Dan zoeken de Russen een ander excuus om door te gaan met hun agressie. Zie je echt miet dat de rebellen slechts een proxy zijn van de Russen? Ze als extra partij aan tafel zetten heeft geen nut.quote:waardoor je nu vijf minuten na een overeenkomst de boodschap krijgt dat de rebellen niet akkoord gaan omdat zij niet deelnamen aan de onderhandelingen.
je hebt meteen de legitimiteit om te zeggen: zij overtreden de overeenkomst, wij gaan terugslaan. nu kan je enkel zeggen dat ze zich niet houden aan overeenkomst die hen opgelegd is.quote:Op woensdag 18 februari 2015 23:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dan zoeken de Russen een ander excuus om door te gaan met hun agressie. Zie je echt miet dat de rebellen slechts een proxy zijn van de Russen? Ze als extra partij aan tafel zetten heeft geen nut.
Dit.quote:Op woensdag 18 februari 2015 19:29 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Je hebt het over EU, VS of wie?
Want wat je beschrijft i.i.g. de handelswijze van voornamelijk de VS.
Ze erkennen zelf dat er een overeenkomst is maar verzinnen er allerlei uitzonderingen op. Ofwel die vinden wel een excuus en onderhandelen met hen heeft geen nut. Immers ze worden toch gestuurd en gesteund door de Russen.quote:Op woensdag 18 februari 2015 23:53 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
je hebt meteen de legitimiteit om te zeggen: zij overtreden de overeenkomst, wij gaan terugslaan. nu kan je enkel zeggen dat ze zich niet houden aan overeenkomst die hen opgelegd is.
Tegenwoordig kent Rusland en China een militair samenwerkingsverband. Samen met Oezbekistanquote:Op woensdag 18 februari 2015 20:06 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Historisch gezien vinden de Russen en de Chinezen elkaar niet leuk.
Ben benieuwd wat er uit die meeting in Kiev komt...
Beetje makkelijk om alles bij de russen te leggen, de orders voor terugtrekking kwamen gewoon veels te laat aan de zijde van de oekrainse leger. Denk je dat de rebellen er vertrouwen in hebben als er niet teruggetrokken wordt?quote:Op woensdag 18 februari 2015 23:57 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ze erkennen zelf dat er een overeenkomst is maar verzinnen er allerlei uitzonderingen op. Ofwel die vinden wel een excuus en onderhandelen met hen heeft geen nut. Immers ze worden toch gestuurd en gesteund door de Russen.
Er was toch gewoon een algeheel staakt het vuren? Waar de Russen mee akkoord waren.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:00 schreef crystal_meth het volgende:
Debaltseve was de reden waarom Merkel en Poroshenko opdaagden in Minsk.
Dat het niet vermeld wordt in de overeenkomst zegt genoeg.
Dat heeft 1 nacht stand gehouden daarna gebeurde er niks en probeerde bijde partijen grond te winnenquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:01 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Er was toch gewoon een algeheel staakt het vuren? Waar de Russen mee akkoord waren.
Als je daar allerlei uitzonderingen in op gaat nemen verdwijnt zo'n verdrag nog rapper in de prullenbak.
Dit is wel een hele creatieve moet ik je nageven.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:01 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Beetje makkelijk om alles bij de russen te leggen, de orders voor terugtrekking kwamen gewoon veels te laat aan de zijde van de oekrainse leger. Denk je dat de rebellen er vertrouwen in hebben als er niet teruggetrokken wordt?
Om te beschermen tegen terrorisme, extremisme, en...wait for it...seperatismequote:Op woensdag 18 februari 2015 23:59 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Tegenwoordig kent Rusland en China een militair samenwerkingsverband. Samen met Oezbekistan
Kazachstan, Kirgizi en Tadzjikistan.
Kandidaat-lidstaten
India
Iran
Mongoli
Pakistan
https://nl.wikipedia.org/wiki/Shanghai-samenwerkingsorganisatie
[ afbeelding ]
Dit, eerste punt van de Minsk II overeenkomst, een algeheel staakt het vuren. Knappe jongen die daar een uitzondering voor Debaltseve in kon lezen...quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:01 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Er was toch gewoon een algeheel staakt het vuren? Waar de Russen mee akkoord waren.
Als je daar allerlei uitzonderingen in op gaat nemen verdwijnt zo'n verdrag nog rapper in de prullenbak.
Lijkt me noodzaak inderdaad.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:06 schreef Infection het volgende:
Porosjenko wil vredesmacht in oosten Oekrane
Toch probeert men het dapper. De propaganda-afdeling van het Kremlin heeft hier trouwe volgersquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:07 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Dit, eerste punt van de Minsk II overeenkomst, een algeheel staakt het vuren. Knappe jongen die daar een uitzondering voor Debaltseve in kon lezen...
Dat zal een voorwaarde zijn...quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:08 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Zouden de Russen troepen willen leveren?(sorry het is laat)
Ehmmm ... nee.quote:Op woensdag 18 februari 2015 21:40 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Zonder de VS was Rusland wel verslagen door de Duitsers.
quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:08 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Zouden de Russen troepen willen leveren?(sorry het is laat)
Logistiek in elk geval eenvoudig. Hoeven ze enkel een ander helmpje opquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:08 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Zouden de Russen troepen willen leveren?(sorry het is laat)
Niet eens...ander doekje erover.., likje verf over de tanks, klaar...quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:10 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Logistiek in elk geval eenvoudig. Hoeven ze enkel een ander helmpje op
Geen land die daar zijn troepen wil neerzetten.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:06 schreef Infection het volgende:
Porosjenko wil vredesmacht in oosten Oekrane
Met een blauw helmpje op en instructies om niet te schieten...Hoeveel procent van de arme Dutchbat jongens heeft een PTSS? 100% ?quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:12 schreef Nintex het volgende:
[..]
Geen land die daar zijn troepen wil neerzetten.
"Hallo jongons, wie wil er op de grens staan tussen agressieve Right Sector vrijwilligers, Tsjetsjenen, Servische veteranen en het Russische leger? Kom op? Iemand?"
Dat is het nadeel met de doorsnee VN troepen, ze zijn ineffectief. Ofwel verkrachten ze mensen, of ze verspreiden cholera... https://en.wikipedia.org/wiki/Haiti_cholera_outbreakquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:12 schreef Nintex het volgende:
[..]
Geen land die daar zijn troepen wil neerzetten.
"Hallo jongons, wie wil er op de grens staan tussen agressieve Right Sector vrijwilligers, Tsjetsjenen, Servische veteranen en het Russische leger? Kom op? Iemand?"
twitter:rConflictNews twitterde op woensdag 18-02-2015 om 23:20:58Russian backed rebels with almost never ending ammunition near #Debaltseve https://t.co/ttf3zSGRmc http://t.co/usvjd36oLB reageer retweet
Dit is de laatste kans voor hem om onder Martial Law uit te komen en niet de macht over te dragen aan het leger.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:13 schreef crystal_meth het volgende:
Poroshenko weet ook dat zo'n vredesmacht enkel kans makt als Rusland ervan deel uitmaakt. Vergelijkbaar met Georgi en Moldova. Dus tenzij hij dit als pr stunt lanceert heeft hij zich neergelegd bij een Russische aanwezigheid.
Ik wil Meth niet weer op de kast jagen, maar we hadden een jaar geleden regelmatig aanvaringen over het standaardassortiment van de gemiddelde Oekranse dumpshopquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:16 schreef Infection het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op woensdag 18-02-2015 om 23:20:58Russian backed rebels with almost never ending ammunition near #Debaltseve https://t.co/ttf3zSGRmc http://t.co/usvjd36oLB reageer retweet
Waar zouden ze dat toch allemaal vandaan hebben?
Dat is ook gelijk het hele probleem waarom je daar beter geen wapens gaat leveren. Dan is de kans groot dat die wapens uiteindelijk ook in de handen van de rebellen vallen. Het is een zeer moeilijke kwestie. Nog maar te zwijgen over de opbouw van dat land.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:12 schreef Nintex het volgende:
[..]
Geen land die daar zijn troepen wil neerzetten.
"Hallo jongons, wie wil er op de grens staan tussen agressieve Right Sector vrijwilligers, Tsjetsjenen, Servische veteranen en het Russische leger? Kom op? Iemand?"
Die 2 miljoen ton munitie die Obama wilde laten vernietigen in 2005?quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:16 schreef Infection het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op woensdag 18-02-2015 om 23:20:58Russian backed rebels with almost never ending ammunition near #Debaltseve https://t.co/ttf3zSGRmc http://t.co/usvjd36oLB reageer retweet
Waar zouden ze dat toch allemaal vandaan hebben?
dat was zes maand geleden, nu is het duidelijk dat de russen munitie leveren.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:19 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Ik wil Meth niet weer op de kast jagen, maar we hadden een jaar geleden regelmatig aanvaringen over het standaardassortiment van de gemiddelde Oekranse dumpshop
En dat terwijl hij pas in 2009 president werd.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:20 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Die 2 miljoen ton munitie die Obama wilde laten vernietigen in 2005?
Conflictreporter trekt zich het lot van het Oekranse leger (althans het deel dat in Debaltseve zat) erg aan. Hij legt de schuld voor het debacle nu vooral bij Poroshenko. Ik heb hele theorien voorbij zien komen over hoe Debaltseve geofferd is om de onbetrouwbaarheid van de Russen/seperatisten aan te tonen en Minsk te laten klappen...quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:17 schreef Dance99Vv het volgende:
Conflict Reporter heeft geretweet
marqs @MarQs__ 5 u 5 uur geleden
#Merkel is not ready to admit her plans failed and thats why nothing will happen after the fall of #Debaltseve. #Putin was aware of this.
Conflict Reporter @Conflict_Report 18 min. 18 minuten geleden
Rus regime military + Rus regime media remains in #Artemivsk ...
And you seriously wonder why Ukraine loses the war?!
yep, hij was senator toen hij Donetsk bezocht.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:22 schreef jaren80 het volgende:
[..]
En dat terwijl hij pas in 2009 president werd.
Nog maar te zwijgen over alles wat ze buitmaken en gratis van het regulier leger ontvangen. Nee aan moraal en hulp zal het hun zeker niet ontbreken.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:21 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
dat was zes maand geleden, nu is het duidelijk dat de russen munitie leveren.
I kid, I kid..quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:21 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
dat was zes maand geleden, nu is het duidelijk dat de russen munitie leveren.
wel voornamelijk dan dat porosjenko zichzelf behoorlijk belachelijk maakt , ook nog een snauw naar een vertrokken(gevlucht ) leger onderdeel, terwijl die allang hadden moeten vertrekkenquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:22 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Conflictreporter trekt zich het lot van het Oekranse leger (althans het deel dat in Debaltseve zat) erg aan. Hij legt de schuld voor het debacle nu vooral bij Poroshenko. Ik heb hele theorien voorbij zien komen over hoe Debaltseve geofferd is om de onbetrouwbaarheid van de Russen/seperatisten aan te tonen en Minsk te laten klappen...
Vrij statisch die batterij, beetje WWI style, tegenwoordig is het toch shoot and run wat artillerie betreft? Geeft wel aan dat ze weinig echte tegenstand hadden daar..quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:16 schreef Infection het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op woensdag 18-02-2015 om 23:20:58Russian backed rebels with almost never ending ammunition near #Debaltseve https://t.co/ttf3zSGRmc http://t.co/usvjd36oLB reageer retweet
Waar zouden ze dat toch allemaal vandaan hebben?
Poroshenko heeft zoiets gezegd als dat de troepen in Oekraine hun missie volbracht hebben en de agressie van de Russen hebben aangetoond. Sommige halen daaruit dat de troepen als lokaas gebruikt zijn. Al met al niet slim dat hij constant paradeert in legeruniforms, de meest lage slachtoffer cijfers naar buiten brengt en zegt dat alles volgens plan verloopt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:22 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Conflictreporter trekt zich het lot van het Oekranse leger (althans het deel dat in Debaltseve zat) erg aan. Hij legt de schuld voor het debacle nu vooral bij Poroshenko. Ik heb hele theorien voorbij zien komen over hoe Debaltseve geofferd is om de onbetrouwbaarheid van de Russen/seperatisten aan te tonen en Minsk te laten klappen...
ik hoop dat ik m'n hoed niet moet opeten, herinner me de preciese voorwaarden niet meer..quote:
Weinig van over dus. Nu moet het Oekranse leger die spoorlijnen ook nog even compleet aan gort bombarderen en dan heeft Putin een mooie pyrrusoverwinning.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:27 schreef Infection het volgende:
Debaltsevo voor en na:
[ afbeelding ]
Porochenko zit met een probleem. En dat zijn niet alleen de Russen maar ook de vrijwillige bataljons die nu nog voor Kiev vechten maar al vaak genoeg zeggen nog lang niet klaar te zijn. Tja als je die volledig steunt heb je straks een probleem. Hij zal het niet makkelijk hebben wat nu te doen.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:28 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
wel voornamelijk dan dat porosjenko zichzelf behoorlijk belachelijk maakt , ook nog een snauw naar een vertrokken(gevlucht ) leger onderdeel, terwijl die allang hadden moeten vertrekken
Oekrainers krijgen van bovenaf vooral de opdracht om loopgraven te maken en stellingen te bezetten. Ze voeren al een tijdje een verdedigende oorlog die ze gedoemd zijn te verliezen. Die steden en loopgraven gaan nergens heen en de luchtmacht van Oekraine kan geen bombardementen uitvoeren door de Russische anti-air. Debaltseve is op dezelfde manier gevallen als andere dorpen/steden, net zo lang bombarderen met Russische artillerie tot het voor de Oekrainers geen zin meer heeft om er te blijven zitten.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:28 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Vrij statisch die batterij, beetje WWI style, tegenwoordig is het toch shoot and run wat artillerie betreft? Geeft wel aan dat ze weinig echte tegenstand hadden daar..
Die zijn al aardig aan gort gebombardeerd als ik die foto mag geloven. In ieder geval het kruispunt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:30 schreef remlof het volgende:
[..]
Weinig van over dus. Nu moet het Oekranse leger die spoorlijnen ook nog even compleet aan gort bombarderen en dan heeft Putin een mooie pyrrusoverwinning.
gillen dat de rebellen fout zitten, oproepen om hulp uit het buitenland, en nu vragen om een vredesmachtquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:30 schreef Cherna het volgende:
[..]
Porochenko zit met een probleem. En dat zijn niet alleen de Russen maar ook de vrijwillige bataljons die nu nog voor Kiev vechten maar al vaak genoeg zeggen nog lang niet klaar te zijn. Tja als je die volledig steunt heb je straks een probleem. Hij zal het niet makkelijk hebben wat nu te doen.
Ik ook nietquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:29 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
ik hoop dat ik m'n hoed niet moet opeten, herinner me de preciese voorwaarden niet meer..
Zullen wel een behoorlijk afstandje achter de linie staan. Ze vechten zo te zien ook dag en nacht door dus tegenstand hebben ze inderdaad niet.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:28 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Vrij statisch die batterij, beetje WWI style, tegenwoordig is het toch shoot and run wat artillerie betreft? Geeft wel aan dat ze weinig echte tegenstand hadden daar..
smakelijk eten dan maar alvastquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:29 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
ik hoop dat ik m'n hoed niet moet opeten, herinner me de preciese voorwaarden niet meer..
Ik schaar het voorlopig onder de strategie dat hij straks kan roepen dat hij alles geprobeerd heeft...plus heeft hij dadelijk nog iets te zeggen onder Martial Law, mocht het zover komen? (Ondanks zijn kekke jekkie met zijn naam erop?)quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:32 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
gillen dat de rebellen fout zitten, oproepen om hulp uit het buitenland, en nu vragen om een vredesmacht
Het mag niet teveel opvallen dat de Russen betrokken zijn in het spel.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:32 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Ik ook nietik dacht ook dat het sneller en openlijker zou gaan (meet zoals op de Krim) en dat de Russen de Zwarte zee corridor in juni al compleet zouden hebben (zelfs aansluiting met Transnistri)... Dat is ook niet gebeurd...
valt ook niet op joh, die troep lijkt allemaal op elkaarquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:36 schreef Cherna het volgende:
[..]
Het mag niet teveel opvallen dat de Russen betrokken zijn in het spel.
Denk dat die martial law niet gaat komen , dat pikt zelfs de west-oekrainer nietquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:36 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Ik schaar het voorlopig onder de strategie dat hij straks kan roepen dat hij alles geprobeerd heeft...plus heeft hij dadelijk nog iets te zeggen onder Martial Law, mocht het zover komen? (Ondanks zijn kekke jekkie met zijn naam erop?)
Ja de wederopbouw zal heel wat werkgelegenheid biedenquote:
Klopt... Jammer voor hun dat Graham Phillips verslag doet voor (ja voor wie eigenlijk, niet meer voor RT volgens mij) zijn eigen youtube kanaal, en er voor zorgt dat ze een verhaal moeten verzinnen dat ze stiekem in 2011 tanks hebben geleverd aan Oekrane die pas in 2013 operationeel werden in Rusland zelf...quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:36 schreef Cherna het volgende:
[..]
Het mag niet teveel opvallen dat de Russen betrokken zijn in het spel.
Heel geleufwaardig toch?lolquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:40 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Klopt... Jammer voor hun dat Graham Phillips verslag doet voor (ja voor wie eigenlijk, niet meer voor RT volgens mij) zijn eigen youtube kanaal, en er voor zorgt dat ze een verhaal moeten verzinnen dat ze stiekem in 2011 tanks hebben geleverd aan Oekrane die pas in 2013 operationeel werden in Rusland zelf...
hehe, nee dus:quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:32 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Ik ook nietik dacht ook dat het sneller en openlijker zou gaan (meet zoals op de Krim) en dat de Russen de Zwarte zee corridor in juni al compleet zouden hebben (zelfs aansluiting met Transnistri)... Dat is ook niet gebeurd...
quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:28 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Het ging om de zogenaamde objectiviteit van Vice News die door Superworm gebruikt wordt om zijn "conclusie" enig gewicht te geven. http://frontpage.fok.nl/c(...)ijn-ze-russisch.html
Als Rusland in de volgende vijf weken Oost-Oekraine annexeert dan eet ik mijn hoed op.
quote:
quote:
Das nou jammerquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:42 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
hehe, nee dus:
[..]
[..]
[..]
In de video die ik eerder hier plaatste, lopen ze anders ook gewoon in diezelfde 'professionele' uniformen. Er lopen wel degelijk Russische soldaten tussen. Rond 1:50 ongeveer:quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:44 schreef Romanus het volgende:
De militairen op de Krim waren wel overduidelijk onderdeel van een professioneel leger. Zelfde, volledige uniformen, zwaar bewapend, goed getraind.
[ afbeelding ]
Ik krijg bij de filmpjes die ik zie over de Oekranse rebellen meer de indruk dat het wat chaotischer is. Verschillende, niet complete uniformen, minder zwaar bewapend etc. Uiteraard worden ze gesteund vanuit Rusland, maar ik geloof dat een groot deel echt 'rebel' is (of in ieder geval beter 'undercover' dan dat ze op de Krim waren)
[ afbeelding ]
Ik wilde net zeggen, en was al aan het zoeken, die tweede foto van Romanus is al een tijdje oud volgens mij, dat doet me denken aan het uitroepen van de onafhankelijke republieken in het Oosten en de Vice reportages van Simon, niet aan wat ik de afgelopen weken zie.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:47 schreef Infection het volgende:
[..]
In de video die ik eerder hier plaatste, lopen ze anders ook gewoon in diezelfde 'professionele' uniformen. Er lopen wel degelijk Russische soldaten tussen. Rond 1:50 ongeveer:
quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:47 schreef Infection het volgende:
[..]
In de video die ik eerder hier plaatste, lopen ze anders ook gewoon in diezelfde 'professionele' uniformen. Er lopen wel degelijk Russische soldaten tussen. Rond 1:50 ongeveer:
Oh ja ik zie hetquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:51 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Ik wilde net zeggen, en was al aan het zoeken, die tweede foto van Romanus is al een tijdje oud volgens mij, dat doet me denken aan het uitroepen van de onafhankelijke republieken in het Oosten en de Vice reportages van Simon, niet aan wat ik de afgelopen weken zie.
Ik geef het een week voordat de volgende stad aangevallen wordt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:56 schreef Nintex het volgende:
Tja de grote vraag is nu of de rebellen doorstoten nu ze de overhand hebben of Debaltseve accepteren als laatste overwinning. Mariupol en zelfs Odessa en Kharkov zijn nog gewilde doelwitten van de rebellen. Zeker als ze heel Novorussiya willen veroveren hebben ze nog wat steden te gaan.
Mariupol en Odessa zijn vooral deel van de Westerse claim dat Rusland zich wil uitbreiden. Zeggen ze al een half jaar. Moeilijk vol te houden als je de ontwikkelingen bekijkt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:56 schreef Nintex het volgende:
Tja de grote vraag is nu of de rebellen doorstoten nu ze de overhand hebben of Debaltseve accepteren als laatste overwinning. Mariupol en zelfs Odessa en Kharkov zijn nog gewilde doelwitten van de rebellen. Zeker als ze heel Novorussiya willen veroveren hebben ze nog wat steden te gaan.
Givi (гиви) is na zijn eerste boude statement dat er geen Russen zijn daar een beetje draaierig niet? Ze helpen met wat ze kunnen zegt hij twee zinnen later (cue beelden van een gloednieuwe tank en een groepje professioneel uitziende militairen)...quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:54 schreef Romanus het volgende:
[..]
[..]
Oh ja ik zie het
[ afbeelding ]
Valt me trouwens op hoe weinig mensen daar met een helm op lopen. Al zou ik met zulk weer misschien ook liever een muts op doen
De 'separatisten' zeggen zelf ook dat zij graag Odessa in handen willen hebben. Zelfs nog in de de video een aantal reacties hierboven.quote:Op donderdag 19 februari 2015 01:00 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Mariupol en Odessa zijn vooral deel van de Westerse claim dat Rusland zich wil uitbreiden. Zeggen ze al een half jaar. Moeilijk vol te houden als je de ontwikkelingen bekijkt.
Ik weet dat ik hier nog verhitte discussies had met mensen die geloofde dat Putin genoegen zou nemen met de Krim.quote:Op donderdag 19 februari 2015 01:00 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Mariupol en Odessa zijn vooral deel van de Westerse claim dat Rusland zich wil uitbreiden. Zeggen ze al een half jaar. Moeilijk vol te houden als je de ontwikkelingen bekijkt.
Dat zeggen ze ook over Minsk, de realiteit is dat Donetsk al zes maand belegerd werd.quote:Op donderdag 19 februari 2015 01:03 schreef Infection het volgende:
[..]
De 'separatisten' zeggen zelf ook dat zij graag Odessa in handen willen hebben. Zelfs nog in de de video een aantal reacties hierboven.
quote me.quote:Op donderdag 19 februari 2015 01:04 schreef Nintex het volgende:
[..]
Ik weet dat ik hier nog verhitte discussies had met mensen die geloofde dat Putin genoegen zou nemen met de Krim.
http://www.nytimes.com/20(...)debaltseve.html?_r=0quote:A Bloody Retreat From Debaltseve as Ukrainian Forces Suddenly Withdraw
ARTEMIVSK, Ukraine — Ukrainian forces fought their way out of the embattled town of Debaltseve in the early hours of Wednesday, choosing a risky overnight breakout rather than surrender as they abandoned the town to Russian-backed militants.
President Petro O. Poroshenko said in a televised statement that he had ordered the retreat from Debaltseve, a strategic transportation hub where intense fighting raged in recent days despite a cease-fire agreement signed last week in Minsk, Belarus.
Mr. Poroshenko sought to cast the retreat in a positive light, but the loss of the town was clearly a devastating setback for the army at the hands of the separatists. Still, by avoiding capture, the soldiers who made it out also avoided handing the rebels a powerful bargaining chip.
[..]
Als het zo makkelijk zou zijn om daar in te grijpen hadden we dat allang gedaan.quote:Op donderdag 19 februari 2015 02:28 schreef SuicideErrorist het volgende:
Als ze doorstoten naar Mariupol heb je WO3. Tenzij 't Westen daadwerkelijk verworden is tot een papieren tijger en Europa niets meer voorstelt.
twitter:StopEXCEPTIONS twitterde op donderdag 19-02-2015 om 02:20:59"Ban Russia from SWIFT now"OHHH I WISH SO MUCH THAT THE WEST DO IT xxxxxxx, PLEASE!!!#Debaltsevo #Debaltseve #Novorossiya #Mariupol #NAF reageer retweet
Dat weet ik maar dit pacifistische Europa zal op een gegeven moment ook het onderspit delven op het wereldtoneel.quote:Op donderdag 19 februari 2015 02:45 schreef Cherna het volgende:
[..]
Als het zo makkelijk zou zijn om daar in te grijpen hadden we dat allang gedaan.
http://sargasso.nl/te-weinig-van-het-kwade/#more-237420quote:Voor een groot deel komt die onverschilligheid voort uit ontkenning. We leven nog teveel in de droom van begin jaren ’90: een fantasiewereld waarin “de geschiedenis voorbij is” en democratie en vrije markt onstuitbaar oprukken. Het is zeer de vraag of die wereld ooit echt bestaan heeft, en zo ja, dan is ze anno 2015 al heel lang ter ziele. Een wereld met Poetin, Erdogan, Orbn, ISIS en Boko Haram erin is niet die wereld. In de woorden van Paul Brill (helaas achter een betaalmuur): ‘Bij het ingaan van 2015 oogt de internationale constellatie vaak meer als een negentiende-eeuwse statencompetitie, compleet met invloedssferen en wisselende coalities, dan als de harmonieuze multilaterale orde die zich twintig jaar geleden leek aan te dienen.’
Zoals ik aan het begin van dit stuk al zei: het is een duistere tijd. En op die tijd zijn we niet ingesteld. We hebben een paar maanden geleden uitgebreid gevierd dat de Berlijnse Muur 25 jaar geleden viel, maar we staan er nauwelijks bij stil wie die muur daar had neergezet, of dat ze het kunstje graag zullen herhalen als we ze de kans geven – in de Oekrane, in de Kaukasus, aan de Oostzee.
Om dat te voorkomen, om Poetin serieus weerwerk te bieden, moeten we bepaalde mentaliteiten van voor de Tweede Wereldoorlog – deels zelfs van voor de Eerste – opnieuw ontdekken. Dat is een bijzonder ongemakkelijk idee. Veel van wat er over het conflict in de Oekrane is geschreven, komt dan ook neer op een hardnekkige weigering om die mentale knop om te zetten.
Ren Cuperus schreef er in augustus over (en die column is, als het goed is, wl gratis te lezen): dat wat Amerikanen en Isralieten teveel hebben, dat hebben Europeanen te weinig. Strijdbaarheid. Groepsdenken. De bereidheid om “onze” mensen en “onze” belangen te verdedigen, desnoods met geweld.
Het is een kwaad – maar we hebben in Europa, en zeker in Nederland, te weinig van het kwade.
Ah, je bedoelt waarschijnlijk Spetsnaz GRU.quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:00 schreef crystal_meth het volgende:
Batman vecht mee?!
[ afbeelding ]
oh please, na Afghanistan, Irak en Libya claimen dat het westen pacifistisch is...quote:Op donderdag 19 februari 2015 02:59 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Dat weet ik maar dit pacifistische Europa zal op een gegeven moment ook het onderspit delven op het wereldtoneel.
[..]
http://sargasso.nl/te-weinig-van-het-kwade/#more-237420
Zwakke 'vijanden' maar zodra er een echte uitdaging voor de deur staat...quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:02 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
oh please, na Afghanistan, Irak en Libya claimen dat het westen pacifistisch is...
na n jaar zesduizend doden. Europa liet vorig jaar vierduizend immigranten verdrinken in de middenlandse zee, en heeft de budgetten om mensen te redden gesnoeid. Lijkt me een marginaal probleem.quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:04 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Zwakke 'vijanden' maar zodra er een echte uitdaging voor de deur staat...
Zoals ik al zei: Zwakke vijanden. En ik zie liever dat we ons best gaan doen om die landen van herkomst weer op orde te krijgen ipv Europa in n groot vluchtelingenkamp te veranderen.quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:10 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
na n jaar zesduizend doden. Europa liet vorig jaar vierduizend immigranten verdrinken in de middenlandse zee, en heeft de budgetten om mensen te redden gesnoeid. Lijkt me een marginaal probleem.
Rusland is geen vijand..quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:04 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Zwakke 'vijanden' maar zodra er een echte uitdaging voor de deur staat...
Dan doen ze een verdomd goede imitatie van n.quote:
Echt he, soms denk ik gewoon dat ze een grapje maken of echt niet beter weten.quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:02 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
oh please, na Afghanistan, Irak en Libya claimen dat het westen pacifistisch is...
Aldus de VS en de NAVO, waarom berichten die op een dergelijke wijze, vraag je dat eens af.quote:Op donderdag 19 februari 2015 07:53 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dan doen ze een verdomd goede imitatie van n.
Denial is not a river in Egypt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:00 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Aldus de VS en de NAVO, waarom berichten die op een dergelijke wijze, vraag je dat eens af.
Van Oekraine wel heel degelijk en ze stellen zich ook op als vijand van het vrije westen. In Iraans of Syrisch perspectief zal dit allicht anders zijn.quote:
Vanuit Europees perspectief ligt dat ook anders, maar dat besef is gelukkig aan het inzakken bij Merkel & Co.quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Van Oekraine wel heel degelijk en ze stellen zich ook op als vijand van het vrije westen. In Iraans of Syrisch perspectief zal dit allicht anders zijn.
Fijn dat jij kan spreken voor de gehele bevolking van Oekrane, ben er zelf berhaupt al eens geweest?quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Van Oekraine wel heel degelijk en ze stellen zich ook op als vijand van het vrije westen. In Iraans of Syrisch perspectief zal dit allicht anders zijn.
Onzin, Rusland wil gewoon samenwerken met het westen maar dat blijkt niet mogelijk omdat het westen continu Russische bondgenoten aanvalt of een coup pleegt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Van Oekraine wel heel degelijk en ze stellen zich ook op als vijand van het vrije westen. In Iraans of Syrisch perspectief zal dit allicht anders zijn.
Wow, just... Wow.quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:35 schreef reza1 het volgende:
[..]
Onzin, Rusland wil gewoon samenwerken met het westen maar dat blijkt niet mogelijk omdat het westen continu Russische bondgenoten aanvalt of een coup pleegt.
Het wordt wellicht wat simpel gesteld door hem, maar denk jij dat samenwerking tussen Europa en Rusland de VS gelukkig zal stemmen?quote:
Verander dat 'rebellen' eens in Russenquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:56 schreef Nintex het volgende:
Tja de grote vraag is nu of de rebellen doorstoten nu ze de overhand hebben of Debaltseve accepteren als laatste overwinning. Mariupol en zelfs Odessa en Kharkov zijn nog gewilde doelwitten van de rebellen. Zeker als ze heel Novorussiya willen veroveren hebben ze nog wat steden te gaan.
Totdat Rusland keihard Oekrane chanteerde met: "Of je kiest voor de EU of je kiest voor ons. Maar als je voor de EU kiest kunnen wij geen vriendjes meer zijn."quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:39 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Het wordt wellicht wat simpel gesteld door hem, maar denk jij dat samenwerking tussen Europa en Rusland de VS gelukkig zal stemmen?
En die samenwerking werd steeds intensiever de laatste jaren, ook militair.
Jazeker. En jij?quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:34 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Fijn dat jij kan spreken voor de gehele bevolking van Oekrane, ben er zelf berhaupt al eens geweest?
Goed verhaal.quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:35 schreef reza1 het volgende:
[..]
Onzin, Rusland wil gewoon samenwerken met het westen maar dat blijkt niet mogelijk omdat het westen continu Russische bondgenoten aanvalt of een coup pleegt.
Merkel & Co voelen zich nu ook zwaar in het pak genaaid door Poetin. Dat is niet erg goed voor de relatie...quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:32 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Vanuit Europees perspectief ligt dat ook anders, maar dat besef is gelukkig aan het inzakken bij Merkel & Co.
Heeft de NSA haar telefoon weer afgeluisterd?quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Merkel & Co voelen zich nu ook zwaar in het pak genaaid door Poetin. Dat is niet erg goed voor de relatie...
Ach ja... het "binnen vijf weken" zal wel voorkomen dat hij zijn hoed opeetquote:Op donderdag 19 februari 2015 00:42 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
hehe, nee dus:
[..]
[..]
[..]
Jeps en heb je ook gezien dat er nogal wat etnische Russen in Oekrane wonen en andersom?quote:
Leg eens uit.quote:Op donderdag 19 februari 2015 08:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Merkel & Co voelen zich nu ook zwaar in het pak genaaid door Poetin. Dat is niet erg goed voor de relatie...
twitter:rConflictNews twitterde op donderdag 19-02-2015 om 10:13:40Zakharchenko claiming up to 3.500 Ukraine soldiers killed in Debaltsevo pocket. Ukr military spoks says 22 in 3 dayshttp://t.co/EAdulSFoI6 reageer retweet
Ik zeg nergens dat ik voor alle burgers spreek.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:17 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Jeps en heb je ook gezien dat er nogal wat etnische Russen in Oekrane wonen en andersom?
Daarom vind ik het nog steeds raar dat jij zegt dat je voor alle burgers kan spreken, maar goed troll lekker verder.
Er was een overeenkomst die afgelopen weekend in zou gaan. Die is echter vooral door de Russen en rebellen met voeten getreden. Heb je dat gemist?quote:
Je hebt ook de verklaringen gezien na het bereiken van deze overeenkomst?quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:22 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Er was een overeenkomst die afgelopen weekend in zou gaan. Die is echter vooral door de Russen en rebellen met voeten getreden. Heb je dat gemist?
Staakt het vuren is staakt het vuren over de hele linie. Geen uitzonderingen. Lees het akkoord zou ik zeggen.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:26 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Je hebt ook de verklaringen gezien na het bereiken van deze overeenkomst?
Die zal je wel gemist hebben, maakt net uit hoor.
Men had samen een algeheel staakt het vuren afgesproken. Dat bestand heeft men direct en grootschalig geschonden.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:26 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Je hebt ook de verklaringen gezien na het bereiken van deze overeenkomst?
Die zal je wel gemist hebben, maakt net uit hoor.
twitter:SkyNewsBreak twitterde op donderdag 19-02-2015 om 10:36:23Sky Sources: #RAF jets have warned away two #Russian bear bomber aircraft off the coast of Cornwall reageer retweet
Ugh...twitter:GazetaRu twitterde op donderdag 19-02-2015 om 10:24:27Terrorists will once again stage a parade of prisoners in Luhansk:
reageer retweet
Weinig zin in vrede dus die jongens.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:49 schreef DustPuppy het volgende:
Ugh...twitter:GazetaRu twitterde op donderdag 19-02-2015 om 10:24:27Terrorists will once again stage a parade of prisoners in Luhansk: [ afbeelding ] reageer retweet
Waarom denk je de dat de vertegenwoordiger van Litouwen zo tekeer ging in de Veiligheidsraad. Weet je wat er vroeger met de Baltische staten is gebeurd? Heb je berhaupt een idee waarom de Baltische staten hals over kop bij de NAVO wilden in de jaren 90?quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:20 schreef Smack10 het volgende:
Grappig die Euromaidan propganda, kijken hoelang het duurt voordat de NOS het oppikt:
[ afbeelding ]
Dat jij het embleem van de Spetsnaz niet herkent Meth...quote:Op donderdag 19 februari 2015 03:00 schreef crystal_meth het volgende:
Batman vecht mee?!
[ afbeelding ]
Dit snap ik volledig, dat de Baltische staten bij de NAVO en de EU wilden.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:55 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Waarom denk je de dat de vertegenwoordiger van Litouwen zo tekeer ging in de Veiligheidsraad. Weet je wat er vroeger met de Baltische staten is gebeurd? Heb je berhaupt een idee waarom de Baltische staten hals over kop bij de NAVO wilden in de jaren 90?
Zit wat in inderdaad..quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:00 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dit snap ik volledig, dat de Baltische staten bij de NAVO en de EU wilden.
Maar wat ik dan niet snapte, is dat de Russische gebieden aan de Oostgrenzen niet eerst de keuze kregen of om bij de Baltische Staten te blijven of aansluiting te zoeken bij Rusland.
Je kunt beter 80% tot 90% van de Baltische Staten eensgezind bij de EU hebben, dan een te groot gebied, wat niet eensgezind is.
Dit geldt voor Oekrane ook. Beter een eensgezind Oekrane met zo´n 35 miljoen inwoners, dan een verdeeld Oekrane met 45 miljoen inwoners.
Vertel eens?quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:55 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Waarom denk je de dat de vertegenwoordiger van Litouwen zo tekeer ging in de Veiligheidsraad. Weet je wat er vroeger met de Baltische staten is gebeurd? Heb je berhaupt een idee waarom de Baltische staten hals over kop bij de NAVO wilden in de jaren 90?
Dat is wel een oude foto, maar ik verwacht daar voorlopig ook geen vrede.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:54 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Weinig zin in vrede dus die jongens.
Gewoon 'per ongeluk' neerhalen... en dan ontkennentwitter:SkyNews twitterde op donderdag 19-02-2015 om 11:07:04RAF jets scrambled after two Russian military aircraft seen off Cornwall coast, according to the Ministry of Defence http://t.co/ZLDPnLb4sG reageer retweet
Ze zijn keihard bezet door de Sovjetunie destijds. De Sovjetunie heeft er bovendien allerlei 'forced relocations' toegepast, oorspronkelijke bewoners weg, Russen er heen. Zij waren in de jaren 90 net zo blij als wij in 1945, en ze willen er alles aan doen om te voorkomen dat de Russen ooit terug zouden komen.quote:
Dat heeft te maken met het beginsel van uti possidetis. Bij dit soort uiteenvallen van staten (of onafhankelijk worden van kolonin) zijn de territoriale grenzen belangrijker dan de etnische.quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:00 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dit snap ik volledig, dat de Baltische staten bij de NAVO en de EU wilden.
Maar wat ik dan niet snapte, is dat de Russische gebieden aan de Oostgrenzen niet eerst de keuze kregen of om bij de Baltische Staten te blijven of om aansluiting te zoeken bij Rusland.
Je kunt beter 80% tot 90% van de Baltische Staten eensgezind bij de EU hebben, dan een te groot gebied, wat niet eensgezind is.
Dit geldt voor Oekrane ook. Beter een eensgezind Oekrane met zo´n 35 miljoen inwoners, dan een verdeeld Oekrane met 45 miljoen inwoners.
Het bedrijf wat die BUK's levert zit gewoon in Nederland, je zou er eentje kunnen bestellen, en dan zeggen dat de Russen het gedaan hebben, beter dan ontkennenquote:Op donderdag 19 februari 2015 11:08 schreef Frutsel het volgende:
Gewoon 'per ongeluk' neerhalen... en dan ontkennentwitter:SkyNews twitterde op donderdag 19-02-2015 om 11:07:04RAF jets scrambled after two Russian military aircraft seen off Cornwall coast, according to the Ministry of Defence http://t.co/ZLDPnLb4sG reageer retweet
zouden we hier in Nederland ook eens moeten doen
Zeggen dat ze zijn neergehaald door oud mijnwerkers en tractorbestuurders die legitieme doelen nastreven...en dan je schouders ophalen en zeggen, ach, such is life....quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:08 schreef Frutsel het volgende:
Gewoon 'per ongeluk' neerhalen... en dan ontkennentwitter:SkyNews twitterde op donderdag 19-02-2015 om 11:07:04RAF jets scrambled after two Russian military aircraft seen off Cornwall coast, according to the Ministry of Defence http://t.co/ZLDPnLb4sG reageer retweet
zouden we hier in Nederland ook eens moeten doen
Zogenaamde moderate forces toch?quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:18 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Zeggen dat ze zijn neergehaald door oud mijnwerkers en tractorbestuurders die legitieme doelen nastreven...en dan je schouders ophalen en zeggen, ach, such is life....
Kun je dit uitleggen? Zie je dit namelijk vaker posten. Ik lees dit:quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:17 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Het bedrijf wat die BUK's levert zit gewoon in Nederland, je zou er eentje kunnen bestellen, en dan zeggen dat de Russen het gedaan hebben, beter dan ontkennen
Gematigde rebellen ja.. I see what you did there. Ook belachelijk. Als de USA zijn money eens stopte waar hun grote mond was dan maakten ze wat minder selectief gebruik van de VN en werden ze lid van het ICC, dan kwamen we ergens. Ik realiseer me dat het voor een groot gedeelte "de pot verwijt de ketel" is, maar ik ben ook realistisch genoeg om te beseffen tot welke sphere of influence Nederland behoort (en ik ook wens te behoren)quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:20 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Zogenaamde moderate forces toch?
Ja duh. Kan iemand ook maar 1 reden bedenken waarom de separatisten belang bij vrede zouden kunnen hebben? Ik niet.quote:Op donderdag 19 februari 2015 10:54 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Weinig zin in vrede dus die jongens.
Goed punt, die hebben er enkel belang bij wanneer de Russen hen influisteren dat het goed is.quote:Op donderdag 19 februari 2015 12:16 schreef Igen het volgende:
[..]
Ja duh. Kan iemand ook maar 1 reden bedenken waarom de separatisten belang bij vrede zouden kunnen hebben? Ik niet.
Leg dat eens concreet uit?quote:Op donderdag 19 februari 2015 12:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Goed punt, die hebben er enkel belang bij wanneer de Russen hen influisteren dat het goed is.
Ja man, lekker militaire vliegtuigen in internationaal luchtruim neerschieten. Ik hoop dat de eerste bom op jouw huis valt dan...quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:08 schreef Frutsel het volgende:
Gewoon 'per ongeluk' neerhalen... en dan ontkennentwitter:SkyNews twitterde op donderdag 19-02-2015 om 11:07:04RAF jets scrambled after two Russian military aircraft seen off Cornwall coast, according to the Ministry of Defence http://t.co/ZLDPnLb4sG reageer retweet
zouden we hier in Nederland ook eens moeten doen
okquote:Op donderdag 19 februari 2015 12:28 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Ja man, lekker militaire vliegtuigen in internationaal luchtruim neerschieten. Ik hoop dat de eerste bom op jouw huis valt dan...
twitter:alextomo twitterde op donderdag 19-02-2015 om 11:43:55Continuous very heavy shelling and Grad missiles around Debaltseve - rebels clearly don't control all the area... reageer retweet
I didn't hear no fat lady!twitter:olliecarroll twitterde op donderdag 19-02-2015 om 11:42:20Ukrainian soldiers still in chernukhino, s of Debaltsevo. Inc 128 brigade. I'm told they haven't as yet received orders to retreat reageer retweet
Nee, maar wij zorgen dat deze bedrijven zo min mogelijk belasting betalen als je ons een klein beetje van de belastingopbrengst geven. Hun handel loopt met onze innige instemming daarom via een zetel in Nederland.quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:24 schreef Zith het volgende:
[..]
Kun je dit uitleggen? Zie je dit namelijk vaker posten. Ik lees dit:
Cassis: Metrovagonmash , Metrowagonmash (Russian: ОАО "Метровагонмаш") is an engineering company in Russia.
Missile Design: NPO Novator (Novator Design Bureau, OKB Novator, OKB Lyulev) is a Russian company that designs long-range anti-aircraft missiles. It was established in 1947 as OKB-8 in Sverdlovsk.
Radar: Both NIIIP and NZiK located in Novosibirsk.
Missile Production: Dolgoprudnenskoe Scientific Production Plant. Located in the city of Dolgoprudny, Moscow Oblast.
Sturen ze dit allemaal naar Nederland om in eklaar te zetten?
Ja, ze worden dus niet in Nederland gemaakt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 12:38 schreef crashbangboom het volgende:
Maar dat wist je allemaal al, he
Dat beweerde ook niemandquote:Op donderdag 19 februari 2015 12:45 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ja, ze worden dus niet in Nederland gemaakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |