Dat nieuwe proces zat al in de pijplijn bij winst. Je wil natuurlijk wel een stok hebben om mee te slaan als ze het niet nakomen. De deadline voor inschrijving was 4u plaatselijke tijd. Uitspraak van beroep kwam zo ook rond die tijd.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:02 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Omdat ze na de uitspraak van het beroep alsnog op de aanmeldingslijst van de FIA Nasr en Ericsson hebben opgegeven en niet Giedo. Vandaar dat Giedo weer een nieuw proces is gestart omdat Sauber in strijd handelt met de uitspraak van de rechter.
Dat las ik gisteren op Twitter. Meer mensen die dat belachelijk vinden.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:33 schreef Nattekat het volgende:
Die app kost een godverdomme ¤28
Dat heb ik er dus echt totaal niet voor over, opgedonderd
Alleen bij bijzondere gevallen (bijvoorbeeld als een coureur ziek wordt). En met toestemming van de stewards. Ik weet niet of dit kwalificeert als zodanig.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:34 schreef Beach het volgende:
Voor de Q kan je nog altijd van rijder wisselen toch.
Het is belachelijk. Voor 2014 kostte het 20¤, vorig jaar zagen ze het licht en was het verlaagd naar 14, nu is het twee keer zo duur.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:34 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Dat las ik gisteren op Twitter. Meer mensen die dat belachelijk vinden.
Is het probleem van Sauber in principe hequote:Op donderdag 12 maart 2015 13:32 schreef Ferry_76 het volgende:
Adam Cooper @adamcooperF1 · 43 min.43 minuten geleden
Superlicence the big stumbling block for @GvanderGarde after Sauber terminated the contract lodged with the Contracts Recognition Board
Nee juist niet. Sauber heeft het veroorzaakt, maar het probleem is nu dat de rechtbank zegt dat VdG moet rijden maar hij dat niet kan omdat de superlicensie er niet is. En dan breekt VdG dus contractbreuk...quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:39 schreef nils7 het volgende:
[..]
Is het probleem van Sauber in principe he
Maar wel een klotestreek om een week na de Zwitserse arbitragezaak alsnog zijn contract te laten ontbinden.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:39 schreef nils7 het volgende:
[..]
Is het probleem van Sauber in principe he
En die licentie is er niet omdat Sauber bij het CRB zijn contract onterecht heeft laten ontbinden. Eerst moet dat contract gefixt worden, dan pas kan de superlicentie aangevraagd worden.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:43 schreef sanger het volgende:
[..]
Nee juist niet. Sauber heeft het veroorzaakt, maar het probleem is nu dat de rechtbank zegt dat VdG moet rijden maar hij dat niet kan omdat de superlicensie er niet is. En dan breekt VdG dus contractbreuk...
Nope, het team hoort de licentie te regelen, maar de KNAF kan dit ook. De rechter heeft Sauber verplicht aan alles mee te werken en snel stappen te zetten. Het probleem blijft dus nog steeds bij Sauber liggen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:43 schreef sanger het volgende:
[..]
Nee juist niet. Sauber heeft het veroorzaakt, maar het probleem is nu dat de rechtbank zegt dat VdG moet rijden maar hij dat niet kan omdat de superlicensie er niet is. En dan breekt VdG dus contractbreuk...
De watte!quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:33 schreef Nattekat het volgende:
Die app kost een godverdomme ¤28
Dat heb ik er dus echt totaal niet voor over, opgedonderd
quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:32 schreef Ferry_76 het volgende:
Adam Cooper @adamcooperF1 · 43 min.43 minuten geleden
Superlicence the big stumbling block for @GvanderGarde after Sauber terminated the contract lodged with the Contracts Recognition Board
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 12:52:18Meanwhile VDG's legal team has to try to get the contract 'reactivated' at the Contracts Recognition Board reageer retweet
Het is zeker vaker gebeurd. Hier hebben we al een voorbeeldje te pakken:quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
Er is toch wel eens vaker beslag gelegd op spullen van teams tijdens een GP-weekend? Kan me ooit lang geleden zoiets herinneren met Minardi.
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 13:08:17BAR Honda missed Friday practice at the 2003 French GP after an action from a disgruntled Canadian sponsor agent, so it can happen... reageer retweet
Ik lees berichten dat het komt omdat gisteren pas de aanvraag door de ASN gedaan zou zijn.... Duurt normaliter 14 dagen....quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:45 schreef Ferry_76 het volgende:
er bij het CRB zijn contract onterecht heeft laten ontbinden. Eerst moet dat contract gefixt worden, dan pas kan de superlicentie aangevraagd word
Ik bedoel te zeggen dat het nu VdG zijn probleem is omdat Sauber het zo heeft weten te rekken.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:51 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Nope, het team hoort de licentie te regelen, maar de KNAF kan dit ook. De rechter heeft Sauber verplicht aan alles mee te werken en snel stappen te zetten. Het probleem blijft dus nog steeds bij Sauber liggen.
Zolang iedereen dat niet alleen maar zegt maar ook doet. Alleen op die manier geef je een duidelijk signaal af. Te veel mensen geven toch toe en kopen 'm alsnog.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:55 schreef Zorro het volgende:
[..]
De watte!![]()
Ze kunnen de spreekwoordelijke boom in
En een willekeurige andere boom ook.
Las net dat het team super licenties aanvraagt.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:43 schreef sanger het volgende:
[..]
Nee juist niet. Sauber heeft het veroorzaakt, maar het probleem is nu dat de rechtbank zegt dat VdG moet rijden maar hij dat niet kan omdat de superlicensie er niet is. En dan breekt VdG dus contractbreuk...
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 14:02:06@AdamHuttunen Last I heard there was no contact. Monisha not taking calls... reageer retweet
Wanneer dan? Volgens mij kwam de rechtszaak in Australie als een donderslag bij heldere hemel voor iedereen...quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:05 schreef Peterselieman het volgende:
Sauber wil van Van der Garde af omdat hij met de media gesproken heeft. Dat schijnt niet helemaal te mogen volgens de Zwitsers.
Sneu inderdaad. 14 kanshebbers, waarvan ik verwacht dat er zeker 1 Force kapot gaat. Daarnaast zal er nog wel een fout gemaakt worden door Malle Donna en zullen er nog 2 topauto's stuk gaan. Sainz maakt ook een foutje.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:05 schreef Ferry_76 het volgende:
Dus zondag twintig auto's in Melbourne: De Saubers mogen niet rijden, de Manors kunnen amper rijden, de McLarens blijven niet lang heel.. Blijven er veertien auto's over.
Welkom bij de koningsklasse van de autosport.![]()
Het is dat Max meedoet, anders kwam ik er echt niet mijn bed voor uit.
Nog altijd acht meer dan Indy 2005quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:05 schreef Ferry_76 het volgende:
Dus zondag twintig auto's in Melbourne: De Saubers mogen niet rijden, de Manors kunnen amper rijden, de McLarens blijven niet lang heel.. Blijven er veertien auto's over.
Welkom bij de koningsklasse van de autosport.![]()
Het is dat Max meedoet, anders kwam ik er echt niet mijn bed voor uit.
Als dat zo is, waarom voerden ze dit dan niet aan als argumenten tijdens de zittingen?quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:05 schreef Peterselieman het volgende:
Sauber wil van Van der Garde af omdat hij met de media gesproken heeft. Dat schijnt niet helemaal te mogen volgens de Zwitsers.
Die zal het land uitgevlucht zijnquote:En contact met Sauber heeft VdG op dit moment niet.twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 14:02:06@AdamHuttunen Last I heard there was no contact. Monisha not taking calls... reageer retweet
Heb ook geen idee. Het is waarschijnlijk geen toeval dat VdG nadat hij te horen heeft gekregen dat zijn contract ontbonden wordt naar de Australische rechter is gestapt. Dat bericht kwam op 5 maart naar buiten, een dag nadat Sauber hem bij de FIA uitgeschreven heeft.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:06 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Wanneer dan? Volgens mij kwam de rechtszaak in Australie als een donderslag bij heldere hemel voor iedereen...
Eigenlijk maar twee kanshebbers, de rest doet mee voor derde en lager. De Ferrari motor schijnt ook een mindere spec te zijn dan tijdens de testsessies, dus met een beetje pech plek 1-8 voor een Mercedes motor.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Sneu inderdaad. 14 kanshebbers, waarvan ik verwacht dat er zeker 1 Force kapot gaat. Daarnaast zal er nog wel een fout gemaakt worden door Malle Donna en zullen er nog 2 topauto's stuk gaan. Sainz maakt ook een foutje.
9 finishers. Verstappen wordt 8e, voor Perez, achter de rest.
De Force is een knakenbak en de RB is wel goed genoeg om met Williams te wederijven denk ik.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:12 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Eigenlijk maar twee kanshebbers, de rest doet mee voor derde en lager. De Ferrari motor schijnt ook een mindere spec te zijn dan tijdens de testsessies, dus met een beetje pech plek 1-8 voor een Mercedes motor.
Dat wel, maar ik blij er bij dat het allemaal wel lekker past in het strijdplan van Giedo. Laat die boel maar vergrendelen/klappen/en opdoeken. Liefst natuurlijk door het terugtrekken van sponsoren van de andere benadeelde coureur, want dan heeft hij zijn rondjes al gereden.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:03 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik bedoel te zeggen dat het nu VdG zijn probleem is omdat Sauber het zo heeft weten te rekken.
Eerlijk gezegd snap ik het belang van Giedo nog niet echt. Hij staat al 24 miljoen in het rood, en dit zou nog eens 20 miljoen moeten kosten. Als hij een afkoop accepteert dan maakt ie z'n probleem alleen maar kleiner imo. Maar goed.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:15 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Dat wel, maar ik blij er bij dat het allemaal wel lekker past in het strijdplan van Giedo. Laat die boel maar vergrendelen/klappen/en opdoeken. Liefst natuurlijk door het terugtrekken van sponsoren van de andere benadeelde coureur, want dan heeft hij zijn rondjes al gereden.
Schoonpa dekt de verliezen welquote:Op donderdag 12 maart 2015 14:17 schreef sanger het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd snap ik het belang van Giedo nog niet echt. Hij staat al 24 miljoen in het rood, en dit zou nog eens 20 miljoen moeten kosten. Als hij een afkoop accepteert dan maakt ie z'n probleem alleen maar kleiner imo. Maar goed.
Die 24 miljoen zijn al uitgegeven, nu gaan ze door om het maximaal haalbare eruit te halen. Voor zijn schoonvader speelt geld geen rolex.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:17 schreef sanger het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd snap ik het belang van Giedo nog niet echt. Hij staat al 24 miljoen in het rood, en dit zou nog eens 20 miljoen moeten kosten. Als hij een afkoop accepteert dan maakt ie z'n probleem alleen maar kleiner imo. Maar goed.
Ik heb nog NOOIT geklaagd over Caterham en Marussia. Kleine teams zijn juist de charme van de sport.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:21 schreef twiFight het volgende:
Grappig hoe de afgelopen jaren continu gezeik was dat Marussia en Caterham rijdende chicanes waren die niets te zoeken hadden in de F1 en nu, nu twee achterhoedeteams mogelijkerwijs wegvallen het veld te klein is en mensen geen F1 meer willen kijken
Niet realistisch.quote:
Ook niet als de Mercs pitten en hij moet nog?quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niet realistisch.
Ricciardo gaat namelijk niet op P1 rijden.
Belang is in de F1 willen rijden en daar al flink voor geinvesteerd te hebben. Die investering wil hij (en zijn sponsoren) terug zien natuurlijk.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:17 schreef sanger het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd snap ik het belang van Giedo nog niet echt. Hij staat al 24 miljoen in het rood, en dit zou nog eens 20 miljoen moeten kosten. Als hij een afkoop accepteert dan maakt ie z'n probleem alleen maar kleiner imo. Maar goed.
daarom een beetje afschrijvingen kan hij wel gebruikenquote:Op donderdag 12 maart 2015 14:18 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Schoonpa dekt de verliezen wel
Al tidjens de GP van Austin heeft Van der Garde tegen Marc Surer van de Duitse Sky gezegd dat hij ontslagen is (per SMS) en juridische stappen ging ondernemen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:06 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Wanneer dan? Volgens mij kwam de rechtszaak in Australie als een donderslag bij heldere hemel voor iedereen...
Tuurlijk wel. Je kunt gewoon het contract opzeggen als je een gegronde reden hebt. Die gegronde reden had Sauber kennelijk niet.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar dit betekent dat een team een underperformer vanaf nu niet meer zomaar kan afkopen? Stel, Sainz wordt vierkant gereden door Verstappen en valt alle races door blunders uit... dan willen ze misschien van hem af. Maar dan moet er of een afkoopclausule of een performanceclausule in het contract opgenomen worden.
Iemand na 2 races random ontslaan lijkt er dan niet meer bij
Is underperformen voldoende? Wanneer underperform je? Wanneer niet?quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:37 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Je kunt gewoon het contract opzeggen als je een gegronde reden hebt. Die gegronde reden had Sauber kennelijk niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |