43 is het nieuwe 17.quote:
quote:
quote:
wowowow comboquote:
Heb alleen een Excel lijstje. Zal die eerst uitprinten en dan "overwinningen boekje" op schrijven.quote:Op maandag 30 maart 2015 15:52 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Schrijf die maar in je overwinningen boekje.
Dat was vier op een rij, wel opletten.quote:Op maandag 30 maart 2015 15:53 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Dat was echt een leuk spelletje vroeger.
Deden de nazi's in 44 ook.quote:Op maandag 30 maart 2015 15:53 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Dat was echt een leuk spelletje vroeger.
Nee ik bedoelde dat je drie bitches voor je geknield had hebben en dat je ze naar keus mocht neuken maar ze wisten zelf niet wie als eerste geneukt ging worden ;p hahahahaaquote:Op maandag 30 maart 2015 15:53 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Dat was vier op een rij, wel opletten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En altijd het laatste woord.
quote:
Is dat een vrouwenkwaaltje?quote:Op maandag 30 maart 2015 16:06 schreef 2NutZ het volgende:
Voel me soms net een vrouwkrijg mijn handen en/of voeten niet altijd warm wat is deze!?
Ja, jij voelt mij wel in dezen of niet?quote:
Geen oerman. Niet zoals niels.quote:Op maandag 30 maart 2015 16:06 schreef 2NutZ het volgende:
Voel me soms net een vrouwkrijg mijn handen en/of voeten niet altijd warm wat is deze!?
Ik heb alleen als ik te lang achter m'n computer zit op stage dat m'n muishand kouder wordt dan m'n andere hand.quote:Op maandag 30 maart 2015 16:07 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja, jij voelt mij wel in dezen of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |