Nee ze hebben een ERS systeem om het inhalen te bevorderen en dat werkt als een tierelier.quote:Op zondag 15 maart 2015 07:39 schreef raptorix het volgende:
Saaie race, ik kijk al tijdje niet meer, maar is er een inhaalverbod tegenwoordig in de F1?
Nou dat is wel voor het eerst ja, en button laatste rond zijn persoonlijke beste van de race. aan hem heeft niet gelegenquote:Op zondag 15 maart 2015 07:40 schreef WEST het volgende:
McLaren heeft in ieder geval een een race uitgereden.
Het is een wonder dat ze de finish hebben gehaaldquote:Op zondag 15 maart 2015 07:41 schreef opreis het volgende:
Knap van Button dat ie 11e is gefinished, zal nog wel belangrijk worden in de strijd met Manor
daar twijfelt ook niemand aan toch?quote:Op zondag 15 maart 2015 07:40 schreef HerrFritz het volgende:
[..]
Nou dat is wel voor het eerst ja, en button laatste rond zijn persoonlijke beste van de race. aan hem heeft niet gelegen
Ach, het is geen Amerikaan hoor...quote:Op zondag 15 maart 2015 07:44 schreef franklop het volgende:
zwaaien tijdens het volkslied, lekker respectvol Hamilton
op een normale tijdquote:
alsof Schumi dat nooit deed of die Vingert.quote:Op zondag 15 maart 2015 07:44 schreef franklop het volgende:
zwaaien tijdens het volkslied, lekker respectvol Hamilton
De 3 waar ik het meeste hekel aan heb in 1 post, knap.quote:Op zondag 15 maart 2015 07:45 schreef Toekito het volgende:
[..]
alsof Schumi dat nooit deed of die Vingert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |