Kwaliteitspostquote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:23 schreef Etsu het volgende:
De bussen in Utrecht zijn een groot drama.
Opheven die stad.
20 min vertraging gehad met de trein, nu zit ik op 15 min vertraging met de bus. En de bus stopt telkens.quote:
Pak dan een taxi...quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:26 schreef Etsu het volgende:
[..]
20 min vertraging gehad met de trein, nu zit ik op 15 min vertraging met de bus. En de bus stopt telkens.
Er is een verbouwing gaande he, provinciaaltje.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:23 schreef Etsu het volgende:
De bussen in Utrecht zijn een groot drama.
Opheven die stad.
Al 23 jaarquote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Er is een verbouwing gaande he, provinciaaltje.
Ik denk eerder nog 23 jaar.quote:
Levert op de snelweg wel leuke bochten opquote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:31 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik denk eerder nog 23 jaar.
Dat is het punt. Ze stoppen niet bij een halte. Eerder op de weg zelf, opeens.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
Zeur dan niet dat je overal stopt. Dat is het punt van ov...
Leuk te lezen dat je de Clio leuk vindt.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Er is een verbouwing gaande he, provinciaaltje.
Dat is niet helemaal waar, ze hebben een ander businessmodel en productaanbod. Alleen te vergelijken omdat het wat minder loopt.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:17 schreef Yreal het volgende:
[..]
Hema is bijna 1 op 1 te vergelijken. Alleen geen la place...
Echt een heerlijke auto. Rijdt top en lekker ruim. Navigatie alles. Binnenkort nog wel even een andere auto proberen (waarschijnlijk de Corsa).quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:36 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Leuk te lezen dat je de Clio leuk vindt.
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:38 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Echt een heerlijke auto. Rijdt top en lekker ruim. Navigatie alles. Binnenkort nog wel even een andere auto proberen (waarschijnlijk de Corsa).
Nee, dan die Opel Oh, die reclames sowieso met Claudiaquote:
Eens. Als ik later genoeg geld heb: als zakenauto zo'n Tesla, als gezinswagen een Volvo XC70 en gewoon om door de bossen te crossen een oude, afgeragde Landrover Defender 90quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:40 schreef Boterbartje het volgende:
[ afbeelding ]
Als goed verdienende jurist van rond de 50 is de enige auto die je wilt eigenlijk deze.
Man man man, als je een vrouw was zou ik je kussen.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 15:55 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Nee, dan die Opel Oh, die reclames sowieso met Claudia
[..]
Eens. Als ik later genoeg geld heb: als zakenauto zo'n Tesla, als gezinswagen een Volvo XC70 en gewoon om door de bossen te crossen een oude, afgeragde Landrover Defender 90![]()
Wat heeft de V&D met hedge funds te maken? Sun Capital is een private equity-investeerder.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:21 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ach, kip-en-ei-verhaal. Komen de klanten niet omdat V&D links en rechts (door Beijenkorf èn Wehkamp/Ikea/en co) ingehaald is? Of valt het doek voor de V&D omdat de erven Vroom & Dreesman de boel hebben overgedaan aan spinkhaanbedrijven?
Ik kom met een reden niet bij V&D, behalve als je zoals nu korting-op-korting kan pakken als ware het een officieuze opheffingsuitverkoop. In het reguliere seizoen is het allemaal net-niet qua aanbod tegen net-niet prijzen terwijl er een in de wijde omtrek geen enkel personeel ook maar aandacht heeft voor de klant. Sowieso is het aanbod qua kleding belabberd voor mannen, qua gadgets te duur (ik haal mijn meuk wel uit China, Action importeert ook eigenhandig spul van DealExtreme en co) en qua shop-in-shop met Dixons en zo falen ze ook. Jack-of-all-trades-master-of-none idee.
Zo'n moloch als V&D heeft gewoon geen plek meer in de huidige tijdsgeest. De enige troefkaart die ze wel hebben is la place, das alles. Dus over de kop ermee, la place onderbrengen in een nieuw concern. Kan er echt niet mee zitten als klant als dat uit het straatbeeld verdwijnt. Idem met C&A, Hema, Blokker en zulks. Voor de C&A en V&D tig andere winkels ala H&M, Primark. Voor de Blokker een Action, voor een Dixons een bol.com/conrad/coolblue. Kan je niet daarop inspelen omdat je door hedgefunds daartoe de middelen niet meer hebt want er resteren enkel verliezen en schulden? Pech gehad, over en uit.
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:35 schreef eriksd het volgende:
Iets scherper Joosie. Heb je op je tentamens ook dit soort losse flodders?
Porsche Panamera.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 16:19 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Man man man, als je een vrouw was zou ik je kussen.
Ik zou alleen een Volvo XC90 (nieuwe) nemen of een V60 Crosscountry (deze moet nog uitkomen) en als Landrover Defender 90 geen afgeragde maar zo'n nieuwe limited edition. De nieuwe generatie Defender wordt overigens tyfus lelijk als het enigszins iets gaat lijken op de Defender 100 conceptcar.
quote:
Lekker op safari met jouw kubus.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 17:34 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Wat een droevige auto is dat.
Ieder z'n smaak. Ofzo.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 17:38 schreef Boterbartje het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)8f31&previousPage=lr
Deze bijv
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |