Daar zou ik enorm aan moeten wennen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:45 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
er slapen hier regelmatig mensen waar ik niet op voorbereid was. Meestal is een van ons wel semi voorbereid er op, maar ook niet altijd
de meeste mensen bellen wel maar dan meer zo van 'hey ben je thuis? Ik sta nu daar en daar dus dan ben ik zo ff bij jou'quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daar zou ik enorm aan moeten wennen.
Het hele "de achterdeur staat altijd open" idee is bij mij ver te zoeken.
Altijd even bellen van te voren
Ff aanwippen vind ik meestal geen probleem, onverwacht blijven slapen misschien ook niet eens als de situatie er naar is. Maar door een huisgenoot voor een voldongen feit geplaatst worden vind ik andere koekquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:47 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
de meeste mensen bellen wel maar dan meer zo van 'hey ben je thuis? Ik sta nu daar en daar dus dan ben ik zo ff bij jou'
quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:30 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja als je samenwoont is het natuurlijk anders.
Al is "zij bepaald hoe dan ook" wel relaxed voor haar
Dan hoeft zoiets toch nog niet eerst uitgebreid besproken te worden? Een vriend die van ver komt bied je gewoon een slaapplaats aan, tenzij er echt een heel dringende reden is om het niet te doen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:31 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Als het een gezamenlijk huis is vind ik het toch wel een ander verhaal
Maar meestal weet je zoiets toch al wel van tevoren?quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
[..]
Dan hoeft zoiets toch nog niet eerst uitgebreid besproken te worden? Een vriend die van ver komt bied je gewoon een slaapplaats aan, tenzij er echt een heel dringende reden is om het niet te doen.
Het heeft wel eens tot een behoorlijk gênante vertoning geleid, dat iemand speciaal voor hem van de andere kant van NL was gekomen voor een bezoekje en uiteindelijk bij iemand anders moest gaan slapen.
Air gaat wat borrelen met een oude vriend van hem, die mist de laatste trein en hij biedt hem aan om bij jullie te blijven slapen. Dat ga je dan toch niet eerst uitgebreid bespreken mag ik hopen?quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:49 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ff aanwippen vind ik meestal geen probleem, onverwacht blijven slapen misschien ook niet eens als de situatie er naar is. Maar door een huisgenoot voor een voldongen feit geplaatst worden vind ik andere koek
De trein "missen"quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Air gaat wat borrelen met een oude vriend van hem, die mist de laatste trein en hij biedt hem aan om bij jullie te blijven slapen. Dat ga je dan toch niet eerst uitgebreid bespreken mag ik hopen?
Ja, er was van tevoren al bepaald dat die persoon dus niet bij hun mocht slapen. Door haar, zonder dringende reden. Terwijl dat toch echt het meest voor de hand liggend en makkelijkst zou zijn geweestquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:50 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Maar meestal weet je zoiets toch al wel van tevoren?
Dat gebeurt dus gewoon nooitquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Air gaat wat borrelen met een oude vriend van hem, die mist de laatste trein en hij biedt hem aan om bij jullie te blijven slapen. Dat ga je dan toch niet eerst uitgebreid bespreken mag ik hopen?
Zo gebeurd als je er een paar op hebtquote:
Dan kun je daar aan de voorkant dus rekening mee houden.quote:Op donderdag 26 februari 2015 18:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ja, er was van tevoren al bepaald dat die persoon dus niet bij hun mocht slapen. Door haar, zonder dringende reden. Terwijl dat toch echt het meest voor de hand liggend en makkelijkst zou zijn geweest
Wink wink.. De drankquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:54 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zo gebeurd als je er een paar op hebt
Dat weet ik heel goed, gewoon "geen zin in". Ik ken ze al wel ffquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:55 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Dan kun je daar aan de voorkant dus rekening mee houden.
Wel lullig van haar. Maar misschien is die kerel wel gewoon een eikel. Weet jij veel wat voor (achterliggende) reden ze heeft die vent niet in huis te willen
Ook dat kan een legitieme reden zijnquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat weet ik heel goed, gewoon "geen zin in". Ik ken ze al wel ff
ja dat dusquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
[..]
Dan hoeft zoiets toch nog niet eerst uitgebreid besproken te worden? Een vriend die van ver komt bied je gewoon een slaapplaats aan, tenzij er echt een heel dringende reden is om het niet te doen.
Het heeft wel eens tot een behoorlijk gênante vertoning geleid, dat iemand speciaal voor hem van de andere kant van NL was gekomen voor een bezoekje en uiteindelijk bij iemand anders moest gaan slapen.
Ik vind het iig goed asociaal als je partner gewoon een leuke avond wil hebben met een oude vriendquote:Op donderdag 26 februari 2015 18:58 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ook dat kan een legitieme reden zijn
Nee heb je, ja kun je krijgen
Ik snap wel waarom jouw vent met je wil trouwen!quote:Op donderdag 26 februari 2015 19:00 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ja dat dus
en echt niet elk bezoekje word eerst overlegd en zo
Hij kiest zelf voor een relatie met deze vrouwquote:Op donderdag 26 februari 2015 19:00 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik vind het iig goed asociaal als je partner gewoon een leuke avond wil hebben met een oude vriend
nah overleg is wel het basisidee hierquote:Op donderdag 26 februari 2015 19:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik snap wel waarom jouw vent met je wil trouwen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |