Variëren is sowieso altijd goedquote:Op maandag 2 februari 2015 16:23 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
ja ik weet dat je je metabolisme naar de wip kunt helpen als je stelselmatig te weinig eet.
maar ik denk zelf ook niet dat dat bij mij het geval is, mischien zou ik andere keuzes kunnen maken om het wat gevarieerder te houden...dat dsn weer wel
https://www.helisports.nl(...)erstelbare-Bank.htmlquote:Op maandag 2 februari 2015 16:25 schreef CrunchySelf het volgende:
O Lonaa. Dat bankje niet kopen, die heeft fatty struggles
Later in m'n eigen huis wil iets van KT spulquote:Op maandag 2 februari 2015 16:27 schreef Qwea het volgende:
[..]
https://www.helisports.nl(...)erstelbare-Bank.html
Heb ik ook gehad.
Die is heel lastig! Doe ik alleen met fysio erbij. Zeker met een brakke enkel.quote:
Het gaat niet om het vorige topic. Het gaat erom dat je overal tegen Lonaa loopt te bitchen stelselmatig. De vorige keer in het andere afvaltopic wat je doortrok naar de CUL SC. Ze geeft aan dat ze er genoeg van heeft... en dat ze je negeert.. dan kun je natuurlijk haar ook negeren. Je HOEFT NIET overal altijd op te reageren natuurlijk.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:26 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Hey is zeg niet dat dat het enige is wat ik interessant vind.
Maar wat deed ik aan het eind van vorige topic dan zo fout?
Je overdrijft. Ik zei dat ze aan het crashen was. Zij zei van niet, nou, oke wat zij wil.quote:Jij viel iemand behoorlijk hard aan die crashte volgens jou (moet je zelf weten maakt mij verder niet uit)
Maar snap je ook dat het een opeenstapeling van dingen is en niet deze opzichzelstaande post?quote:Maar daardoor vroeg ik mij wel af of er hier nou met twee maten wordt gemeten of dat het lijstje van Lonaa toch voedzamer is dan in eerste opzicht lijkt (en dan vroeg ik me af wat het was want qua lijstjes lijkt het veel op de mijne).
Ja, hallo, hand in eigen boezem. Je kan altijd kei goed het slachtoffer spelen maar jij kan er ook wat van. Want nou kruip je weer zoals altijd (ook altijd als je verbaal van mij op je flikker hebt gehad) in de slachtofferrol terwijl je zelf ook niet vies bent van een fittie. Daar mag je ook wel eens mee kappen.quote:En iemands naam noemen vind ik niet echt lastig vallen, als je ziet hoe er vervolgens door haar en crunch weer over mij wordt gepraat vind ik niet dat je daar uberhaupt zelf over mag vallen.
Omgekeerd is hij vet easy. Met brakke enkel breek je je pootquote:Op maandag 2 februari 2015 16:29 schreef Ole het volgende:
[..]
Die is heel lastig! Doe ik alleen met fysio erbij. Zeker met een brakke enkel.
En ja, dat ding kan ruimschoots de 100+ aan hoor
Powercage allesquote:Op maandag 2 februari 2015 16:28 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Later in m'n eigen huis wil iets van KT spul
Pff daar zou ik ook geen zin in hebben, nog een operatie.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:32 schreef Qwea het volgende:
[..]
Omgekeerd is hij vet easy. Met brakke enkel breek je je pootIk kan hem ook nog steeds niet. Nou moet ik zeggen dat ik de laatste tijd merk dat ik echt weer flinke stabiliteits problemen heb met mijn enkel. Twijfel of ik de specialist nog eens weer moet bezoeken. Alleen wil die ws weer opereren en dat is dan de 8ste keer... en niemand geeft me de garantie dat het nu wel goed komt
Joah joah.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:37 schreef Artoo het volgende:
[..]
Joh binnenkort kun je zoiets wel gebruiken, right?
Blijf je gezellig meeposten dan?quote:
Heb ik ook echt nietquote:Op maandag 2 februari 2015 16:36 schreef Ole het volgende:
[..]
Pff daar zou ik ook geen zin in hebben, nog een operatie.
Wat heb jij met je enkel dan precies? Oefeningen met stabiliteit heb ik een jaar lang met de fysio gedaan... werpte zeker zijn vruchten af. Maar ik merk gewoon dat het weer wat minder begint te worden.quote:Ik doe veel oefeningen met stabiliteit met fysio. Merk echt wel dat die nu een stuk beter is geworden . We proberen nu het laatste stukje buigzaamheid terug te krijgen, zodat ik weer normaal een trap af kan. Dat valt niet mee kan ik je zeggen.
Work that bootyquote:Op maandag 2 februari 2015 16:25 schreef Qwea het volgende:
Ooh en heeft de sportschool geen fitball argoo? Kun je lekker je kont op trainen
Als ze hem hebben :quote:Op maandag 2 februari 2015 16:48 schreef Artoo het volgende:
[..]
Work that bootyIk hoop van wel, ik ben heel benieuwd.
Heb 3,5 jaar geleden mijn enkel op meerdere plekken gebroken (weber c, of maisonneuve)quote:Op maandag 2 februari 2015 16:43 schreef Qwea het volgende:
[..]
Heb ik ook echt niet6 weken gips, dan weeeeeeer een half jaar tot een jaar fysio. Pfff.
[..]
Wat heb jij met je enkel dan precies? Oefeningen met stabiliteit heb ik een jaar lang met de fysio gedaan... werpte zeker zijn vruchten af. Maar ik merk gewoon dat het weer wat minder begint te worden.
Ik heb ooit mijn enkelbanden gescheurd gehad, toen peroneuspees ontstoken erbij, alles. Nu luxeert de peroneus telkens als ik er bepaalde krachten op zet en ik kan niet in een normale positie squatten. Ik moet breed gaan staan met de benen want ik kom niet door die enkel heen. Hij blokkeerd ergens zeg maar![]()
Maar niet normaal een trap af is wel kut. Je hebt dus moeite met dorsaalflexie? Plantair lukt wel helemaal? Dorsaal blokkeerd hier dus op een gegeven moment. Plantair wilde eerst niet (want een andere arts had bij een kijk operatie mijn strekpezen geraakt) maar naar veel fysio gaat dat wel goed nu
Dat klinkt als iets waar ik donderdag spijt van ga hebben. Awesome. Als ze 'm hebben ga ik het zeker proberen!quote:Op maandag 2 februari 2015 16:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
Als ze hem hebben :
Op de vloer gaan liggen. Hakken op de fitball. Bridge maken en glutes e.d aanspannen :
[ afbeelding ]
Zo dus. Als dat te makkelijk is, pleur je halterschijven op je schoot. Ik had laatst dusdanige pijn in mijn reet dat zitten al niet cool was
Daar ben ik dus ook bang voor dat het bij mij gaat gebeurenquote:Op maandag 2 februari 2015 16:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Powercage alles
Ik heb op zolder een mini home gym gehad. 2x per 6 maanden ging ik erop. Toen alles verkocht en mezelf naar de sportschool getrapt
Die moet je uitproberen.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:52 schreef Artoo het volgende:
Also ik heb een vraagje. Ik heb me nu wat ingelezen in die macro's maar ik heb nog steeds niet de juiste feel bij wat goed zou zijn voor mijn trainingsroutine.
Mijn lichaam zit een beetje tussen meso en endo in denk ik. Dat bleek ook uit dat testje van laatst. De dingen die ik nu heb gelezen richten zich vooral op mensen die echt krachtsporten. Ik implementeer zeker wel spierversterkende oefeningen in mijn trainingsregime, maar de focus ligt nu op cardio/duurlopen aangezien ik bezig ben voor een halve marathon. Kunnen jullie me misschien op weg helpen met wat een goede verhouding zou zijn voor mijn macro's?
Oh en naast dat ik spieren sterker wil maken en lang wil kunnen hardlopen, wil ik ook graag nog wat afvallen. Ik heb op zich al een prima gezond gewicht, maar er mogen van mij nog een kg of 3 af. Dan is het goed zo.
Zie, jij komt er welquote:Op maandag 2 februari 2015 16:38 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Joah joah.
Ik ga me er eens in verdiepen, wat ik aan wil schaffen. Want nu een shitload afvallen en cardio is leuk, maar ik wil ook KT! SPIEREN ALLES!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |