Wow, ook goedemorgen!quote:Op maandag 30 maart 2015 07:50 schreef computergirl het volgende:
[..]
Mens doe effe normaal. Webship begon over netvliesloslating en een oogkliniek, jij begon een drama verhaal over netvliesontsteking
Ja zo heb ik het ook begrepen. Als buiten de cockpit iemand de deur wil openen via de code gaat er een alarm af. In de cockpit heeft men dan die 15-20 seconden om de ongrendeling af te breken.quote:Op maandag 30 maart 2015 07:49 schreef Physsic het volgende:
[..]
Na het intoetsen van de emergency code heeft de piloot nog 15-120sec om de deur te locken. In neem aan dat al die tijd ook het alarm te horen is?
Overigens lees is nu dat ook bij een normale poging om toegang te krijgen er een alarm te horen is van 1-9sec (meestal 3).
en wie zegt dat er geen alarm te horen was?quote:Op maandag 30 maart 2015 07:57 schreef Rica het volgende:
[..]
Ja zo heb ik het ook begrepen. Als buiten de cockpit iemand de deur wil openen via de code gaat er een alarm af. In de cockpit heeft men dan die 15-20 seconden om de ongrendeling af te breken.
Dat is volgens mij ook de enige functie van die lock knop. De deur gaat normaal al op slot. Het zou dus onlogisch zijn dat iemand in de cockpit de lock knop al kan gebruiken voordat iemand de code intoetst. Er is dan immers geen ontgrendelingsproces bezig om af te kunnen breken.
Dus Lubitz kan niet preventief de lock al gebruikt kunnen hebben denk ik (zodat er geen alarm te horen is). Als de piloot de code gebruikt heeft moet moet er altijd een signaal aka alarm te horen zijn zou je zeggen.
Niemand. Het wordt alleen niet specifiek genoemd. Alleen dat er verschillende alarm sigalen te horen waren.quote:Op maandag 30 maart 2015 08:04 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
en wie zegt dat er geen alarm te horen was?
Ah, oke.quote:Op maandag 30 maart 2015 07:57 schreef Rica het volgende:
[..]
Ja zo heb ik het ook begrepen. Als buiten de cockpit iemand de deur wil openen via de code gaat er een alarm af. In de cockpit heeft men dan die 15-20 seconden om de ongrendeling af te breken.
Dat is volgens mij ook de enige functie van die lock knop. De deur gaat normaal al op slot. Het zou dus onlogisch zijn dat iemand in de cockpit de lock knop al kan gebruiken voordat iemand de code intoetst. Er is dan immers geen ontgrendelingsproces bezig om af te kunnen breken.
Dus Lubitz kan niet preventief de lock al gebruikt kunnen hebben denk ik (zodat er geen alarm te horen is). Als de piloot de code gebruikt heeft moet moet er altijd een signaal aka alarm te horen zijn zou je zeggen.
Dat lijkt mij ook. Alleen staat het zover ik nu snel even terug kan kijken idd nergens specifiek genoemd dat er via de code geprobeerd is binnen te komen. Neem aan van wel.quote:Op maandag 30 maart 2015 08:08 schreef Physsic het volgende:
[..]
Het meest logische lijkt me dan dat de captain dmv de normale code probeerde binnen te komen en dat de copiloot dit weigerde. Dan gaat er op het toetsenbord zo'n rood lampje branden (ipv groen) en kan hij het toetsenbord niet meer gebruiken voor een aantal minuten. Lijkt me behoorlijk frustrerend.
Misschien was hij hem gewoon vergetenquote:Op maandag 30 maart 2015 08:08 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dan blijft het dus (voor ons) wel de vraag of de captain die emergency code wel heeft geprobeerd.
Ik neem dat ook aan, dus ik denk dat het gewoon nog niet naar buiten is gebracht (als het bij de onderzoekers wel al bekend is).quote:Op maandag 30 maart 2015 08:11 schreef Rica het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook. Alleen staat het zover ik nu snel even terug kan kijken idd nergens specifiek genoemd dat er via de code geprobeerd is binnen te komen. Neem aan van wel.
Dat kan ik me heel goed voorstellen. :pquote:
wat ook geldt voor het overgrote deel van co-piloten natuurlijk... het is gewoon zo uitzonderlijk dat het juist zo schokkend is en men gelijk in een kramp schietquote:Op maandag 30 maart 2015 01:35 schreef Rica het volgende:
[..]
Door depressie of iets anders suicidaal worden? Dat kan iedereen in principe overkomen idd. Alleen de meeste mensen die suicide plegen kiezen voor een manier die alleen henzelf van het leven berooft.
Net een weekban KLB gehad.quote:Op zondag 29 maart 2015 23:36 schreef quirina het volgende:
Ohohohoh...
Dus
depressief
kasthomo
zwangere ex-vriendin
Liep bij de neuroloog en de psycholoog
Had last van z'n oog
Wat komt er morgen nog bij vraag ik me af.
^^ Dat. Zou in elk bejaardenhuis moeten staan, op elk station, en op elke luchthaven! Het wordt tijd dat het taboe van zelfmoord verdwijnt, het gewoon legaal wordt, en eenvoudig beschikbaar. De aarde is overvol, als iemand er geen zin meer in heeft vind ik dat prima. Maar dan graag wel op fatsoenlijke wijze, en niet zo'n bende als ze er meestal van maken.quote:
mwa, zelfmoorden alleen gaan de overbevolking niet oplossen, dan kan je beter 149 mensen met je meenemen.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:37 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
^^ Dat. Zou in elk bejaardenhuis moeten staan, op elk station, en op elke luchthaven! Het wordt tijd dat het taboe van zelfmoord verdwijnt, het gewoon legaal wordt, en eenvoudig beschikbaar. De aarde is overvol, als iemand er geen zin meer in heeft vind ik dat prima. Maar dan graag wel op fatsoenlijke wijze, en niet zo'n bende als ze er meestal van maken.
mwah, na het nemen van die beslissing is er amper meer een besef van realiteit en vaak juist euforie. Iedere "springer" weet in zijn achterhoofd wel hoe de machinist het gaat ervaren die hem raakt maar dat telt dan al niet meer. Het aantal slachtoffers hier is veel groter maar het is niet noodzakelijkerwijs een teken dat hij doelbewust deze mensen ook wilde doden. Meer dat hij niet meer in de realiteit leefde en dat is niet ongebruikelijk bij suïcide. Uiteindelijk wint de wens om te sterven het van eventuele kwesties. Ik ben het dus niet met je eensquote:Op maandag 30 maart 2015 01:35 schreef Rica het volgende:
[..]
Door depressie of iets anders suicidaal worden? Dat kan iedereen in principe overkomen idd. Alleen de meeste mensen die suicide plegen kiezen voor een manier die alleen henzelf van het leven berooft.
Het is een feit dat gemiddeld 3 personen per dag in Nederland voor de trein springt. Overigens is het zo, dat als er zich een psychiatrische instelling in de buurt van een station of spoor bevindt, de kans op springen veel hoger is. Helaas.quote:Op maandag 30 maart 2015 10:53 schreef eefje801 het volgende:
[..]
mwah, na het nemen van die beslissing is er amper meer een besef van realiteit en vaak juist euforie. Iedere "springer" weet in zijn achterhoofd wel hoe de machinist het gaat ervaren die hem raakt maar dat telt dan al niet meer. Het aantal slachtoffers hier is veel groter maar het is niet noodzakelijkerwijs een teken dat hij doelbewust deze mensen ook wilde doden. Meer dat hij niet meer in de realiteit leefde en dat is niet ongebruikelijk bij suïcide. Uiteindelijk wint de wens om te sterven het van eventuele kwesties. Ik ben het dus niet met je eens
Het is een feit dat er 66 dagen in een jaar gaan.quote:Op maandag 30 maart 2015 11:58 schreef A_Fortiori het volgende:
Het is een feit dat gemiddeld 3 personen per dag in Nederland voor de trein springt.
Des te meer reden om een nette legale "exit-capsule" te maken voor wie daar zin in heeft.quote:Iedere zelfmoord op het spoor kost 22.000 euro, meldt het ministerie. Dat zijn de kosten voor het vrijmaken van het spoor, het schoonmaken van de trein en voor de begrafenisondernemer. De totale financiële schade bedraagt 4 à 5 miljoen euro per jaar.
quote:Op maandag 30 maart 2015 12:16 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Het is een feit dat er 66 dagen in een jaar gaan.
Nog meer "feiten"?
[..]
Des te meer reden om een nette legale "exit-capsule" te maken voor wie daar zin in heeft.
Moet je bij het loket religie zijn. Daar komt het taboe namelijk vandaan.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:37 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat het taboe van zelfmoord verdwijnt, het gewoon legaal wordt, en eenvoudig beschikbaar.
Waar lees je dat?quote:Op maandag 30 maart 2015 12:42 schreef Re het volgende:
och ja... laten we iedereen die ziek is de dood injagen... goed plan
Laten we iedereen die dood wil verplicht laten leven tenzij hij zich op gruwelijke wijze ombrengt... Lekker constructief zo!quote:Op maandag 30 maart 2015 12:42 schreef Re het volgende:
och ja... laten we iedereen die ziek is de dood injagen... goed plan
Zolang ze niet zelf in het vliegtuig zitten dat als zelfmoordmachine dient hebben de betweters makkelijk praten.quote:Op maandag 30 maart 2015 12:59 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Laten we iedereen die dood wil verplicht laten leven tenzij hij zich op gruwelijke wijze ombrengt... Lekker constructief zo!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |