en zij? Heeft je dochter die ruimte ook? Kan zij ook prima zonder jouw bijdrage of kan ze dan de huur oid niet meer betalen.quote:Op zondag 22 maart 2015 02:12 schreef chufi het volgende:
[..]
Zeker in mijn eigen situatie zonder vaste inkomsten... Momenteel zou ik gewoon nee moeten verkopen, maar ik heb de speelruimte nog wel even ...
Moet je vanavond ook werken dan?quote:Op zondag 22 maart 2015 11:09 schreef Doedezemaar het volgende:
Heb medelijden, ik heb tot 11 uur gewerkt en daarna moest ik even weer afgeleid worden en tot mezelf komen. Jammer dat ik daar tot tegen 3 uur vannacht voor nodig had. Morgen moet ik namelijk vroeg op ivm een cursus, dus dat gaat zwaar worden.
nee, maar ik ben zo ontzettend brak door maar 4 uur slaap vannacht dat ik ws vanmiddag in slaap val en dan is mijn ritme helemaal naar de fillistijnen. En daarbij heb ik niet de illusie dat ik komende nacht opeens goed ga slapen, al ga ik er wel hard mijn best voor doen.quote:
Waarom om 7 uur je bed uit op je vrije dag?quote:Op zondag 22 maart 2015 11:27 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
nee, maar ik ben zo ontzettend brak door maar 4 uur slaap vannacht dat ik ws vanmiddag in slaap val en dan is mijn ritme helemaal naar de fillistijnen. En daarbij heb ik niet de illusie dat ik komende nacht opeens goed ga slapen, al ga ik er wel hard mijn best voor doen.
Daar gaat het dus mis. Als je je best ervoor gaat doen, dan gaat het zeker niet lukken.quote:Op zondag 22 maart 2015 11:27 schreef Doedezemaar het volgende:
En daarbij heb ik niet de illusie dat ik komende nacht opeens goed ga slapen, al ga ik er wel hard mijn best voor doen.
ik was er niet toen al uit, ik heb eerst 2 uur geslapen, toen uur wakker, toen weer 2 uur geslapen en nu lig ik er nog steeds inquote:Op zondag 22 maart 2015 11:30 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Waarom om 7 uur je bed uit op je vrije dag?
Maar misschien kan beter bezig blijven zodat je vanmiddag niet in slaap valt en vooral niet te hard je best doen om vanavond in slaap te vallen, dat werkt vaak averechts
nee joh, ik ben soms zo dom om te lang te blijven lezen of online te zijn en dan verschuift m'n slaapritme en da's beetje dom en dat had ik juist weer rechtgetrokken. Ik slaap al m'n hele volwassen leven regelmatig nooit de hele nacht door en daar maak ik eigenlijk nooit een probleem van, ik blijf 's ochtends wat langer liggen en kom zo wel aan mijn uren.quote:Op zondag 22 maart 2015 11:31 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Daar gaat het dus mis. Als je je best ervoor gaat doen, dan gaat het zeker niet lukken.
Ben je ooit wel eens bij een slaapkliniek geweest btw?
Jij maakt er mss geen probleem van, maar je lichaam (vroeg of laat) wel.quote:Op zondag 22 maart 2015 11:43 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik slaap al m'n hele volwassen leven regelmatig nooit de hele nacht door en daar maak ik eigenlijk nooit een probleem van
Als het een aanwijsbare reden heeft zoals nu waarom je tijdelijk slaapproblemen hebt, dan lost het zich wel weer op, maar als je nooit doorslaapt (ook als je niet aan het peinzen bent), dan is het echt een ander verhaal.quote:Er spookt alleen al te lang wat door mijn hoofd waardoor ik in de laatste anderhalve week ofzo maar 1 nacht heb doorgeslapen en verder veel te weinig uren heb meegepikt.
Het is maar goed dat Jopie dit niet leest, anders had je een "falend onderwijs verhaal" gekregen.quote:
Daar moet ik ook altijd om lachenquote:Op zondag 22 maart 2015 12:07 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Het is maar goed dat Jopie dit niet leest, anders had je een "falend onderwijs verhaal" gekregen.
Veel zoet fruit eten.... dat helptquote:Op zondag 22 maart 2015 12:12 schreef DKUp het volgende:
[..]
Volgens sommige users ben ik ook al zuur
Daarom zitten de 40+ers tegenwoordig allemaal aan de fruit smoothy.quote:Op zondag 22 maart 2015 12:12 schreef DKUp het volgende:
[..]
Volgens sommige users ben ik ook al zuur
ik slaap over het algemeen 8 tot 9 uur, met periodes waarin ik opeens om 4 uur wakker ben en dan na een uurtje weer in slaap val en andere periodes waarin ik regelmatig eventjes wakker ben, me weer omdraai en vrij snel verderslaap.quote:Op zondag 22 maart 2015 11:54 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Jij maakt er mss geen probleem van, maar je lichaam (vroeg of laat) wel.
Alles begint met een "normale" goede nachtrust en daar valt de hele nacht (7-8 uur) doorslapen ook onder.
[..]
Als het een aanwijsbare reden heeft zoals nu waarom je tijdelijk slaapproblemen hebt, dan lost het zich wel weer op, maar als je nooit doorslaapt (ook als je niet aan het peinzen bent), dan is het echt een ander verhaal.
Dan valt dat zwaar worden morgenochtend waarschijnlijk ook wel meequote:Op zondag 22 maart 2015 12:13 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik slaap over het algemeen 8 tot 9 uur, met periodes waarin ik opeens om 4 uur wakker ben en dan na een uurtje weer in slaap val en andere periodes waarin ik regelmatig eventjes wakker ben, me weer omdraai en vrij snel verderslaap.
En dit lost zich wel weer op, maar chaos in je hoofd ordenen kost wat tijd en vreet energie
een beetje kaneel en yoghurt erbij en dan heb je een Smoothiequote:Op zondag 22 maart 2015 12:14 schreef DKUp het volgende:
Ik ga straks wel een banaan, een appel en een peer eten
Vergeet de ananas, mango en kiwi niet.quote:Op zondag 22 maart 2015 12:14 schreef DKUp het volgende:
Ik ga straks wel een banaan, een appel en een peer eten
quote:Op zondag 22 maart 2015 12:16 schreef FANN het volgende:
[..]
een beetje kaneel en yoghurt erbij en dan heb je een Smoothie
Heb nog nooit zo'n ding gegeten....quote:Op zondag 22 maart 2015 12:13 schreef Mo_Muffin het volgende:
Daarom zitten de 40+ers tegenwoordig allemaal aan de fruit smoothy.
20quote:Op zondag 22 maart 2015 12:16 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Vergeet de ananas, mango en kiwi niet.
O wacht, hoe oud was jij ook alweer?
ik sta niet vaak om kwart over 7 op, meestal niet voor 9 uur, dus ook met normaal slapen had ik wel een probleem met morgenochtend gehad. Maar ik hou al op met zeurenquote:Op zondag 22 maart 2015 12:15 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dan valt dat zwaar worden morgenochtend waarschijnlijk ook wel mee
Dat komt misschien ook omdat je smoothies moet drinken.quote:Op zondag 22 maart 2015 12:16 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Heb nog nooit zo'n ding gegeten....
Welke smaakquote:Op zondag 22 maart 2015 12:15 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik wist gewoon dat er fruit-opmerkingen zouden komen. Hier vandaag ook een smoothie
Als jij het fijn vindt om te zeuren, mag je gerust zeuren hoorquote:Op zondag 22 maart 2015 12:17 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik sta niet vaak om kwart over 7 op, meestal niet voor 9 uur, dus ook met normaal slapen had ik wel een probleem met morgenochtend gehad. Maar ik hou al op met zeuren
Seriously? Veel te modern allemaal. Ik doe met DKUp mee. Gewoon een banaan, peer en een appel kiwi eten.quote:Op zondag 22 maart 2015 12:17 schreef Deisyy het volgende:
Dat komt misschien ook omdat je smoothies moet drinken.
KTquote:Op zondag 22 maart 2015 12:19 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
en verdwaalde twintiger, wat schattig
Sla je slag....veel groener ga je ze niet zien hier.quote:Op zondag 22 maart 2015 12:19 schreef Doedezemaar het volgende:
en verdwaalde twintiger, wat schattig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |