quote:Speeldata Europa League
18 september, 21.05 uur: Sevilla - Feyenoord 2-0
2 oktober, 19.00 uur: Feyenoord - Standard Luik 2-1
23 oktober, 19.00 uur: Rijeka - Feyenoord 3-1
6 november, 21.05 uur: Feyenoord - Rijeka 2-0
27 november, 19.00 uur: Feyenoord - Sevilla
11 december, 21.05 uur: Standard Luik - Feyenoord
quote:Feyenoord-directeur Gudde treedt toe tot rvc eredivisie
Eric Gudde is donderdag toegetreden tot de raad van commissarissen van de Eredivisie NV. De algemeen directeur van Feyenoord voegt zich daarmee bij voorzitter Henk Kivits en Toon Gerbrands, de algemeen directeur van PSV.
Gudde is sinds 2007 directeur bij Feyenoord. Hij vervangt in Zeist Gert Jan Nijweide, wiens plek vrijkwam na zijn vertrek bij FC Twente afgelopen december.
''Dit is eervol voor mezelf en zeker ook voor Feyenoord, want het betekent dat ons gezonde financiële beleid van de laatste jaren niet onopgemerkt is gebleven'', meent de 60-jarige Gudde.
''De grootste uitdaging zal zijn om het Nederlandse voetbal financieel gezond en sportief onderscheidend te houden.''
Als leden van de rvc nemen Gerbrands en Gudde ook zitting in het toezichtorgaan van Eredivisie Media & Marketing CV (EMM), dat onder meer verantwoordelijk is voor de exploitatie van de tv-rechten van wedstrijden.
Door: ANP/NU.nl
Duh, iemand met zo'n beroep en inkomen zet dat echt niet op 't spel voor zoiets doms.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 00:02 schreef Caland het volgende:
Ik geloof echt geen kanjer van dat hele chirurg verhaal.
Behalve dat mensen uit blinde haat nog wel eens onhandig willen handelen en het ook nog eens relatief makkelijk weg te moffelen isquote:Op vrijdag 13 februari 2015 00:02 schreef Caland het volgende:
Ik geloof echt geen kanjer van dat hele chirurg verhaal.
Als het goed is krijgen we morgen de infomail.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 08:10 schreef Sepjs19 het volgende:
Zijn er al mensen die info heben gehad over de wedstrijd AS Roma - Feyenoord. Ik heb zondag mijn vouchers opgehaald, maar heb geen idee waar en wanneer ik deze om kan wisselen voor een wedstrijdkaart. Heb ik deze info gemist of is die er gewoon nog niet?
Denk dat hij sowieso niet zou spelen op dat kunstgras.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 11:37 schreef Caland het volgende:
Goed nieuws.
Boelderoes heeft vandaag niet meegetraind.
Calvin Verdonk wel.
En je kan hem nog altijd beter hebben dan een jeugdspelertje, want dat wordt de oplossing als Wilkshire inderdaad ook niet mee kan doenquote:Op vrijdag 13 februari 2015 13:36 schreef Thunder0x het volgende:
Volgens mij doet Boula waar hij voor gekocht is. Verdedigen. Heb hem niet echt kunnen betrappen op blunders oid.
Jammer dat hij zo vaak geblesseerd is alleen, volgens mij poept nog steeds iedereen in zn broek als ze tegenover hem staan. ik zelf zou het niet fijn vinden iig
Waardeloosquote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:10 schreef Maastoren het volgende:
http://www.feyenoord.nl/media/pdf/infomail-asroma-feyenoord.pdf
Waarom? Gaat een logistieke chaos worden natuurlijk. Iedereen wil voorzuipen en dus op het laatste moment die bus pakken.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik denk dat je er blij mee moet zijn.
Waarom?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik denk dat je er blij mee moet zijn.
Manchester City en Bayern Munchen kregen ook zo'n busreis. Dus ze zullen er vast ervaring meehebben. En bovendien: lopen garandeert ook niet dat je op tijd bent. In Sevilla werd het centrum van de stad door de politie ontweken en liep je dus een heel rondje over de brede toegangswegen. Ik stapte het stadion in en zag gelijk de 1-0 vallen.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:18 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Waarom? Gaat een logistieke chaos worden natuurlijk. Iedereen wil voorzuipen en dus op het laatste moment die bus pakken.
Tannane doet dus niet mee, aldus de officiele Heracles-sitequote:“Ik ben er van overtuigd dat we het Feyenoord moeilijk kunnen maken”
Heracles Almelo speelt morgen (zaterdag, aanvang 18.30 uur) in het eigen Polman Stadion tegen Feyenoord. Trainer John Stegeman kan niet beschikken over Mike te Wierik (lies/buikwand) en Oussama Tannane (disciplinair geschorst). “Het begin van de week was niet leuk”, aldus Stegeman. “Maar daarna hebben we de knop omgezet en nu hebben we weer veel energie om er tegenaan te gaan. We moeten door en dat doen we ook. We moeten het beste uit elkaar halen en daar gaan we morgen tegen Feyenoord aanwerken.”
Castro onder lat
Onder de lat wordt Dennis Telgenkamp vervangen door Bram Castro. “Soms moet je hele vervelende beslissingen nemen zoals een keeper wisselen, maar daarmee zijn we niet over een nacht ijs gegaan. Natuurlijk is dat niet prettig voor Dennis. Het is zijn eerste jaar op het hoogste niveau en het is niet altijd top geweest. Dennis is teleurgesteld, maar hij heeft de draad weer goed opgepakt. Dat moet ook, want het gaat om het belang van de club en het team. Ik heb nog steeds veel vertrouwen in Dennis, maar voor de komende tijd kiezen we voor de ervaring van Bram.”
Alles aan doen
“Feyenoord is een hele degelijke ploeg met veel beweging op het middenveld”, vervolgt Stegeman. “Ze zijn verdedigend stabiel en willen veel druk op de tegenstander zetten. Het wordt een zware kluif, maar ik ben er van overtuigd dat we het Feyenoord moeilijk kunnen maken. We willen de supporters laten zien dat we er alles aan doen om de club in de Eredivisie te houden.”
Heracles Almelo – Feyenoord staat onder leiding van scheidsrechter Pol van Boekel. Er zijn nog kaarten te koop, klik op onderstaande button voor meer informatie.
Bij wie ligt de schuld dan? Bij de autoriteiten of bij degene die willen zuipen?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:18 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Waarom? Gaat een logistieke chaos worden natuurlijk. Iedereen wil voorzuipen en dus op het laatste moment die bus pakken.
Niet eens uitverkocht.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:26 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Tannane doet dus niet mee, aldus de officiele Heracles-site
Nopequote:
quote:Kaartverkoopinformatie Heracles Almelo - Feyenoord
Onderstaand de kaartverkoopinformatie voor de wedstrijd Heracles Almelo – Feyenoord. Deze wedstrijd wordt gespeeld op zaterdag 14 februari om 18.30 uur in het Polman Stadion. Per seizoenkaart- of FanCardhouder is het mogelijk om twee kaarten te kopen. Heracles Almelo gaat er vanuit dat deze (extra) kaarten ten goede komen aan supporters van Heracles Almelo, zodat zaterdag 14 februari het stadion zwart-wit kleurt en als twaalfde man achter Heracles Almelo staat. Let op: deze wedstrijd wordt er goed gecontroleerd of de toeschouwers op de plek plaatsneemt die ook op hun kaart staat. Van Feyenoordsupporters, die tussen supporters van Heracles Almelo op de tribune zitten, wordt verwacht dat zij zich als gast gedragen in het Polman Stadion.
Prijzen per vak:
Vak Onderste vijf rijen Normaal
A, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S - ¤ 25,-
B, F ¤ 26,- ¤ 30,-
C, D, E ¤ 29,- ¤ 33,-
Het bezoekersvak opent pas om 16:00quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:29 schreef Grifte het volgende:
15:30 busje nemen, vanaf 15:45 in het stadion wachten op de wedstrijd
Waren zij dat een (paar) jaar terug waar de burgemeester begon te ijlen over Feyenoordsupporters in thuisvakken?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:42 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Nope
Overigens weren ze Feyenoordfans op de thuisvakken niet (per se):
[..]
Haha ja, en een paar maanden later bij een of ander kampioenswedstrijdje van de Ajacieden het niet erg vinden als ze op de thuisvakken zaten.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:47 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Waren zij dat een (paar) jaar terug waar de burgemeester begon te ijlen over Feyenoordsupporters in thuisvakken?
Ja, dat was wel kansloos jaquote:Op vrijdag 13 februari 2015 15:06 schreef Muto het volgende:
[..]
Haha ja, en een paar maanden later bij een of ander kampioenswedstrijdje van de Ajacieden het niet erg vinden als ze op de thuisvakken zaten.
Nu is er weer een combi, dus in feite verandert er weinig.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 15:15 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, dat was wel kansloos ja
Het probleem was toen trouwens onder andere dat we een verplichte buscombi moesten handhaven voor het publiek in het uitvak:
Lunatic-linkje
Al z'n vriendjes meegenomen naar 020 voor het geval dat.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 15:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Godverdomme wat kinderachtig.
Die 3e van links lijkt wel op:quote:
Ja, gewoon de aankomende jeugd het vooruitzicht geven dat ze aan hun lage contract gehouden worden als ze niet extreem lang bijtekenen, jatogniettan?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 16:51 schreef Oldground het volgende:
Neem aan dat dit voor Van Beek een veel betere deal is dan voor Feyenoord. Je betaald nu 2,5 jaar een (aanzienlijk) hoger salaris dan in zijn oorspronkelijke contract en dat voor slechts 1 extra seizoen. Dit had inderdaad minimaal 2019 en liever 2020 moeten zijn.
Begin toch wat te twijfelen aan Van Geel, want dit is niet de eerste keer.
Tuurlijk heeft hij het verdiend en ik gun het hem ook van harte. Vind alleen wel dat Van Geel de belangen van de club wat beter kan behartigen door hier minimaal nog een jaar bij te doen.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 16:57 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, gewoon de aankomende jeugd het vooruitzicht geven dat ze aan hun lage contract gehouden worden als ze niet extreem lang bijtekenen, jatogniettan?
Het is toch gewoon een terecht verdiende contractverbetering man. Hij maakt dit seizoen supergrote ontwikkelingsstappen, is nu al niet meer weg te denken uit de basis. Dit is ook een signaal naar aankomende jeugdspelers dat ze ook contractverbeteringen tegemoet kunnen zien als ze doorbreken.
En deze contractverlenging betekent dat je hem deze zomer zeker kunt behouden of een monsterbedrag tegemoet kunt zien, en ook na volgend seizoen heeft hij gewoon veel transferwaarde. Niets mis mee.
BOOBIES!quote:Op vrijdag 13 februari 2015 17:15 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Zo, die is even flink uit elkaar getrokken na de uitzending.
Misschien had Van Beek helemaal geen zin om voor nog meer jaren bij te tekenen? Het is niet zo dat als Van Geel een contract tot 2020 aanbiedt de speler daarin geïnteresseerd is. Niet elke speler is daarbij gebaat.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 17:13 schreef Oldground het volgende:
[..]
Tuurlijk heeft hij het verdiend en ik gun het hem ook van harte. Vind alleen wel dat Van Geel de belangen van de club wat beter kan behartigen door hier minimaal nog een jaar bij te doen.
Van Beek doet het fantastisch en het is zeker een van mijn favoriete spelers van het elftal, maar dat wil niet zeggen dat ik daardoor maar mee ga in alle hosanna voor deze éénjarige verlenging.
Van Beek wilde waarschijnlijk zelf maar tot 2018 vast liggen, dan kan hij volgend jaar of in 2017 of nog een contract krijgen met een beter salaris of een vertrek forceren/eisen.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 17:13 schreef Oldground het volgende:
[..]
Tuurlijk heeft hij het verdiend en ik gun het hem ook van harte. Vind alleen wel dat Van Geel de belangen van de club wat beter kan behartigen door hier minimaal nog een jaar bij te doen.
Van Beek doet het fantastisch en het is zeker een van mijn favoriete spelers van het elftal, maar dat wil niet zeggen dat ik daardoor maar mee ga in alle hosanna voor deze éénjarige verlenging.
En dat is natuurlijk de schuld van Van Geel, die had hem godverdomme gewoon langer moeten laten tekenenquote:Op vrijdag 13 februari 2015 18:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Van Beek wilde waarschijnlijk zelf maar tot 2018 vast liggen, dan kan hij volgend jaar of in 2017 of nog een contract krijgen met een beter salaris of een vertrek forceren/eisen.
Maxime Hartmanquote:
Moah. Blij met elke verlenging, voor iedereen goed en logisch, zeg ook niet dat er heel veel meer te verwachten viel, maar heel wild wordt ik er nu ook weer niet van dat een speler uit eigen jeugd in zijn debuutjaar zijn prutscontractje met 1 jaartje mag en wil verlengen.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 16:46 schreef Caland het volgende:
Had gewoon tot 2020 moeten bijtekenen jatog nietdan. Kk bestuur.
Hoe zat het eigenlijk met die verlenging van Kongodo?
3e club van het land!? Op je muil gauw!quote:Op vrijdag 13 februari 2015 23:46 schreef Pleun2011 het volgende:
020 weer een dikke winst over het afgelopen half jaar van bijna 30 miljoen.. Dit seizoen zullen wij ook wel flink winst maken dankzij al die transfers en EL, maar zolang je geen CL haalt blijft het toch een beetje kruimelwerk.. Misschien moeten we ermee leren leven dat we hooguit de 3e club van het land zijn met af en toe een uitschietertje.
Heel misschien als alles precies netjes op z'n plekje valt bij een (ver)nieuw(d) stadion dat je een kansje op aansluiting maakt. Anders kan het zomaar dat het complete wanbestuur icm de nodige pechmomentjes van 2002-2010 je zomaar 25 jaar ellende opleveren.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 23:46 schreef Pleun2011 het volgende:
020 weer een dikke winst over het afgelopen half jaar van bijna 30 miljoen.. Dit seizoen zullen wij ook wel flink winst maken dankzij al die transfers en EL, maar zolang je geen CL haalt blijft het toch een beetje kruimelwerk.. Misschien moeten we ermee leren leven dat we hooguit de 3e club van het land zijn met af en toe een uitschietertje.
Is toch niet gek? Begroting is nu 50 miljoen.. die zal nog wel iets kunnen worden opgerekt maar PSV en Ajax zitten er structureel 15 miljoen boven en PSV gaat bovendien weer eens CL spelen.. Qua achterban is Feyenoord groter maar daar kan je pas van profiteren als het nieuwe stadion er eindelijk is.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 23:51 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
3e club van het land!? Op je muil gauw!
De sponsorinkomsten van PSV zijn dacht ik iets lager dan bij ons. Bij PSV wordt het verschil gemaakt doordat zij het stadion in eigen beheer hebben.. dat scheelt precies die 15 miljoen aan begroting die zij meer hebbenquote:Op vrijdag 13 februari 2015 23:52 schreef De_Pel het volgende:
Ja het gaat de laatste jaren steeds beter met de jeugd, maar dat is bij ajax en psv ook het geval, en zo niet dan trekken ze gewoon een paar blikken (jeugd)spelers open. Daarnaast pakken die hogere bedragen uit de CL, tv-rechten, spelersverkopen, sponsorinkomsten etc. om het elftal mee aan te vullen of compleet te houden.
Philips os inderdaad goedkoop hoofdsponsor. Volgens ook ooit een onderzoek geweest dat met een andere hoofdsponsor PSV veel meer inkomsten zou hebben. Maar het zou natuurlijk raar zijn om de P te moeten verliezen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De sponsorinkomsten van PSV zijn dacht ik iets lager dan bij ons. Bij PSV wordt het verschil gemaakt doordat zij het stadion in eigen beheer hebben.. dat scheelt precies die 15 miljoen aan begroting die zij meer hebben
Ik dacht dat ze door Philips te combineren met Freo meer ophaalden?quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De sponsorinkomsten van PSV zijn dacht ik iets lager dan bij ons. Bij PSV wordt het verschil gemaakt doordat zij het stadion in eigen beheer hebben.. dat scheelt precies die 15 miljoen aan begroting die zij meer hebben
Zou kunnen.. Feyenoord heeft overigens ook meer inkomsten uit kaartverkoop en merchandising.. wat dat betreft is het wel jammer dat zo'n boerenbedrijfsclub de afgelopen 20 jaar vaak beter heeft gepresteerd dan wij.. ze hebben wel profijt gehad van Philips en hun netwerk.. qua achterban is het gewoon een provincieclubquote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Philips os inderdaad goedkoop hoofdsponsor. Volgens ook ooit een onderzoek geweest dat met een andere hoofdsponsor PSV veel meer inkomsten zou hebben. Maar het zou natuurlijk raar zijn om de P te moeten verliezen.
Ik kijk naar de totale sponsorinkomsten.. dus niet alleen de hoofdsponsor. Philips en Freo leveren samen 9 miljoen dacht ik.. das best veel. Maar de totale inkomsten zijn iets lager als bij onsquote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:11 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze door Philips te combineren met Freo meer ophaalden?
Zeker in vergelijking met het jodenfooitje wat wij van Opel vangen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:12 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik kijk naar de totale sponsorinkomsten.. dus niet alleen de hoofdsponsor. Philips en Freo leveren samen 9 miljoen dacht ik.. das best veel. Maar de totale inkomsten zijn iets lager als bij ons
ASR betaalde iets van 6, toch? Ach gezien de beroerde economie is 5 miljoen nog niet zo slecht.. het is lastig om een goede hoofdsponsor te vinden. Qua uitstraling vind ik Opel ook wel goed staan op het shirtquote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:14 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Zeker in vergelijking met het jodenfooitje wat wij van Opel vangen.
Beleving is onderdaad heel anders. Zit ook veel ouder publiek. Publiek ja. Dat zijn wel supporters maar bij een goal klappen die heel beleefd en knikken instemmend. Ik heb er 20 jaar op de tribune gezeten en heb er mooie dingen en genoeg kampioenschappen gezien. Regelmatig kwam ik in de Kuip omdat een maatje van mij daar een seizoenskaart heeft. Dat gaat er onmiskenbaar anders aan toe.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:11 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zou kunnen.. Feyenoord heeft overigens ook meer inkomsten uit kaartverkoop en merchandising.. wat dat betreft is het wel jammer dat zo'n boerenbedrijfsclub de afgelopen 20 jaar vaak beter heeft gepresteerd dan wij.. ze hebben wel profijt gehad van Philips en hun netwerk.. qua achterban is het gewoon een provincieclub
Volgens mij moesten we die deal als nog een stuk minder zien, ivm wat al liep en hoe dat wordt verrekend. Gezien de tijd die Koeverkut er voor heeft gehad vind ik het maar bedroevend.... anyways, doet er niet zo veel toe, feit is dat we gewoon op vrijwel alle mogelijke manieren financieel ver achterlopen en dat nog wel even zal duren ook.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:16 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
ASR betaalde iets van 6, toch? Ach gezien de beroerde economie is 5 miljoen nog niet zo slecht.. het is lastig om een goede hoofdsponsor te vinden. Qua uitstraling vind ik Opel ook wel goed staan op het shirt
Ben niet objectief natuurlijk maar vind persoonlijk PSV totaal geen leuke club.. het shirt vind ik niet mooi, het logo vind ik lelijk, het publiek is saai.. het stadion kan er nog mee door maar in zijn geheel vind ik PSV een saaie provincieclubquote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:17 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Beleving is onderdaad heel anders. Zit ook veel ouder publiek. Publiek ja. Dat zijn wel supporters maar bij een goal klappen die heel beleefd en knikken instemmend. Ik heb er 20 jaar op de tribune gezeten en heb er mooie dingen en genoeg kampioenschappen gezien. Regelmatig kwam ik in de Kuip omdat een maatje van mij daar een seizoenskaart heeft. Dat gaat er onmiskenbaar anders aan toe.
Klopt.. financieel gezond worden is gelukt, maar echt aanhaken bij Ajax en PSV gaat niet lukkenquote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:25 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volgens mij moesten we die deal als nog een stuk minder zien, ivm wat al liep en hoe dat wordt verrekend. Gezien de tijd die Koeverkut er voor heeft gehad vind ik het maar bedroevend.... anyways, doet er niet zo veel toe, feit is dat we gewoon op vrijwel alle mogelijke manieren financieel ver achterlopen en dat nog wel even zal duren ook.
Zelfs gezond worden vind ik het nog amper. Ja, je bent uit de acute problemen, dat klopt. Vind het heel opmerkelijk dat er geen duidelijkheid lijkt te zijn/komen over de stand van zaken omtrent de aandelen. Denk dat je die pas na Clasie, Vilhena, Lex, Boeet, Beekgod en King Kong helemaal terug hebt.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Klopt.. financieel gezond worden is gelukt, maar echt aanhaken bij Ajax en PSV gaat niet lukken
Is er een noodzaak om die aandelen snel terug te kopen? Ik kijk ook naar het eigen vermogen en dat is nu iets van 3 miljoen.. dat moet nog wel iets hoger worden om tegenvallers in de toekomst op te vangen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Zelfs gezond worden vind ik het nog amper. Ja, je bent uit de acute problemen, dat klopt. Vind het heel opmerkelijk dat er geen duidelijkheid lijkt te zijn/komen over de stand van zaken omtrent de aandelen. Denk dat je die pas na Clasie, Vilhena, Lex, Boeet, Beekgod en King Kong helemaal terug hebt.
Dat mag je natuurlijk vinden. Ik heb wel wat sympathie voor Feyenoord. Maar dat is heel licht.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 00:28 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ben niet objectief natuurlijk maar vind persoonlijk PSV totaal geen leuke club.. het shirt vind ik niet mooi, het logo vind ik lelijk, het publiek is saai.. het stadion kan er nog mee door maar in zijn geheel vind ik PSV een saaie provincieclub
Twee kopballetjes.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 22:01 schreef ArtoriasTAW het volgende:
Sleegers weer even twee goaltjes bij fc eindhoven overigens
Want?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik denk dat je er blij mee moet zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |