Het is een wazig iets, maar het kan wel helpen.quote:Op donderdag 19 maart 2015 18:34 schreef Mo_Muffin het volgende:
Niemand heeft me ooit kunnen uitleggen wat Reiki eigenlijk is, ik weet alleen dat het een wazig iets is.
photosoepquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:34 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb relatief best lange benen, maar die dame wint
Ja doe maar, en de rest van het lijf er dan ook meteen bij.quote:
hebberd!quote:Op donderdag 19 maart 2015 18:39 schreef drakin het volgende:
[..]
Ja doe maar, en de rest van het lijf er dan ook meteen bij.
er bestaan vast sites waar je kunt lotenquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:40 schreef drakin het volgende:
68 reacties al, bestaat er wel een dobbelsteen met zoveel zijden?
Het is handig pas te gaan liggen als degene die je gaat masseren eerst aanwezig isquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:42 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
hebberd!
Ik wacht nog steeds op de rugmassage van sjoef. Hij liet me daar gewoon liggen onder dat handdoekje..
Ja, maar halen die de hoogzwangeren en dubbele loten er ook uit?quote:Op donderdag 19 maart 2015 18:42 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
er bestaan vast sites waar je kunt loten
hij pakte de olie en vergat mij toen promptquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:42 schreef drakin het volgende:
[..]
Het is handig pas te gaan liggen als degene die je gaat masseren eerst aanwezig is
Ik kom het wel een keer goed makenquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:43 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
hij pakte de olie en vergat mij toen prompt
Hij pakte de olie, en was hij toen al aanwezig in dezelfde ruimte?quote:Op donderdag 19 maart 2015 18:43 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
hij pakte de olie en vergat mij toen prompt
Hoeveel B&J heb je nog?quote:
Mag je iemand anders dan mij blij mee makenquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:49 schreef chufi het volgende:
Ik heb ook nog 3 ontbijtkoeken in blik voor de afhaal
Nee toen had ik ze ook al nietquote:Op donderdag 19 maart 2015 18:52 schreef Doedezemaar het volgende:
Hebben jullie de eclips-brilletjes uit 99 nog?
ik was bij mijn ouders en we keken via het spiegelbeeld in de vijver. Vond het wel een aparte gewaarwording, maar zou nu ook zelfs niet via een vijver kijken. Expert op de radio zei dat goed je via de camera op je foon kunt kijken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |