Dat heeft toch iedereen? Het is toch voor iedereen demotiverend als mensen die zich niet aan de regels willen houden er gemakkelijk mee wegkomen?quote:Op zondag 29 maart 2015 10:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Strenger willen straffen doe je alleen maar voor jezelf, als een soort emotionele zelfbevrediging. Verder is er niemand mee geholpen.
Wel grappig hoe men dit zichzelf elke keer weer maar aan laat praten en daar vervolgens nog naar handelt ook.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 14:13 schreef Noriega het volgende:
Aan de PVV heb je in ieder geval helemaal niets. Dat zijn een paar criminele tokkies en nog racisten ook, en dat ben ik ook niet.
Daar zijn er in dit topic al genoeg van gesignaleerd.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:12 schreef Monolith het volgende:
Gutmenschen, dat had dit topic even nodig.
Daar zou het ook op in kunnen gaan in plaats van weer zo'n infantiel riedeltje neer te plempen.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:13 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Daar zijn er in dit topic al genoeg van gesignaleerd.
Correct.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:17 schreef De_Kaas het volgende:
Wanneer iemand "gutmenschen" zegt is dat toch gewoon Duits voor "neem mij niet serieus mensen!"?
Terug naar schoolquote:Op zondag 29 maart 2015 14:17 schreef De_Kaas het volgende:
Wanneer iemand "gutmenschen" zegt is dat toch gewoon Duits voor "neem mij niet serieus mensen!"?
Dat is inderdaad wellicht het beste voor degenen die die term gebruiken.quote:
quote:Op zondag 29 maart 2015 14:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wellicht het beste voor degenen die die term gebruiken.
De PVV heeft gewoon een berg criminelen bij zich, ik kan er ook niks aan doen. Dion Graus, Eric Lucassen, James Sharpe. Dat kun je toch niet serieus nemen als partij die voor de veiligheid opkomt?quote:Op zondag 29 maart 2015 14:10 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Wel grappig hoe men dit zichzelf elke keer weer maar aan laat praten en daar vervolgens nog naar handelt ook.
Het maakt niet uit wat voor partij er ooit nog komt, als het een partij is die volledig voldoet aan jouw voorwaarden, dan zullen gutmenschen hun uiterste best gaan doen om die partij als "racistisch" en "crimineel" weg te zetten. En jij bent dan weer zo dom om dat klakkeloos over te nemen en niet op die partij te stemmen, en zo ben je weer terug bij af.
Sterker nog, als jij zelf een partij zult beginnen, met in het programma precies die punten zoals je die nu opgesomd hebt, dan zal ook jij door de gutmenschen weggezet worden als een "vuige crimineel" en/of "smerige racist". That's how they roll.
Het is natuurlijk niet voor niets zo dat waar Wilders initieel nog woest werd bij associatie met partijen als het VB, FN en de FPÖ, deze partijen juist nu niet meer met Wilders geassocieerd willen worden.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:40 schreef Noriega het volgende:
[..]
De PVV heeft gewoon een berg criminelen bij zich, ik kan er ook niks aan doen. Dion Graus, Eric Lucassen, James Sharpe. Dat kun je toch niet serieus nemen als partij die voor de veiligheid opkomt?
Daarbij zijn ze zeker wel racistisch. Het "minder, minder" roepen is niks minder dan dat. Daarnaast vertellen ze ook leugens over moslims en Europa.
Alle partijen hebben een hele berg criminelen bij zich. Aan bijna elke politicus zit wel een crimineel randje, als je maar diep genoeg graaft. Of dacht je werkelijk dat dat allemaal van die modelburgers zijn in de politiek? Natuurlijk niet, een modelburger zou helemaal niet kunnen overleven in die slangenkuil.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:40 schreef Noriega het volgende:
[..]
De PVV heeft gewoon een berg criminelen bij zich, ik kan er ook niks aan doen. Dion Graus, Eric Lucassen, James Sharpe. Dat kun je toch niet serieus nemen als partij die voor de veiligheid opkomt?
Jij zit zelf anders ook vol met voordelen, die door de gutmenschen makkelijk als racisme kunnen worden uitgelegd. Übergutmensch bluesdude doet daar ook al een poging toe op de vorige pagina.quote:Daarbij zijn ze zeker wel racistisch. Het "minder, minder" roepen is niks minder dan dat. Daarnaast vertellen ze ook leugens over moslims en Europa.
Dit zegt mij dat je jezelf laat leiden door de volkse uitleg van 'gutmensch' en de oorspronkelijke betekenis simpelweg niet kent of begrijpt. Dat kan ik je niet kwalijk nemen.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wellicht het beste voor degenen die die term gebruiken.
Het zegt mij vooral dat jij niet echt goed bent in begrijpend lezen. Ik heb hem niets horen zeggen over de eventuele betekenis van de term. Enkel over degenen die de term bezigen.quote:Op zondag 29 maart 2015 15:00 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Dit zegt mij dat je jezelf laat leiden door de volkse uitleg van 'gutmensch' en de oorspronkelijke betekenis simpelweg niet kent of begrijpt. Dat kan ik je niet kwalijk nemen.
D66.quote:Op zondag 29 maart 2015 15:16 schreef Duikbril112 het volgende:
Een groenrechts partij lijkt mij ook wel wat.
Wat boeit mij andere partijen nou? De PVV heeft een hoop criminelen bij zich en dat maakt ze geen geloofwaardige partij als het gaat om criminaliteitsbestrijding.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:48 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Alle partijen hebben een hele berg criminelen bij zich. Aan bijna elke politicus zit wel een crimineel randje, als je maar diep genoeg graaft. Of dacht je werkelijk dat dat allemaal van die modelburgers zijn in de politiek? Natuurlijk niet, een modelburger zou helemaal niet kunnen overleven in die slangenkuil.
Het enige verschil tussen de PVV en een partij uit de gevestigde orde, is de diepte waartoe men bij de PVV bereid is te graven en de graagte waarmee men dat doet.
[..]
Jij zit zelf anders ook vol met voordelen, die door de gutmenschen makkelijk als racisme kunnen worden uitgelegd. Übergutmensch bluesdude doet daar ook al een poging toe op de vorige pagina.
ik ben ook een goed mens... Maar dat 'über' is jouw fantasie.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:48 schreef hpeopjes het volgende:
Jij zit zelf anders ook vol met voordelen, die door de gutmenschen makkelijk als racisme kunnen worden uitgelegd. Übergutmensch bluesdude doet daar ook al een poging toe op de vorige pagina.
quote:Op zaterdag 28 maart 2015 19:32 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Marokkaans zijn is geen misdrijf, ook niet een bontkraagje dragen . Idem als iemand uit een kamp komt. of er uitziet als een ruige motorrijder .
Als er strenger gestraft moet worden, dan over de hele linie.... niet alleen bepaalde type's, maar iedereen die een misdrijf pleegt.
En helpt dat wel? Zoveel landen die veel strenger straffen dan Nederland, hoe liggen de cijfers daar ?
China met zijjn duizenden doodvonnissen per jaar ( is dat een links land ?) Is dat land veiilger ?
Er zal in Nederland nooit een geloofwaardige partij komen als het gaat om criminaliteitsbestrijding. Niet zolang gutmenschen hier aan de macht zijn.quote:Op zondag 29 maart 2015 15:45 schreef Noriega het volgende:
[..]
Wat boeit mij andere partijen nou? De PVV heeft een hoop criminelen bij zich en dat maakt ze geen geloofwaardige partij als het gaat om criminaliteitsbestrijding.
Je geeft dus toe dat de PVV een waardeloze partij is als het gaat om een veiliger Nederland.quote:Op zondag 29 maart 2015 15:50 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Er zal in Nederland nooit een geloofwaardige partij komen als het gaat om criminaliteitsbestrijding. Niet zolang gutmenschen hier aan de macht zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |