Dat zijn de beste.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 23:21 schreef Pulzzar het volgende:
Ik denk dat er volgende week ook weer een saaie aflevering komt met bejaarden die zeiken dat de schutting van de buren 3 mm op hun erfgrens staat ofzo.
Niet zo'n beetje zeg, het zal je vrouw maar zijn.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 22:57 schreef padlarf het volgende:
IK vond die blonde wel echt een takkenwijf
Loop een keer door de AH XL en je gaat erg treurig worden.quote:Op woensdag 11 maart 2015 00:11 schreef Telates het volgende:
[..]
Niet zo'n beetje zeg, het zal je vrouw maar zijn.
God o god wat een ellende.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 22:57 schreef GlennQuagmire het volgende:
Wel tof, de onderwerpen van de volgende weken staan al online:
http://pers.ncrv.nl/progr(...)-5-zonsverduistering
Vooral over 2 weken lijkt me een topshow:
[..]
Ik dacht dat elke vogelhouder dit wel wist. Maar ze zouden het op de verpakking moeten zetten.quote:Op woensdag 11 maart 2015 09:23 schreef Hiddendoe het volgende:
Ik heb niet alles gelezen (teveel 178 topics), maar is deze al voorbijgekomen?
Even gigantisch offtopic gaan: Is het niet vreemd dat je bij het eerste donderwolkje al een weeralarm krijgt en bij zulke dingen als giftige stoffen in hh apparaten door ondervinding wijzer wordt?
De wet bepaalt dat een boom verwijderd mag worden als de buur er apert onredelijk veel last van heeftquote:Op woensdag 11 maart 2015 09:10 schreef Walter81 het volgende:
Rare uitspraak.
'Recht op vrij uitzicht' of 'Recht op direct zonlicht' bestaat niet. Dus als iemand klaagt dat men niet in de zon zit, jammer dan.
Die bomen zijn ook niet geplaatst op een manier die niet mag ofzo. Gemeente doet niks fout, bewoners hebben geen recht van spreken.
Dus daarom ben ik het niet eens met Visser.
En over het 'enorme geruis van het bladerdak' als ze omvallen..quote:Op dinsdag 10 maart 2015 22:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Dat worden dus 100 bomen kappen. Die moet de gemeente alleen wel weer ergens anders planten. Dus ze gaan er andere mensen mee lastig vallen
Tevens voorspel ik dat de bewoners gaan klagen over stof en geluidsoverlast als de bomen gekapt worden.
Of het is een acteur die ze per ongeluk 2 keer ingehuurd hebben. Neppe showquote:Op woensdag 11 maart 2015 10:13 schreef StephanL het volgende:
Ik dacht al, heeft die vent in de jury gezeten. Ja dus, en nu dan wethouder
Hij was al langer wethouder dan jurylid natuurlijk.quote:Op woensdag 11 maart 2015 10:13 schreef StephanL het volgende:
Ik dacht al, heeft die vent in de jury gezeten. Ja dus, en nu dan wethouder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |