Gebeurt ook niet met joden, incidenten zijn er zowel tegen joden als moslims.quote:Op zondag 15 februari 2015 08:56 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Oh ja? wijs me dan eens de gebeurtenissen aan dat moslims systematisch worden vermoord in west-Europa?
Racisme en moord en brand schreeuwen werkt anders prima voor moslims en negersquote:Op zondag 15 februari 2015 08:47 schreef S2Madness het volgende:
[..]
De daden opzich zal ik niet ontkennen. De motivatie er achter en het verhaal er omheen liggen wel dichter tegen fictie aan dan realiteit.
Er is geen etnische zuivering van joden gaande in Europa. De joodse gemeenschap moet voorzichtig zijn met het benoemen van antisemitisme bij deze gebeurtenissen. Uiteindelijk zal het begrip zijn betekenis verliezen, like the boy who cried wolf.
Wijs jij eens een gebeurtenis aan waar joden de afgelopen decennia systematisch vermoord worden? Tot nu toe kom je niet verder dan wat incidenten in allerlei verschillende landen.quote:Op zondag 15 februari 2015 08:56 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Oh ja? wijs me dan eens de gebeurtenissen aan dat moslims systematisch worden vermoord in west-Europa?
Oh ja, het is allemaal een zionistisch complotquote:Op zondag 15 februari 2015 09:04 schreef Rica het volgende:
Netanyahu to French Jews: ‘Israel is your home’
“To all the Jews of France, all the Jews of Europe, I would like to say that Israel is not just the place in whose direction you pray, the state of Israel is your home,” he said in a televised statement, referring to the Jewish practice of facing Jerusalem during prayer.
Other Israeli leaders echoed the call to French and European Jews to come to Israel.
“The best security precaution [for Jews] may be aliya [immigration] to Israel. I hope that French Jews will start immigrating to Israel in significant numbers,” he said.
Defense Minister Moshe Ya’alon spoke in similar terms, saying that Jews in Europe are under attack and that the safest place for them is in Israel.
-----
Alle joden naar Israel is hun doel en hoe onveiliger joden zich voelen hoe beter dat lukt.
Srebrenica is niet west-europa, volgens mij wees jij er net op dat de discussie over West-Europa gaat.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:06 schreef Ludd het volgende:
[..]
Srebrenica?
Wijs jij eens een gebeurtenis aan waar joden de afgelopen decennia systematisch vermoord worden? Tot nu toe kom je niet verder dan wat incidenten in allerlei verschillende landen.
Dat soort incidenten is er ook tegen moslims.
Sorry verkeerd gelezen. Nee, ik dacht dat het over Europa ging. Zie titel.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:09 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Srebrenica is niet west-europa, volgens mij wees jij er net op dat de discussie over West-Europa gaat.
Ik noem dat geen incidenten meer, islamitische terroristen hebben het keer op keer op joden gericht. Dat laat genoeg zien, in tegenstelling tot incidenten waarbij moslims betrokken zijn als slachtoffer maar wel door verschillende groepen die ver van elkaar afstaan.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:06 schreef Ludd het volgende:
[..]
Wijs jij eens een gebeurtenis aan waar joden de afgelopen decennia systematisch vermoord worden? Tot nu toe kom je niet verder dan wat incidenten in allerlei verschillende landen.
Dat soort incidenten is er ook tegen moslims.
Nee het is een samengaan van belangen.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:07 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Oh ja, het is allemaal een zionistisch complot
Bron?quote:Op zondag 15 februari 2015 09:15 schreef Rica het volgende:
[..]
Nee het is een samengaan van belangen.
Het is in Israels belang om de onzekerheid en angst bij joden aan te wakkeren en dat doen ze bij elke gelegenheid die zich daarvoor leent.
Ze hebben geen belang bij een Europa waar joden zich veilig en thuis voelen.
Juist wel. De joden in Europa kunnen dan namelijk als lobbynetwerk fungeren voor Israel, maar dat is moeilijk momenteel aangezien joden systematisch worden vervolgd en bedreigd door islamitische terroristen.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:15 schreef Rica het volgende:
[..]
Nee het is een samengaan van belangen.
Het is in Israels belang om de onzekerheid en angst bij joden aan te wakkeren en dat doen ze bij elke gelegenheid die zich daarvoor leent.
Ze hebben geen belang bij een Europa waar joden zich veilig en thuis voelen.
Het feit dat je er meerdere landen bij moet slepen om je punt te maken geeft wel aan hoe zelden het voorkomt. Incidenten dus.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:14 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik noem dat geen incidenten meer, islamitische terroristen hebben het keer op keer op joden gericht.
In diverse landen in West-Europa zijn moslims het slachtoffers geworden van xenofobe/anti-islamitische incidenten. Ik zie hierin weinig verschil.quote:Dat laat genoeg zien, in tegenstelling tot incidenten waarbij moslims betrokken zijn als slachtoffer maar wel door verschillende groepen die ver van elkaar afstaan.
De EU fungeert als 1 staat. Je kan de EU-provincies niet meer los van elkaar zien.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:19 schreef Ludd het volgende:
Het feit dat je er meerdere landen bij moet slepen om je punt te maken geeft wel aan hoe zelden het voorkomt. Incidenten dus.
En dan zeg je tegen mij dat ik rustig moet doen en me niet moeten laten opfokken?quote:Op zondag 15 februari 2015 09:22 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De EU fungeert als 1 staat. Je kan de EU-provincies niet meer los van elkaar zien.
Ah, ik dacht dat je dat hele rijtje ontkende. Dat leek me wel erg fanatiek.quote:Op zondag 15 februari 2015 08:47 schreef S2Madness het volgende:
[..]
De daden opzich zal ik niet ontkennen. De motivatie er achter en het verhaal er omheen liggen wel dichter tegen fictie aan dan realiteit.
Er is geen etnische zuivering van joden gaande in Europa. De joodse gemeenschap moet voorzichtig zijn met het benoemen van antisemitisme bij deze gebeurtenissen. Uiteindelijk zal het begrip zijn betekenis verliezen, like the boy who cried wolf.
Goed, en op dat enorme geheel weet je dus nog geen 10 incidenten te noemen. Maar vervolgens durf je wel te spreken over etnische zuivering.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:22 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De EU fungeert als 1 staat. Je kan de EU-provincies niet meer los van elkaar zien.
Ik heb er net 5 uit mijn hoofd genoemd op pagina 1.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:25 schreef Ludd het volgende:
[..]
Goed, en op dat enorme geheel weet je dus nog geen 10 incidenten te noemen. Maar vervolgens durf je wel te spreken over etnische zuivering.
Tja...
Er bestaat helemaal geen hetze tegen moslims. Die hetze speelt zich alleen in je hoofd af.quote:Op zondag 15 februari 2015 08:28 schreef Ludd het volgende:
Er is véél meer hetze tegen moslims dan tegen joden. Fok! Is wat dat betreft wel exemplarisch.
Is geen vrijwillige migratie, maar gedwongen migratie. Ze worden vervolgd door het terroristisch islamitisch terreurvolk.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Een etnische zuivering impliceert een handeling van een overheidsorgaan of een gereguleerd leger. Hard weglopen omdat er ergens een paar rotjes afgaan is vrijwillige emigratie. Kultopic, dus.
Lul niet.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:31 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Is geen vrijwillige migratie, maar gedwongen migratie. Ze worden vervolgd door het terroristisch islamitisch terreurvolk.
Nja figuren als Netanyahu zijn anders behoorlijk aan het angstzaaien onder Europese Joden.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Een etnische zuivering impliceert een handeling van een overheidsorgaan of een gereguleerd leger. Hard weglopen omdat er ergens een paar rotjes afgaan is vrijwillige emigratie. Kultopic, dus.
Je komt niet boven de tien, dus incidenten. Maar goed, dit wordt een welles nietes discussie die verder geen zin heeft.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:30 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ik heb er net 5 uit mijn hoofd genoemd op pagina 1.Als je ze allemaal wil leten, is google je beste vriend.
Terreur vereist enige organisatie en een gesteld doel. Daar is hier volgens mij geen sprake van. Dit lijkt me eerder racisme. Religieus gemotiveerd racisme weliswaar, maar dat maakt het geen terreur.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:31 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Is geen vrijwillige migratie, maar gedwongen migratie. Ze worden vervolgd door het terroristisch islamitisch terreurvolk.
Onzin. Ik heb een bloedhekel aan kutmarokkanen en exteremistische moslims, maar de hetze tegen moslims is al jaren aan de gang. Mijn Turkse buurman die helemaal niks te maken heeft met enige vorm van terrorisme of probleemjeugd en straatrovertjes wordt stelselmatig gediscrimineerd bij het vinden van een baan. Mijn neef ziet er een beetje uit als een Marokkaan (zijn vader komt uit Suriname) en als hij over straat loopt zie je gewoon letterlijk dat omaatjes hun tasje beter vastgrijpen. Uiteraard komt ie geen disco binnen als hij niet minstens een paar roomblanke vrienden mee neemt (en dat voor twaalven). Als gematigde moslim voel je de gevolgen van extremistische geloofsgenootjes behoorlijk goed. Net als de Joden hier de gevolgen van hun politiek in het M-O voelen.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:31 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Er bestaat helemaal geen hetze tegen moslims. Die hetze speelt zich alleen in je hoofd af.
Wel worden er de laatste jaren terechte vraagtekens geplaatst bij de vredelievendheid van de Islam en de intenties van zijn volgelingen. Niet zo vreemd als je kijkt naar al het geweld en onrecht dat de Islam in de westerse wereld heeft geďntroduceerd.
Oké. Hoe kan dat en wat doen we eraan?quote:Op zondag 15 februari 2015 09:42 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Onzin. Ik heb een bloedhekel aan kutmarokkanen en exteremistische moslims, maar de hetze tegen moslims is al jaren aan de gang. Mijn Turkse buurman die helemaal niks te maken heeft met enige vorm van terrorisme of probleemjeugd en straatrovertjes wordt stelselmatig gediscrimineerd bij het vinden van een baan. Mijn neef ziet er een beetje uit als een Marokkaan (zijn vader komt uit Suriname) en als hij over straat loopt zie je gewoon letterlijk dat omaatjes hun tasje beter vastgrijpen. Uiteraard komt ie geen disco binnen als hij niet minstens een paar roomblanke vrienden mee neemt (en dat voor twaalven). Als gematigde moslim voel je de gevolgen van extremistische geloofsgenootjes behoorlijk goed. Net als de Joden hier de gevolgen van hun politiek in het M-O voelen.
Kutmarokkanen en terroristen aanpakken, de rest met rust laten en niet met belachelijke topics aankomen over 'waarom de overheid niets doet aan de hetze tegen Joden terwijl de hetze tegen moslims groter is. Komt nogal hypocriet over. Precies wat veel extremistische moslims ook zijn.quote:
Ik bedoel om het door jou gestelde probleem op te lossen. 'Geen topics over jodenvervolging meer openen' lijkt me niet echt de oplossing waar je het slechte imago van moslims mee verbetert.quote:Op zondag 15 februari 2015 09:48 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Kutmarokkanen en terroristen aanpakken, de rest met rust laten en niet met belachelijke topics aankomen over 'waarom de overheid niets doet aan de hetze tegen Joden terwijl de hetze tegen moslims groter is. Komt nogal hypocriet over. Precies wat veel extremistische moslims ook zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |