ja compleet ergens anders. En door Hans een Nederlander geinstrueerd, dus aan de taal lag het niet.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:48 schreef Lutalo het volgende:
Ergens in het begin verkeerd afgeslagen en zo in een lastige en gevaarlijke klim verzeild - dat is wat ik vermoed. Niet het tochtje dat de ouders van K&L ondanks hun leeftijd zonder al te veel moeite maakten.
Er is daar geen Horqueta trail. Het is een pad zonder naam: Sendero sin Nombrequote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:48 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Juist niet afgeslagen (naar de Mirador) maar rechtdoor Horqueta trail.
Huh??quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:34 schreef doorgaan het volgende:
[..]
ja, tenzij de uitbater Hans ze een aanwijzing gaf via hun goed bewijzerde trails...een doorsteek waarbij het al misging.
daar staat die engerd ook ja ,van de jungle oliequote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:26 schreef doorgaan het volgende:
dinsdag markt Boquete: er moeten toch foto's te vinden zijn van die markt op 1 april 2014...
Blijf er naar kijken via blogs en google.
Er zal toch een keer iets opduiken?!
Nee, ik bedoel alleen dat ze de Mirador niet bereikten.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:24 schreef ootjekatootje het volgende:
Huh??
Het ging helemaal niet mis bij deze personen. Deze zaten 's middag heerlijk aan een pilsje in het dorp
Dit schreef ik niet.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 18:55 schreef doorgaan het volgende:
[..]
ja compleet ergens anders. En door Hans een Nederlander geinstrueerd, dus aan de taal lag het niet.
45 min afdalen naar Boquete las ik, maar dat is natuurlijk weer niet alleen dalen en daar ga je dan al gauw de mist in.
Mij best.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:17 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Er is daar geen Horqueta trail. Het is een pad zonder naam: Sendero sin Nombre
quote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:41 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Mij best.
En als Domnivoor voorbij kom, geef ik hem gelijk.
@Domnivoor heeft ooit ergens geschreven 'als je op de Pianista de verkeerde afsla neemt kom je bij de Cerro Horqueta.'quote:
Oh zo.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:58 schreef Lutalo het volgende:
[..]
@Domnivoor heeft ooit ergens geschreven 'als je op de Pianista de verkeerde afsla neemt kom je bij de Cerro Horqueta.'
http://www.boqueteguide.c(...)/2007/07/market2.jpgquote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:26 schreef doorgaan het volgende:
dinsdag markt Boquete: er moeten toch foto's te vinden zijn van die markt op 1 april 2014...
Blijf er naar kijken via blogs en google.
Er zal toch een keer iets opduiken?!
met duidelijk kenteken.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 20:07 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Daar heb je die rode truck weer...
Daar is maar één oplossing voor: er gaat geen informatie die daar verzameld is, hier gepost worden. Want dan lezen de profiteurs gratis mee, de kritikasters en de nare-dingen-zeggers. Nou, dan zal dat besloten forum er toch van komen, denk ik. Is ook zo gepiept, gratis forum-sites zat.quote:Op donderdag 26 februari 2015 21:51 schreef MeloD het volgende:
[..]
Tja ik ben het dus niet eens. Niet wel de lusten, niet de "lasten". Jij zal wel de laatste zijn die ik zal updaten over een excursie, gesponsord of niet gesponsord. Die laster aan mijn broek en die van andere evt. expeditieleden vergeet ik niet.
Volgens mij zijn ze allemaal van na de oorlog.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:17 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Daarom vind ik Ingrid, Sigrid en Eileen onbetrouwbaar. En we hebben het hier nota bene over NL-ers! D.w.z. Eileen is Duitse, maar werkt en studeert samen met NL-ers.
Glasses. Die (sun) is er hier op FOK! bij verzonnen.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:06 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Ik moet als eerste aan die ene persoon denken die 3 meiden heeft gezien, waarvan 1 met (sun) glasses, a tall one, up Jarmillo road.
Die vergissing zie ik zo gebeuren. En dan is van deze dames een filmpje gevonden, wie weet hoeveel meer er waren.quote:En als ze niet altijd alles met z'n 3en hebben gedaan, kunnen er twee idd makkelijk voor Kris en Lisanne zijn aangezien.
En past het andere dag scenario bij 2 van deze meiden.
Misschien is hij een Panamese man. De verslaggever van El Siglo meldde dat zo'n beetje iedereen over K en L erbij vermeldde dat het mooie vrouwen waren.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 10:26 schreef StaceySinger het volgende:
ik begin toch een andere kijk te krijgen op die F met zijn overdreven aandacht voor mooie jonge vrouwen
beschreven als overbearing (heerszuchtig)
he even insisted on helping me to put my back pack on my back. The third time I said no
“No” means “Yes” until you say it at least three times.
https://vasitravels.wordpress.com/
Is dat zo? Of zit je weer eens vrij te interpreteren?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:01 schreef gynaika het volgende:
[..]
Het oplossen van de puzzel ligt bij het begin, de avond voordat zij besluiten te gaan hiken. Waarom mocht de achterban niets weten?
Een afspraak ergens op de trail? Na de laatste "normale" foto? Lijkt me erg onwaarschijnlijk.quote:Hadden zij een afspraak, die zij voor zichzelf hielden? Dat is uiteraard hun goed recht. Maar in dit geval zou het wel eens verkeerd uitgepakt kunnen zijn.
Voor alles is een eerste keer.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 12:33 schreef ootjekatootje het volgende:
In een video van een interview met de ouders wordt er gezegd dat K&L alles lokaal met de taxi deden, dat ze niet de bus namen.
LOL, als hier iemand begin december verdwijnt, gaan we de schepen richting Spanje doorzoeken. Vooral als Zwarte Pieten Afrikanen aan boord zijn.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:35 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
als dan verder zoekt over Ngobe-Bugle villages![]()
People who grew up in the Canal Zone, Zonians, have told me that when they were children they were told never to leave the Canal Zone because there were cannibals out there who would eat them!
Online gratis cursus discussiëren.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:57 schreef agter het volgende:
[..]
Ja, heerlijk is dat hè!
Er zijn mensen die speciaal voor hem dit topic lezen.
kan je me die DM n aub?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:23 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Hier kun je haar post lezen over haar taxirit met P.
-edit-
(Ik weet niets over e-mail verkeer?)
O jee, dat moet niet uitgroeien tot een kudde of een sekte. Ik voel me bijna een soort Brian (van Life Of B.)quote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:57 schreef agter het volgende:
[..]
Ja, heerlijk is dat hè!
Er zijn mensen die speciaal voor hem dit topic lezen.
Die hoop heb ik niet. De lui die het waarderen hebben dat niet nodig (mijn niveau niet, die kunnen beter naar Molurus of zo gaan), en wie ik de oren was leert er niets van. Voorzover tot nu toe gebleken is althans.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 23:32 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Online gratis cursus discussiëren.
Okee dan, de stelling is: "De Fototijden en de nummering kloppen".quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:33 schreef ootjekatootje het volgende:
Eens, en voordat alle reactie's weer komen, dat het er al zo vaak overgegaan is. Lijkt het me handig (voor de liefhebbers) om alle voors en tegens van de fototijden en de mogelijkheden weer eens te bekijken en in een schema te zetten.
`Wauw! snel gedaanquote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:06 schreef Perico het volgende:
[..]
Okee dan, de stelling is: "De Fototijden en de nummering kloppen".
VOORS:
-- Nummering is genesteld in de foto metadata en kan niet 100% gewijzigd worden, wel voor 95% van de tekens
-- De tijden zijn niet onlogisch en zijn niet door NFI, Panama, de familie, of actualiteitenrubrieken en kranten ter discussie gesteld
-- Het lijkt vergezocht, dat in het geval van een misdrijf, een handlanger of dader, foto metadata manipuleert op de geheugenkaart, of dat Panama ermee knoeit om het onderzoek richting een verdwaling of ongeluk te stuwen.
TEGENS:
-- Het is laagdrempelig en eenvoudig om foto metadata te veranderen. Je kunt een bestaande foto nemen en dan gewoon met 1 muisklik de metadata importeren van een andere foto, de hele waslijst. Niemand die het zou opvallen.
-- Het NFI is nooit gevraagd om naar de foto metadata te kijken met als inzet: manipulatie. Je moet echt in de 26.000 velden duiken, om dingen op te merken.
-- De fototijden kloppen met geen enkele getuigenverklaring.
-- Thumbnail data ontbreken (twee maal vier digitalen), die er 100% wel zouden moeten zijn, in de metadata.
-- We hebben te maken met verkleiningen van originelen, die in Windows bewerkt zijn. De datum van de camera is 1 april 2013 en de fototijden beginnen op 17:15. Men doet de aanname, dat alleen het jaartal niet klopt en dat je zes uur moet aftrekken van de tijden.
-- 1Vandaag, in het bezit van het NFI dossier, het politiedossier en alle originele foto's, hanteert in de uitzending andere fototijden en een andere nummering.
-- 1Vandaag stelt dat foto 491 de allerlaatste bekende foto is voor de nachtfoto's en situeert deze om 14:00. Terwijl de metadata 12:03 teruggerekend aangeeft.
[ afbeelding ]
-- 1Vandaag geeft als tijd voor foto 542 : 2:17 ... terwijl 'onze' metadata 1:38:12 aangeeft, teruggerekend.
[ afbeelding ]
-- 1Vandaag geeft als tijd voor foto 550: 1:05 ... terwijl 'onze' metadata deze om 1:39:54 situeert.
[ afbeelding ]
-- Conclusie: 1 Vandaag hanteert een andere nummering en andere fototijden, in het bezit zijnde van alle dossiers.
Is een medewerker slordig geweest bij het in beeld brengen van al deze fototijden en bedoelde hij foto 508 in plaats van 491 te plaatsen, als laatste... of hebben we gewoon zelf met ondeugdelijke verkleinde kopieen te maken, met corrupte metadata en vertellen de originelen een ander verhaal?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |