dat moet t ook niet zijn lijkt mequote:Op woensdag 1 april 2015 09:56 schreef Opoefiets het volgende:
[..]
Hij ook eigenlijk niet. Ik heb ook zo'n idee dat het niet noodzakelijk was voor onze relatie
Bij sommige open relaties in de omgeving heb ik daar zo m'n twijfels over. Maar die maken verder ook erg weinig tijd voor elkaar, omdat ze het te druk met hun scharrels hebben (lijkt mij erg ongezond).quote:Op woensdag 1 april 2015 11:26 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat moet t ook niet zijn lijkt me
Ach nou ja, zo ken ik ook zat monogame stellen die amper wat samen doen, die meer langs elkaar leven dan met elkaar. Maar die zouden dan ook gek worden als ze teveel op elkaars lip zouden zitten en voelen zich er prima bij om erg veel eigen dingen te doen.quote:Op woensdag 1 april 2015 12:02 schreef Opoefiets het volgende:
[..]
Bij sommige open relaties in de omgeving heb ik daar zo m'n twijfels over. Maar die maken verder ook erg weinig tijd voor elkaar, omdat ze het te druk met hun scharrels hebben (lijkt mij erg ongezond).
Stel je partner wil een kind ontvoeren uit de buurt.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 00:02 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Dat vind ik altijd zo vreemd, je moet toch tegen elkaar zulke dingen kunnen zeggen? Ik heb er persoonlijk niet veel mee en ben eerder jaloers als er seks is met een ander dan een geestelijke connectie (emotioneel vreemdgaan vind ik onzin) maar bespreekbaar moet alles wel kunnen zijn in een relatie, juist op seksueel gebied.
Nou, dat is wel een probleem idd. Ik schreef dat het (indien verder Mr. Perfect en al lange tijd bij elkaar) het op zich bespreekbaar zou zijn (in de zin van dat als mijn vent dat zou willen, hij daar in principe ook open over mag/moet zijn). Alleen dat is hoogstwaarschijnlijk wel een lege huls, want als ik vervolgens zou aangegeven dat ik dat niet wil (en de kans daarop acht ik vrijwel zeker), dan denk ik niet dat ik nog verder met de relatie zou kunnen/willen, wetende dat mijn partner eigenlijk een open relatie zou willen.quote:Op woensdag 1 april 2015 18:30 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Stel je partner wil een kind ontvoeren uit de buurt.
-Jij zegt: Nee, doe maar niet schat.
En vindt het verder niet vreemd: Want hij stelt het slechts voor, toch?![]()
Voor veel mensen is vragen over een open relatie ook bizar genoeg om daardoor aan de relatie te gaan twijfelen.
quote:Op zondag 29 maart 2015 10:48 schreef Lokasenna het volgende:
Als ik later nog eens in zo'n situatie terecht zou komen zou ik teleursteld zijn in mijn beoordelingsvermogen.
Daar komt het willen hebben van een open relatie toch ook gewoon op neer (in seksuele zin in ieder geval)?quote:Op maandag 30 maart 2015 15:30 schreef JaniesBrownie het volgende:
Altijd dat 'heb je niet genoeg aan je partner?!?!' ook
Of suggereren dat er relatieproblemen zijn als je n open relatie hebt/wil.![]()
nee, dat is niet waar.quote:Op woensdag 1 april 2015 19:52 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nou, dat is wel een probleem idd. Ik schreef dat het (indien verder Mr. Perfect en al lange tijd bij elkaar) het op zich bespreekbaar zou zijn (in de zin van dat als mijn vent dat zou willen, hij daar in principe ook open over mag/moet zijn). Alleen dat is hoogstwaarschijnlijk wel een lege huls, want als ik vervolgens zou aangegeven dat ik dat niet wil (en de kans daarop acht ik vrijwel zeker), dan denk ik niet dat ik nog verder met de relatie zou kunnen/willen, wetende dat mijn partner eigenlijk een open relatie zou willen.![]()
Dus ja, dit dus:
[..]
[..]
Daar komt het willen hebben van een open relatie toch ook gewoon op neer (in seksuele zin in ieder geval)?
Je stelt het delen van een seksuele fantasie gelijk aan denken aan een zware misdaad? Serieus?quote:Op woensdag 1 april 2015 18:30 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Stel je partner wil een kind ontvoeren uit de buurt.
-Jij zegt: Nee, doe maar niet schat.
En vindt het verder niet vreemd: Want hij stelt het slechts voor, toch?![]()
Voor veel mensen is vragen over een open relatie ook bizar genoeg om daardoor aan de relatie te gaan twijfelen.
Nee.quote:Op woensdag 1 april 2015 19:52 schreef Forbry het volgende:
Daar komt het willen hebben van een open relatie toch ook gewoon op neer (in seksuele zin in ieder geval)?
Ik volg nu de eerdere premisse dat voorstellen geen probleem zijn. Nu trek ik voorstellen in zijn algemeenheid hier naar het extreme om mijn punt te verduidelijken, namelijk dat voorstellen an sich wel kwaad kunnen.quote:Op woensdag 1 april 2015 21:11 schreef erodome het volgende:
[..]
Je stelt het delen van een seksuele fantasie gelijk aan denken aan een zware misdaad? Serieus?
Denken dat je partner nooit denkt aan seks met anderen is jezelf nogal voor de gek houden. Een fantasie hebben om daar wat mee te doen is niet raar, eens polsen of de ander daar ook voor in is toch niet zo vreemd?
Er zit een enorme kloof tussen even polsen of de ander die fantasie ook deelt en een bom onder je relatie leggen door vreemd te gaan.
Een nee op dit vragen is dan ook geen probleem.
ik heb een vriendin gehad welke een "extra" vrouw erbij wilt, triootje dus. Ik had daar zelfs in het begin veel moeite mee gehad, omdat je dan toch bij jezelf te raden gaat of zij iets mist ofzo.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 13:05 schreef Werkman het volgende:
Je partner laat weten behoefte te hebben aan andere (seksuele) contacten dan jij.
Ze/Hij wil jullie relatie voortaan op deze manier inrichten.
Hoe reageer je en wat zou je doen?
Gesteld aan diegenen die nooit een open relatie hebben gehad.
En nee, Ik heb het niet bij de hand en zelf geen behoefte aan.
Iemand moet wel de wil hebben om een fantasie werkelijk te laten worden, dat heeft niet iedereen, of beter gezegd dat geld echt niet voor elke fantasie.quote:Op donderdag 2 april 2015 00:02 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Ik volg nu de eerdere premisse dat voorstellen geen probleem zijn. Nu trek ik voorstellen in zijn algemeenheid hier naar het extreme om mijn punt te verduidelijken, namelijk dat voorstellen an sich wel kwaad kunnen.
Natuurlijk mag je partner fantaseren over zoiets, daarbij kan een mens zijn of haar gedachtes niet sturen. Een gedachte alleen is niet verboden. Als iemand fantaseert over het ontvoeren van een kind is dat ook niet verboden.
Echter zegt het feit dat je die gedachten hebt niets over of je het ten uitvoer moet brengen. Zie ook niet een noodzakelijke correlatie tussen dergelijke gedachten hebben en daardoor gaan polsen over mogelijke uitvoer van die gedachtes. Maar dit wijd ik aan een ernstig verschil qua referentiekader bij ons beiden.
Ik denk dat je hier wel de kern van waarheid hebt. Er wordt gefantaseerd over anderen, so simpel is het. Dat wil niet zeggen dat je te kort komt in een relatie met je partner. Sommige fantasieen wil je laten uitkomen en als dit er zo een is, dan kan je dat beter bespreken.quote:Op donderdag 2 april 2015 11:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Iemand moet wel de wil hebben om een fantasie werkelijk te laten worden, dat heeft niet iedereen, of beter gezegd dat geld echt niet voor elke fantasie.
Maar dat iemand polst hoe de ander erover denkt betekend niet dat dat persoon gelijk niet meer te vertrouwen is. Vreemdgaan is echt andere koek namelijk, iemand brengt het niet voor niets bij zijn/haar partner.
jij zegt ook al de kern van de situatie. Bespreken is inderdaad het beste wat je kan doen.quote:Op donderdag 2 april 2015 11:59 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ik denk dat je hier wel de kern van waarheid hebt. Er wordt gefantaseerd over anderen, so simpel is het. Dat wil niet zeggen dat je te kort komt in een relatie met je partner. Sommige fantasieen wil je laten uitkomen en als dit er zo een is, dan kan je dat beter bespreken.
Het blijft wel bespreken, als je partner er met een argumentatie gewoon totaal niet voor openstaat is dat ook niet erg. Dan heb je het tenminste uitgesporken, veel problemen ontstaan juist door dingen op te kroppen.quote:Op donderdag 2 april 2015 12:11 schreef kotsjuhbaf het volgende:
[..]
jij zegt ook al de kern van de situatie. Bespreken is inderdaad het beste wat je kan doen.
Opkroppen leid zoiezo tot frustratie die je op andere manieren gaat uitten. (geweld, boosheid, woede, snel geirriteerd). Met iemand alles bespreken is het beste wat je kan doen.
Dat je het niet wilt snap ik, maar in plaats van geen discussie aangaan zou ik toch de achterliggende gedachte met hem bespreken dat je in ieder geval begrijpt waar hij vandaan komt.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 13:15 schreef Angel-Joy het volgende:
Nee, keihard nee zeggen, geen discussie mogelijk
als je niet kan praten in een relatie, is (voor mij persoonlijk) de relatie eigenlijk al dood.quote:Op donderdag 2 april 2015 12:13 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Het blijft wel bespreken, als je partner er met een argumentatie gewoon totaal niet voor openstaat is dat ook niet erg. Dan heb je het tenminste uitgesporken, veel problemen ontstaan juist door dingen op te kroppen.
[..]
Dat je het niet wilt snap ik, maar in plaats van geen discussie aangaan zou ik toch de achterliggende gedachte met hem bespreken dat je in ieder geval begrijpt waar hij vandaan komt.
Dit.quote:Op zondag 29 maart 2015 14:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Dat dus.
Ik ben daar te jaloers voor. Alleen de gedachte maakt mij al misselijk.
nee hoor, dat hoeft niet een 'behoefte' te zijn. Het kan ook gewoon n leuk/spannend idee lijken.quote:Op maandag 6 april 2015 00:57 schreef Gary_Oak het volgende:
Ik vraag me af of de mensen die weigeren, niet stiekem bang zijn dat hun partner alsnog stiekem vreemdgaat.Als je akkoord gaat, weet je er tenminste van. Blijkbaar heeft de ander behoefte aan seks met anderen als hij of zij zoiets voorstelt.
Hoeft niet, maar kan wel.quote:Op maandag 6 april 2015 09:54 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
nee hoor, dat hoeft niet een 'behoefte' te zijn. Het kan ook gewoon n leuk/spannend idee lijken.
Vreemdgaan is iets totaal anders en als je er als partner in meegaat omdat je bang bent dat hij/zij anders vreemdgaat, is je (open) relatie gedoemd om te mislukken. Je moet er wel allebei achter staan.
quote:Op zondag 29 maart 2015 14:09 schreef Anne het volgende:
.
Ik ben daar te jaloers voor. Alleen de gedachte maakt mij al misselijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |