1 meisje, niet meisjes (meervoud). Dit verraadt toch wel je gebrek aan islamitische basiskennis. Verder was een echtgenote van de profeet 15 jaar ouder dan hem en een zakenvrouw, andere echtgenotes van hem waren weduwen.quote:Op zondag 15 februari 2015 21:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Als je zo tegen immorele zaken bent, stop je trouwens onmiddellijk met het vereren van Mohammed: een gewelddadige man die meisjes van 9 jaar neukte. Laat me niet lachen met je opmerkingen over pedoseksualiteit.
Dat lijkt wel erg op het meten met 2 maten. UIt Charlie Hebdo zouden beledigende prenten en teksten geschrapt moeten worden, maar uit de Koran niet ?quote:Op zondag 15 februari 2015 22:34 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Een passage laten schrappen is geen optie.
Als je seks hebt met een nog niet geslachtsrijp kind ben je per definitie pedoseksueel. Dus dat gold inderdaad ook voor deze mensen.quote:Op maandag 16 februari 2015 05:07 schreef Montana_ir het volgende:
Het leeftijdsvereiste werd in het Romeinse recht bepaald aan de hand van geslachtsrijpheid. De man moest de leeftijd van veertien en de vrouw die van twaalf jaar bereikt hebben om in het huwelijk te mogen treden. Een Romein had wel toestemming nodig van de familie.[1] Het leeftijdsvereiste was aanvankelijk niet voor de man van toepassing; zijn geslachtsrijpheid werd specifiek onderzocht.[1]
http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Huwelijksleeftijd
Tot bijna het eind van 19de eeuw, was in bijna alle staten van Amerika, trouwen met 10 jarige meisjes, TOEGESTAAN.
http://www.buddybuddy.com/peters-1.html
Tot 1973 was volgens de wet in Delaware (Amerika) het leeftijd waarop een meisje mocht trouwen 7 jaar!
http://www.buddybuddy.com/peters-1.html
Dus waren zij allemaal pedofielen?
Dat maakt het goed inderdaad. Misschien was de stichting Martijn niet verboden als ze naast sex met kinderen ook benadrukten dat sex met volwassenen ook hartstikke fijn is.quote:Op maandag 16 februari 2015 04:12 schreef Irakees het volgende:
[..]
1 meisje, niet meisjes (meervoud). Dit verraadt toch wel je gebrek aan islamitische basiskennis. Verder was een echtgenote van de profeet 15 jaar ouder dan hem en een zakenvrouw, andere echtgenotes van hem waren weduwen.
Dat is de hele discussie al duidelijkquote:
Stichting Martijn zou in die tijd niet verboden zijn, nee.quote:Op maandag 16 februari 2015 07:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat maakt het goed inderdaad. Misschien was de stichting Martijn niet verboden als ze naast sex met kinderen ook benadrukten dat sex met volwassenen ook hartstikke fijn is.
Ik bedoel meer over zijn goedpraatredenatie naar de huidige maatstaven. We zeggen nu toch ook niet bij het monument van de slavernij (hoewel dat wel een nzijdige slavenhandel suggereert, maar dat terzijde) dat er naast mishandelde slaven ook vrije zwarten bestonden dus dat het allemaal wel meeviel?quote:Op maandag 16 februari 2015 08:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Stichting Martijn zou in die tijd niet verboden zijn, nee.
Als je een striptekeningetje al als een belediging ziet want ben je dan voor een zielige mierenneuker ? En hoe denk je dat de rest van de wereld de dagelijkse beledigingen, racisme en terreur vanuit de islam zien ? Homo's vervolgen, vrouwen onderdrukken, onthoofdingen, dictatuur, terreur, racisme etc. Het gedrag vanuit de islam is een belediging voor de mensheid en de menselijkheid.quote:Op zondag 15 februari 2015 19:34 schreef Elfletterig het volgende:
'Je kan niet aan mij vragen om samen te leven met mensen die mijn profeet en dierbaren beledigen. Dat is onderdrukking', aldus Pala.
Oh, dan ben ik in de war.quote:Op maandag 16 februari 2015 11:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Kritiek op de islam is niet hetzelfde als islamofobie.
In elk geval degenen die al bijkans een toeval krijgen of spontaan schuimbekken als ze bepaalde tekeningen zien. Of sowieso moeite hebben met het idee dat er mensen zijn die niets met de islam hebben en/of het wagen er kritiek op te hebben. Zulke figuren kunnen we hier werkelijk missen als ebola.quote:Op maandag 16 februari 2015 01:11 schreef bascross het volgende:
Ik ben ook bezorgd over de toekomst van moslims in Europa. Ik raad ze van harte aan om te vertrekken naar de woestijn.
In een zekere politieke hoek maakt dat geen enkel verschil.quote:Op maandag 16 februari 2015 11:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Kritiek op de islam is niet hetzelfde als islamofobie.
Is al helemaal propaganda.quote:Op maandag 16 februari 2015 09:20 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik bedoel meer over zijn goedpraatredenatie naar de huidige maatstaven. We zeggen nu toch ook niet bij het monument van de slavernij (hoewel dat wel een nzijdige slavenhandel suggereert, maar dat terzijde) dat er naast mishandelde slaven ook vrije zwarten bestonden dus dat het allemaal wel meeviel?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 16 februari 2015 12:41 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Is al helemaal propaganda.Domste tekst die ik in lange tijd gelezen heb... wat een bozeblankemannen-gereutel weer...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
Heb je een bron voor die beweringen, Henk? Ik weet wel dat het in jouw partij gebruikelijk is om het stukje bewijslast over te slaan, maar ik ben nu wel benieuwd.quote:Op maandag 16 februari 2015 07:15 schreef Maharajah het volgende:
E
En ja moslims worden zo achtergesteld door deze overheid... Krijgen alleen voorrang bij sociale huurwoningen, bij de politie en zo nog wel een paar voorbeelden.
Zie je? Selectief voorbeelden noemen om je eigen standpunt te verdedigen is heel makkelijk.
is potentieel & in de dop een tautologie?quote:Op zondag 15 februari 2015 19:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Potentieel terroristje in de dop dus.
Bozeblankemannen-gereutel?quote:Op maandag 16 februari 2015 12:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Domste tekst die ik in lange tijd gelezen heb... wat een bozeblankemannen-gereutel weer...
Nee, het is bozeblankemannengereutel overgewaaid uit de Verenigde Staten.quote:Op maandag 16 februari 2015 12:52 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Bozeblankemannen-gereutel?
Wat heeft dat met blank of boos zijn te maken?
Ze moeten recht doen aan de geschiedenis daar gaat het mij om. Het is belangrijk om de nuances te leggen. Maar het lijkt wel alsof daar geen ruimte voor mag zijn en mensen moeten meegaan in het verhaal dat verteld wordt.
Vergelijkbare problemen heb ik met de holocaust en hoe mensen hier op terugkijken. Het wordt al snel het verhaal van de Joden, terwijl dat natuurlijk een simplificatie van het gebeuren is.
Laat maar, trouwens... heb je postgeschiedenis even gecheckt... Zegt genoeg.quote:Op maandag 16 februari 2015 12:52 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Bozeblankemannen-gereutel?
Wat heeft dat met blank of boos zijn te maken?
Ze moeten recht doen aan de geschiedenis daar gaat het mij om. Het is belangrijk om de nuances te leggen. Maar het lijkt wel alsof daar geen ruimte voor mag zijn en mensen moeten meegaan in het verhaal dat verteld wordt.
Vergelijkbare problemen heb ik met de holocaust en hoe mensen hier op terugkijken. Het wordt al snel het verhaal van de Joden, terwijl dat natuurlijk een simplificatie van het gebeuren is.
Niet helemaal. De eenzijdige weergave dat alleen blanken zich met slavenhandel bezig hielden is pijnlijk incorrect.quote:Op maandag 16 februari 2015 12:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Domste tekst die ik in lange tijd gelezen heb... wat een bozeblankemannen-gereutel weer...
Dat ontken ik ook niet.quote:Op maandag 16 februari 2015 13:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Niet helemaal. De eenzijdige weergave dat alleen blanken zich met slavenhandel bezig hielden is pijnlijk incorrect.
Welke religieuze oorzaken? Doel je erop dat slavernij van Afrikanen geoorloofd was volgens blanke christenen destijds omdat deze geen christenen waren maar animisten? Vervolgens leefden slaaf en slavenhouder afgesloten van elkaar. In tegenstelling tot Brazili waar slaaf en meester zelfs vrienden konden zijn. Iets wat destijds een flinke cultuurschok was voor Europeanen als ze Brazili bezochten. In Amerika zij uiteindelijk de Afro-Amerikaanse slaven ook merendeel christen geworden. Maar de blanke bevolking wilde hen niet in hun kerken. Dus stichtten na verloop van tijd de afro-Amerikaanse bevolking zijn eigen kerken. Het waren twee bevolkingsgroepen die redelijk gesoleerd van elkaar leefden door angst of racisme in tegenstelling dus tot Brazili waar ze op een bepaald moment juist trots waren op het feit dat zij zich wel gemengd hadden.quote:Op maandag 16 februari 2015 12:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, het is bozeblankemannengereutel overgewaaid uit de Verenigde Staten.
Nuance aanbrengen? Ik zou eerst eens diepgaander onderzoek doen naar de religieuze oorzaken van de verhoudingen blank/zwart in de Westerse wereld, vooral de Verenigde Staten. Dan zul je zien dat er wel degelijk een groot verschil zat in 'vormen van slavernij'. En dat een zwarte huidskleur daar wel degelijk mee te maken had.
En de Holocaust: als je werkelijk denkt dat de connotatie met 'de Joden' overdreven is, heb je inderdaad geen flauw idee waar het over gaat.
'Nuance'... riekt meer naar letterlijk witwassen van de geschiedenis.
Ik vraag me af waarop dit gebaseerd is?quote:Uit de OP
Zo worden moslims die zich uitlaten over niet-moslims eerder opgepakt dan mensen die hun mening uiten over moslims
Nee, niet 'dat soort' religieuze oorzaken. Ga dieper dan dat. Bestudeer de exegese van het verhaal van Noach en zijn zonen Jafet, Sem en Cham, en de wijze waarop dit bijbelverhaal de westerse variant van de slavernij heeft 'geracialiseerd'. Bestudeer vervolgens hoe zelfs na de slavernij deze hardnekkige interpretatie heeft bijgedragen aan de algemene beeldvorming van 'de neger' in het Westen, zoals zich dat o.m. uitte in de segregatie (VS) en de apartheid (ZA). Je denkt hier veel te simplistisch over. Het heeft niets met 'christendom versus animisme' te maken.quote:Op maandag 16 februari 2015 13:27 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Welke religieuze oorzaken? Doel je erop dat slavernij van Afrikanen geoorloofd was volgens blanke christenen destijds omdat deze geen christenen waren maar animisten? Vervolgens leefden slaaf en slavenhouder afgesloten van elkaar. In tegenstelling tot Brazili waar slaaf en meester zelfs vrienden konden zijn. Iets wat destijds een flinke cultuurschok was voor Europeanen als ze Brazili bezochten. In Amerika zij uiteindelijk de Afro-Amerikaanse slaven ook merendeel christen geworden. Maar de blanke bevolking wilde hen niet in hun kerken. Dus stichtten na verloop van tijd de afro-Amerikaanse bevolking zijn eigen kerken. Het waren twee bevolkingsgroepen die redelijk gesoleerd van elkaar leefden door angst of racisme in tegenstelling dus tot Brazili waar ze op een bepaald moment juist trots waren op het feit dat zij zich wel gemengd hadden.
De vervolging van andere bevolkingsgroepen als zigeuners krijgt vrijwel geen aandacht. Porajmos: 400.000 slachtoffers. Als ik het over de holocaust heb, dan bedoel ik daar niet alleen de sjoa mee. Maar trek ik het naar brede zin incluis andere slachtoffers. Veel Joden zijn het slachtoffer geworden van het nazi-regime maar de Serven, quakers, homoseksuelen, gehandicapten, Jehova's getuigen enzovoort zijn daar ook het slachtoffer van geworden. Als het nazi-beleid ter sprake komt dan gaat het veelal niet over de andere slachtoffers. De focus op Joden is logisch omdat de aantallen daar gigantisch waren. Maar zonder aandacht te geven aan de andere slachtoffers geef je geen volledig beeld. Ook moet je ervoor waken om niet 'de Duitser' als boeman weg te zetten. Dus ook daar moet je nuances bij aanbrengen.
Bij alles zou je naar mijn mening nuances aan moeten brengen. Anders krijg je verhalen over goed tegen kwaad. Terwijl dat een simplistische vorm van geschiedenis is. Er is namelijk nooit een 'goede' en een 'slechte' kant. Je moet geschiedenis beoordelen in zijn tijds Nu wil dat niet zeggen dat nuances altijd geschikt zijn voor de doelgroep. Nuances aanbrengen bij slavernij, nazi-Duitsland en de kruistochten zou niet bepaald geslaagde actie voor het onderwijs. In dat geval zou je dit ook het beste kunnen versimpelen.
Maar als ik jou hoor praten dan lijkt het mij dat je vindt dat je geen nuances aan moet brengen.
Lijkt mij geen correcte manier, maar je bent vrij om te doen wat je wilt
Ik weet meer van de islam dan me lief is.quote:Op maandag 16 februari 2015 04:12 schreef Irakees het volgende:
[..]
1 meisje, niet meisjes (meervoud). Dit verraadt toch wel je gebrek aan islamitische basiskennis. Verder was een echtgenote van de profeet 15 jaar ouder dan hem en een zakenvrouw, andere echtgenotes van hem waren weduwen.
Volledig met je eens.quote:Op maandag 16 februari 2015 11:24 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Als je een striptekeningetje al als een belediging ziet want ben je dan voor een zielige mierenneuker ? En hoe denk je dat de rest van de wereld de dagelijkse beledigingen, racisme en terreur vanuit de islam zien ? Homo's vervolgen, vrouwen onderdrukken, onthoofdingen, dictatuur, terreur, racisme etc. Het gedrag vanuit de islam is een belediging voor de mensheid en de menselijkheid.
Hoewel ze zichzelf "religie van de vrede" noemen, is de islam een religie die zich op tal van plekken steeds bijzonder gewelddadig heeft verspreid. Dat proces is eigenlijk nog steeds volop gaande. Door middel van excessief geweld worden mensen gedwongen om zich tot de islam te bekeren.quote:Op maandag 16 februari 2015 11:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Kritiek op de islam is niet hetzelfde als islamofobie.
Natuurlijk heeft christendom en animisme hiermee te maken. Er waren vroeger in die tijden ook debatten over slavernij. Een argument van rechtvaardiging voor slavernij van Afrikanen destijds was dat het mocht omdat het heidenen waren. Maar op hetzelfde moment werd slavernij van indianen verboden in Brazili. Deze waren van oorsprong ook heidenen volgens hen. Waarom telde dit niet voor indianen maar wel voor Afrikanen? Slavernij van Afrikanen werkte beter. Ze konden meer krachtige arbeid verrichten. Daarbij vergeleken konden de indiaanse slaven lang niet zoveel werk verrichten en stierven ze nog vaak aan Europese ziekten. Dus dat ze voor behoud van Afrikaanse slaven kozen had veel te maken met economische motieven.quote:Op maandag 16 februari 2015 13:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, niet 'dat soort' religieuze oorzaken. Ga dieper dan dat. Bestudeer de exegese van het verhaal van Noach en zijn zonen Jafet, Sem en Cham, en de wijze waarop dit bijbelverhaal de westerse variant van de slavernij heeft 'geracialiseerd'. Bestudeer vervolgens hoe zelfs na de slavernij deze hardnekkige interpretatie heeft bijgedragen aan de algemene beeldvorming van 'de neger' in het Westen, zoals zich dat o.m. uitte in de segregatie (VS) en de apartheid (ZA). Je denkt hier veel te simplistisch over. Het heeft niets met 'christendom versus animisme' te maken.
Ben jij bekend met het hitlerisme?quote:En wat betreft de Holocaust: noem mij n dodenkamp dat door de Nazis opgezet werd specifiek voor het systematisch uitmoorden van een bepaald volk anders dan het Joodse volk. Dat er miljoenen andere slachtoffers zijn gevallen, ontkent niemand. Dat de Joden derhalve niet het hoofdslachtoffer maar een 'slachtoffer als alle anderen' waren, is desalniettemin een grove leugen. Het Nazisme was vanaf het begin doordrenkt van antisemitisme, hetgeen zich ook voor de machtsgreep al manifesteerde.
Ze schatte het gevaar van de Joden veel hoger in. De rest van dit alles vloeit daaruit voor. Als ze zigeuners als de dreiging gezien hadden dan was het propaganda-materiaal over de zigeuners gegaan enz.quote:Er waren geen blaadjes als 'Der Strmer' gericht tegen homoseksuelen of zigeuners; de Neurenbergse wetten spraken continu over de Joden, films als "Der Ewige Jude" en "Jud Suss" waren schering en inslag. Himmler zelf noemde de meest 'roemrijke' pagina uit de geschiedenis van het Nazisme de uitroeiing van het Joodse volk (Poznan rede).
Nee, ben niet voor een 'kleurenblindheid'.quote:Als ik jou hoor praten hoor ik de zoveelste boze blanke man die tracht de geschiedenis te bleken, die dolgraag een vorm van 'kleurenblindheid' wil invoeren waar die totaal niet aan de orde was.
Voor de Russen werden weliswaar geen kampen opgezet, maar de doelbewuste zuiveringen van miljoenen Russen in veroverd gebied komt erbij in de buurt. Overigens werden Russen ook naar de kampen gestuurd. Er zijn veel meer Russen dan Joden omgekomen in WO2, en dat heeft lang niet alleen met oorlogshandelingen te maken.quote:Op maandag 16 februari 2015 13:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, niet 'dat soort' religieuze oorzaken. Ga dieper dan dat. Bestudeer de exegese van het verhaal van Noach en zijn zonen Jafet, Sem en Cham, en de wijze waarop dit bijbelverhaal de westerse variant van de slavernij heeft 'geracialiseerd'. Bestudeer vervolgens hoe zelfs na de slavernij deze hardnekkige interpretatie heeft bijgedragen aan de algemene beeldvorming van 'de neger' in het Westen, zoals zich dat o.m. uitte in de segregatie (VS) en de apartheid (ZA). Je denkt hier veel te simplistisch over. Het heeft niets met 'christendom versus animisme' te maken.
En wat betreft de Holocaust: noem mij n dodenkamp dat door de Nazis opgezet werd specifiek voor het systematisch uitmoorden van een bepaald volk anders dan het Joodse volk. Dat er miljoenen andere slachtoffers zijn gevallen, ontkent niemand. Dat de Joden derhalve niet het hoofdslachtoffer maar een 'slachtoffer als alle anderen' waren, is desalniettemin een grove leugen. Het Nazisme was vanaf het begin doordrenkt van antisemitisme, hetgeen zich ook voor de machtsgreep al manifesteerde.
Er waren geen blaadjes als 'Der Strmer' gericht tegen homoseksuelen of zigeuners; de Neurenbergse wetten spraken continu over de Joden, films als "Der Ewige Jude" en "Jud Suss" waren schering en inslag. Himmler zelf noemde de meest 'roemrijke' pagina uit de geschiedenis van het Nazisme de uitroeiing van het Joodse volk (Poznan rede).
Als ik jou hoor praten hoor ik de zoveelste boze blanke man die tracht de geschiedenis te bleken, die dolgraag een vorm van 'kleurenblindheid' wil invoeren waar die totaal niet aan de orde was.
Absoluut, zo ook de 1,5 miljoen Polen en de ettelijke miljoen Servirs. Niemand ontkent die genocide; edoch is en was het voor de goede verstaander reeds in 1933 duidelijk dat de Jood gezien werd als absolute bedreiging. Niet voor niets dat Operation Reinhard (Belzec, Treblinka en Sobibor) als enige doel het uitroeien van Joden hadden.quote:Op maandag 16 februari 2015 14:33 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Voor de Russen werden weliswaar geen kampen opgezet, maar de doelbewuste zuiveringen van miljoenen Russen in veroverd gebied komt erbij in de buurt. Overigens werden Russen ook naar de kampen gestuurd. Er zijn veel meer Russen dan Joden omgekomen in WO2, en dat heeft lang niet alleen met oorlogshandelingen te maken.
Overigens: http://en.wikipedia.org/w(...)iet_prisoners_of_war
3.3 miljoen van de 5.7 miljoen krijgsgevangene Russen omgekomen, veelal in kampen. Dat duidt toch wel degelijk op doelbewuste etnische zuivering.
Ik ben benieuwd hoeveel rondjes ik, met een keppeltje op mijn kop, kan lopen door het winkelcentrum in de wijk waarin ik woon: Kanaleneiland.quote:Op maandag 16 februari 2015 15:42 schreef Toga het volgende:
"Moslims in Nederland maken zich zorgen over hun toekomst."
Nou, volgens mij valt het wel mee, als ik deze beelden zie van een jood die z'n leven waagt om door de achterbuurten van Parijs te lopen, hebben moslims hier helemaal niets te vrezen als ze door hartje Wassenaar lopen.
In het topic van Pizza wisten de Xa1pt's en andere usual suspects niet snel genoeg hoe ze het moesten bagatelliseren. Walgelijk dit filmpje.quote:Op maandag 16 februari 2015 15:42 schreef Toga het volgende:
"Moslims in Nederland maken zich zorgen over hun toekomst."
Nou, volgens mij valt het wel mee, als ik deze beelden zie van een jood die z'n leven waagt om door de achterbuurten van Parijs te lopen, hebben moslims hier helemaal niets te vrezen als ze door hartje Wassenaar lopen.
2 minuten?quote:Op maandag 16 februari 2015 16:28 schreef Jack_is_Back het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoeveel rondjes ik, met een keppeltje op mijn kop, kan lopen door het winkelcentrum in de wijk waarin ik woon: Kanaleneiland.
Geld inzetten kan vanaf vijf uur.
Sterker nog. In bepaalde behoorlijk islamitische landen wordt slavernij gewoon oogluikend toegestaan. Want als je geen Arabisch ubermensch bent, dan hoef je ook niet als mens te worden behandeld.quote:Op maandag 16 februari 2015 13:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Niet helemaal. De eenzijdige weergave dat alleen blanken zich met slavenhandel bezig hielden is pijnlijk incorrect.
Dat zijn 'no go'gebieden. Dat is absoluut niet te vergelijken met Wassenaar.quote:Op maandag 16 februari 2015 15:42 schreef Toga het volgende:
"Moslims in Nederland maken zich zorgen over hun toekomst."
Nou, volgens mij valt het wel mee, als ik deze beelden zie van een jood die z'n leven waagt om door de achterbuurten van Parijs te lopen, hebben moslims hier helemaal niets te vrezen als ze door hartje Wassenaar lopen.
Je kletst uit je nek. Deze man wordt tuig keer hak of bedreigd en zelfs bespuugd omdat hij jood is.quote:Op maandag 16 februari 2015 19:17 schreef Szikha het volgende:
[..]
Dat zijn 'no go'gebieden. Dat is absoluut niet te vergelijken met Wassenaar.
En daar in die Parijse achterbuurten kun je als moslim ook niet normaal lopen zonder bedreigd te worden overigens.
Ze gebruiken daar drugs en overvallen je met of zonder hoofddeksel of hoofddoek. Ze houden geen enkel reden mee met je afkomst of religieuze geloofsovertuiging hoor.
En dit soort wijken komen er steeds meer in Frankrijk.
Zeg maar gerust het nazisme.quote:Op maandag 16 februari 2015 19:21 schreef Spanky78 het volgende:
Moslims kunnen wel zeiken, maar zie dit anders even
http://www.geenstijl.nl/m(...)oor_parijs.html#more
Ik ben geen fan van geenstijl, maar zie hier wat moslims zich zorgen over zouden moeten maken. Het fascisme in hun eigen gelederen.
Die cartoon in dat artikelquote:Op maandag 16 februari 2015 19:21 schreef Spanky78 het volgende:
Moslims kunnen wel zeiken, maar zie dit anders even
http://www.geenstijl.nl/m(...)oor_parijs.html#more
Ik ben geen fan van geenstijl, maar zie hier wat moslims zich zorgen over zouden moeten maken. Het fascisme in hun eigen gelederen.
Hoe je het ook noemt. Nu kunnen we een tweede holocaust nog voorkomen.quote:
Eerst waren het de Duiters en nu de Russen.quote:Op maandag 16 februari 2015 14:33 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Voor de Russen werden weliswaar geen kampen opgezet, maar de doelbewuste zuiveringen van miljoenen Russen in veroverd gebied komt erbij in de buurt. Overigens werden Russen ook naar de kampen gestuurd. Er zijn veel meer Russen dan Joden omgekomen in WO2, en dat heeft lang niet alleen met oorlogshandelingen te maken.
Overigens: http://en.wikipedia.org/w(...)iet_prisoners_of_war
3.3 miljoen van de 5.7 miljoen krijgsgevangene Russen omgekomen, veelal in kampen. Dat duidt toch wel degelijk op doelbewuste etnische zuivering.
Als ik, als athest, zeg dat God/Allah niet bestaat en zijn profeet alles uit z'n duim heeft gezogen, ben ik dan aan het beledigen en hierdoor aan het onderdrukken?quote:'Je kan niet aan mij vragen om samen te leven met mensen die mijn profeet en dierbaren beledigen. Dat is onderdrukking', aldus Pala.
Moslims zien zich helemaal niet superieur. Let eens op dat filmpje. Wat zie je? Allemaal jonge jongens , de generatie die allemaal in Frankrijk geboren zijn.quote:Op maandag 16 februari 2015 19:24 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Je kletst uit je nek. Deze man wordt tuig keer hak of bedreigd en zelfs bespuugd omdat hij jood is.
Durf dan Godverdomme nog eens te beginnen over racisme. Het is gewoon andersom. De meeste moslims vinden zichzelf superieur aan niet moslims en dat zorgt voor dit soort walgelijk gedrag.
quote:Op maandag 16 februari 2015 11:24 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Als je een striptekeningetje al als een belediging ziet want ben je dan voor een zielige mierenneuker ? En hoe denk je dat de rest van de wereld de dagelijkse beledigingen, racisme en terreur vanuit de islam zien ? Homo's vervolgen, vrouwen onderdrukken, onthoofdingen, dictatuur, terreur, racisme etc. Het gedrag vanuit de islam is een belediging voor de mensheid en de menselijkheid.
Waarom zijn die mocrotjes hier dan zo antisemitistisch en haatdragend als de pleuris?quote:Op maandag 16 februari 2015 21:55 schreef Szikha het volgende:
Het gekke is: je kan als Jood zonder problemen in Marokko rondlopen met je kipa
Samen feest vieren, de synagoge binnen lopen
Van wat ik een keer op tv heb gezien is dat mensen in Marokko bv wel vooruit gaan maar mensen die emigreren naar een ander land zich blijven vasthouden aan de ideen van hun oude land. Dus niet met de tijd mee gaanquote:Op maandag 16 februari 2015 22:00 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Waarom zijn die mocrotjes hier dan zo antisemitistisch en haatdragend als de pleuris?
Uit soort van nostalgie en heimwee naar hun roots?quote:Op maandag 16 februari 2015 22:05 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Van wat ik een keer op tv heb gezien is dat mensen in Marokko bv wel vooruit gaan maar mensen die emigreren naar een ander land zich blijven vasthouden aan de ideen van hun oude land. Dus niet met de tijd mee gaan
Ja misschien, zal eens kijken of ik die uitzending nog kan vinden. Was wel interessantquote:Op maandag 16 februari 2015 22:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Uit soort van nostalgie en heimwee naar hun roots?
Bewijst dus eigenlijk dat ze in twee leugens leven. Die van hun sprookjesgeloof en van hun nostalgisch land wat ook niet meer waarheid is.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:08 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Ja misschien, zal eens kijken of ik die uitzending nog kan vinden. Was wel interessant
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |