Ja nu willen ze dat wel. Maar als anderen meer politie op straat willen zien dan zijn ze er tegen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:27 schreef NotYou het volgende:
[..]
Er had een fatsoenlijk beveiligingsbeleid moeten zijn.
Zo van ik ben Zzzaza, Taaarik zazaquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:28 schreef NotYou het volgende:
Tarik verkondigde er nog net niet bij dat hij Napeleon is.
Klopt en ik heb ook al aangegeven waarom dat zo is:quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:29 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Sorry, ik was even vergeten dat jij het beter weet.
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:26 schreef NotYou het volgende:
[..]
Lijkt mij vooralsnog hoogstens publicitair.
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:25 schreef NotYou het volgende:
[..]
Een erg concreet/publicitair doel, of zijn insteek echt politiek was zullen we goed mogelijk nooit weten. Ook kun je, je in geval van een psychose afvragen of er uberhaupt wel sprake was van een reëel doel.
Heel Nederland is ziek. Elke zwakte in een karakter is te herleiden tot een ziekte tegenwoordig.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:28 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Gelukkig doen ze dat niet. Misschien is deze man psychotisch, dan is hij gewoon ziek. Kan hij niets aan doen. Zeker als achteraf blijkt dat het wapen nep was ben ik blij dat ze hier niet gelijk iedereen neerschieten.
Denk je echt dat Nederlandse agenten ook maar een bontkraagje met een ak tegenhouden? Als ze er met tassen vol geld van brinks vandoor gaan breken agenten de achtervolging af.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:29 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ja nu willen ze dat wel. Maar als anderen meer politie op straat willen zien dan zijn ze er tegen.
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:44 schreef Nielsch het volgende:
Was Hans dan die man die met Tarik in de studio zat? En zo nee, wat was dan zijn rol?
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:47 schreef Admiraal_Kontkanaal het volgende:
[..]
Hans stuurde hem naar de verkeerde studio.
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:50 schreef Admiraal_Kontkanaal het volgende:
[..]
Hij wilde zendtijd in studio 8, van het 8-uur journaal en dus de live-studio. Hans leidde hem naar studio 10, die leeg stond want die studio is voor dagjournaals.
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:53 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Hans kwam met zijn handen in zijn zakken op TV en is dus een TVGODVerder is hij schakeltechnicus en dankzij hem hebben we überhaupt beelden van de studio, hij heeft de camera aangezet
Oh ja, en hij heeft een bierbuik
Portier/beveiliger neemt Tarik mee richting studio 10 (dagjournaalstudio, ipv 8, die van het 8-uur journaal), waar een handjevol aanwezig was, Een regisseur, die vent voor dat kruisgesprek (was dat Martijn Bink?) en Hans de schakeltechnicus. Regisseur ontvangt briefje van portier en geeft aan dat hij naar de studio zelf moet, dus studio 10. Dan vertrekken die mensen in de redactieruimte halsoverkop. Hans is zo slim geweest om een knopje om te zetten zodat er beelden zijn vanuit studio 10. De portier ging met Tarik mee naar de studio. Dat is degene waarmee Tarik staat te praten op de beelden.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:57 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Geluidstechnicus? Dat was toch de portier/beveiliger?
Dus dan maakt het niet uit om ze neer te schieten? Kunnen zij toch niets aan doen. Stel deze man is ziek, dan wordt hij binnenkort tenminste behandeldquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:31 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Heel Nederland is ziek. Elke zwakte in een karakter is te herleiden tot een ziekte tegenwoordig.
Ze mogen blij zijn met dit ventje, hij heeft alle zwakheden binnen de huidige beveiliging blootgelegd met weinig gevolgen. Ja angst dat gecreëerd is door anderen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Terrorisme is angst zaaien. dat is dit.
Je klinkt bijna als een Amerikaanse Republikeinquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:19 schreef Braindead2000 het volgende:
Het blijft terrorisme ook al was dat wapen nep.
Als je 150 kilo wegende lilliputters als agenten aanstelt wel. In de VS is het ook niet ideaal maar als ik moet kiezen heb ik toch liever een wat hardere politiemacht.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:31 schreef NotYou het volgende:
[..]
Denk je echt dat Nederlandse agenten ook maar een bontkraagje met een ak tegenhouden? Als ze er met tassen vol geld van brinks vandoor gaan breken agenten de achtervolging af.
Ja laten we blij zijn met zo'n randdebielquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:33 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Ze mogen blij zijn met dit ventje, hij heeft alle zwakheden binnen de huidige beveiliging blootgelegd met weinig gevolgen. Ja angst dat gecreëerd is door anderen.
En zo ook horrormoordenaars. Nog best een mooi leventje in zo'n TBS-kliniek maar daar betaalt de staat der Nederlanden dan ook royaal voor.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dus dan maakt het niet uit om ze neer te schieten? Kunnen zij toch niets aan doen. Stel deze man is ziek, dan wordt hij binnenkort tenminste behandeld
Zolang-ie in de gevangenis zit, kan-ie geen verdere rare dingen doen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:30 schreef DustPuppy het volgende:
ik weet niet wat jullie denken dat je met straffen opschiet?
Ach het kost weer een miljoentje. Geld zat hier. Hij zal wel TBS krijgen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dus dan maakt het niet uit om ze neer te schieten? Kunnen zij toch niets aan doen. Stel deze man is ziek, dan wordt hij binnenkort tenminste behandeld
Daar hoef je 'm niet voor in de gevangenis te stoppen. Je kunt 'm ook in een inrichting stoppen waar hij de juiste hulp krijgt.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:35 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zolang-ie in de gevangenis zit, kan-ie geen verdere rare dingen doen.
Nee, een bankoverval heeft als doel een hoop geld te stelen. Wanneer het doel voornamelijk angst binnen de maatschappij zaaien is, is het terrorisme.quote:
Liever deze relatief onschuldige jongen dan de echte beesten die, die klinieken ook bevolken.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:36 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ach het kost weer een miljoentje. Geld zat hier. Hij zal wel TBS krijgen.
Ik verwacht ook wel dat dat gebeurt, hoor.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Daar hoef je 'm niet voor in de gevangenis te stoppen. Je kunt 'm ook in een inrichting stoppen waar hij de juiste hulp krijgt.
Een ongevaarlijke randdebiel mag je tegenwoordig heel blij mee zijn.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:35 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja laten we blij zijn met zo'n randdebiel
Godver man, een psychose kan jou ook overkomen. Of je broer, of vriend. Mag toch hopen dat je, als je dan wat stoms doet dat je niet gelijk wordt neergeknald.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:35 schreef NotYou het volgende:
[..]
En zo ook horrormoordenaars. Nog best een mooi leventje in zo'n TBS-kliniek maar daar betaalt de staat der Nederlanden dan ook royaal voor.
Je zit op een prachtig wereldwijd netwerk van computers..quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef Rianne84 het volgende:
Heeft het buitenland er nog iets over gezegd?
Tarik was dus een Fokker. Als je goed zoekt vind je z'n topics misschien nog wel in r&pquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:16 schreef Loekie1 het volgende:
Hij is een tijd verliefd geweest op een vriendin van mij. Die heeft hij echt heel veel brieven gestuurd. Dat was wel apart, maar ook weer niet heel erg,'' zegt een oud-klasgenoot.
http://www.ad.nl/ad/nl/33(...)et-gewelddadig.dhtml
Het is inderdaad een kwestie van een gezonde balans vinden tussen het uitschakelen van gevaarlijke elementen en verwarde elementen, in deze is het zeer goed afgehandeld. En voor de internethelden, de agenten kwamen van de zijkant, konden geen inschatting maken van het vuurwapen door het glas aan zijn voorzijde bijvoorbeeld. Zij hebben gewoon zeer adequaat gehandeld in een 'gijzelingssituatie' en ten opzichte van deze verwarde jongen. Behandeling, boete en taakstraf zal het waarschijnlijk worden, in plaats van een doorzeefde knul en nabestaanden die het moeten verwerken...quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dus dan maakt het niet uit om ze neer te schieten? Kunnen zij toch niets aan doen. Stel deze man is ziek, dan wordt hij binnenkort tenminste behandeld
Mwahquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Een ongevaarlijke randdebiel mag je tegenwoordig heel blij mee zijn.
Hey, ik heb 't hier letterlijk over "horrormoordenaars", veelal meerdere slachtoffers, de gruwelijkheden die je vandaag de dag in zogenaamde torture porn horror ziet, daar maken die lui zich echt schuldig aan.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:38 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Godver man, een psychose kan jou ook overkomen. Of je broer, of vriend. Mag toch hopen dat je, als je dan wat stoms doet dat je niet gelijk wordt neergeknald.
Zo'n mooi leventje is dat niet, zo'n kliniek. In de gevangenis weet je tenminste wanneer je er weer uit mag.
Om daar nu 10 minuten zendtijd voor nodig te hebben.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:39 schreef Japie77 het volgende:
at maakt ze feitelijk gewoon propaganakanalen, niks meer en niks minder.
Nou, stuur 'm door naar Al Jazeera met dezelfde boodschap.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:39 schreef Japie77 het volgende:
Trouwens voor iedereen die zich afvraagt wat zijn punt nou precies was:
De NOS neemt vaak berichten letterlijk over van westerse persbureaus van overheden of bedrijven zonder ze na te checken. Dat maakt ze feitelijk gewoon propaganakanalen, niks meer en niks minder.
Tja het is wel belangrijk nieuws natuurlijk aangezien de meeste mensen nog steeds geloven dat het journaal DE WAARHEID verkondigd.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:40 schreef alpeko het volgende:
[..]
Om daar nu 10 minuten zendtijd voor nodig te hebben.
Onschuldig? Omdat het geen straattuig is. Hij heeft toch weer bijgedragen aan het angst zaaien. Het kan best dat mensen die daar aanwezig waren er psychologische problemen van krijgen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef NotYou het volgende:
[..]
Liever deze relatief onschuldige jongen dan de echte beesten die, die klinieken ook bevolken.
Ja die zijn ook echt gevaarlijk, deze man is een heel ander verhaal.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:40 schreef NotYou het volgende:
[..]
Hey, ik heb 't hier letterlijk over "horrormoordenaars", veelal meerdere slachtoffers, de gruwelijkheden die je vandaag de dag in zogenaamde torture porn horror ziet, daar maken die lui zich echt schuldig aan.
Wat mij betreft verdienen die niet meer dan vier muren en een zak stro, dagelijks wat water en brood. Als er al enige therapie is dan puur gericht op bewustmaking van het onbeschrijflijke leed dat zij hebben aangericht. Mensenrechten be damned.
http://nos.nl/artikel/201(...)tot-zwitserland.htmlquote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef Rianne84 het volgende:
Heeft het buitenland er nog iets over gezegd?
Wat bedoel je daar nou mee? Al Jazeera is objectiever dan het NOS journaal.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:41 schreef Toga het volgende:
[..]
Nou, stuur 'm door naar Al Jazeera met dezelfde boodschap.
Zomaar een greep:quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef Rianne84 het volgende:
Heeft het buitenland er nog iets over gezegd?
Relatief onschuldig omdat wat doorgaans in een TBS-kliniek zit stukken meer leed heeft aangericht. Je kent het woord "relatief" toch wel?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:41 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Onschuldig? Omdat het geen straattuig is. Hij heeft toch weer bijgedragen aan het angst zaaien. Het kan best dat mensen die daar aanwezig waren er psychologische problemen van krijgen.
En dat zeg ik ook.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:41 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ja die zijn ook echt gevaarlijk, deze man is een heel ander verhaal.
quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:37 schreef NotYou het volgende:
[..]
Liever deze relatief onschuldige jongen dan de echte beesten die, die klinieken ook bevolken.
Vind ik best een goede boodschap, maar hij had beter bij een of ander programma kunnen gaan zitten ofzo. Op deze manier is geen goed plan.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:39 schreef Japie77 het volgende:
Trouwens voor iedereen die zich afvraagt wat zijn punt nou precies was:
De NOS neemt vaak berichten letterlijk over van westerse persbureaus van overheden of bedrijven zonder ze na te checken. Dat maakt ze feitelijk gewoon propaganakanalen, niks meer en niks minder.
http://nos.nl/artikel/201(...)-indringer-niet.htmlquote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:58 schreef Nielsch het volgende:
Maar nog iets vernomen van dat Hekkerskollektief?
Misschien wilde hij wel wereldkundig maken dat hij bewijs heeft gevonden voor het bestaan van donkere materie.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:40 schreef Nessie7 het volgende:
Ik snap het wel dat ze niet laten zien wat hij wilde zeggen. Zo krijgt hij wel wat hij wilde en is er een grotere kans dat het weer gebeurt natuurlijk. Al vind ik het wel erg jameer, ben best wel benieuwd wat hij dacht dat iedereen moest weten.
Serieus? Of moet ik mijn uitgroei weer kleuren?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:38 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
Tarik was dus een Fokker. Als je goed zoekt vind je z'n topics misschien nog wel in r&p
Dat is de politie dan ook niet, daar zit jouw denkfout. De gewone politie is niet getraind in taktieken om een gewapende man uit te schakelen. Daarvoor is het AT bijvoorbeeld opgericht. Die is oa daarin gespecialiseerd. Het afgeven op politie hier is behoorlijk typerend voor mensen die te veel actiefilms hebben gezien. Ook die agenten zijn maar mensen en hebben m.i. prima gehandeld.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 08:45 schreef 10minuteman het volgende:
Ik moest lachen om het stukje 'adequeaat optreden' van de politie.
Dit was namelijk een lachertje.
Totaal geen tactiek. Alleen even naar de monitoren kijken en dan loopt er zo'n oude politie agent loopt naar binnen. Je kunt wel door de glazen kijken waar de man de pistool zich bevind.
Punt was dat de man richting de politie keek en makkelijk met wat training een of twee neer had kunnen schieten.
Ik miste organisatie van de poltitie. Duidelijk dat ze hier niet op getraind waren.
Tenzij jij meer weet dan wij, en de politie, Japie, is dit jouw punt. Back to BNW you go. Groetjes!quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:39 schreef Japie77 het volgende:
Trouwens voor iedereen die zich afvraagt wat zijn punt nou precies was:
De NOS neemt vaak berichten letterlijk over van westerse persbureaus van overheden of bedrijven zonder ze na te checken. Dat maakt ze feitelijk gewoon propaganakanalen, niks meer en niks minder.
Ja met leed kan je moeilijk rekenen maar hij heeft wel bijgedragen aan het gevoel van onveiligheid bij honderdduizenden mensen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:42 schreef NotYou het volgende:
[..]
Relatief onschuldig omdat wat doorgaans in een TBS-kliniek zit stukken meer leed heeft aangericht. Je kent het woord "relatief" toch wel?
Objectiever volgens wie?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 09:41 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wat bedoel je daar nou mee? Al Jazeera is objectiever dan het NOS journaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |