de gorzen heet het daar het is een fietspad met een tweetal hairpins best steilquote:Op dinsdag 10 maart 2015 11:11 schreef CyclingGirl het volgende:
[..]
Waar zit die precies? Ik kan hem niet voor me halen.
Is dat een fietspad? Vlakbij de brug richting kinderdijk?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:22 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
de gorzen heet het daar het is een fietspad met een tweetal hairpins best steil
Ja, maar dan verdwijnt de ventiel onder de wielquote:Op dinsdag 10 maart 2015 11:58 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Die verlengers kan je er toch weer afdraaien?
ja net voor je dat dijkje op gaat als je richting de brug over de noord gaatquote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:23 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Is dat een fietspad? Vlakbij de brug richting kinderdijk?
+1quote:Op dinsdag 10 maart 2015 11:45 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Mooie fiets![]()
Zwarte banden nog mooier met deze velgen, imo.
Dus?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:29 schreef Andyy het volgende:
[..]
Ja, maar dan verdwijnt de ventiel onder de wiel
Geen idee.quote:
Draai je die ventielverlenger er toch weer op?quote:
Dat is wel heel onhandig. Ik pomp voor ieder ritje. En moet je ook nog losse ventielverlengers mee op je ritje voor bij lek onderweg.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Draai je die ventielverlenger er toch weer op?
Niet handigquote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Draai je die ventielverlenger er toch weer op?
Met 7 bar of meer in je band tikt er weinig. Ventiel zit dan gewoon strak in dat ventielgat van je velg.quote:
-1quote:Op dinsdag 10 maart 2015 11:45 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Mooie fiets![]()
Zwarte banden nog mooier met deze velgen, imo.
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 11:15 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zou toch leuk zijn om je na 4 jaar een keer in het echt te zien
volgens mij heb ik jullie dan een keer zien fietsen 2 weken terug langs de a16 richting de pierenpot.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:46 schreef CyclingGirl het volgende:
Wie van jullie weet er in de buurt van Rotterdam een rustige route met daarin een klimmetje? Brienenoord is te druk en bij Heinenoord loop je het risico op een bekeuring.
Een vriendin van mij en ikzelf geven op zaterdag training aan vrouwenwielrennen.nl in Rotterdam en we zoeken een rondje met daarin een soort van klimmetje. Mag een brug, viaduct zijn. Thanks!
Sprinter:)quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:15 schreef luc.sken het volgende:
Zijn hier eigenlijk nog meer wedstrijdrijders, in welk categorie?
Ik heb ventielverlengers opgegeven, zitten nooit lekker en er onsnapt altijd wat lucht bij pompen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 11:45 schreef Andyy het volgende:
Danku allen voor de complimenten.
Ik heb de ventielverlengers gebruikt die ik erbij kreeg, komen nog wel fatsoenlijke binnenbandjes in als ik lek rijdt ooit.
En als die een rechte buis had en een lagere tube voor was die meer racewaardig
welkom terug oude nieuwelingquote:Op dinsdag 10 maart 2015 00:24 schreef eentwee het volgende:
Hallo nieuwelingenIk kom jullie weer af en toe verblijden met mijn aanwezigheid.
niet piepen ik kom de week van de 22e uit de nachtdienst. geen excuus om mee te sprinten naar welk lullig plaatsnaam bordje dan ook, let vooral op het wiel van kano en kaas , die proberen je leep en onverwacht te verschalkenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 07:57 schreef Fretwork het volgende:
Tot de meet kom ik amper aan trainen toe, twee zakenreizen gesplitst door een weekendje weg. Het leven is zo zwaar nog niet, al ben ik vast minder fit bij de meet.
tnx allemaal ik ga eens kijken wat het beste is voor de meiden. @dop ja dat kan best. Ze gaan elke zaterdag vanaf het Feyenoord stadion. Ik rijd niet altijd mee. We zijn met 3 trainsters maar zoeken nog meer dames die zouden willen trainen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:42 schreef dop het volgende:
[..]
volgens mij heb ik jullie dan een keer zien fietsen 2 weken terug langs de a16 richting de pierenpot.
brienenoord is goed te doen hoor zeker als je daar vroeg op de dag rijd , pas s'middags is het wat drukker
https://www.strava.com/routes/913153
rondje gemaakt met klimmetejes
grotebeer
baanhoeksebrug
spoorbrug dordt
netkous van rhoon naar charlois
een van onze dames rijd ook meequote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:44 schreef CyclingGirl het volgende:
[..]
tnx allemaal ik ga eens kijken wat het beste is voor de meiden. @dop ja dat kan best. Ze gaan elke zaterdag vanaf het Feyenoord stadion. Ik rijd niet altijd mee. We zijn met 3 trainsters maar zoeken nog meer dames die zouden willen trainen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |