Jammerquote:
Kleine omweg dusquote:Op zaterdag 21 maart 2015 19:26 schreef chufi het volgende:
[..]
Hier stapte ik vroeger uit de sneltram...
Doe maar richting Laren Chufi dan pak ik de stok daar wel opquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat was deze:quote:Op zondag 22 maart 2015 00:20 schreef SpeedyGJ het volgende:
Wow dat dit nog steeds loopt![]()
Ik heb em 1x in mijn handen gehad
Yepquote:
Daar ligt ie nu al bork...quote:Op zaterdag 21 maart 2015 19:29 schreef bork het volgende:
[..]
Doe maar richting Laren Chufi dan pak ik de stok daar wel op.
Jij legt hem aan een boom in Beekse Bergen?quote:Op zondag 22 maart 2015 04:01 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik heb de meest onmogelijke plek ever (natuurlijk niet geheel onmogelijk) als die stok ooit hier in de regio komt.
quote:Op zaterdag 21 maart 2015 21:45 schreef powerkiter. het volgende:
Nieuwe plek!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
...alleen als ie ijs- en ijskoud is
Ik heb hem in Marnehuizen neergelegd, ben benieuwd of je dat kunt toppen (2 km lopen naar het plaatsnaambord)quote:Op zondag 22 maart 2015 04:01 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik heb de meest onmogelijke plek ever (natuurlijk niet geheel onmogelijk) als die stok ooit hier in de regio komt.
quote:
Leukquote:
Als mijn loon gestort is aankomende week ga ik een quadcopter met camera bestellen, dat is ook wel het overwegen waardquote:Op maandag 23 maart 2015 19:55 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Leuk
Volgende keer echt een filmpje van het vinden en terug plaatsen?
En een GoPro op je hoofd?
Met als doel?quote:Op maandag 23 maart 2015 19:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als mijn loon gestort is aankomende week ga ik een quadcopter met camera bestellen, dat is ook wel het overwegen waard
quote:Op maandag 23 maart 2015 22:29 schreef isax het volgende:
het word vast een faal maar ik ga morgen eens kijken.
Hoezo faal?quote:Op maandag 23 maart 2015 22:29 schreef isax het volgende:
het word vast een faal maar ik ga morgen eens kijken.
Oh, dat was niet lastig, zie PMquote:Op dinsdag 24 maart 2015 09:07 schreef isax het volgende:
[..]
ik weet waar het ongeveer is. niet precies.
Goede vraag, ik ben nu weer aan het kijken/volgen maar ik weet niks van een codequote:Op dinsdag 24 maart 2015 09:43 schreef RichardKaasie het volgende:
Ik heb de code via PM gekregen. Veranderd die steeds bij elke verplaatsing of blijft hij voorlopig zo?
de code kan met dit slot niet veranderd worden dus die blijft het zelfde (als ik het goed begrepen heb)quote:Op dinsdag 24 maart 2015 09:43 schreef RichardKaasie het volgende:
Ik heb de code via PM gekregen. Veranderd die steeds bij elke verplaatsing of blijft hij voorlopig zo?
is in de OP gezetquote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:22 schreef bork het volgende:
[..]
Goede vraag, ik ben nu weer aan het kijken/volgen maar ik weet niks van een code![]()
PM naar wie?
kloptquote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:30 schreef hiddit het volgende:
[..]
de code kan met dit slot niet veranderd worden dus die blijft het zelfde (als ik het goed begrepen heb)
geen explosie.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 10:06 schreef Nattekat het volgende:
Explosie in Diemen en een gigantische stroomstoring in Noord Holland
Snel, haalhet bewijsmateriaal weg
Code mag iedereen op aanvraag en pinpoint is er niet omdat niemand de moeite neemt om het op te zoeken.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 11:50 schreef Puala het volgende:
Afhankelijk van waar in Diemen kan ik wellicht vanmiddag langsMaar ik lees al even niet meer mee en zie hier geen pinpoint meer? En ook iets over een code? Mag je niet meer zomaar meedoen/aansluiten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |