Dat bedoel ik. Ik snap die keuzes niet.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:25 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Zonder die motoren was alleen Ferrari als motorenleverancier overgebleven en was Honda niet teruggekomen. Dat nieuwe motorreglement was al in 2009 bedacht om nieuwe leveranciers (lees: Audi!) aan te trekken, maar door de onmin van Volkswagen baas Piech en Ecclestone heeft Audi (voor wie eerst de 4 cilinder formule bedacht was) zich teruggetrokken, waarna de FIA is overgestapt op de V6 en is het uitgesteld tot 2014.
Mercedes en Renault hebben al gezegd dat zonder die nieuwe motoren zij uit de F1 zouden zijn vertrokken.
Dus ik denk dat zonder die nieuwe motoren de F1 slechter af zou zijn geweest dan nu.
Om te voorkomen dat het Formule Ferrari wordt?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:27 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Ik snap die keuzes niet.
Dat bedoel ik niet. Ik snap de voorkeur van de fabrikanten voor die ongekend dure motor niet, terwijl ze wel allemaal voor kostenbesparing waren.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:29 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Om te voorkomen dat het Formule Ferrari wordt?
Omdat die meer relevant zijn voor hun personenwagens dan de V8.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:30 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet. Ik snap de voorkeur van de fabrikanten voor die ongekend dure motor niet, terwijl ze wel allemaal voor kostenbesparing waren.
Is dat het argument?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:33 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Omdat die meer relevant zijn voor hun personenwagens dan de V8.
Dat gaat helaas niet meer gebeuren.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:39 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Gewoon weer terug naar de V12.
Een motor is onderverdeeld in onderdelen, die 1, 2 of 3 tokens waard zijn. een volledige motor (inclusief hybride delen) is 66 tokens en teams mogen dit jaar 32 tokens aanpassen.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:43 schreef Coelho het volgende:
Iemand die kan uitleggen hoe het token systeem voor de motoren werkt? Zag een tweet voorbij komen over het aantal niet gebruikte tokens per motorleverancier.
Of gewoon een raceklasse met superauto's met 6 liter turboloze hoogtoerige V12's.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:42 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dat gaat helaas niet meer gebeuren.
Maar misschien dat er ooit nog eens op het idee komt om een formuleklasse op te zetten waarin met 3.0 V12-motoren wordt gereden. Daar lijkt me wel een markt voor.
Die oude GT1/GT2-verdeling vond ik echt veel toffer dan dat huidige GTE/GTAm-gedoe.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:48 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Of gewoon een raceklasse met superauto's met 6 liter turbologe V12's.
Oh wacht dat was wijlen de GT1.
En is de uitgangssituatie dan 100% hetzelfde voor ieder team, waarbij ze dus ongeveer de helft naar eigen inzicht mogen aanpassen? Of wordt er op een bepaald moment een eigen motor ingeleverd die al in essentie verschilt en gaat het vervolgens om het verbeteren van de eigen uitgangssituatie?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:47 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Een motor is onderverdeeld in onderdelen, die 1, 2 of 3 tokens waard zijn. een volledige motor (inclusief hybride delen) is 66 tokens en teams mogen dit jaar 32 tokens aanpassen.
Hiervan is voor het seizoen door de fabrikanten al een deel gebruikt, waarvan het meeste door Mercedes en het minste door Renault.
Mercedes heeft dit seizoen nog 7 tokens te besteden, Honda 9, Ferrari 10 en Renault 12.
Volgend jaar mogen ze weer 9% minder aanpassen, het jaar erop weer 9% minder, etc.
Waren zeker te snel, in 2007 werd bij de 24 Le mans, de Aston 5de overall, voor de helft van de LMP1 autos.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:49 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Die oude GT1/GT2-verdeling vond ik echt veel toffer dan dat huidige GTE/GTAm-gedoe.
En de FIA heeft het niet zo op snelheid. Vandaar ook die chicanes op Mulsanne.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:54 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Waren zeker te snel, in 2007 werd bij de 24 Le mans, de Aston 5de overall, voor de helft van de LMP1 autos.
De uitgangssituatie is de motor van 2014 voor de 32 tokens. Voor Honda die van nu, waarbij ze het gemiddelde aan tokens dat de anderen nog over hebben om gedurende het seizoen te mogen besteden.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:49 schreef Coelho het volgende:
[..]
En is de uitgangssituatie dan 100% hetzelfde voor ieder team, waarbij ze dus ongeveer de helft naar eigen inzicht mogen aanpassen? Of wordt er op een bepaald moment een eigen motor ingeleverd die al in essentie verschilt en gaat het vervolgens om het verbeteren van de eigen uitgangssituatie?
Gaat een saaie race worden, doordat de grote hoeveelheid aerodynamische downforce en snelheid zo hoog is dat inhalen vrijwel onmogelijk is geworden.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 15:48 schreef Jigzoz het volgende:
Een kampioenschap gebaseerd op de Red Bull X2014 lijkt me wel wat...
quote:Op zaterdag 14 maart 2015 16:43 schreef alwaysonhold het volgende:
Iemand trouwens al een torrent gevonden van de kwalificatie? Over 2 weken kan ik de race waarschijnlijk niet zien, en toch handig als back-up.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
staat al sinds 11.54 op spotnet, de sport1 versie met Olav Molquote:Op zaterdag 14 maart 2015 16:43 schreef alwaysonhold het volgende:
Iemand trouwens al een torrent gevonden van de kwalificatie? Over 2 weken kan ik de race waarschijnlijk niet zien, en toch handig als back-up.
quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:07 schreef sasquatsch het volgende:
[..]thanxSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Top! Mocht ik morgen 5:55 nog geen bericht geplaatst hebben vrees ik het ergste....quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |