Voor het Noorse kan je gewoon google translate gebruiken. Heb ik ook gedaan.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 11:47 schreef hardromacore2.0 het volgende:
[..]
Elke land heeft zijn uitbuiting en slavernij.
Dat S-A nog een kastensysteem heeft bevordert gelijke rechten natuurlijk niet,
maar zo hebben ze dat daar nu eenmaal.
Mijn Noors is niet meer wat het geweest is.
Erdoganquote:Op maandag 30 maart 2015 23:51 schreef CaryAgos het volgende:
[..]
Reactie op je ninja-edit: Wat studeer jij dan wel niet, dat je het nodig vind om irrelevante onwaarheden aan te halen en daarmee de discussie persoonlijk proberen te maken terwijl dat niet nodig is?
Was jij niet degene die Erdogan wel een toffe gast vond?
Let God be the judge.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 12:31 schreef hardromacore2.0 het volgende:
[..]
Kijk beide heren hebben een punt.
Maar Assad blijft een ongelooflijke massamoordenaar.
quote:"They both recognize there's a mutual benefit in crushing other groups"
However, JTIC's data shows that his counterterrorism operations — more than two-thirds of which were airstrikes — skew heavily towards groups whose names aren't ISIS. Of 982 counterterrorism operations for the year up through Nov. 21, just 6 percent directly targeted ISIS.
Henman said the figures suggest ISIS and Assad's security forces have embraced the "clever strategy" of mostly "ignoring each other."
quote:Op dinsdag 31 maart 2015 13:00 schreef RM-rf het volgende:
Overigens, voor de mensen die in Assad een heilsbrenger in de strijd tegen IS zien:
uit onderzoek blijkt dat de machtsbais die IS kon ontwikkelen in Syrie, voornamelijk ook kon ontstaan doordat zij door het Syrische leger vooral NIET bestreden werden.
In plaats daarvan richtte het Syrische leger zich vrijwel geheel (94% van hun aanvallen en gevechtscapaciteit) op meer seculiere stedelijke opstandelingengroepen
http://www.nbcnews.com/st(...)ata-suggests-n264551
Cijfers van de Internationale onderzoeksgroep voor geweldsconflicten: Jane's Terrorisme and Insugency Database, lijken dat te bewijzen.
Zowel het Syrische leger negeert IS vrijwel geheel in de door hen gecontroleerde, meer rurale gebieden en richt al hun aanvallen op steden en de meer ontwikkelde gebieden met seculere opstandelingen.
En ook IS vecht voornamelijk niet tegen het Syrische leger (slechts 13% van hun aanvallen waren gericht tegen Syrische veiligheidstroepen) maar concentreert zich meer op het bevechten van andere groepen.
IS en Assad lijken gerealiserd te hebben dat ze elkaars natuurlijke bondgenoot zijn en beiden lijken ook zo te handelen:
[..]
En waarom dan wel? Zeg ik daar iets dat niet klopt? Jij bent nota bene zelf een Iranier, je zou zelf ook 100% anti-wahabisme moeten zijn.quote:
Klopt, maar je hebt het over een klein gedeelte van Saudi-Arabië. Alle landen die je vervolgens opnoemt hebben er vrij weinig mee te maken en bemoeien zich ook nergens mee. Ik scheerde ook alle Arabieren over één kam, maar wanneer je regelmatig in het Midden-Oosten komt zul je merken dat het per land zeer verschillend is. In Qatar en VAE bijvoorbeeld worden Saudi's en Egyptenaren gezien al het uitschot van de samenleving.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 13:08 schreef CaryAgos het volgende:
[..]
En waarom dan wel? Zeg ik daar iets dat niet klopt? Jij bent nota bene zelf een Iranier, je zou zelf ook 100% anti-wahabisme moeten zijn.
Filmpje?quote:Op maandag 30 maart 2015 23:46 schreef CaryAgos het volgende:
Linkse hippie Martijn van Dam werd net bij Pauw even goed op zijn plek gezet door realist Filip Dewinter!
Het Westen heeft indirect het terrorisme op zichzelf afgeroepen. De macht van het westen is sterk aan het verzwakken. Je kan de IS niet vernietigen door het Midden-Oosten te bombarderen, er kunnen evengoed (en wrs zijn die er al) cellen van de IS zijn in het westen en laat ons hopen dat die zich niet zullen manifesteren!quote:Op dinsdag 31 maart 2015 14:35 schreef Pharkus het volgende:
Assad mag van mij aan de boom, de rest van het middenoosten ook. De vijanden van mijn vijanden zijn niet per definitie vrienden.
Ach ik heb nog de ijdele hoop dat de islam zich in rap tempo verlichtquote:Op dinsdag 31 maart 2015 14:51 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
Het Westen heeft indirect het terrorisme op zichzelf afgeroepen. De macht van het westen is sterk aan het verzwakken. Je kan de IS niet vernietigen door het Midden-Oosten te bombarderen, er kunnen evengoed (en wrs zijn die er al) cellen van de IS zijn in het westen en laat ons hopen dat die zich niet zullen manifesteren!
Verlichting als in..?quote:Op dinsdag 31 maart 2015 15:13 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Ach ik heb nog de ijdele hoop dat de islam zich in rap tempo verlicht
quote:Op dinsdag 31 maart 2015 15:23 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
Verlichting als in..?
Het arrogante Westen heeft zijn hoofd te moeten buigen en de immoraliteit de rug toe te keren.
Verlagen naar hun niveau is beter dan?quote:Op dinsdag 31 maart 2015 16:18 schreef Pharkus het volgende:
[..]buigen voor een paar middeleeuwse barbaren? Allahmenooitniet.
Met als gevolg dat de extremisten tot de minderheid behoren bedoel je?quote:Op dinsdag 31 maart 2015 15:13 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Ach ik heb nog de ijdele hoop dat de islam zich in rap tempo verlicht
Liever dat ze allemaal het licht zien, of in een dusdanige manier te werk gaan dat ik er weinig tot niets meer van hoor, zoals extremistische christenen.quote:Op woensdag 1 april 2015 12:24 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Met als gevolg dat de extremisten tot de minderheid behoren bedoel je?
Je kunt genoeg vinden over extremistische christenen hoor, de reden waarom je er weinig van hoort is niet omdat het 'minder' is.quote:Op woensdag 1 april 2015 12:26 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Liever dat ze allemaal het licht zien, of in een dusdanige manier te werk gaan dat ik er weinig tot niets meer van hoor, zoals extremistische christenen.
Het nieuws wordt momenteel niet gedomineerd door extremistische christenen die burgeroorlogen voeren en koppensnellen.quote:Op woensdag 1 april 2015 12:31 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je kunt genoeg vinden over extremistische christenen hoor, de reden waarom je er weinig van hoort is niet omdat het 'minder' is.
Wat zegt dat, bewijs dat Yolanthe eigenlijk een penis heeft en kijk wat ineens het nieuws domineert. In het Centraal Afrikaans Republiek zijn vrijwel alle moskeeën vernietigd, maar goed, 'boeiuh'.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:26 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Het nieuws wordt momenteel niet gedomineerd door extremistische christenen die burgeroorlogen voeren en koppensnellen.
Het probleem is dat de NAVO (en dus ook Nederland) zich als een stel vieze flikkertjes in hun kont laten neuken door een stel omhooggevallen (soennitische) sultans in ruil voor een paar oliedollars en wat geopolitieke (schijn)invloed op het Midden-Oosten.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 00:15 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het westen heeft nukes. Wat is het probleem?
Maar ja... S-A is onze bondgenoot.____!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door chroestjov op 03-04-2015 02:23:08 ]Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
quote:Op vrijdag 3 april 2015 02:17 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Het probleem is dat de NAVO (en dus ook Nederland) zich als een stel vieze flikkertjes in hun kont laten neuken door een stel omhooggevallen (soennitische) sultans in ruil voor een paar oliedollars en wat geopolitieke (schijn)invloed op het Midden-Oosten.
Het wordt tijd dat Nederland uit de NAVO stapt en eindelijk eens op het juiste paard gaat wedden:Deze man weet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |