Daarvoor heb je ook mijquote:
quote:bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen.
Zal ik je eens wat leuks vertellen? Zelfs nu, om kwart voor drie 's nachts, wordt er nog gewerkt bij dat viaduct.quote:Op vrijdag 20 maart 2015 18:34 schreef DriekOplopers het volgende:
De gemeente is daar bezig damwanden in te trillen voor verbreding van een viaduct.
Kon je ze niet even gaan helpen? Als je toch nog wakker was.quote:Op zaterdag 21 maart 2015 02:41 schreef James1988 het volgende:
[..]
Zal ik je eens wat leuks vertellen? Zelfs nu, om kwart voor drie 's nachts, wordt er nog gewerkt bij dat viaduct.
Ik was gister bij familie en las het daar al in de Grafschafter Nachrichten. Ze ging ook behoorlijk investeren in het spoor/het traject, ¤15 miljoen geloof ik. Weet het niet precies had het artikel even vluchtig gescandquote:Op vrijdag 20 maart 2015 23:47 schreef dennistd het volgende:
Morgen komt de verkeersminister van Niedersachen met 'einem modernen Zug' naar alle toekomstige stations op de Bentheimer Eisenbahn. Vertrek om 13u uit Bad Bentheim, meer tijden op https://www.facebook.com/NVBS.Twente/posts/445077108984086
ik niet, als het goed is zit ik dan al in Slowakijequote:Op zaterdag 21 maart 2015 01:04 schreef Dr_Flash het volgende:
Dennis ga je ook mee met de Koningsdagrit?
ik hoop het, ik ga voor de snelbus naar Nijmegen cs volgens planner 1:15 uur, totaal 60 kilometer volgens een routeplanner met flinke omweg voor de stop in Oss erbij.quote:Op zaterdag 21 maart 2015 09:30 schreef Igen het volgende:
Soms (niet altijd) zijn de NS-bussen in de praktijk veel sneller dan wat in de reisplanner staat, geloof ik.
Nee, dat lukt nietquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |