Mikan = best girlquote:Op donderdag 12 februari 2015 21:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
WORST GIRL WORST GIRL !!!!!!!!!!!!!
quote:Op donderdag 12 februari 2015 21:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
WORST GIRL WORST GIRL !!!!!!!!!!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beste minister
Rutte-Chan
Beste bro
Dijselbloem-kun
Slechtste bro
Constructieve oppositie
Enige met enige achtergrond in haar functie
Schippers-sensei
Alleen aangenomen omdat ze leuk kan zingen en populair is
Asscher-chan
EL ERRUFU's sokpop
Hennis-Plasschaert
Aandachts junkie
Timmermans-chan
Totaal irrelevant
Schultz van Haegen-kun
Bussemaker-kun
Plassterk-chan
Als je me dood eehhh... wie was dit ook al weer
Opstelten-chan“An interesting thing is a good thing.”
Jammer dat ze op haar broer kickt, ik zou mijn spaarrekening helemaal leegkieperen in de zak van degene die een spinoff-anime maakt over hoe ze elke vijf minuten over klasgenoten struikelt en met haar hand zonder uitzondering op het kruis van de ene of andere knappe jong laat landen bij de val.quote:Op donderdag 12 februari 2015 21:49 schreef totalvamp het volgende:
Beste combinatie!
[ afbeelding ]
[..]
Mikan = best girl
Daar hebben wij de Panda voor.quote:Op donderdag 12 februari 2015 22:20 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Jammer dat ze op haar broer kickt, ik zou mijn spaarrekening helemaal leegkieperen in de zak van degene die een spinoff-anime maakt over hoe ze elke vijf minuten over klasgenoten struikelt en met haar hand zonder uitzondering op het kruis van de ene of andere knappe jong laat landen bij de val.
Hé, slow down. Dreaming Machine komt vast nog wel een keer uit. Toch? Toch?quote:Op donderdag 12 februari 2015 21:35 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik vond één Dream Machine al te veel en nu vertel je me dat er een tweede is.
Jaja.quote:Op donderdag 12 februari 2015 18:17 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Dat wel, maar ik wist niet dat die pic van KanColle was
Liever niet xD Ben niet zo van de mannelijke haremsquote:Op donderdag 12 februari 2015 22:20 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Jammer dat ze op haar broer kickt, ik zou mijn spaarrekening helemaal leegkieperen in de zak van degene die een spinoff-anime maakt over hoe ze elke vijf minuten over klasgenoten struikelt en met haar hand zonder uitzondering op het kruis van de ene of andere knappe jong laat landen bij de val.
Denk er nog eens over na: een vrouwelijke Rito die stinkend opgewonden raakt van allerlei toevalligheden, met schattige jongens die om de een of andere reden (ik stel voor: aliens) bij haar thuis komen waarmee ze in allerlei suggestieve posities belandt.quote:Op donderdag 12 februari 2015 23:57 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Liever niet xD Ben niet zo van de mannelijke harems
Kotowaruquote:Op vrijdag 13 februari 2015 00:20 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Denk er nog eens over na: een vrouwelijke Rito die stinkend opgewonden raakt van allerlei toevalligheden, met schattige jongens die om de een of andere reden (ik stel voor: aliens) bij haar thuis komen waarmee ze in allerlei suggestieve posities belandt.
Deze meningen leg ik allemaal naast me neer wegens gebrek aan mandarijntjes.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 01:07 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Kotowaru
Wat ik wel zou willen zien is een spin-off van de oorlog met Gid en Sephie.
Meer van Yami haar verleden.
En eindelijk een keer een vooruitgang met Haruna, zodat het harem plan echt in werking gezet kan worden
Hmm Pollen Plan blijven herkijkenquote:Op vrijdag 13 februari 2015 01:19 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Deze meningen leg ik allemaal naast me neer wegens gebrek aan mandarijntjes.
Plan welk plan? Boeie! Ik kijk naar Mikan's mikans. En Mikan's momo. En naar haar prachtige serori-figuur.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 01:21 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Hmm Pollen Plan blijven herkijkenSowieso de laatste ova is wel leuk xD
Sowieso eindigt Mikan met Rito, als hij heerser wordt en toch al 3 zusjes heeft van een andere familie kan zijn eigen er nog wel bij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
quote:Op vrijdag 13 februari 2015 01:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Plan welk plan? Boeie! Ik kijk naar Mikan's mikans. En Mikan's momo. En naar haar prachtige serori-figuur.Dan krijgt Mikan een lading van Celine's pollenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ze kust dan bijna Rito xD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-02-2015 01:37:40 ]
quote:Op vrijdag 13 februari 2015 01:37 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Dan krijgt Mikan een lading van Celine's pollenZe kust dan bijna Rito xD
Ik denk graag dat Mikan's vriendinnen langs kwamen bij Mikan voor Mikan. En dat bedoel ik niet eens seksueel. Anders gaat het te veel op Watamote gaat lijken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“An interesting thing is a good thing.”
Uiteindelijk kwamen ze deels voor Rito om te kijken waarom Mikan zo'n bro-con heeft, anderzijds omdat ze nog nooit bij Mikan zijn geweestquote:Op vrijdag 13 februari 2015 01:49 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik denk graag dat Mikan's vriendinnen langs kwamen bij Mikan voor Mikan. En dat bedoel ik niet eens seksueel. Anders gaat het te veel op Watamote gaat lijken.
Dat was een goede lach dankjequote:Op vrijdag 13 februari 2015 02:25 schreef DeZwabber het volgende:
https://www.humblebundle.com/weekly
Een duiven-dakimakura als je $35 of meer inlegt.
Ik ga sowieso a.s zondag naar Tsunacon2015 in Rotjeknor.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 02:38 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Dat was een goede lach dankje
Iemand die trouwens nog naar dit gaat?
We LOVE Japan in R'dam
https://www.facebook.com/(...)t=plan_mall_activity
Ja ik ookquote:Op vrijdag 13 februari 2015 03:32 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hai hai*
[..]
Ik ga sowieso a.s zondag naar Tsunacon2015 in Rotjeknor.
Ahh super nice, ik zou daki echt overwegen, maar ik vind het te veel geld. ...quote:Op donderdag 12 februari 2015 21:49 schreef totalvamp het volgende:
Beste combinatie!
[ afbeelding ]
[..]
Mikan = best girl
De aflevering deed zichzelf geen plezier door zo lang door te gaan na de climax. Toen het gebeurde stond ik op het punt te huilen, maar dat gebeuren in die gevangenis was gewoon smakeloos en breekt volledig met de thema's die met zo veel effect aangesneden werden in deze aflevering.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 11:41 schreef ChuuniSyndroom het volgende:
[..]
Ahh super nice, ik zou daki echt overwegen, maar ik vind het te veel geld. ...
Oh oke dus mensen gaan nog naar Tsunacon. Ik ga niet, laatste keer dat ik ging (2013) vond ik er niet veel aan......
Parasyte 18:
Geweldige episode, zo veel feels en mooie OST, wat zich voordeed was te verwachten maar ik vond het toch jammer. Die kerel op het einde is een creep maar verdorie weer een week wachten
Daki is fijn, lekker koud waar ik van houquote:Op vrijdag 13 februari 2015 11:41 schreef ChuuniSyndroom het volgende:
[..]
Ahh super nice, ik zou daki echt overwegen, maar ik vind het te veel geld. ...
Oh oke dus mensen gaan nog naar Tsunacon. Ik ga niet, laatste keer dat ik ging (2013) vond ik er niet veel aan......
Parasyte 18:
Geweldige episode, zo veel feels en mooie OST, wat zich voordeed was te verwachten maar ik vond het toch jammer. Die kerel op het einde is een creep maar verdorie weer een week wachten
Vanavond JoJo
Herinner me er niet aanquote:Op vrijdag 13 februari 2015 13:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ afbeelding ]
Reiko! Reiko! Reiko!
Ik zal waarschijnlijk diegene zijn met een Miku shirtquote:Op vrijdag 13 februari 2015 13:13 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*konichiwa*
[..]
Nee toch !?!
Verdomme, Dak!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog even geduld... Hij is even bezig na zo'n mooie comment van mij over hem. *wink* *wink*quote:Op vrijdag 13 februari 2015 21:30 schreef DeZwabber het volgende:
Tenminste, volgens mij was jij het?
Ja, is een vette manga.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 21:30 schreef DeZwabber het volgende:
Ohja, das waar. Dak, je had eens een paar pagina's van die klim-manga gepost.
http://myanimelist.net/manga/7375/Kokou_no_Hito
Is dat nog wat? Want hij leek me wel interessant.
quote:Op vrijdag 13 februari 2015 21:30 schreef DeZwabber het volgende:
Tenminste, volgens mij was jij het?
quote:Op vrijdag 13 februari 2015 21:59 schreef Qunix het volgende:
[..]
Nog even geduld... Hij is even bezig na zo'n mooie comment van mij over hem. *wink* *wink*
Oh gutje toch!!quote:Op vrijdag 13 februari 2015 18:29 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Ik zal waarschijnlijk diegene zijn met een Miku shirt
En jij gaat verkleed als badkuip met een schaal vol spareribs?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 23:07 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Oh gutje toch!!
We zien wel.
quote:Op zaterdag 14 februari 2015 10:42 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
En jij gaat verkleed als badkuip met een schaal vol spareribs?
I'll be here watchingquote:
?quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:45 schreef wdn het volgende:
Als dat geen anime wordt weet ik het niet meer
Japan WK winnaar team pursuit dames omdat Nederland de race op een manier verkloot die je alleen in anime tegen komtquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |