quote:Op donderdag 19 februari 2015 12:52 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ja, dat is idd ook hoe het gaat bij Kayla Itsines. Lekker op de bank met een potje afslankpillen en verder lekker eten voor het leven.
Het gaat erom dat Nammie er vanuit lijkt te gaan dat ze dezelfde progressie zal boeken als die van de (ingehuurde reclame)modellen die door het merk zelf gepromoot worden.quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:03 schreef Myraela het volgende:
Het is toch ook geen wonder als het gewoon een voedings en sport advies geeft. Ik zie het probleem niet zo.
Ging meer over de foto's als eindresultaatquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:03 schreef Myraela het volgende:
Het is toch ook geen wonder als het gewoon een voedings en sport advies geeft. Ik zie het probleem niet zo.
En ik geloof nooit dat die vrouwen/meisjes gezond leven. Die doen er alles aan om zo snel mogelijk zo dun mogelijk te wordenquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:06 schreef sanger het volgende:
[..]
Het gaat erom dat Nammie er vanuit lijkt te gaan dat ze dezelfde progressie zal boeken als die van de (ingehuurde reclame)modellen die door het merk zelf gepromoot worden.
Lekker boeiend, als het haar motiveert om in ieder geval iets van progressie te boeken, dan maakt dat toch helemaal niets uit. En het gaat in dit geval niet om ingehuurde modellen, het is geen tell sell. Dit is gewoon een internet hype, waarbij enorm veel meisjes goede verschillen op Instagram laten zien.quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:06 schreef sanger het volgende:
[..]
Het gaat erom dat Nammie er vanuit lijkt te gaan dat ze dezelfde progressie zal boeken als die van de (ingehuurde reclame)modellen die door het merk zelf gepromoot worden.
Ik moet dan ook altijd heel hard lachen om de licht sarcastische 'marketing' van XXL voor fatburners:quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:01 schreef Maraca het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het helemaal nietWat hierboven terecht wordt gezegd: er zijn zoveel middelen die beloven een wonder te zijn.. maar het is allemaal marketing. Natuurlijk zal het wel iets helpen, maar staar je niet blind op foto's.
Of van die before/afterpics wat overduidelijk een ander persoon isquote:Op donderdag 19 februari 2015 14:15 schreef -Peach het volgende:
[..]
Ik moet dan ook altijd heel hard lachen om de licht sarcastische 'marketing' van XXL voor fatburners:
[ afbeelding ]
Wel snel klaar met je foto's maken, eerst nummer 1 langs de ene wand en meteen daarna nummer 2 langs de andere wand.quote:Op donderdag 19 februari 2015 14:17 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Of van die before/afterpics wat overduidelijk een ander persoon is
[ afbeelding ]
Yupquote:Op donderdag 19 februari 2015 12:59 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Prima bewegingsding dus, maar geen wondermiddel.
Looks legitquote:Op donderdag 19 februari 2015 14:17 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Of van die before/afterpics wat overduidelijk een ander persoon is
[ afbeelding ]
Vind je echt?quote:
quote:Op donderdag 19 februari 2015 14:36 schreef Artoo het volgende:
[..]
De Lidl hier had alweer geen kwark
quote:Op donderdag 19 februari 2015 14:44 schreef Lonaa het volgende:
Ik heb vandaag aldi kwark ingeslagen weer. Pot of 5.
En ik liep 9.73 km in 2:03, das 4,6 per uur gemiddeld.Vind ik netjes
Goed bezigquote:Op donderdag 19 februari 2015 14:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Net even gekeken, nog 33 km en dan zit ik op 100
Ja, met gemak.quote:Op donderdag 19 februari 2015 14:48 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Goed bezig
Dat moet te doen zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |