ja hzaw is depressief en nestalgie probeert hem eruit te halenquote:Op maandag 23 maart 2015 21:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wauw, is er hier een serieus psychologisch gesprek aan de gang?
Want iemand met problemen kan niets leren? En iemand die jou niet naar de mond praat is een negatief alfa-mannetje op het internet?quote:Op maandag 23 maart 2015 21:47 schreef Nestalgie het volgende:
[..]
Eerst mijn pik zuigen gap, ik ga toch zeker niet in op jouw vragen als je zelf amper een vraag wil beantwoorden. Ik denk dat jij niet genoeg voldoening uit je leven haalt of hebt gehaald en dat je maar een beetje het alpha mannetje op internet wil spelen. Kom op nou man, doe niet zo negatief en maak er iets van. Probeer elke dag iets te leren ipv zo dwars te liggen.
Sorry, wist niet dat het gevoelig lagquote:Op maandag 23 maart 2015 21:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
heel normaal idd, niets bijzonders
:squote:Op maandag 23 maart 2015 21:49 schreef ChevyCaprice het volgende:
steeds meer flikkers en zure wijven hier
de tering
Ja laten we allemaal kk lelijke auto's posten en wanhopig whatsappcontact zoeken met vrouwen!quote:Op maandag 23 maart 2015 21:49 schreef ChevyCaprice het volgende:
steeds meer flikkers en zure wijven hier
de tering
het is nooit echt gevoeligquote:Op maandag 23 maart 2015 21:49 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Sorry, wist niet dat het gevoelig lag
pas na ene jaar toch?quote:Op maandag 23 maart 2015 21:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
heel normaal idd, niets bijzonders
jij ook jaquote:
beter dan jouw kkzure kkpostjesquote:Op maandag 23 maart 2015 21:50 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Ja laten we allemaal kk lelijke auto's posten en wanhopig whatsappcontact zoeken met vrouwen!
Ook niet net nadat je klaar bent gekomen?quote:Op maandag 23 maart 2015 21:50 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
het is nooit echt gevoelig
Hjbquote:
Is er niet.quote:
Je kunt ook denken. Gelukkig zijn er niet twee hzaw's, dan had je twee keer die zogenaamde hele zure posts! Blijf positief denken jongen!quote:Op maandag 23 maart 2015 21:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
beter dan jouw kkzure kkpostjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |