Nooit andere merken overwogen zoals Nudie of A.P.C.?quote:Op zondag 1 maart 2015 22:27 schreef TC03 het volgende:
Ik draag bijna uitsluitend Levi 510 (skinny).
Ik vond er laatst nog eentje bij een online warenhuis, maar ja, ik wil een broek wel passen. Onhandig!quote:Op zondag 1 maart 2015 22:10 schreef Bleie het volgende:
Ik draag het liefst bootcuts, is het enige model dat me goed staat, maar inderdaad niet meer zo makkelijk te krijgen. H&M heeft ze wel, maar meestal niet in mooie kleuren.
Jawel, maar:quote:Op zondag 1 maart 2015 22:40 schreef Mylene het volgende:
[..]
Nooit andere merken overwogen zoals Nudie of A.P.C.?
Welke winkel is dat?quote:Op zondag 1 maart 2015 23:02 schreef Karina het volgende:
Ik koop spijkerbroeken online, de duurste die ik heb is volgens mij 40 euro. Bootcut en straight, skinny vind ik geen gezicht bij mijDe meeste die ik heb waren tussen de 20-30 euro maar ik heb er ook een paar die maar 14,99 waren en die zitten ook prima, zeker voor die prijs.
Zo langzamerhand weet ik welke maat ik moet bestellen bij de online winkel dus het past altijd. Het handige van die winkel is ook dat ze bij diverse modellen ook lengtematen hebben dus ik koop altijd de L versie.
Vroeger kocht ik meestal Levi's maar dat vind ik tegenwoordig te duur.
Nog een tip: 1 maat kleiner bestellen dan je normaal hebt. Ik heb 38 maar bestel maat 36 die zitten dan precies goed.quote:Op maandag 2 maart 2015 10:12 schreef Bleie het volgende:
Oh, daar word ik hebberig van, geloof ik. Dank je!
Merk: 7 for all Mankind is favoriet, ook veel Jeans van Prada en Gucci.quote:Op zondag 1 maart 2015 19:33 schreef Mylene het volgende:
En welk merk draag je het liefst, model, van skinny, straight tot bootcut? Al is het laatste model niet meer in de trek. Of zou het zo zijn dat de skinny door de strot is heen geduwd? Het zijn vaak mannen die hierover klagen, liefhebber waren van het bootcut model en nu kennelijk minder keuze hebben. Ervaren jullie dat ook zo?
Ik draag voornamelijk skinny modellen, merk maakt mij niet zoveel uit en op de prijs let ik ook niet zo. Als ik het lekker vind zitten en de prijs naar mijn idee okay is koop ik het.
A.P.C. schijnt de koning te zijn onder de jeans(liefhebbers). Voor de beste pasvorm moet je ze kennelijk een paar maanden niet wassen. Als hij gaat stinken stop je hem in de diepvries. Heb ik gelezen in Topicreeks: Jeans.quote:Op maandag 2 maart 2015 06:38 schreef Accursius het volgende:
Ik draag qua spijkerbroeken eigenlijk alleen maar A.P.C. Zit perfect, blijft lang goed en is gewoon erg fraai. Kost wel wat meer dan gemiddeld (145,-) maar daarvoor wordt hij wel ingekort en krijg je ook een product terug wat je prima 1 - 2 jaar dagelijks kan dragen.
[ afbeelding ]
Helemaal correct. Hij gaat compleet naar je lichaam staan na een maandje dragen. Daarna gewoon een jaar volhouden en dan pas in de was gooienquote:Op maandag 2 maart 2015 12:59 schreef Mylene het volgende:
[..]
A.P.C. schijnt de koning te zijn onder de jeans(liefhebbers). Voor de beste pasvorm moet je ze kennelijk een paar maanden niet wassen. Als hij gaat stinken stop je hem in de diepvries. Heb ik gelezen in Topicreeks: Jeans.
Zie ook deze instructies.
[ afbeelding ]
Overcoming The Fear Of Washing Your A.P.C Jeans
Specifiek deel daarvan lijkt mij. Raw denim is echt niet ieders kopje thee.quote:Op maandag 2 maart 2015 12:59 schreef Mylene het volgende:
A.P.C. schijnt de koning te zijn onder de jeans(liefhebbers).
Hmm toch eens een broek bestellen binnenkort. Mijn winterjas kwam daar echt weg, was zo'n leuk dingquote:
A.P.C.'s zijn best aardige broekjes, maar niet echt de 'koning van de spijkerbroek'; daarvoor zal je toch echt naar Japanse merken moeten kijken. Het zijn broeken met een goede fit, maar de denim en detaillering, afwerking etc. vallen in het niet bij kwalitatief hoogstaande merken als Momotaro, Iron Heart of The Flat head. Echter is de retailprijs van deze broeken wel ongeveer het dubbele.quote:Op maandag 2 maart 2015 12:59 schreef Mylene het volgende:
[..]
A.P.C. schijnt de koning te zijn onder de jeans(liefhebbers). Voor de beste pasvorm moet je ze kennelijk een paar maanden niet wassen. Als hij gaat stinken stop je hem in de diepvries. Heb ik gelezen in Topicreeks: Jeans.
Zie ook deze instructies.
[ afbeelding ]
Overcoming The Fear Of Washing Your A.P.C Jeans
Bedoel je dat Japanse denim hier het dubbele kost ten opzichte van Japan, en je ze om die reden importeert?quote:Op maandag 2 maart 2015 16:51 schreef Analoog het volgende:
[..]
A.P.C.'s zijn best aardige broekjes, maar niet echt de 'koning van de spijkerbroek'; daarvoor zal je toch echt naar Japanse merken moeten kijken. Het zijn broeken met een goede fit, maar de denim en detaillering, afwerking etc. vallen in het niet bij kwalitatief hoogstaande merken als Momotaro, Iron Heart of The Flat head. Echter is de retailprijs van deze broeken wel ongeveer het dubbele.
Zelf ga ik tot ongeveer 200 euro. Gelukkig zijn er sites als Rakuten en Denimio die het dan mogelijk maken de bovengenoemde merken voor onder die prijs te bestellen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |