SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 februari 2015 21:53 schreef Specularium het volgende:
Heeft Yasmin dit gemaakt?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja nu ben ik alleen vergeten wat het was voor reclame. Iets van westblabla ofzo, een reclame waarin er een vaas op de grond valt.quote:
Ik weet niet of ze magnetron appeltaart verkopen?quote:Op zondag 22 februari 2015 21:55 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Heeft Yasmin dit gemaakt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 februari 2015 22:02 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Ja nu ben ik alleen vergeten wat het was voor reclame. Iets van westblabla ofzo, een reclame waarin er een vaas op de grond valt.
quote:
quote:
Ik denk dat je westwing bedoeldquote:Op zondag 22 februari 2015 22:09 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]![]()
Ik let op of ik hem nog eens zie.
Ja!quote:Op zondag 22 februari 2015 22:10 schreef YokiKater het volgende:
[..]
[..]
Ik denk dat je westwing bedoeld
https://www.westwing.nl/westwing-tv-reclame/
Daar ben ik natuurlijk voor .. de internetspeurneus.quote:Op zondag 22 februari 2015 22:10 schreef Specularium het volgende:
Goed verhaal dit zo zonder linkjes.
quote:Op zondag 22 februari 2015 22:04 schreef Tem het volgende:
Mijn vriendin wil hem ook wel zien.
Hierom:Wow. Ik kan je vriendin hier geen ongelijk in geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
Ik mis nog de vogels maar anders was het net echt geweest.quote:Op zondag 22 februari 2015 22:10 schreef YokiKater het volgende:
[..]
[..]
Ik denk dat je westwing bedoeld
https://www.westwing.nl/westwing-tv-reclame/
Ik word er spontaan biseksueel van.quote:Op zondag 22 februari 2015 22:12 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wow. Ik kan je vriendin hier geen ongelijk in geven.
Ik heb het sticky gezet.quote:Op zondag 22 februari 2015 22:13 schreef Njosnavelin het volgende:
Nou, ik heb een topic gemaakt. Hadden we nou al besloten dat het Rotterdam werd?
En een zaterdag, of was dat nog open voor discussie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |