 0quote:Op vrijdag 3 april 2015 10:13 schreef Aether het volgende:
Poll: Jouw 'Mijn lijst' grootte (aantal films)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |