Ik heb nog wel een lekker worteltjestaart recept voor je.quote:Op maandag 23 maart 2015 21:41 schreef Chloroform het volgende:
[..]
NeeMn broer wil wel altijd dat ik taarten maak als hij jarig is, maar dat is pas begin mei.
quote:
Ook als je accuzuur drinkt?quote:Op maandag 23 maart 2015 21:42 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Als ik een zure mat eet ben ik intens gelukkig. Hoe verklaar jij dat dan?
Ik ben dol op recepten.quote:Op maandag 23 maart 2015 21:42 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een lekker worteltjestaart recept voor je.
ga lachen ofsow ;squote:
Hoop dat ik stik in mijn koekje en ze jou verantwoordelijk houden.quote:Op maandag 23 maart 2015 21:42 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik zei toch al oké, maar nu hoeft het niet meer, hoop dat je stikt in je koekjes.
Valt niets te lachenquote:
waarom huillach je danquote:
Ik word de baas in de celquote:Op maandag 23 maart 2015 21:43 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Hoop dat ik stik in mijn koekje en ze jou verantwoordelijk houden.
Omdat je een dwaas bentquote:
wowquote:
Ben ik dol op.quote:
Eerst mijn pik zuigen gap, ik ga toch zeker niet in op jouw vragen als je zelf amper een vraag wil beantwoorden. Ik denk dat jij niet genoeg voldoening uit je leven haalt of hebt gehaald en dat je maar een beetje het alpha mannetje op internet wil spelen. Kom op nou man, doe niet zo negatief en maak er iets van. Probeer elke dag iets te leren ipv zo dwars te liggen.quote:Op maandag 23 maart 2015 21:44 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Eerst mijn vraag beantwoorden.
Seks is heel normaal hoor :squote:
laat die zure flikker manquote:Op maandag 23 maart 2015 21:47 schreef Nestalgie het volgende:
[..]
Eerst mijn pik zuigen gap, ik ga toch zeker niet in op jouw vragen als je zelf amper een vraag wil beantwoorden. Ik denk dat jij niet genoeg voldoening uit je leven haalt of hebt gehaald en dat je maar een beetje het alpha mannetje op internet wil spelen. Kom op nou man, doe niet zo negatief en maak er iets van. Probeer elke dag iets te leren ipv zo dwars te liggen.
Nee.quote:Op maandag 23 maart 2015 21:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wauw, is er hier een serieus psychologisch gesprek aan de gang?
quote:
quote:Op maandag 23 maart 2015 21:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wauw, is er hier een serieus psychologisch gesprek aan de gang?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |