Vriendin van me, die er volledig achter stond en geen moment heeft getwijfeld om op haar 18e een abortus te laten plegen, kreeg kinderen toen ze 29 en 32 was en heeft er bij allebei de zwangerschappen en geboortes moeite mee gehad dat ze toen die keuze heeft gemaakt...quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:22 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Vergeten? Echt ja? Volgens mij zijn er scheepsladingen vrouwen die er psychisch redelijk wat last van krijgen. Nou lijkt TS me daar een prima kandidaat voor, want dit is op voorhand al niet te rijmen met haar partner, geloof, en komt ze niet heel erg stabiel of doortastend over.
Als ze een abortus ondergaat en er geen spijt van krijgt, is het alleen maar goed toch.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:29 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Dingen voor jezelf goedpraten omdat iemand van een forum iemand kent die er nooit spijt van had gaat je ook niet helpen
De keuze van de man is niet wat zij met haar zwangerschap aanmoet, maar of hij nog verder met haar wil.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:28 schreef Nammie het volgende:
Op de waarheid natuurlijk wel, maar op een keuze niet vind ik. Het ligt allemaal bij haar en wat zij wil.
Ja, fat natuurlijk wel! Maar ik begrijp wel dat ze het niet durft te vertellen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:30 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
De keuze van de man is niet wat zij met haar zwangerschap aanmoet, maar of hij nog verder met haar wil.
Helaas komt dit veel vaker voor dan men beseft.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:30 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Vriendin van me, die er volledig achter stond en geen moment heeft getwijfeld om op haar 18e een abortus te laten plegen, kreeg kinderen toen ze 29 en 32 was en heeft er bij allebei de zwangerschappen en geboortes moeite mee gehad dat ze toen die keuze heeft gemaakt...
Nee muts, je hebt geneukt! Daar word je zwanger van. Als je dat nou nog niet begrijpt heb je echt wat gemist de laatste tijd...quote:
Je "relatie" is niets waard als je blijkbaar meer aan je vriendinnen kan vertellen dan aan je "partner".quote:Op vrijdag 6 februari 2015 08:53 schreef Wondertjex het volgende:
Ik vertrouw erop dat de vriendinnen die het weten het wel geheim kunnen houden, ze raden mij zelfs aan om het niet te vertellen als ik mijn twijfels erover aan ze vertel. Verder heeft een aantal hetzelfde meegemaakt, dus ze snappen de situatie wel een beetje.
Dit gaat niet over de keuze, die ligt bij haar, daar is iedereen het mee eens. Maar de waarheid vertellen, hem iig deelgenoot maken, samen nog eens de optie's doorspreken lijkt mij gewoon doodnormaal. Zelfs als dat een breuk betekend.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:28 schreef Nammie het volgende:
[..]
Op de waarheid natuurlijk wel, maar op een keuze niet vind ik. Het ligt allemaal bij haar en wat zij wil.
Als ze werkelijk een abortus had gewild, dan had ze al een overtijdbehandeling gehad, en niet bewust zolang uitstellen dat het een curettage moet gaan worden.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:19 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ik zou gewoon in een compleeeeet andere stad abortus laten doen. En alleen vertellen aan de vriendinnen waarvan ik zeker weet dat ze niks vertellen. En kunnen ze dat bij een echo zien dan?
Ik weet niet of een forum helemaal jouw ding is, 9 van de 10 posts waar je op reageert schijn je niet te begrijpenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:30 schreef Nammie het volgende:
[..]
Als ze een abortus ondergaat en er geen spijt van krijgt, is het alleen maar goed toch.
Gezien wat ze allemaal vertelt lijkt dat me niet de meest waarschijnlijke uitkomst.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:30 schreef Nammie het volgende:
[..]
Als ze een abortus ondergaat en er geen spijt van krijgt, is het alleen maar goed toch.
Ik ook, maar ik begrijp niet dat ze het niet wil vertellen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:31 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ja, fat natuurlijk wel! Maar ik begrijp wel dat ze het niet durft te vertellen.
Ik begrijp ook wel dat dat niet iets is waar ze zich op verheugt maar ik begrijp absoluut niet dat je het ook maar overweegt om het niet te zeggen. En ik begrijp al helemaal niet waarom je steeds laffe excuses zou verzinnen (en dat je ook nog zo suf bent dat je daarmee jezelf kunt overtuigen)quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:31 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ja, fat natuurlijk wel! Maar ik begrijp wel dat ze het niet durft te vertellen.
En veel minder vaak dan anti-abortus-activisten beweren.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:31 schreef loveli het volgende:
[..]
Helaas komt dit veel vaker voor dan men beseft.
Nee, dat begrijp ik wel. Ik begrijp alleen niet waarom je daarover valt. Ze opent zelf een topic en dan kan je dat soort reacties en discussies verwachten. Het is aan haar wat ze ermee doet.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:32 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ik weet niet of een forum helemaal jouw ding is, 9 van de 10 posts waar je op reageert schijn je niet te begrijpen
Ik bedoel dat het voor haar keus helemaal niet uit moet maken of jij iemand kent die geen spijt kreeg, of dat ik iemand ken die zwanger haar studie heeft afgerond. Het zijn allemaal drogredeneringen. TS moet een kind alleen laten komen als zij denkt dat ze het aan kan. Het zelfde geld voor een abortus.
Ik begrijp niet dat er mensen zijn die er niet over vallen als je hoort dat iemand een ander zo wil behandelenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:34 schreef Nammie het volgende:
[..]
Nee, dat begrijp ik wel. Ik begrijp alleen niet waarom je daarover valt. Ze opent zelf een topic en dan kan je dat soort reacties en discussies verwachten. Het is aan haar wat ze ermee doet.
Ik kan sowieso niet begrijpen dat mensen bij dit soort heftige situaties denken; laat ik eens op een forum om meningen vragenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ze werkelijk een abortus had gewild, dan had ze al een overtijdbehandeling gehad, en niet bewust zolang uitstellen dat het een curettage moet gaan worden.
Het had met een paar pilletjes opgelost kunnen worden (zonder bedenktijd), maar daar heeft TS niet voor gekozen, TS heeft juist gekozen de zwangerschap te laten voortbestaan tot de makkelijkste oplossing geen optie meer is.
Dat laatste klopt echt het meeste niet aan het verhaal, dus of het is complete bullshit, of ze wil eigenlijk helemaal geen abortus, want waarom zou je dan niet actie ondernemen terwijl het nog makkelijk kan, maar bewust wachten tot het moeilijk wordt, en inmiddels blijkt ook nog dat het pas eind volgende week gaat worden, dus haar bedenktijd is dan niet de normale 5 dagen, maar zo'n 9 dagen.
Zelfs als ze daar voor de afspraak zit gaat het nog niet door, want als ze de echo met het hartje ziet kan ze het niet meer.
En eerlijk gezegd denk ik ook dat je geen abortus moet ondergaan als je het niet echt wilt, als je gaat uitstellen tot de makkelijke oplossing geen optie meer is, tot je sowieso een echo gaat krijgen en een kloppend hartje gaat zien.
Ik weet niet hoe courant de abortuspil in NL is, tot voor kort was bedenktijd het enige verschil tussen een overtijdbehandeling en een abortus.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ze werkelijk een abortus had gewild, dan had ze al een overtijdbehandeling gehad, en niet bewust zolang uitstellen dat het een curettage moet gaan worden.
Het had met een paar pilletjes opgelost kunnen worden (zonder bedenktijd), maar daar heeft TS niet voor gekozen, TS heeft juist gekozen de zwangerschap te laten voortbestaan tot de makkelijkste oplossing geen optie meer is.
Dat zal dan wel iemand zijn geweest die volledig achter haar beslissing stond, terwijl TS eigenlijk alles doet om die beslissing niet te hoeven nemen, ze stelt uit en slikt al Foliumzuur en vitamine D3 voor het geval ze besluit toch geen abortus te ondergaan.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:27 schreef Nammie het volgende:
[..]
Oke wat cynisch/lullig. Ik zeg alleen maar dat het soms niet geen psychische gevolgen heeft, meer niet.
Nee, jij zegt dat je gewoon lekker abortus moet plegen en het 'vergeten', want dat kan en is normaal, want jij kent iemand die dat schijnbaar ooit heeft gedaan.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:27 schreef Nammie het volgende:
[..]
Oke wat cynisch/lullig. Ik zeg alleen maar dat het soms niet geen psychische gevolgen heeft, meer niet.
Afhankelijk van de termijn gaat een abortus niet meer lukken met een pilletje.... op een bepaald moment wordt het sowieso een curettage.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:35 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe courant de abortuspil in NL is, tot voor kort was bedenktijd het enige verschil tussen een overtijdbehandeling en een abortus.
Ik welquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:35 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ik kan sowieso niet begrijpen dat mensen bij dit soort heftige situaties denken; laat ik eens op een forum om meningen vragen
In dit soort situaties vind ik dat wel slimmer dan je vriendinnen om raad vragen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:35 schreef Nammie het volgende:
Ik kan sowieso niet begrijpen dat mensen bij dit soort heftige situaties denken; laat ik eens op een forum om meningen vragen
zo kan het ook lopen. Wat ze gaat doen moet ze zelf weten he.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:37 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee, jij zegt dat je gewoon lekker abortus moet plegen en het 'vergeten', want dat kan en is normaal, want jij kent iemand die dat schijnbaar ooit heeft gedaan.
Vergeet niet om ff doodleuk bij de ETOS een zooitje vitamines en foliumzuur in te slaanquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:38 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
In dit soort situaties vind ik dat wel slimmer dan je vriendinnen om raad vragen.Nu bestaat het risico dat het via via uitkomt.
Je hebt gelijk, een mens is ook nooit dankbaar he..quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou maar voorzichtig zijn met waar je om bidt.... als je over 5 jaar miskraam na miskraam krijgt sla je jezelf met je kop tegen de muur om deze gebeden.
Haha nee dat begrijp ik serieus niet. Ik denk dat ik zo in paniek zou zijn dat ik juist mijn zusje, vriendinnen, vriend, ouders dit het eerste zou vertellen. Niet onbekenden op een forum. Ze heeft het ook nog meteen op het forum gezet, dezelfde ochtend nog.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:38 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
In dit soort situaties vind ik dat wel slimmer dan je vriendinnen om raad vragen.Nu bestaat het risico dat het via via uitkomt.
Volgens de adviezen moet je al vóór de zwangerschap met foliumzuur beginnen, dus dit zou je nog als kinderwens kunnen uitleggen in plaats van zwangerschap.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:39 schreef Loveless85 het volgende:
Vergeet niet om ff doodleuk bij de ETOS een zooitje vitamines en foliumzuur in te slaan
Ja, heel verantwoordelijk en goed enzo, maar natuurlijk in het licht van 'het geheim houden' compleet bezopen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:41 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Volgens de adviezen moet je al vóór de zwangerschap met foliumzuur beginnen, dus dit zou je nog als kinderwens kunnen uitleggen in plaats van zwangerschap.
Zoals al eerder gezegd: misschien begrijp je een forum niet zo goed....quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:40 schreef Nammie het volgende:
[..]
Haha nee dat begrijp ik serieus niet. Ik denk dat ik zo in paniek zou zijn dat ik juist mijn zusje, vriendinnen, vriend, ouders dit het eerste zou vertellen. Niet onbekenden op een forum. Ze heeft het ook nog meteen op het forum gezet, dezelfde ochtend nog.
Sterker nog; ik vermoed eigenlijk dat haar vriend dat juist gaat zeggen, en dat TS dat dondersgoed weet en daarom uitstelt tot het niet meer met een pilletje opgelost kan worden.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:40 schreef JaniesBrownie het volgende:
Overigens denk ik dat haar vriend haar best eens kan verrassen, misschien niet in de zin dat hij zegt: 'Zwanger?! O fuck, nee! Abortus! kom, we bellen de kliniek!'
maar wel in de zin dat hij misschien heel erg mee denkt en oplossingen zoekt ipv meteen gaat lopen dreigen, hij snapt ook wel dat het nog niet de bedoeling was en dat de timing niet geweldig is voor TS.
Oh, dat kan ook nog, dat ze zo iemand is die haar partner erin luist met een zwangerschap. Dat vind ik nog veel erger eigenlijk.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Sterker nog; ik vermoed eigenlijk dat haar vriend dat juist gaat zeggen, en dat TS dat dondersgoed weet en daarom uitstelt tot het niet meer met een pilletje opgelost kan worden.
Ik begrijp een forum wel, maar sommige situaties zijn zo groots dat ik me niet kan voorstellen dat je het meteen online gooit.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zoals al eerder gezegd: misschien begrijp je een forum niet zo goed....
Hier zit het grootste probleem. Je moet een zeer belangrijke beslissing nemen die je de rest van je leven mee zal moeten dragen en dat op een moment dat je dus het heldere overzicht niet hebt en wrs heen en weer geslingerd wordt tussen allerlei gevoelens. Een "goede" uitweg is er niet meer, dus wat je ook doet er zullen altijd negatieve kanten aan zitten.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 08:48 schreef Wondertjex het volgende:
Een en al chaos in mijn hoofd en gedachten nu.
Erin luizen, tja, je bent er als man zelf ook gewoon bij.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Oh, dat kan ook nog, dat ze zo iemand is die haar partner erin luist met een zwangerschap. Dat vind ik nog veel erger eigenlijk.
Hoe luist ze hem erin dan?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Oh, dat kan ook nog, dat ze zo iemand is die haar partner erin luist met een zwangerschap. Dat vind ik nog veel erger eigenlijk.
Ik doel op vrouwen die stiekem met de pil stoppen en die zwanger worden om hun partner aan zich te binden.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:59 schreef Nammie het volgende:
[..]
Erin luizen, tja, je bent er als man zelf ook gewoon bij.
quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:01 schreef loveli het volgende:
Ik geloof pas dat TS zwanger is als ze een foto plaatst van een positieve test voor het beeldscherm waar dit topic op te lezen is.
Luister naar Kingtown, hij is moreel verhevenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:59 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Hier zit het grootste probleem. Je moet een zeer belangrijke beslissing nemen die je de rest van je leven mee zal moeten dragen en dat op een moment dat je dus het heldere overzicht niet hebt en wrs heen en weer geslingerd wordt tussen allerlei gevoelens. Een "goede" uitweg is er niet meer, dus wat je ook doet er zullen altijd negatieve kanten aan zitten.
Ik kan je alleen aanraden om alle (maar dan ook echt alle) opties eens onder elkaar op papier neer te zetten en daar heel goed naar te gaan kijken en dan langzaam weg te gaan strepen. Hopelijk kom je op die manier bij de (voor jou) minst slechtste keuze uit.
Wat de alwetende FOK!kers hier allemaal zouden doen in hun perfecte leventje is allemaal niet zo relevant. Het gaat om jouw leven en de rest is bijzaak. Ook het moralistische betweterige geleuter van 90% van de reageerders hier.
Nogmaals heel veel sterkte en wijsheid.
Ja, die bedoel ik ook. Als je een partner hebt die zoiets doet, kan ik me niet voorstellen dat ze daarvoor al wel 100% was. Want om dat te doen, moet je wel gestoord zijn. Dus daar ben je als manzijnde gewoon zelf bij geweest.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:02 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik doel op vrouwen die stiekem met de pil stoppen en die zwanger worden om hun partner aan zich te binden.
Wat je aanwezigheid op een forum natuurlijk wel weer een beetje paradoxaal maakt. Waarom mensen advies geven als je advies altijd is 'fok is kut, luister naar niemand'? Je komt in een soort loop want als je niet moet luisteren moet je ook niet luisteren naar fok is kut deelquote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:03 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Luister naar Kingtown, hij is moreel verheven
Dit vind ik een goede tip. Ik ga vanavond alles uitschrijven en de voor en nadelen afwegen om zo hopelijk tot een goed besluit te komen. Ik zie mijn vriend morgen, dus ik moet voor mezelf beslissen of ik het ga vertellen of niet.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:59 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Hier zit het grootste probleem. Je moet een zeer belangrijke beslissing nemen die je de rest van je leven mee zal moeten dragen en dat op een moment dat je dus het heldere overzicht niet hebt en wrs heen en weer geslingerd wordt tussen allerlei gevoelens. Een "goede" uitweg is er niet meer, dus wat je ook doet er zullen altijd negatieve kanten aan zitten.
Ik kan je alleen aanraden om alle (maar dan ook echt alle) opties eens onder elkaar op papier neer te zetten en daar heel goed naar te gaan kijken en dan langzaam weg te gaan strepen. Hopelijk kom je op die manier bij de (voor jou) minst slechtste keuze uit.
Wat de alwetende FOK!kers hier allemaal zouden doen in hun perfecte leventje is allemaal niet zo relevant. Het gaat om jouw leven en de rest is bijzaak. Ook het moralistische betweterige geleuter van 90% van de reageerders hier.
Nogmaals heel veel sterkte en wijsheid.
Op zo'n fiets. Tja, soms dénk je dat je iemand kent. De vrouw van John Wayne Gacy had ook geen idee...quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:05 schreef Nammie het volgende:
[..]
Ja, die bedoel ik ook. Als je een partner hebt die zoiets doet, kan ik me niet voorstellen dat ze daarvoor al wel 100% was. Want om dat te doen, moet je wel gestoord zijn. Dus daar ben je als manzijnde gewoon zelf bij geweest.
Het moreel verheven gedrag is juist het probleem bij vele reacties.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:03 schreef JaniesBrownie het volgende:
Luister naar Kingtown, hij is moreel verheven
Veel letters om eigenlijk helemaal niks te zeggen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:59 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Hier zit het grootste probleem. Je moet een zeer belangrijke beslissing nemen die je de rest van je leven mee zal moeten dragen en dat op een moment dat je dus het heldere overzicht niet hebt en wrs heen en weer geslingerd wordt tussen allerlei gevoelens. Een "goede" uitweg is er niet meer, dus wat je ook doet er zullen altijd negatieve kanten aan zitten.
Ik kan je alleen aanraden om alle (maar dan ook echt alle) opties eens onder elkaar op papier neer te zetten en daar heel goed naar te gaan kijken en dan langzaam weg te gaan strepen. Hopelijk kom je op die manier bij de (voor jou) minst slechtste keuze uit.
Wat de alwetende FOK!kers hier allemaal zouden doen in hun perfecte leventje is allemaal niet zo relevant. Het gaat om jouw leven en de rest is bijzaak. Ook het moralistische betweterige geleuter van 90% van de reageerders hier.
Nogmaals heel veel sterkte en wijsheid.
Dus het feit dat jij mensen moralistisch noemt, geeft niet aan dat jij je verheven voelt?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:08 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Het moreel verheven gedrag is juist het probleem bij vele reacties.
Woorden als "laf, "gemeen, "schandalig" e.d. vliegen voorbij. Typische moralistische termen. Allemaal leuk en aardig, maar niet zo relevant. Net zo min als dat constante herhalen van "ik geloof TS niet". Wat is het nut daarvan?
Waarom blijf je dit soort dingen zeggen? Je weet helemaal niet hoe lang je zwanger bent?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:18 schreef Wondertjex het volgende:
Overigens zit ik eind volgende week nog niet aan de zes weken, wat mijn grens is, dus ik sla niet waarom mensen daarover reageren en moeilijk doen. Ik wil dingen eerst zo goed mogelijk op een rijtje zetten. Mijn daden ooverdenken.
quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:19 schreef Scorpie het volgende:
Als je je vriend niet inlicht ben je de zuurstof die je inademt niet waard.
Je beseft je wel dat je het al wel aan vriendinnen hebt verteld zoals je eerder had gepost. Dus indien je besluit niets te vertellen zadel je niet alleen jezelf op met het constant blijven nadenken met alles wat je zegt komende decennia, maar ook je vriendinnen die het al wel weten.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:18 schreef Wondertjex het volgende:
Verder snap ik de reacties, ik zou waarschijnlijk hetzelfde geadviseerd hebben als iemand anders in mijn schoenen stond. Maar graag bij het inbeelden van de situatie alles meenemen.
Ik behoor tot een lastigere gemeenschap dan de meeste mensen hier, het is niet zomaar iets waar ik weerstand tegen kan bieden. Klinkt als een pussy voor de mensen die niet weten hoe dat is, maar het is eenmaal zo. Verder zit ik in de knoop met mezelf, ene kant mijn loyaliteit tegenover mijn vriend en mijn geloof, normen en waarden, aan de andere kant een toekomst waar ik wellicht nog niet aan toe ben. Geen enkele optie heeft alleen maar voordelen in deze situatie en ik probeer een optie te kiezen waar ik het meest gelukkig mee zal zijn.
Dat is dus of het kind houden en aan mijn vriend vertellen dat ik zwanger ben of het niet houden en niet vertellen en de rest van mijn leven dit grote geheim in mij dragen.
Verder hadden ze toen ik een kliniek had gebeld, zelf aangegeven dat ik volgende week terecht kon. Aan een kant was het misschien beter om uit te zoeken of het ergens sneller kon zodat ik er van af was en het kon afsluiten, maar ik wil geen grote spijt van mijn daden, daarom vond ik een bedenktijd wel goed.
Overigens zit ik eind volgende week nog niet aan de zes weken, wat mijn grens is, dus ik sla niet waarom mensen daarover reageren en moeilijk doen. Ik wil dingen eerst zo goed mogelijk op een rijtje zetten. Mijn daden ooverdenken.
Maar je weet helemaal niet zo zeker hoe lang je zwanger bent. Je gaat nog een echo krijgen bij de kliniek waarmee ze dat gaan vaststellen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:18 schreef Wondertjex het volgende:
Verder snap ik de reacties, ik zou waarschijnlijk hetzelfde geadviseerd hebben als iemand anders in mijn schoenen stond. Maar graag bij het inbeelden van de situatie alles meenemen.
Ik behoor tot een lastigere gemeenschap dan de meeste mensen hier, het is niet zomaar iets waar ik weerstand tegen kan bieden. Klinkt als een pussy voor de mensen die niet weten hoe dat is, maar het is eenmaal zo. Verder zit ik in de knoop met mezelf, ene kant mijn loyaliteit tegenover mijn vriend en mijn geloof, normen en waarden, aan de andere kant een toekomst waar ik wellicht nog niet aan toe ben. Geen enkele optie heeft alleen maar voordelen in deze situatie en ik probeer een optie te kiezen waar ik het meest gelukkig mee zal zijn.
Dat is dus of het kind houden en aan mijn vriend vertellen dat ik zwanger ben of het niet houden en niet vertellen en de rest van mijn leven dit grote geheim in mij dragen.
Verder hadden ze toen ik een kliniek had gebeld, zelf aangegeven dat ik volgende week terecht kon. Aan een kant was het misschien beter om uit te zoeken of het ergens sneller kon zodat ik er van af was en het kon afsluiten, maar ik wil geen grote spijt van mijn daden, daarom vond ik een bedenktijd wel goed.
Overigens zit ik eind volgende week nog niet aan de zes weken, wat mijn grens is, dus ik sla niet waarom mensen daarover reageren en moeilijk doen. Ik wil dingen eerst zo goed mogelijk op een rijtje zetten. Mijn daden ooverdenken.
Dus als je alle zaken nu al wat beter geregeld had, was het helemaal geen probleem geweest - je wilt best een kind, op korte termijn en met deze man, maar je bent bang dat het je leven uit koers blaast? Deel dan die zorgen gewoon met hem! Samen kun je een hoop gedaan krijgen, zolang hij maar achter je blijft staan en net als jij bereid is om wat in te leveren om met de nieuwe situatie om te gaan. Misschien kun je bij één van jullie intrekken... heeft hij wel een goede functie, en ouders die eventueel wat welwillender staan tegenover bijspringen om wat meer gereed maken voor een baby, kun jij je studie in deeltijd afmaken... ik wilde oppassen je richting een bepaalde beslissing te duwen, maar denk eigenlijk niet dat een stiekeme abortus in jouw situatie een slimme oplossing zou zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 08:48 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad misschien teveel aan andere dingen en laat van alles meetellen bij mijn besluit.
Om heel eerlijk te zijn zit het zo. Ik heb over het algemeen een goede relatie met mijn verloofde, we houden van elkaar, hebben veel lol samen en denken vrijwel over alle zaken hetzelfde. Ook over zwangerschap was dat het geval, namelijk de gevolgen accepteren van geslachtsgemeenschap en het kind houden, dingen snel aanpassen en alles gereed maken. Totdat ik natuurlijk opeens in werkelijkheid zwanger bleek te zijn, nu ben ik opeens bang en kan de gevolgen niet overzien op de een of andere manier.
Als ik nou al samenwoonde met mijn verloofde, we al een beetje gewend waren geraakt aan constant bij elkaar zijn, ik afgestudeerd was en een goede functie had, had ik dit kind zonder twijfel gehouden en zou er juist ontzettend blij mee zijn. We hebben namelijk wel een kinderwens (voor later), zowel ik als mijn vriend.
Nu hebben we die dingen nog niet in orde, mijn familie gaat mij niet steunen in eerste instantie of ik moet zo snel mogelijk trouwen. Dit zijn dus mijn redenen om het af te breken, zonder medeweten van iemand zodat ik het zelf kan afsluiten en hopelijk doorgaan met mijn leven.
Aan de andere kant denk ik of ik niet egoïstisch bezig ben, omdat ik een jaar of twee eerder zwanger ben geraakt, gun ik dit kind geen leven toe en wil ik het afbreken. Hij/zij kan er ook niets aan doen, verloofde en ik hebben dingen gedaan en God heeft ons een kind gegeven, misschien is het dan toch een teken en moeten we even door de moeilijke periode heen om uiteindelijk weer gelukkig te kunnen zijn.
Maar dan denk ik weer wat nou als ik depressief raak door alle gedoe de komende periode, dan heeft mijn kind straks een depressieve moeder, ouders die ruzie maken, aangezien ik dingen afreageer op mijn naasten.
Een en al chaos in mijn hoofd en gedachten nu.
Tenzij je in een eerwraak cultuur zit. Dan zit vader of broer je met een buks achternaquote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:45 schreef Amarantha het volgende:
Je ouders draaien vast wel bij. Wel vaker gezien, eerst zijn ouders teleurgesteld/geschrokken en paar weken later slaat het om in 'wat leuk we krijgen een kleinkind'
Boeiend, dat is dan sowieso vaak één en dezelfde persoon.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:19 schreef Godshand het volgende:
[..]
Tenzij je in een eerwraak cultuur zit. Dan zit vader of broer je met een buks achterna
Dit gaat verder dan de relatie.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:22 schreef Nammie het volgende:
[..]
Dat is ook niet waar. Het is jouw keuze en je moet doen wat jou het beste lijkt. Alleen als je zoiets groots niet kan vertellen, moet je wel bij jezelf nagaan wat voor relatie jullie eigenlijk hebben.
Duh. Daar waren we het in topic 1 ook allemaal al over eens.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:28 schreef Nammie het volgende:
[..]
Op de waarheid natuurlijk wel, maar op een keuze niet vind ik. Het ligt allemaal bij haar en wat zij wil.
Dit denk ik ook. Maar op een of andere manier heeft TS echt werkelijk nul vertrouwen in haar partner en relatie. Wat op zich best tekenend is.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:40 schreef JaniesBrownie het volgende:
Overigens denk ik dat haar vriend haar best eens kan verrassen, misschien niet in de zin dat hij zegt: 'Zwanger?! O fuck, nee! Abortus! kom, we bellen de kliniek!'
maar wel in de zin dat hij misschien heel erg mee denkt en oplossingen zoekt ipv meteen gaat lopen dreigen, hij snapt ook wel dat het nog niet de bedoeling was en dat de timing niet geweldig is voor TS.
O ja, waar? Ik wil nog wel een leuk exemplaar zonder al dat gedoe!quote:
Maar die van jou is leuk!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:09 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O ja, waar? Ik wil nog wel een leuk exemplaar zonder al dat gedoe!
quote:
Van wie heb ik die van mij gekregen dan?quote:
Onze Lieve Here Jezus natuurlijk, sneek. Duh.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:19 schreef snakelady het volgende:
[..]
Van wie heb ik die van mij gekregen dan?
en waarom krijg ik ze wel en een goede vriendin van mij niet? Ik wil wel weten in welke rij ze moet gaan staan waar ze een kindje kan krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |