Vertel eens welke aanwijzingen je daarvoor hebt dan?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoho, wie zegt dat die autist geen mensen heeft ingehuurd om juist op dat moment stenen door zijn raam te gooien?
Kijk maar uit, Ivo O leest overal mee (legaal of illegaal).quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Volgende keer tegen die kutkop van hem.
Dat ventje heeft een zwaar vervelend smoelwerk. Ik acht hem daar wel toe in staat.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:57 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Vertel eens welke aanwijzingen je daarvoor hebt dan?
Ik ook. Nu nog even uitzoeken waar SP en PVDA kandidaten wonen.quote:Op maandag 9 maart 2015 23:41 schreef Glazenmaker het volgende:
Normaal gesproken ben ik tegen geweld, maar ik sta vierkant achter deze trend van stenen bij politici door de ruiten gooien.
Ja maar hij maakt een grapje omdat zijn username glazenmaker is. Hij is leuk tot je de uitleg hoort.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:30 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Lekker belachelijk.
De PVV mag dan wel eeb politieke partij zijn waar ik het totaal mee oneens ben en die ik het liefst nooit aan de macht zie. Maar dat rechtvaardigt zulke acties totaal niet.
Hang jij je PVV poster op? Dan tief ik persoonlijk je ruit inquote:Op dinsdag 10 maart 2015 02:53 schreef Braindead2000 het volgende:
En dit soort mensen waant zich het geweten van Nederland.
Bedankt Hans.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:54 schreef Ryon het volgende:
[ afbeelding ]
Google geeft ook een hele andere suggestie bij Jake Owen.
Ik hang geen posters op maar als je stoer wil doen kan je altijd even langskomen, de koffie is warm.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:13 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hang jij je PVV poster op? Dan tief ik persoonlijk je ruit in
Wij zijn met veel minder, keren jullie zwaar op de vluchtquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:16 schreef Gilders het volgende:
PVV-haters zijn de grootste tokkies, dat blijkt wel weer eens
Dat zie je inderdaad wel op fok hier.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:16 schreef Gilders het volgende:
PVV-haters zijn de grootste tokkies, dat blijkt wel weer eens
Dan ga ik verkleed als zwarte piet, je persoonlijk van 1 november tot 1 maart stalken en elke stap die je buiten de deur zet mieter ik een lading pepernoten naar je hoofd.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:13 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hang jij je PVV poster op? Dan tief ik persoonlijk je ruit in
Wat vind jij zo stoer aan ruiten ingooienquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:19 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik hang geen posters op maar als je stoer wil doen kan je altijd even langskomen, de koffie is warm.
Voor links-extremisten evengoed, maar bedankt voor wederom een kortzichtige reactie.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 01:19 schreef Kandijfijn het volgende:
Het is opvallend hoe links altijd bang is voor rechts-extremisten
Misschien ben ik dit jaar wel een keertje pro piet, maar dat neemt niet weg dat die baardpedo moet en zal stervenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:20 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Dan ga ik verkleed als zwarte piet, je persoonlijk van 1 november tot 1 maart stalken en elke stap die je buiten de deur zet mieter ik een lading pepernoten naar je hoofd.
Dat wordt weer geen cadeautjes in december. De sint weet alles.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:22 schreef Joezi het volgende:
[..]
Misschien ben ik dit jaar wel een keertje pro piet, maar dat neemt niet weg dat die baardpedo moet en zal sterven [ afbeelding ]
Je ziet Rutger nog net wegrennenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:32 schreef Loekie1 het volgende:
Hang een camera op en je hebt 'm of haar.
Die werkt al heel lang niet meer voor Pownedquote:
Hij presenteert het nu, baklapquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Die werkt al heel lang niet meer voor Powned
Het werkt 2 kanten op he, jullie PVV-ers behoren tot dezelfde groep als de religekkies, en je maar verschuilen achter vrijheid van meningsuiting en vrijheid van godjesdienst.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:38 schreef Loekie1 het volgende:
Ik vind het pure intimidatie en er moet veel harder tegen opgetreden worden. Het islamofascisme rukt op. Straks mogen we niks meer zeggen of vinden wat niet in een bepaald straatje past.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |