Wat denk je zelf clownquote:
quote:Op zaterdag 7 maart 2015 00:50 schreef Gripper het volgende:
[..]
Wat denk je zelf clown![]()
Koop gewoon witte schoenen erbij. Of rooie
Fair enough.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 23:13 schreef Gripper het volgende:
Tering wat een sfeer hier vandaagdit soort gekanker hoef ik over 2 weken niet in m'n huis te hebben hoor... Leuk dat alle nieuwelingen effe de apenrots willen verkennen maar doe dat anders via PM??
Bij mij is de sfeer overigens perfect want weekend én vakantie!!!
Popje Patroon komt morgen mijn kant op, en dan zondag lekker op reis. Slechts 1 nadeel: zou graag morgen een lange rit gaan doen; zulk fijn weer. Maar met nog een hele week in het vooruitzicht hou ik het maar bij een rondje van 3 uurtjes max, heuvelrug en dijk
Cateye strada smartquote:Op vrijdag 6 maart 2015 18:55 schreef Sunri5e het volgende:
Hebben jullie tips mbt een fietscomputer met bluetooth die ik kan koppelen aan mijn Wahoo Fitness Blue HR hartslagmeter? Ik wil graag tijdens het fietsen mijn hartslag kunnen volgen.
Niet op de Lekdijkquote:
als je wil navigeren dan kun je met osm kaarten uit de voeten , maar niet elke garmin heeft ook navigatiequote:Op zaterdag 7 maart 2015 14:17 schreef Levitas het volgende:
Wat een weertje, zeg! Korte broek met een tight erover, kort shirt + jack. Eigenlijk veel te warm, dus eigenlijk de hele tijd met jack open gefietst.
Stond toch best een stevig windje wel, eerste 20-30km echt bijna allemaal tegen gehad, maar man, wat heb ik genoten. En bijna 3 uur op de teller is voor mij ook een hele stap
Na zo'n 2.5 uur begon m`n kont wat zeer te doen, maar ben echt mega blij met m`n Canyon!
Oh en ik wil een Garmin gaan bestellen. Is er iets waar ik nog aan moet denken, behalve een houder? Moet ik ergens kaarten kopen o.id?
Sowieso Garmin 800 of 810, want navigatie. Dat is de hele reden dat ik zo`n ding wil, want ik vind het gewoon echt heel irritant om steeds te moeten stoppen om op m`n telefoon te kijken waar ik ben en waar ik naartoe moet/kan. Zeker als ik van de zomer wat langere ritten wil gaan doen, gaat dit vaker voorkomen.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 14:32 schreef dop het volgende:
[..]
als je wil navigeren dan kun je met osm kaarten uit de voeten , maar niet elke garmin heeft ook navigatie
edge500 510 is gps logging en teller met ant+ (hartslag cadans en vermogens meter verbinden)
edge800 en 810 hebben ook navigatie
je hebt verschillende sets , met hartslag en of cadanssensor maar ook zonder.
zou eerst even inlezen en verdiepen, eventueel kun je misschien op de meet verschillende moddeletjes zien.
weet alleen niet precies wie waar mee rijd
ik heb zelf geen garmin maar rij met bryton rider ken garmin. wel van andere vrienden en bekende
Dan ziet de navigatie er op de 810 er veel beter uit.. Ik ga me er eens in verdiepenquote:Op zaterdag 7 maart 2015 14:49 schreef muzas het volgende:
Ja breadcrumb-style... Lijntje volgen. Gaat prima in gebieden met een lage dichtheid van wegen, Maar in een stad oid nutteloos, tenzij je van keren houdt.
En een bekende, ongefixte bug; lijntje wil nog wel eens wegvallen. Uiteraard precies op de momenten 'dat je érgens links moest'
Het werkt, niet optimaal, maar het werkt.
Kijk ook naar de etrex 20 of 30, die is ook naast de fiets te gebruiken.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 15:02 schreef Levitas het volgende:
[..]
Dan ziet de navigatie er op de 810 er veel beter uit.. Ik ga me er eens in verdiepen
Beter de 1e 30 km tegen, dan de laatstequote:Op zaterdag 7 maart 2015 12:43 schreef Ericr het volgende:
Zo eerste rit van het jaar zit er op, ging nog best lekker. Smaakt in ieder geval naar meer, Wel wat minder dat ik de eerste 30km wind tegen had,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |